Samet Topçu Kimdir?

“Sametizs” kullanıcı adı ile TikTok platformunda fenomen olma yolunda adım adım ilerleyen Samet Topçu’nun hayatına dair detaylar oldukça merak ediliyor. Yazımızın devamında; Samet Topçu kimdir? Samet Topçu kaç yaşında? Samet Topçu’nun burcu nedir? Samet Topçu aslen nereli? Samet Topçu’nun sevgilisi var mı? Samet Topçunun sosyal medya hesapları nedir? Gibi daha pek çok soruya yanıt bulabilirsiniz. 

Samet Topçu’nun Kısaca Hayatı 

2004 tarihinde Bursa’da doğan TikTok fenomeni olan Samet Topçu’nun iki erkek ve iki kız kardeşi vardır. Kardeşlerinin en büyüğü olan Samat Topçu’nun en küçük kardeşi 10 yaşındadır. Samet Topçu, voleybol oynuyor ve aynı zamanda bir kulüpte spor eğitimi alıyor. 

İlginizi Çekebilir: Ahmet Hilmi Deler Kimdir?

Samet Topçu, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan TikTok içerisinde bir fenomendir. Sosyal medyada “Sametoloji” ve “Sametizs” olarak bilinir. TikTok hesabının 2,3 milyondan fazla takipçisi var. Çektiği videolarda sıklıkla play back genç TikToker, yayınladığı videolarla kısa sürede fenomen haline gelen Samet Topçu, büyük ilgi görüyor. Samet Topçu, paylaştığı videolar kısa sürede on binlerce beğeniye ulaşarak takipçi sayısını artırdı. 

Samet Topçu Kaç Yaşındadır? 

Geniş hayran kitlelere ulaşan Samet Topçu, 2004 tarihinde doğmuştur. İçinde bulunduğumuz 2022 senesi itibari ile 18 yaşındadır. 

Samet Topçu’nun Burcu Nedir? 

Tam olarak doğum tarihi bilinmeyen Samet Topçu’nun burcu hakkında net bir bilgi bulunmuyor. 

Samet Topçu’nun Boyu ve Kilosu Kaçtır? 

TikTok platformunda yaptığı paylaşımlar ile bütün TikTok kullanıcılarının takip ettiği isimlerden bir tanesi olan Samet Topçu’nun boyu 1,70, kilosu ise 80’dir. 

Samet Topçu Aslen Nereli? 

2004 senesinde Bursa’da doğan başarılı sosyal medya fenomeni Samet Topçu, doğma büyüme Bursalıdır ve yaşamına şu anda İstanbul’da demek ediyor. 

Samet Topçu’nun Sevgilisi Var mı? 

Sosyal medya dünyasında ürettiği eğlenceli içerikler ile kısa sürede fenomen haline gelen Samet Topçu’nun hayatında özel biri bulunmuyor. 

Samet Topçu Nasıl Fenomen Oldu? 

Arkadaşları ile girdiği bir iddia sonucunda TikTok platformunda video çeken Samet Topçu, videolarını Instagram’a ve Youtube kanalına yüklüyor ve buralarda büyük beğeni topluyor. Takipçi sayısı hızla artan Samet Topçu, diğer sosyal medya hesaplarında da aynı başarıyı yakalıyor. Samet Topçu, en büyük hayali olan sosyal medyada fenomen olma hayalini gerçekleştirmiş durumda. 

Samet Topçu’nun Instagram Hesabı Nedir? 

182 gönderi bulunan ve 424 bin takipçisi bulunan Samet Topçu’nun Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Samet Topçu’nun Youtube Kanalı Nedir? 

278 bin takipçisi bulunan Samet Topçu’nun Youtube kanalına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Samet Topçu’nun TikTok Hesabı Nedir? 

2.2 milyon takipçisi bulunan sevilen TikToker Samet Topçu’nun TikTok hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu