Sedat Berke Özkök Kimdir?

Sedat Berke Özkök kimdir? Sempatik oyuncu hakkında merak edilenleri biriktirmeye devam ediyor. 25 yaşındaki genç oyuncu ile Kırık Hayatlar dizisinde tanımıştık. Tiyatro kökenli oyuncu daha sonra birçok sinema filminde de rol almıştır. Kendisi aynı zamanda gitar ve flüt çalabilmektedir. Amasyalı  oyuncu hakkında bilinmeyenleri kaleme aldık.

İlginizi çekebilir: Malatya’nın Gururu Ali İnsan Kimdir?

Sedat Berke Özkök Kimdir? Kısaca Tanıyalım…

Sedat Berke Özkök günden güne daha da merak edilmeye devam ediyor. Sedat Berke Özkök Kanal D kanalında yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinde Mert Kocabey karakterine hayat vererek kendisini göstermiştir. Bununla birlikte daha birçok dizi de rol almayı başaran sempatik oyuncu hakkında detaylara göz atmadan önce kısaca tanıyalım.

  • Doğum Tarihi: 1997
  • Yaşı: 25
  • Nereli: Amasya
  • Burcu: Bilinmiyor
  • Boyu: 1.77
  • Kilosu: 75
  • Meslek: Oyuncu, tiyatrocu

Bilgilerimiz sizde merak uyandırdıysa gelin hep beraber yakından Sedat Berke Özkök hakkındaki detaylara bir göz atalım. Keyifli okumalar.

Sedat Berke Özkök Ne Zaman Doğdu?

Yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinde rol alarak kendisini gösteren Sedat Berke Özkök 1997 yıllında doğmuştur. Sempatik oyuncunun doğduğu ay ve gün bilinmemektedir.

Sedat Berke Özkök Kaç Yaşında?

İlk dizi deneyimini Kırık Hayatlar dizisinde yaşayan Sedat Berke Özkök biz yazımızı yazarken 25 yaşındadır.

Sedat Berke Özkök Nereli?

İlk sinema deneyimini ise Ceberruh ve Bahtsız Bedri filminde yaşayan Sedat Berke Özkök Amasyalıdır. Lakin aslen nereli olduğuna dair herhangi bir bilgi yer almamaktadır.

Sedat Berke Özkök Burcu

Sedat Berke Özkök’un burcu hakkında herhangi bir bilgi yoktur. Lakin yakışıklılığı ve başarısı dolayısıyla kendisinin Başak erkeği olduğu düşünülmektedir.

Sedat Berke Özkök Boyu

Sempatik oyuncu erkek mankenleri aratmayan fiziğe sahip olması ile dikkatleri üzerine çekti. Sedat Berke Özkök’ün boyunun 1.77 olduğu bilinmektedir.

Sedat Berke Özkök Kilosu

Sedat Berke Özkök’ün kilosu boyuna orantılı olarak 75’dir.

Sedat Berke Özkök ‘ün Sevgilisi

Yakışıklı oyuncunun sevgilisinin olup olmadığı bir hayli merak edildi. Sedat Berke Özkök’ün sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Sedat Berke Özkök Ne Okudu?

Başarılı oyuncunun ilkokul, lise ve üniversite de ne okuduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Sedat Berke Özkök Hangi Dizilerde Oynadı?

Sedat Berke Özkök yönetmenliğini Fatih Mehmet Karakuş’un üstlendiği Ceberruh ve Bahtsız Bedri sinema filminde ve başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinde rol almıştır.

Sedat Berke Özkök Kullandığı Sosyal Medya Hesapları

“Sedat Berke Özkök Kimdir?” yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Sedat Berke Özkök’ün kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Sedat Berke Özkök’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sedat Berke Özkök Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu