Selçuk Tektaş kimdir? Sağlık durumu nedir?

Cennet Mahallesi dizisinin başrol karakteri olan ve daha sonra müzik camiasında kendisine saygın bir yer edinen, aynı zamanda sunucu Alişan’ın menajerliğini yapan Selçuk Tektaş yazımızı kaleme aldığımız gün vefat etmiştir. Selçuk Tektaş kimdir? Selçuk Tektaş neden öldü?

Selçuk Tektaş boyu

Selçuk Tektaş kimdir? Kısaca tanıyalım…

21 Temmuz günü Corona virüs sonucu vefat eden Selçuk Tektaş’ın hayranları yasa boğulmuştur. Ölümünün ardından kim olduğu sorusu oldukça araştırılan Selçuk Tektaş’ın hakkında yazımızı ele aldık. Selçuk Tektaş kimdir? Ailesi, telefon numarası, yaşadığı yer, boyu…

  • Yaşı: 41
  • Burcu: Boğa
  • Doğum tarihi: 12 Mayıs 1980
  • Nereli: Bingöl
  • Boyu: 1.77
  • Kilosu: Bilinmiyor.
  • Tuttuğu Takım: Fenerbahçe

Selçuk Tektaş hakkında kaleme aldığımız kısa bilgilendirme paragrafını okuduysanız ve Selçuk Tektaş hakkında daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz yazımızın devamını okumaya sizleri davet edelim. 

Selçuk Tektaş kaç yaşında?

12 Mayıs 1980 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı menajer Selçuk Tektaş’ın 41 yaşında olduğu bilinmektedir. Hayat enerjisini ve genç kalmasını neye borçlu olduğunun da henüz açıklamasını yapmamıştır.

Selçuk Tektaş burcu

Sempatik menajer Selçuk Tektaş’ın burç sever takipçileri, Selçuk Tektaş’ın hangi burç olduğunu Google platformu üzerinden bir hayli yoğun şekilde araştırmışlardır. Yakışıklılığı ve karizmatik davranışları ile gözleri üzerinden ayırmayan Selçuk Tektaş”ın Boğa erkeği olduğunu bulduk. 

Selçuk Tektaş doğum tarihi 

41 yaşındaki başarılı menajer 12 Mayıs 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Selçuk Tektaş aslen nerelidir?

Alişan’ın kardeş olmasının yanı sıra güler yüzüyle sevilen Selçuk Tektaş’ın aslen Bingöl’lü olduğu bilinmektedir.

Selçuk Tektaş nerede oturuyor?

Eşine ettiği iltifatlarla örnek eş adayı olarak gösterilen, sevgi dolu eş olan ve Instagram’ın sevilen ismi Selçuk Tektaş’ın İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Selçuk Tektaş boyu

Sempatikliğinin yanı sıra 2 kız çocuğu sahibi olan ve gözleri üzerinden ayırtmayan yakışıklı menajer Selçuk Tektaş’ın boyu 1.77‘dir.

Selçuk Tektaş kilosu

1.77 olarak bildiğimiz boyunun yanı sıra kilosu hakkında yeterli bilgiye ulaşamadık.

Selçuk Tektaş eğitimi

20 gün kadar Corona tedavisi alan ve durumu kritik olan Selçuk Tektaş’ın aldığı eğitimler hakkında yeterli bilgi bulunmamaktadır. 

Selçuk Tektaş telefon numarası

Kardeşi Alişan Tektaş aracılığı ile belirli bir üne ulaşan Selçuk Tektaş telefon numarasını hayranları ile paylaşmamıştır. 

Selçuk Tektaş ne kadar kazanıyor?

Kardeşi Alişan Tektaş’ın menajerliğini yaptığını bildiğimiz Selçuk Tektaş’ın kazancı hakkında bilgi bilinmemektedir.

Selçuk Tektaş neden öldü?

Geçtiğimiz günlerde Corona virüsüne yakalanan Selçuk Tektaş sevenlerini korkutmuştur. İlerleyen günlerde fenalaşarak yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürdürülen Selçuk Tektaş’ın 21 Temmuz’da acı haberi gelmiştir. Selçuk Tektaş Corona virüse yenik düşerek, vefat etmiştir.

Selçuk Tektaş ve Alişan kardeş mi?

Google platformu üzerinde oldukça merak edilen Selçuk Tektaş ve Alişan kardeş mi sorusuna sizler için yanıt getirdik. Alişan Tektaş ve Selçuk Tektaş öz kardeştir. Büyük olan kardeş oyuncu ve şarkıcı Alişan’dır.

Selçuk Tektaş'ın ailesi

Selçuk Tektaş’ın ailesi

2 kız çocuğu babası ve evli olan Selçuk Tektaş’ın eşinin adı Merve’dir. Ağabeyi ise ünlü şarkıcı ve oyuncu olan Alişan Tektaş’tır. Selçuk Tektaş’ın Burak ve Eliz adında 2 yeğeni bulunmaktadır. Selçuk Tektaş’ın kızlarının isimleri Ceylan ve Tuana’dır.

Selçuk Tektaş evli mi?

Alişan’ın menajeri olarak ve kardeşi olarak tanınan Selçuk Tektaş, Merve Tektaş ile 11 yıldır evliydi.

Selçuk Tektaş’ın oynadığı diziler, filmler ve reklamlar

Son günlerinde ailesinin yaşayacağı yönünde umut beslediği Selçuk Tektaş vefat etmiştir. Ardından hayranları hangi dizi, film ya da reklam projesinde yer  aldığını merak etmektedir. Ancak yakışıklı menajer Selçuk Tektaş herhangi ekran projesinde yer almamıştır. 

Selçuk Tektaş hangi takımlı?

Selçuk Tektaş’ın Fenerbahçe takımını desteklediği bilinmektedir.

Selçuk Tektaş’ın mesleği nedir?

Sevgi dolu sözler paylaşarak gündeme sürekli gelen Selçuk Tektaş’ın hangi meslekle uğraştığı net olarak bilinmese de erkek kardeşi Alişan Tektaş’ın menajerlik işini sürdüğünü bilmekteyiz.

Selçuk Tektaş sosyal medya hesapları

Selçuk Tektaş kimdir? Sağlık durumu nedir? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Selçuk Tektaş’ın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Selçuk Tektaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz

Selçuk Tektaş Instagram

Selçuk Tektaş Instagram platformu üzerinde takipçileri sık sık iletişim halindedir. Bu iletişimin yanı sıra birbirinden güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. 349 gönderisi olan Selçuk Tektaş’ın 31.6 bin takipçisi vardır. Sizde Selçuk Tektaş’ın Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Selçuk Tektaş’ın güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş Son Yolculuğuna Uğurlandı

YouTube’da Magazin Kuryesi kanalı tarafından ele alınan görüntüler, Alişan’ın erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ın son yolculuğuna uğurlandığı videoyu izlemiş miydiniz?

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumu kritik

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın bir süre önce Corona virüsüne yakalanmasının ardından sağlık durumu hakkında bilgi verilen videoyu daha önce izlemiş miydiniz?

Selçuk Tektaş hangi takımlı?

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızları

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın ”Meleğim , prenseslerim” olarak hitap ettiği kızlarını daha önce görmüş müydünüz?

Selçuk Tektaş'ın sevgilisi var mı?

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın aşkının paylaştığı sözlerle her geçen gün daha da arttığını gösterdiği eşi Merve Tektaş’ı daha önce görmüş müydünüz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu