Şeyda Aydın kimdir? Eşi kim? Kuzey Yıldızında mı oynadı?
Magazin

Şeyda Aydın kimdir? Eşi kim? Kuzey Yıldızında mı oynadı?

TikTok platformunda keşfette gezmediğini samimi bir şekilde dile getiren Şeyda Aydın, elinde olsa bazı TikTok hesaplarını kapatmak istediğini dile getirdi. Yeni ve güzel bir şarkı ile takipçilerinin karşısına çıkmayı planlayan sosyal medya fenomeni Şeyda Aydın kimdir? Eşi kim? Kuzey Yıldızında mı oynadı?

Şeyda Aydın Kimdir? Eşi kim? Kuzey Yıldızında mı oynadı?

Şeyda Aydın kimdir? Kısaca tanıyalım…

Yıllarca tiyatro yaptığını belirten Şeyda Aydın, kızı sayesinde TikTok platformuna girdiğini belirtmiştir. Başarısına başarı katan sosyal medya fenomenine daha yakından göz atmaya ne dersiniz?

 • Yaşı: 33
 • Burcu: Aslan
 • Doğum tarihi: 26 Temmuz 1988
 • Nereli: Tokat
 • Boyu: 1.72
 • Kilosu: 56

Şeyda Aydın kaç yaşında?

2019 senesinin Aralık ayında TikToker ödülü alarak sosyal medyada fenomenlerin temsilcisi seçilen Şeyda Aydın, biz yazımızı yazarken 33 yaşındadır.

Şeyda Aydın burcu

Sempatik tavırları ve espritüel halleri ile burç yorumlarını takip eden takipçileri tarafından Şeyda Aydın’ın ne burcu olduğu bir hayli merak edilmiştir. Bizde sizler için araştırdık ve Şeyda Aydın’ın Aslan kadını olduğunu öğrendik.

Şeyda Aydın doğum tarihi 

33 yaşındaki genç fenomen Şeyda Aydın 26 Temmuz 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Şeyda Aydın aslen nerelidir?

26 Temmuz 1988 tarihinde dünyaya gözlerini açan başarılı TikTok fenomeni Şeyda Aydın İstanbul da doğmuştur. Lakin aslen Tokatlı’dır.

Şeyda Aydın nerede oturuyor?

Başarılı TikTok fenomeni Şeyda Aydın’ın İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Şeyda Aydın boyu

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra duruşu ile de gözleri üzerinden ayırmayan oyuncu Şeyda Aydın’ın boyu bir hayli Google platformu üzerinde aratıldı. Güzel oyuncunun boyunu sizler için araştırdık. Ankaralı sempatik oyuncu 1.72 boyundadır. Şeyda Aydın adeta mankenleri aratmayan bir fiziğe sahiptir.

Şeyda Aydın kilosu

1.72 boyunda mankenleri aratmayan Şeyda Aydın aynı zamanda vücudunun orantısı ile de gözleri bir hayli üzerinde toparladı. Bunun üzerine Şeyda Aydın’ın kilosu merak edildi. Şeyda Aydın 56 kilodur

Şeyda Aydın eğitimi

Başarılı TikTok fenomeni Şeyda Aydın  İstanbul Ticaret Odası Anadolu Teknik Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite hayatını yine İstanbul da sürdüren sempatik sosyal medya fenomeni İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nü tamamladı. Aynı zamanda Sadri Alışık Tiyatro Bölümü’nü de tamamladı. 

Şeyda Aydın telefon numarası

Arka Sokakşar dizisinin sevilen isimlerinden birisi olup  yıldızı parlayan oyuncu Şeyda Aydın, başarılı performansı ile ekranların aranan yüzü haline geldi. Durum böyle olunca da Şeyda Aydın’ın telefon numarası Google platformunda bir hayli aratılmıştır. Lakin Şeyda Aydın’ın telefon numarasına dair internette herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Şeyda Aydın ne kadar kazanıyor?

TikTok platformunda 3 milyon takipçiye sahip olan Şeyda Aydın aynı zamanda oyunculuk ve mankenlikte yapmaktadır. Birçok alanda kendisini geliştiren Şeyda Aydın, ne kadar kazandığını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Şeyda Aydın’ın kızı kimdir?

Şeyda Aydın’ın kızı 23 Mart 2006 doğumludur. 2021 yılında 15 yaşındadır. Ayrıca tipik bir boğa burcudur.

Şeyda Aydın hangi dizide oynadı?

31 Temmuz 2006 tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Arka Sokaklar dizisi ile yıldızını parlatan başarılı TikTok fenomeni Şeyda Aydın, 2010 senesinde 56. bölümü ile final veren Gönülçelen dizisinde de rol almayı başardı. Daha sonra 2012 senesinde izlenme oranlarının düşüklüğü sebebiyle yayından kaldırılan Uçurum dizisinde de yerini aldı. Aynı zamanda Kuzey Yıldızı dizisinde de rol aldı. 

Şeyda Aydın’ın çocukları

Şeyda Aydın’ın 2 çocuğu vardır. Oğlu Arda Aydın ve kızı Zeynep Cansın Aydın’dır.

Şeyda Aydın evli mi?

Şeyda Aydın evlidir. 2 çocuğu vardır. Eşi sosyal medyada görünmek istemediği için eşiyle olan resimlerini paylaşamıyoruz.

Şeyda Aydın hangi takımı tutuyor?

Şeyda Aydın koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Şeyda Aydın boşandı mı?

Şeyda Aydın boşanmamıştır.

Şeyda Aydın’ın en sevdiği renk

Şeyda Aydın’ın en sevdiği renk kırmızı olarak bilinmektedir.

Şeyda Aydın’ın şarkıları

 • 2014 yılında Serseri
 • 2015 yılında Hediye
 • 2015 yılında Yüzün Gülmeyecek
 • 2015 yılında Sen Çekimi
 • 2015 yılında Evleniriz
 • 2015 yılında Usta

Şeyda Aydın sosyal medyadan gelen soruları cevaplıyor!

Şeyda Aydın sosyal medyadan gelen soruları cevaplıyor!

Şeyda Aydın takipçilerinin isteği üzerine Number1 Youtube kanalına katılarak sosyal medyadan gelen soruları cevapladı.

TikTok platformuna nasıl başladınız?

”Şimdi şöyle oldu. Ben sosyal medyayı çok aktif kullanan birisi değilim. Herkes gibi fotoğraf ve videolar paylaşırdım. Kızım beni teşvik etti. ‘Annecim böyle bir uygulama var ve ben bunu kullanmak istiyorum.’ dedi. Uygulamaya girdim biraz inceledim ve ‘Kızım yaşına uygun bir uygulama değil.’ sözlerinde bulundum. Kızım bir müddet ağladı. Sonra eşim benimde girmemi söyledi. Ha sahneye çıkmışsın, ha evden bir şeyler yapıp insanlara izletmişsin. Benimde aklıma yattı. Öylesine birkaç video çektim. Kızımlada çektik. Akşam bir video attım. Sabah bi uyandım herkes beni tanıyor.”

Video hangi videoydu?

”Çay var çay videosuydu. Annemlerde otururken kızımı ve yeğenimi yanıma aldım. Saat akşam 11’de paylaştım. Sabah uyandığımda videoyu milyonlar izlemişti. Ertesi gün avm’ye girdiğimde beni gören herkes ‘Çay var çay.’ Diyordu. İnsanlar aslında orda benim anne olduğumu öğrendiler. Benim çocuklarımla vakit geçirmem ve onlarla eğlenebilmem insanların çok hoşuna gitti. 

En beğendiğin TikToker kim?

”Aslında hepsi çok başarılı insanlar ve çok iyi içerikler üretiyorlar. Benim kendime en yakın bulduğum ve gerçek hayattada görüştüğüm Ece Mumay var. Videoları inanılmaz hoşuma gidiyor. İçten, sıcak, samimi ve çocuklarada yanlış gelmeyen içerikler ürettiği için en beğendiğim TikToker Ece Mumay.”

TikTok platformunda neyi değiştirmek isterdin?

”TikTok platformu zaten kendini sürekli güncelleyen bir platform. Özelliklerini değiştirmezdim ama elimde olsa bazı hesapları direk kapatırdım.”

Kiminle düet yapmak isterdin?

”Serdar Ortaç ile düet yapmak çok isterdim. O benim çocukluğumun sanatçısı.”

Sihirli bir yeteneğin olsaydı neyi değiştirmek isterdin?

”Çocuklara ve kadınlara yapılan şiddeti durdururdum. Bir kadın ve anne olarak bu ülkede yaşamanın nasıl zor olduğunu biliyorum.”

Kendindeki en belirgin 3 özellik nedir?

”İnatçı olmak, kararlı olmak ve çok hırslı olmak.”

Nasıl formunu koruyorsun?

”Ben yıllardır ekmek tüketmiyorum. Ekmeği tamamen hayatımdan çıkardım ve çocuklarıma da mümkün olduğunda ekmeği tükettirmemeye çalışıyorum. Birde aralıklı oruç diyeti yapıyorum. 

Şeyda Aydın’ın kullandığı sosyal medya hesapları

Şeyda Aydın kimdir? Eşi kim? Kuzey Yıldızında mı oynadı? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Şeyda Aydın’ın kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Şeyda Aydın’ın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şeyda Aydın TikTok

Şeyda Aydın Instagram

Şeyda Aydın Serseri

TikTok fenomeni Şeyda Aydın’ın 2014 senesinde Serseri isimli şarkısını takipçileri ile paylaştığını biliyor muydunuz?

Şeyda Aydın Usta

TikTok fenomeni Şeyda Aydın’ın 2015 senesinde Usta isimli şarkısını takipçileri ile paylaştığını biliyor muydunuz?

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!