Şeyma Ünal kimdir? Çocuklarının isimleri ne?
Magazin

Şeyma Ünal kimdir? Çocuklarının isimleri ne?

Youtube platformunda çeşitli öneri videoları ve vlog videoları ile karşımıza gelen Şeyma Ünal 102 bin takipçi kitlesine ulaşarak adını altın harflerle fenomenler listesine yazdırmayı başardı. Okumayı ve dinlemeyi çok sevdiği için diksiyonunun düzgün olduğunu dile getiren Şeyma Ünal, iç huzura oldukça önem verdiğini dile getirdi. Şeyma Ünal kimdir? Çocuklarının isimleri ne?

Şeyma Ünal kimdir?

Şeyma Ünal kimdir? Kısaca tanıyalım…

Çeşitli film, dizi ve kitap önerileri ile Youtube platformunun sevilen ismi haline gelen Şeyma Ünal, ailenin en küçük çocuğu olduğunu dile getirdi. Çınar ve Nil isminde 2 çocuğa sahip olan Şeyma Ünal 2014 senesinde eşi Efe ile evlenme kararı almıştır.

  • Yaşı: 33
  • Burcu: Aslan
  • Doğum tarihi: 15 Ağustos 1988
  • Nereli: Mersin
  • Boyu: Bilinmiyor
  • Kilosu: Bilinmiyor.

Şeyma Ünal kaç yaşında?

Kendini çok iyi hissettiği arkadaşları olduğunu dile getiren Şeyma Ünal, yazımızı yazdığımızda 33 yaşındadır.

Şeyma Ünal burcu

33 yaşındaki genç fenomen videolarında sempatik halleri ile izleyenleri bir hayli büyülemektedir. Aslan burcu kadını olduğunu dile getiren Şeyma Ünal, düzenli olmasının burcundan kaynaklanabileceğini ifade etti.

Şeyma Ünal doğum tarihi 

Şeyma Ünal 2017 senesinde çekmiş olduğu bir Youtube videosunda 15 Ağustos 1988 tarihinde doğduğunu dile getirdi.

Şeyma Ünal aslen nerelidir?

Şeyma Ünal’ın aslen Mersinli olduğu bilinmektedir.

Şeyma Ünal nerede oturuyor?

Şuan İstanbul da yaşadığını belirten Aslan kadını fenomen Şeyma Ünal, 9 yaşına kadar Mersin’de yaşadığını dile getirmiştir. Daha sonra ilkokulunun bir kısmını, ortaokulunu ve lise dönemlerini Adana’da tamamlamıştır.

Şeyma Ünal boyu

”Ya hep ya hiç.” sözünü kendisinde sık sık uyguladığını belirten başarılı fenomen uzun zaman yoga yaptığını dile getirdi. Bu bilgiden sonra takipçileri Şeyma Ünal’ın boyunu bir hayli merak etti. Bizde sizler için araştırdık. Lakin Şeyma Ünal’ın boyuna dair internette herhangi bir bilgi bulamadık. 

Şeyma Ünal kilosu

Şeyma Ünal ”Mükemmel yapmayacaksan hiç yapma.” sözünü kendisine amaç haline getirdi. Bunun üzerine yoga eğitimi vermeye başladı. Boyu hakkında internet üzerinde herhangi bir bilgi bulunmayan Şeyma Ünal’ın kilosu hakkında da ne yazıkki bilgi bulunmamaktadır.

Şeyma Ünal eğitimi

Üniversite hayatından önce uzun bir süre Adana da oturduğunu dile getiren başarılı fenomen Şeyma Ünal Yeditepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olduğunu dile getirmiştir. Daha sonra üniversiteden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi yüksek lisans eğitimini ortaöğretim matematik alanında yapmıştır.

Şeyma Ünal telefon numarası

Bir zamanlar satış rekoru kıran Küçük Prens ve Hayvan Çiftiliği kitabını çok sevdiğini ve unutamadığını dile getiren Şeyma Ünal, Youtube platformunda çeşitli kitap önerileri yapmaya devam ediyor. Dikkatleri üzerine çekmesi ile Google platformunda telefon numarası bir hayli aratılmıştır. Lakin Şeyma Ünal’ın telefon numarası Google platformu üzerinde bulunmamaktadır.

Şeyma Ünal ne kadar kazanıyor?

Kendisine ait 3 tane markanın varlığından söz eden ve yakın arkadaşı ile cafe açma düşüncesine girdiğini söyleyen Şeyma Ünal, ne kadar kazandığını sosyal medya hesaplarında açıklamamıştır.

Şeyma Ünal ne iş yapıyor?

Şeyma Ünal 7 Aralık 2016 senesinde çektiği bir Youtube videosunda Eczacıbaşı firmasında proje yönetimi ve iş analizi konusunda iş yaptığını dile getirdi.

Şeyma Ünal kaç kardeş?

Şeyma Ünal kendisinde 10 yaş büyük ikiz abiye sahip olduğunu dile getirdi. 

Şeyma Ünal’ın çocukları

Şeyma Ünal Temmuz 2017 senesinde oğlu Çınar dünyaya gelmiştir. Eylül 2019’da kızı Nil dünyaya gelmiştir.

Şeyma Ünal‘ın sosyal medya hesapları

Şeyma Ünal kimdir? Çocuklarının isimleri ne? Yazımızın sonuna geldiyseniz, sizlere Şeyma Ünal’ın kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan Şeyma Ünal’ın aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlayabilirsiniz

Şeyma Ünal Instagram

Şeyma Ünal Youtube

Şeyma Ünal hamilelere öneriler

Şeyma Ünal, hamilelik sürecine girmek isteyenler veya şuan hamile olanlar için harika bir video düzenledi. Kendisinin çok rahat bir hamile geçirdiğini dile getiren Şeyma Ünal’ın önerilerine kulak vermeye ne dersiniz?

Şeyma Ünal ile mutluluğun sırları

Youtube platformunda verdiği önerilerle hatrı sayılır bir kitle elde eden başarılı fenomen Şeyma Ünal bu kez de 10 Temmuz 2018 tarihinde ”Mutlu Olmak İstiyorsanız Bunları Yapmayın!” isimli videoyu yayınladı.

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!