TİkTok Para Hesaplama Nasıl Yapılır? Tiktok Kullanma Kılavuzu

Sıkı bir TikTok kullanıcısı iseniz veya bu platformda bende yerimi almak istiyorum diyorsanız doğru yazıdasınız. A’dan Z’ye TikTok hakkında bilmeniz gereken her şey TikTok Para Hesaplama Nasıl Yapılır? yazımızda. Yazımızın sonunda TikTok canavarı olacaksınız. Kahveler alındıysa, sizleri çok bekletmeden hemen yazımızı okumaya geçelim.

TikTok Nedir?

TikTok, gerek eğlence, gerekse bilgi dolu videolar üreten insanların olduğu, video içerik üreten bir platformdur. Gerek güncel şarkılarla, hiç eskimeyen espriler ile yapılan videolar bu platformda oldukça popülerdir. Bunların yanı sıra; çeşitli yemek tarifleri bulabileceğiniz, hiç duymadığınız bilgilere şahitlik edeceğiniz bir platformdur aynı zamanda. Çeşitli ülkelerden çeşitli insanların videolarını izleyebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinip, birlikte videolar çekebilirsiniz.

TikTok Hesabı Nasıl Büyütülür?

TikTok platformunda takipçi sayısı arttırmak sabır gerektiren bir iş olsa bile, bazı şeyleri düzene oturttuğunuz da aslında ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Takipçi sayınızı arttırmak için bir kaç madde derledik. Hep beraber maddelerimize geçelim.

Gündemin Takipçisi Olun

Gündemin takip ederek daha güncel videolar elde edebilirsiniz. Videoların ses kayıtlarını alıp dublaj olarak kullanabilirsiniz. Yeni çıkan akımlara zamanında katılarak takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Videolarınızı Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Severek çekmiş olduğunuz TikTok videolarınızı diğer sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı es geçmemelisiniz. Videolarınızı beğenen kullanıcılar TikTok üzerinden sizi takip etmeye başlayacaktır. Böylece takipçi sayınıza ufakta olsa bir katkı gerçekleşmiş olacak.

Kendi Akımınızı Oluşturun

TikTok fenomenleri genellikle kendi akımını oluşturmayı başarmış kişilerdir. Bu akım oluşturma meselesi size zor gelmesin. Özgün olun, doğal olun ve akışına bırakın. Kendinize özgün en sevdiğiniz özellik ile viral olabilirsiniz. Sadece biraz kendinize vakit ayırıp, kendinizi keşfetmeniz lazım.

TikTok Fenomenleri ile İletişim Halinde Olun

İletişim zamanla aslında insanlar için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Aklınıza gelebilecek hemen her TikTok fenomeni bu yol ile tanınmış kişilerdir. Bunun için insanlarla iletişim kurmaktan korkmayın. Birlikte düet yapın. Beraber videolar çekmenizin yanı sıra kendinizi de TikTok platformuna duyurmanız için büyük olanak sağlayacaklardır.

Videolarınızda Hashtag Kullanın

Son günlerde popüler olan hashtagleri videolarınızda bulundurmayı ihmal etmeyin. Böylece hem güncel kalmış olacaksınız hem de videolarınız daha çok izlenme alacaktır. Bu sayede takipçi sayınızda da artış gözlemleyeceksiniz.

TikTok Üzerinden Takipçi Satın Almak

”Ben bu tarz meselelerle uğraşmak istemiyorum, paramda var.” diyorsanız takipçi satın alarak bu işi hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Bot takipçi almanızdan pek yana olmasak da ufak bir hız kazanmanız için yardımcı olacaktır. Şuan bile bir çok TikTok fenomeni halen takipçi satın almaya devam ediyor. Paranızı TikTok üzerinden değerlendirmek istiyorsanız böyle bir yöntem tercih edebilirsiniz.

tiktok-kullanma-kilavuzu-para-sayma-nasil-yapilir-9876

TikTok Hesabı Nasıl Silinir? Yeni Hesap Nasıl Açılır?

TikTok hesabınızı silmek istiyorsanız ve yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız buraya tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.

TikTok Uygulaması Ücretli Mi?

TikTok uygulaması ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Google Play Store için buraya tıklayınız. App Store için buraya tıklayınız.

TikTok Uygulaması Güvenli Mi?

TikTok uygulaması; herkese açık bir uygulama olup, güveni son derece ön planda tutmaktadır.

TikTok Uygulaması Hangi Ülkeye Ait?

TikTok uygulaması, Çin’de dünyaya içerik platformu sunan ByteDance şirketi tarafından kurulmuştur. 2016 yılında karşımıza gelmiştir.

TikTok Üzerinden Para Kazanabilir Miyim?

Evet, TikTok platformu üzerinden belli bir miktar para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte emekleriniz ve sabrınız para kazanmanızı arttıracaktır.

TikTok Üzerinden Para Kazanmak Yasal Mı?

Gündeme baktığımızda TikTok üzerinden para kazanmak yasal yoldan hiçbir engele sahip değildir.

Son Zamanlardaki TikTok Fenomenleri

Son zamanlarda videolarıyla sık sık karşımıza gelen TikTok fenomenlerini derledik. Bu Kişilerin isimlerini çok fazla duyurmalarının sebebi, videolarını sık sık başka platformlar üzerinde denk gelmemizdir. TikTok kullanmayanların bile tanıdığı TikTok fenomenlerine hep beraber göz atalım.

  • CNZ Burak: 5.000.000 takipçi, 462.000.000 beğeni.
  • Nursema: 11.000.000 takipçi, 278.000.000 beğeni.
  • Nourmar5: 9.000.000 takipçi, 234.000.000 beğeni.
  • Doğanay: 4.000.000 takipçi, 156.000.000 beğeni.
  • Sera: 4.000.000 takipçi, 65.000.000 beğeni.
tiktok-kullanma-kilavuzu-para-sayma-nasil-yapilir-9876

TikTok Hesabınızı Nasıl Gizleyebilirsiniz?

TikTok hesabınızız gizliliğini düzenleme fırsatınız var. Bunun için videolarınızı herkesin izleyebileceği gibi ayarlayabilirsiniz veya belirli kişilerin izleyeceği şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken adımlar çok basit.

  • TikTok hesabınıza giriş yapınız ve profilinizi açınız.
  • Ardından Ayarlar butonuna basıp, Gizlilik Ayarları butonuna basınız.
  • Karşımıza çıkan ekranda Güvenlik bölümünden istediğiniz ayar ile oynama yapabilirsiniz.
  • Videolarınızın indirilmesine izin vermiyorsanız, Videolarınızın İndirilmesine İzin Ver butonunu kapalı olarak değiştirebilirsiniz. Sizinle kimlerin düet yapmasını istiyorsanız, Kimler Videolarınızla Düet Yapabilir kısmını arkadaşlar, herkes, sadece ben şeklinde değişiklik yapabilirsiniz.
tiktok-kullanma-kilavuzu-para-sayma-nasil-yapilir-9876

TikTok Para Kazanma Yolları

TikTok Hesabınızı Büyütün ve Satın

TikTok hesabınızı ne kadar büyütürseniz, o kadar yüksek paraya satabilirsiniz. Burada belirli bir takipçiye ve beğeniye ulaşmanız oldukça önemlidir. Bunun için yazımızın 2. konumuza geri dönüp bakabilirsiniz. Bu durum biraz sabır gerektirir bunu unutmayın.

Canlı Yayınlar Açarak Bağış Toparlayın

Belirli bir takipçi sayısına ulaşınca canlı yayınlara başlayarak farklı miktarlarda bağışlar toplayabilirsiniz. Bağış sisteminin prensibi şöyledir; Cüzdan kısmınıza gidin ve ”jeton” ismi verilen sanal paralardan satın alın. 10 jeton için 10tl ile satın alacaksınız. Sizde sevdiğiniz kişinin canlı yayınına katılarak bu jetonları onlara gönderebilirsiniz.

Örnek TikTok Jetonları

tiktok-kullanma-kilavuzu-para-sayma-nasil-yapilir-9876

TikTok Reklam Üzerinden Para Kazanmak

Google üzerine TikTok Ads yazarak, tıpkı Facebook ve Instagram da olduğu gibi reklam vererek para kazanabilirsiniz. Yazmak istemiyorsanız buraya tıklayarak da TikTok Ads’ye yönelebilirsiniz. Daha fazla deneyim elde ettikçe reklama verdiğiniz para, kazandığınız paranın kat ve kat altında kalacaktır. Böylece mükemmel bir para kazancınız başlayacaktır.

Takipçilerinizi Youtube Platformuna Çekmek

Takipçi sayınız artmaya başlıyorsa ve çift yoldan para kazanmak istiyorsanız bir Youtube kanalı kendinize edinebilirsiniz. Böylece her iki taraftan para kazancı elde edebilirsiniz. Hem Youtube hesabınızdan TikTok hesabınızın reklamını yaparak, hem de TikTok hesabınız üzerinden Youtube hesabınızın reklamını sağlayarak daha çok kullanıcı sayınızı arttırabilirsiniz.

Live.ly Üzerinden TikTok Parası Kazanmak

Live.ly sitesine bir tuşla ulaşmak için buraya tıklayınız. Burada canlı yayınlar açarak TikTok’ta ki takipçilerinizin izlenimine sunabilirsiniz. Live.ly üzerinden canlı yayın yapmanız size para kazanmanızı sağlamaya yardımcı olacaktır. Live.ly üzerinden TikTok aboneliğinizi gerçekleştirdikten sonra canlı yayın açtığınızda, beğeniler size gönderilmeye başlıyor. Böylece sizde para kazanmaya başlıyorsunuz.

TikTok Üzerinden E-Ticaret Yapmak

Belli bir bütcenizi ortaya koyarak TikTok üzerinden e-ticarete başlayabilirsiniz. Kendi e-ticaret mağazanızı açarak, ürünlerinizin burada reklamını yapabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi daha fazla insana ulaştırarak satışınızı arttırabilirsiniz.

TikTok Profilinize İletişim Bilgilerinizi Ekleyin

TikTok profilinize iletişim bilgilerinizi eklemeniz firmaların size ulaşmasını kolaylaştırır. Biraz TikTok’ta gezinirseniz popüler insanların profillerinde iletişim bilgilerinin yer aldığını göreceksiniz. Böylece sizinle iş yapmak isteyen firmalar direk burada bulunan iletişim adresinizden size ulaşabileceklerdir.

tiktok-kullanma-kilavuzu-para-sayma-nasil-yapilir-9876

TikTok Para Hesaplama Nasıl Yapılır?

TikTok’da kalp sayınız çok arttı ve takipçi sayınızda bir o kadar yükseldiyse artık topladığınız paraları hesaplamanızın vakti gelmiştir. Bunun için size bir formülden bahsedeceğiz.

  • [(Kalp Sayısı + Yorum Sayısı) / Takipçi Sayısı] x 100 formülünü kullanarak paranızı hesaplayabilirsiniz.

Bununla uğraşmak istemiyorsanız, buraya tıklayarak sadece linkinizi girerek otomatik olarak para sayımı gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok Platformunda Takipçi Satın Almak Güvenli Midir?

Güvenli bir TikTok takipçi satın alma sitesi bulabilirseniz oldukça güvenli bir sistemdir.

TikTok Kullanarak Zengin Olabilir Misin?

TikTok kendisi ödeme yapmayıp, takipçilerin bağışlarıyla para kazanmanızı sağlamaktadır. Bunun için kendi çabalarınız ve sabrınız ile zengin olabilirsiniz.

TikTok Üzerinden Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Ortalama 100.000 takipçili bir hesap ayda 500-2000 $ arasında bütçe edinebilir.

TikTok Platformunda Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Güvenli takipçi satın alabileceğiniz bir TikTok takipçi satın alma sitesi bulabilirseniz, bütcenize göre istediğiniz kadar takipçi satın alabilirsiniz.

TikTok da Takipçi Satın Almanın Avantajları Var Mı?

Bir çok yönden takipçi satın almak avantajlıdır. İsminizi daha fazla duyurmak, e-ticaret için kullanıyorsanız satışlarınızı arttırmak için oldukça avantajlı bir yöntemdir.

tiktok-kullanma-kilavuzu-para-sayma-nasil-yapilir-9876

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu