Snap Hesabı Nasıl Silinir?

Snap bir ara popüler olmuştu ancak popülerliğini kaybettikçe kullanıcılar snap hesabı nasıl silinir aramaları yapmaya başladı.

Bilgisayardan Snap Hesabı Nasıl Silinir?

Bu yöntemi kullanarak hesabınızı 30 gün süreyle kullanılmaz hale getirebilirsiniz. Eğer 30 gün boyunca ve/veya 30. günün sonunda hesabınıza giriş yapmazsanız tüm verileriniz otomatik olarak silinir. Hesabını silmekten kuşku duyanlar için mükemmel bir seçenektir. Sistem nasıl işliyor?

Snapchat logosu
  • Hesap silme sayfasına giriş yapın (hesabınıza giriş yapmanız gerekebilir),
  • Hesap silme sayfasında kullanıcı adı ve şifrenizi girin,
  • Telefon numaranıza gelen SMS şifresini girin,
  • Hesabımı Sil butonuna tıklayın.

Bu işlemlerin ardından hesabınız 30 günlük bir silinme dönemine girecektir. İptal etmek için tek yapmanız gereken mobil uygulamasından ya da internet sitesinden hesabınıza giriş yapmak.

Snap Hesabının Silinmesini İptal Etmek

Hesabınızı silme döngüsüne soktuğunuzda otomatik olarak uygulamadan çıkış yapar. Bilgileriniz ile uygulamaya tekrar giriş yaparsanız silinme işlemi iptal edilir.

Telefona uygulamayı indirmeden de silme işlemini iptal etmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken tarayıcıdan hesabınıza giriş yapmak. Böylece telefondan, tabletten veya bilgisayardan silinme işlemini iptal etmeniz mümkün. Nasıl mı?

Snap Hesabı Nasıl Silinir
hesap silme ekranı

Tek yapmanız gereken buradan hesabınıza giriş yapmak. Her şey bu kadar.

Snapchat Kaç Günde Silinir?

Hesabınızı silmek istediğiniz tarihten itibaren 30 gün sonra Snap hesabınız silinir.

Snapchat Uygulamasını Silince Hesap Silinir Mi?

Hayır. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi sadece uygulamayı sildiğinizde diğer kullanıcılar hala sizi görüntüleyebilir ve size mesaj atabilir.

Snap hesabı nasıl silinir rehberimiz buraya kadar. Hesabınızla ilgili bir sorunda hesabınızı silmeden önce Snapchat yetkilileriyle iletişime geçerek başkalarının da mağdur olmasını engelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu