Rüzgar Doruk Özmil kimdir? Yemin dizisinin Memo’su kimdir?
Magazin

Rüzgar Doruk Özmil kimdir? Yemin dizisinin Memo’su kimdir?

İlk bölümü Eylül 2021 tarihinde yayınlanması beklenen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rol alan Rüzgar Doruk Özmil, oyunculuk performansı ile gözleri üzerinde tutmaktadır. Rüzgar Doruk Özmil kimdir? Yemin dizisinin Memo’su kimdir?

Rüzgar Doruk Özmil kimdir?

Rüzgar Doruk Özmil kimdir? Kısaca tanıyalım…

Dizilerde başarılı performans göstererek dizilerin kadrosunun aranan ismi haline gelen Rüzgar Doruk Özmil, Yemin dizisi ile ayrıca ismini kadrolara yazdırmayı başardı. Başarılı oyuncuya detaylı bir şekilde göz atmadan önce kısaca tanıyalım.

  • Yaşı: 9
  • Burcu: Yay
  • Doğum tarihi: 29 Kasım 2011
  • Nereli: Mersin
  • Boyu: Bilinmiyor
  • Kilosu: Bilinmiyor

Kanal 7’de yayınlanan Yemin dizisinde Memo karakterine hayat veren Rüzgar Doruk Özmil, başarılı çocuk oyunculuğu ile yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başaran isim haline geldi. Başarılı oyuncuya daha detaylı göz atmaya ne dersiniz?

Rüzgar Doruk Özmil kaç yaşında?

Hande Aytar oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk kariyerine devam eden Rüzgar Doruk Özmil biz yazımızı yazarken 9 yaşındadır.

Rüzgar Doruk Özmil burcu

9 yaşındaki oyuncu Rüzgar Doruk Özmil, dizilerde gösterdiği oyunculuk performansı ile alkışı hak etmiştir. Birçok yönetmenin peşinden koştuğu Rüzgar Doruk Özmil Yay burcudur.

Rüzgar Doruk Özmil doğum tarihi 

Rüzgar Doruk Özmil 29 Kasım 2011 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Rüzgar Doruk Özmil aslen nerelidir?

Doğma büyüme İstanbullu olduğu belirtilen Rüzgar Doruk Özmil bilinenin aksine aslen İstanbullu değildir. Rüzgar Doruk Özmil resmi Instagram hesabında Kozağaç Ata yurdu olarak gönderi paylaşmıştır. Kozağaç Türkiye haritasında Mersin şehrinde yer almaktadır. Buradan anlayacağımız gibi başarılı oyuncu Rüzgar Doruk Özmil aslen Mersinli’dir.

Rüzgar Doruk Özmil nerede oturuyor?

29 Kasım 2011 tarihinde dünyaya gelen Rüzgar Doruk Özmil’in nerede oturduğu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin oyuncuyu yakından takip edenler İstanbul’da oturduğunu dile getirmektedir.

Rüzgar Doruk Özmil boyu

Rüzgar Doruk Özmil’in boyu Google platformu üzerinde bir hayli merak edildi. Sempatikliği ve gösterdiği oyunculuk performansı ile dizilerde ön planda olan yarışmacı Rüzgar Doruk Özmil’in boyu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. 

Rüzgar Doruk Özmil kilosu

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin kaç kilo olduğu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Rüzgar Doruk Özmil eğitimi

9 yaşında gösterdiği başarılı oyunculuk performansı ile gözleri üzerinde tutan Rüzgar Doruk Özmil’in eğitim hayatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Rüzgar Doruk Özmil telefon numarası

Yemin dizisinin sevilen isimlerinden birisi olup Memo karakterine hayat vermesi ile yıldızı parlayan oyuncu Rüzgar Doruk Özmil, başarılı performansı ile ekranların aranan yüzü haline geldi. Durum böyle olunca da Rüzgar Doruk Özmil’in telefon numarası Google platformunda bir hayli aratılmıştır. Lakin Rüzgar Doruk Özmil’in telefon numarasına dair internette herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Rüzgar Doruk Özmil ne kadar kazanıyor?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ile tanınmaya başlayan Rüzgar Doruk Özmil daha sonra dizi ve filmlerden kendisini alamamıştır. Birçok dizi ve filme adını altın harflerle kazıtan Rüzgar Doruk Özmil ekranda sıkça görülmeye başladığı için takipçileri tarafından ne kadar kazandığı bir hayli merak konusu oldu. Lakin Rüzgar Doruk Özmil’in ne kadar kazandığına dair internette herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Rüzgar Doruk Özmil hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

İlk bölümü Eylül 2021 tarihinde yayınlanması beklenen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rol alan Rüzgar Doruk Özmil daha sonra 13 Ekim 2009 tarihinde ilk bölümü yayınlanan Ayrılık dizisiyle de adını duyurdu. 2021 senesinde Mehmet isimli bir çocuğun hayatını konu alan Kağıttan Hayatlar dizisinde de kendisine yer buldu. Son olarak ise kendine başrolleri Özge Yağız, Gökberk Demirci, Yağmur Şahbazova ve Can Verel’in paylaştığı Yemin dizisinde buldu. 

Rüzgar Doruk Özmil‘in sosyal medya hesapları

Rüzgar Doruk Özmil kimdir? Yemin dizisinin Memo’su kimdir? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Rüzgar Doruk Özmil’in kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Rüzgar Doruk Özmil’in aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rüzgar Doruk Özmil Instagram

Rüzgar Doruk Özmil Yemin dizisi 

Başrolleri Özge Yağız, Gökberk Demirci, Yağmur Şahbazova ve Can Verel’in paylaştığı Yemin dizisinin  ilk iki sezon Ayhan Özen üstlendi. 18 Şubat 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayan Yemin dizisinde Rüzgar Doruk Özmil Memo karakteri ile ekranların karşısına geçti. 

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!