Tuğkan Kurt kimdir? Kaç yaşında? Evlendi mi? Yaren Alacayla flört etti mi?

Son dönemlerin en sevilen şarkıcılarından Tuğkan Kurt ile ilgili tüm bilinmeyenleri içeren bir yazı derledik. Tuğkan Kurt kimdir? Yazdığı şarkılarla yükselişe geçen Tuğkan Kurt nasıl bu kadar anlamlı şarkılar yazabiliyor? Şarkılarını kime yazıyor? Tuğkan Kurt nasıl popüler oldu? Tüm bu soruları sizler için araştırdık.

Tuğkan Kurt kaç yaşında?

Kısaca Tuğkan’a bir göz atalım…

Tuğkan Kurt hakkında daha fazla bilgi öğrenme fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Tuğkan Kurt’u kısaca tanıyalım.

 • Boyu: 1.75
 • Doğum tarihi: 17.01.1996
 • Burcu: Oğlak 
 • Memleketi: Sakarya
 • Yaşadığı Yer: İstanbul
 • Tuttuğu Takım: Fenerbahçe

Tuğkan Kurt kaç yaşında?

Tuğkan Kurt, 25 yaşındadır.

Tuğkan Kurt boyu

Tuğkan Kurt, 1.75 boyundadır. 

Tuğkan Kurt burcu

Tuğkan Kurt, Oğlak burcudur. 

Tuğkan Kurt doğum tarihi 

Tuğkan Kurt, 17.01.1996 doğumludur. 

Tuğkan Kurt aslen nerelidir?

Tuğkan Kurt, Sakaryalıdır. 

Tuğkan Kurt nerede oturuyor?

Tuğkan Kurt, İstanbul’da yaşamaktadır.

Tuğkan Kurt hangi takımlı?

Tuğkan Kurt, Fenerbahçelidir.

Tuğkan Kurt telefon numarası

Tuğkan Kurt, telefon numarasını hiçbir sosyal medyasında hesabında paylaşmamıştır.

Tuğkan Kurt ne kadar kazanıyor?

Tuğkan Kurt’un ne kadar kazandığı bilinmemektedir.

Tuğkan Kurt’un şarkıları

 • Tuğkan – Aşkın Kanunu
 • Tuğkan – Kaç
 • Tuğkan – Civ Civ
 • Tuğkan – Sümbül
 • Tuğkan – Geber
 • Tuğkan – Aylar Olmuş
 • Tuğkan – Kırmızı
 • Tuğkan – Yabancı
 • Tuğkan – Sen Benim
 • Tuğkan – Belki De
 • Tuğkan – Ele Layık
 • Tuğkan- Kusura Bakma
 • Tuğkan- Seni Çok Özlüyorum

Tuğkan Kurtu’un sevgilisi var mı?

Tuğkan Kurt’un, şu an bilinen bir ilişkisi yoktur.

Tuğkan Kurt evlendi mi?

Tuğkan Kurt’un evlendiğine dair bir haber yoktur. Kendisi de böyle bir açıklama yapmamıştır.

Tuğkan Kurt eğitim hayatı

Tuğkan Kürt, İşletme bölümünü kazanmıştır. Daha sonra okurken aynı zamanda müzik yapmaya başlamıştır. 2016 yılında sosyal medyaya amatör şekilde müzik kayıtları yüklemeye başlamıştır. İnsanlar bu kayıtlara büyük ilgi gösterip Tuğkan’ın bu alanda yükselmesini sağlamıştır. Daha sonra Tuğkan, müzik alanında ilerlemek istediğine karar vermiştir ve İşletme bölümünü bırakıp Konservatuar eğitimi almaya başlamıştır. İşletme bölümünü okumayı yarıda bırakıp müzikle ilgili eğitim almak istemiştir. Sakarya Üniversitesi Konservatuar bölümünü kazanıp, buradan mezun olmuştur.

Tuğkan Kurt nasıl bir çocuktu?

Tuğkan Kurt, daha çok küçükken bile müziğe çok ilgili olan bir çocuktu. Yaşıtları araba, yapboz ile oynarken o müzik aletleri ile ilgilenmeye başladı. Müzikle iç içe bir bebeklik ve çocukluk geçirmiştir. Bunun sebebi, yetenekli olmasının yanında evde de müziğe ilginin olmasıydı. Vermiş olduğu bir röportajda, küçükken en sevdiği eşyanın evde bulunan kaset çalarlar olduğunu söylemiştir. 

Tuğkan Kurt annesi

Tuğkan’ın annesi, kendisi gibi müzisyendir. Tuğkan’ın beste yapmaya, enstrüman çalmaya ve şarkı söylemeye başlamasında annesinin payı oldukça fazladır.

Tuğkan Kurt en büyük hayali nedir?

Tuğkan Kurt Yaren Alacayla flört etti mi?

Tuğkan Kurt, vermiş olduğu bir ropörtajda ”Ben onun TikToker olduğunu bile bilmiyordum. Konuşmaya başladık ve 24 saat bile sürmedi. Merhaba, nasılsın şeklinde sohbet ettik. Flört etmedim, etsem söylerim.” yanıtını vermiştir. 

Tuğkan Kurt en büyük hayali nedir?

Tuğkan Kurt, vermiş olduğu bir röportajda gerçekleştirmek istediği en büyük hayalinin müzik sektöründe kalıcı olmak ve İngilizceyi anadili gibi öğrenip evrenselleşerek dünya çapında şarkılar yapmak olduğunu ifade etmiştir. 

Tuğkan Kurt müziğe olan yeteneği nereden geliyor?

Tuğkan Kurt, çok küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Bunun sebebi, hem yetenekli olması hem de annesi ve dayısının müzikle ilgilenmesiydi. Küçük yaşlardan itibaren evde müzikle haşır neşir olması, müziğe yönelmesinde ki etkilerden biridir. 

Tuğkan Kurt nasıl bu kadar derin ve anlamlı besteler yapabiliyor?

Tuğkan kurt vermiş olduğu bir röportajında nasıl bu kadar anlamlı şarkılar yazabiliyorsun? sorusuna şu şekilde yanıt vermiştir ‘Derin anlamı şarkılar yazmanın yaşla bir alakası yok. Bazen böyle şeyler yaşanmadan da yazılabiliyor. Aksine bu yaşlarda daha saf duygularla yazabiliyorsun. Hissetmediğim duyguları ve yaşamadığım olayları da şarkı sözüne dökebiliyorum. Bazı şarkılarım ihaneti, bazı şarkılarım hasreti anlatıyor. Bu konuların hepsini kendim yaşamış olsaydım çok farklı bir ruh halinde olurdum.” yanıtını vermiştir. 

Tuğkan Kurt şarkılarını nasıl yazıyor?

Tuğkan Kurt şarkılarını nasıl yazıyor?

Tuğkan kurt vermiş olduğu bir röportajında nasıl şartlar altında şarkılarını yazıyorsun? sorusuna “Yazarken net olmaya dikkat ediyorum. Özellikle yalnız olduğum zamanlar yazmayı tercih ediyorum. Biri yanımda olduğunda hiçbir şey yazamıyorum. Bir şey yaşadıktan sonra şarkı yazmak aklıma gelmiyor. Bu yüzden şarkı yazarken ne çok mutlu ne de çok mutsuz bir ruh haline sahip oluyorum ama Geber isimli şarkımı yazarken canım çok sıkkındı Ve inanılmaz daralmıştım. Spnra oturdum ve Geber isimli şarkı ortaya çıktı. 

Tuğkan Kurt şarkılarını kime yazıyor?

Tuğkan Kurt; ”Şarkılarımı herhangi birine yazmıyorum, sipariş gibi şarkı yazamayız. Bazen film izlerken bile gelebiliyor melodi de sözler de.

Tuğkan Kurt nasıl popüler oldu?

Tuğkan Kurt, ilk zamanlarda amatör olarak 2016 yılında şarkılarını paylaşmış ve kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra 2018 yılında seslendirdiği “Ele Layık” isimli parçası ile bir anda müzik dünyasında yükselişe geçmiştir ve sıkı bir dinleyici kitlesine sahip olmuştur. Daha sonra birbirinden güzel şarkılar çıkararak bu yükselişine hız katmıştır. Şu an ise çıkardığı her şarkı dinleyiciler tarafından oldukça beğenilmekte ve Spotify, Youtube gibi platformlarda oldukça yüksek dinlenme sayılarına sahiptir. 

Tuğkan Kurt hayalindeki meslek neydi?

Tuğkan, küçük yaştan itibaren müzikle ilgilenense de hayalindeki meslek ne şarkıcı ne de besteci olmaktı. Her erkek çocuğu gibi küçükyaşlardayken hayalindeki meslek futbolcu olmaktı. Futbol oynadığı dönemlerde talihsiz bir kaza yaşayarak bu hayalinden uzaklaşmak zorunda kaldı. O dönemde evde kaldığı için gitara heveslenip gitar çalmaya başladı ve böylece müziğe daha 14-15 yaşlarında beste yaparak başlamış oldu. 

Tuğkan Kurt kaç bestesi vardır?

Tuğkan Kurt, 14 15 yaşında beste yapmaya başlamıştır ve şu an bilinen 80 tane bestesi bulunmaktadır. 

Tuğkan Kurt’a göre müzik sektörü nereye gidiyor?

Tuğkan Kurt vermiş olduğu bir röportajında bu soruya, “Müzik sektörü güzel yere gidiyor çünkü daha önce plak şirketlerinin sahipleri ne isterse insanlar onu dinleyebiliyordu. Patronlar kimi isterse, kimi beğenirlerse onlara albüm yapıyorlardı. Şimdi ise bir dinleyici için sosyal medyanın bu derece iyi kullanılması çok iyi. Sosyal medya sayesinde insanların yapılan projelere bu kadar kolay ulaşması bir sanatçı için aslında avantajlı. Dezavantajı ise çok fazla rakibin olması. Bir müzisyen olarak çok rakibim var ve çok iyi olmam gerekiyor ki bu kadar rakip arasında öne çıkabileyim. 

Tuğkan Kurt’ a göre kalıcı olmak önemli olan nedir?

Tuğkan Kurt bir röportajında bu soruya bu şekilde yanıt vermiştir; “Müzik piyasasına çok hızlı giriş yapıp sonra aynı hızla ortadan yok olan insan sayısı çok fazla. İyi kötü iş fark etmiyor, iyi reklam kötü reklam bütün mesele. Zengin insan ve yetenekli insan iyi şekilde reklamını yaparsa iyi yerlere gelebilir ama gerçekten kötü projelerin iyi reklamı yapılıyor ve biz inanılmaz kötü işlere maruz kalıyoruz. Sonra o proje yapan kişiye de yazık oluyor çünkü çok hızlı bir şekilde yükseldikten sonra aynı şekilde iniş gösteriyorlar. 

Tuğkan Kurt'a göre kendi şarkı sözlerini yazmanın avantajı nedir?

Tuğkan Kurt’a göre kendi şarkı sözlerini yazmanın avantajı nedir?

Tuğkan Kurt, vermiş olduğu bir röportajında “Tabii ki de avantajları var. Bulunduğum konuma kendi şarkı sözlerimi yazarak geldiğimi düşünüyorum. Sadece sesinle insanları etkileyebilmen için inanılmaz derecede güzel bir sese sahip olman gerekiyor o da bu kadar şarkı söyleyen insan arasında gerçekten çok zor. 

Tuğkan Kurt’a göre Türkiye’de müzik sektörü özgür mü?

Tuğkan Kurt vermiş olduğu röportajda gelen bu soruya “Ezel’in tutuklanma olayıyla özgür olmadığını görmüş olduk. Türkiye’de yayınlanan birçok dizide insanlar ellerinde silahla birbirlerini öldürüyorlar, kadına şiddet uyguluyorlar. Bu dizilerin yayınlandığı kanallar küçükten büyüğe herkesin kolayca ulaşabileceği ve etkilenebileceği bir mecra. Bir şarkı çıktığında zaten bu şarkıyı kendi alıcısı dinliyor. Şarkıyı aratmadan karşınıza çıkmıyor. Ülkemizde gerçekten maruz kalınmaması gereken şeylerin neler olduğunun farkına varılmıyor. Umarım bir an önce bunlar tespit edilip, ona göre hareket edilir.” yanıtını vermiştir. 

Tuğkan Kurt’a göre İngilizce şarkı ile başarılı olmak mümkün mü?

Tuğkan Kürt, “Ülkemizde birkaç sanatçı İngilizce şarkı çıkardı ve başarılı olmadı diye biliyorum. Fakat onların çıkarmış olduğu şarkılar Türk ezgileri ile yapıldı. Türk ezgilerinin üzerine bence yabancı söz olmuyor. Benim projelerim daha farklı. Tabii elimdeki imkanlar da çok önemli ama bir Jazz albümü yapılabilir.” demiştir. 

Tuğkan Kurt’un özlediği şeyler nelerdir?

Tuğkan Kurt, vermiş olduğu röportajında bu soruya ”2000’li yıllardaki Rock furyasına çok fazla özlüyorum ve o rüzgarı tekrar Türkiye’ye getirmek için elimden geleni yapmak istiyorum.” yanıtını vermiştir. 

Tuğkan Kurt sosyal medya hesapları

Tuğkan Kurt kimdir? yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler içinTuğkan Kurt’un kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını aşağıya bıraktık. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Tuğkan Kurt’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tuğkan Kurt Instagram

Tuğkan Kurt’un Instagram hesabında toplam 50 gönderisi bulunmaktadır. Birbirinden güzel şarkıları bulunan Tuğkan Kurt’un Instagram hesabında 199 bin takipçisi mevcuttur. Siz deTuğkan Kurt’un Instagram’dan takipçisi olmak istiyorsanız buraya tıklayabillirsiniz.

Tuğkan Kurt Youtube

Tuğkan’ın birbirinden güzel parçalarını yayınladığı Youtube hesabında 481 bin abonesi bulunmaktadır. Siz de bu şarkıları dinleyip, Tuğkan’ın abonesi olmak istiyorsanız Youtube kanalına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tuğkan Kurt Twitter 

Tuğkan Kurt’un aktif olarak kullandığı resmi Twitter hesabında 119,6 bin takipçisi vardır. Siz de Tuğkan’ın Twitter hesabını takibe almak istiyorsanız hesaba buraya tıklayarak ulaşilirsiniz.

Tuğkan Kurt TikTok

Tuğkan Kurt’un resmi TikTok hesabında 105.2 bin takipçisi bulunmaktadır. Siz de Tuğkan’ın TikTokhesabını takip etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Tuğkan&Aspova- Ecel

Tuğkan ve ASpova’nın yeni çıkan şarkısı Ecel’i dinlediniz mi?

Tuğkan- Kusura bakma 

Tuğkan’ın Kusura Bakma şarkısını dinlediniz mi?

Tuğkan- Seni Çok Özlüyorum

Tuğkan’ın Seni Çok Özlüyorum şarkısını dinlediniz mi?

Tuğkan- Civciv

Tuğkan’ın Civciv şarkısını dinlediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler