Selen Teksöz Kimdir?

Youtube platformunda yakaladığı büyük başarı ile geniş kitlelere hitap eden Selen Teksöz, bu başarısını sosyal medya platformlarına da taşımıştır. Sosyal medya kullanıcılarının en sevdiği fenomenlerden biri olan Selen Teksöz’ün hayatına dair bütün detaylar yazımızın devamında yer alıyor. 

Selen Teksöz’ün Kısaca Hayatı 

Youtube platformunun sevilen isimlerinden bir tanesi olan Selen Teksöz, 31 Ağustos 2000 tarihinde Amerika’nın New York şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimine İzmit Nuh Çimento İlkokulu’nda okumuştur ve Conkbayırı Koleji’nde eğitimine devam etmiştir. Belli bir müddet Kıbrıs’ta yaşayan Selen Teksöz, iki kardeştir ve Kocaeli’nde ikamet ediyor. Eğlenceli kişiliği ve farklı içerikleri ile hemen hemen her kesime hitap eden başarılı Youtuber Selen Teksöz’ün büyük çıkış yaşadığı videosu “Türkiye’de Kız Youtuber Olmak” adını verdiği videosu olmuştur. Selen Teksöz, patatese çok düşkün olduğu için “Patates” lakabı takılmıştır. 

Selen Teksöz Kaç Yaşındadır? 

Sempatik tavırları ile herkes tarafından sevilen Selen Teksöz 31 Ağustos 200 tarihinde doğmuştur. Selen Teksöz, içinde bulunduğumuz 2022 senesi itibari ile 22 yaşındadır. 

Selen Teksöz Aslen Nereli? 

Aslen nereli olduğuna dair net bir bilgi olmayan Selen Teksöz Amerika’nın New York şehrinde dünyaya gelmiştir. 

İlginizi Çekebilir: Azra Şimal Kimdir?

Selen Teksöz Hangi Burç? 

31 Ağustos 2000 tarihinde New York’ta doğan Selen Teksöz, bir başak burcu kadınıdır. 

Selen Teksöz’ün Boyu ve Kilosu Kaçtır? 

Başarılı Youtuber Selen Teksöz’ün boyu 1,65, kilosu ise 56’dır. 

Selen Teksöz’ün Sevgilisi Var mı? 

En çok izlenen dijital platformlardan bir tanesi olan Youtube platformu bir sürü başarılı ismi içerisinde barındırıyor. Bu başarılı isimlerden bir tanesi olan Selen Teksöz’ün aşk hayatına dair detaylar sevenleri ve takipçileri tarafından oldukça merak edilen konuların başında geliyor. Ne yazık ki Selen Teksöz’ün hayatında özel bir kişinin olup olmadığı bilinmiyor. 

Selen Teksöz’ün Mesleği Nedir? 

Eğitim hayatına devam eden Selen Teksöz, bir yandan da sosyal medya platformlarında içerik üretimi yapıyor. 

Selen Teksöz Ne Kadar Kazanıyor? 

Başarılı isim Selen Teksöz, çektiği videolar ve yayınladığı fotoğraflar sayesinde Youtube platformunda fenomen olmuş ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer soru ise fenomen Selen Teksöz’ün ne kadar para kazandığıdır. Ancak başarılı isim Selen Teksöz’ün ne kadar para kazandığına dair kesin bilgiler bulunmuyor. 

Selen Teksöz Youtube Kanalı 

Başarılı sosyal medya içerik üreticisi Selen Teksöz’ün 308 bin abonesi olan Youtube kanalına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu