Serra Pirinç Kimdir?

Serra Pirinç 1997 doğumlu TV dizisi oyuncusudur. Genç oyuncu liseyi bitirdikten sonra oyunculuk eğitimi alarak kariyerini bu yönde şekillendirmiştir. Liseyi bitiren oyuncu Tiyatro Teras’ta aldığı oyunculuk eğitimi sonrasındaki ilk oyunculuk deneyimini Bizim Hikâye dizisinde sergilemiştir. Bir dönem ekranların sevilen dizisi Bizim Hikaye’de Müjde karakterine hayat veren Pirinç, oyunculuk yeteneklerini sergileyerek ekranların gözdesi olmayı başarmıştır.  

Serra Pirinç Kaç Yaşındadır? 

19 Haziran 1997 doğumlu oyuncunun yaşı 25 yaşındadır. 

Serra Pirinç Burcu Nedir?  

Serra Pirinç 19 Haziran doğumlu olduğu için İkizler burcudur. Pirinç, ikizler burcunun sahip olduğu iletişim ve aktarım konularındaki başarıya sahiptir. Ayrıca birçok işi yapmak isteyen ve çalışkan olan ikizler burcu özelliklerine sahip olduğunu, sevilen oyuncu Serra Pirinç, yer aldığı birçok dizi ile kanıtlamaktadır. 

Serra Pirinç Bizim Hikaye Dizisi 

Serra Pirinç Bizim Hikaye dizisinde dominant ve olgun bir genç kız karakterini canlandırmıştır. Kariyerine bu dizi ile başlayan genç oyuncu, sergilediği yetenekleriyle sektörde aranılan isim olmayı başarmıştır. 

Serra Pirinç Oynadığı Diziler 

Serra Pirinç Oynadığı diziler arasında güncel olarak Tozluyaka dizisi yer almaktadır. Ekranların sevilen ve büyük izleyici kitlesine sahip olan Tozluyaka dizisinde Serra Pirinç ‘Zeynep’ karakterine hayat vermiştir. Serra Pirinç’in Bizim Hikâye dizisinden hemen sonra Vuslat dizisinde rol almıştır. Ayrıca Fox TV’de yayınlanan ve döneme damgasını vuran, Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Mucize Doktor dizisinde de yer almıştır.  

Serra Pirinç Hakkında 

Serra Pirinç 1.68 boyunda ve 50 kilodur. Koyu Fenerbahçeli olan oyuncunun en sevdiği aktör ise Neil Patrick Harris’dir.  

Serra Pirinç Sosyal Medya Hesabı 

Serra Pirinç sosyal medya platformundaki Instagram hesabında 582 bin takipçiye sahiptir. 118 gönderisi bulunan güzel oyuncunun fotoğrafları yüksek beğeniler almaktadır. Ayrıca karakalem ile uğraşan ve resim yapmayı seven oyuncu Instagram’da çizimiyle alakalı bir Reels paylaşmıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu