Türk Telekom Hat Fiyatları 2022

Türk Telekom yeni hat almak isteyenler için cazip teklifler sunmaktadır. Hattını değiştirmek veya yeni hat almak isteyenler için uygun fiyatlarla hizmet sunan Türk Telekom, Türkiye genelinde en çok kullanıcıya sahip operatörler arasında yer almaktadır. Müşterilerinin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre hem faturalı hem de faturasız hat seçenekleri sunan Türk Telekom, ortalama standart bir faturasız hat için 150 TL gibi bir ücret belirlemiştir. Uygun fiyatlar ve tarifler üzerinden hat almak isteyenlerin tercih edecekleri bayilere göre de farklı fiyat uygulamaları görülebilir.

Yerel satıcıların kendi kar paylarını da ekleyerek hat fiyatlarını satışa sunması fiyatların farklılık göstermesinde oldukça etkilidir. Bu nedenle net bir rakam paylaşmak tam olarak doğru olmayacaktır. Asıl fiyatları öğrenmek içim doğrudan bayiler ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Türk Telekom hat fiyatları ve tarifeler arasında karşılaştırma yaparak uygun fiyatlar ile işlem yapmanız mümkündür.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar?

Türk Telekom yeni hat fiyatları faturalı ve faturasız olmak üzere iki farklı başlık altında incelenebilir. Aynı zamanda bu hatlar ile kullanılacak tarifelere göre farklı fiyatlardan kullanılacaktır. Ayrıca Türk Telekom altyapısı kullanarak taraftar hat paketleri, kurumsal hatlar ve diğer hat türlerinde de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Hizmet kapsamına göre seçeceğiniz en uygun tarife ve hatlara göre bayilerden hat alabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından tarife ve özelliklerine göre fiyatları merak edilen başlıca yeni hat fiyatları ise ortalama şu şekildedir:

  • Standart Türk Telekom Hattı – 150 TL
  • Türk Telekom Fenercell – 110 TL
  • Türk Telekom Trabzoncell – 130 TL
  • Türk Telekom Galatasaray Mobile – 120 TL
  • Bimcell – 105 TK
  • PTTCell – 115 TL

Tercih edeceğiniz tariflere ve hatlara göre fiyatlar değişebileceği gibi bayiler özelinde de bu fiyatların farklılık göstermesi mümkündür. Bu nedenle yeni bir hat satın almadan önce güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için kurumsal bayilerle iletişime geçmek yararlı olacaktır.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar?

Türk Telekom faturasız hat fiyatları bayilerde değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Türkiye genelinde farklı şehirlerde yeni hat alacaklar için fiyat farkları görülecektir. Türk Telekom’un faturasız hatları için özel olarak sunulan farklı internet, konuşma ve SMS paketlerinden yararlanarak avantajlı bir kullanım da elde etmeniz mümkündür. Bayilere göre değişiklik gösterecek hat fiyatlarının 150 TL ile 200 TL arasında da değişiklik gösterdiği aktarılmaktadır.

Yeni bir hat satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemek oldukça önemlidir. Telefon kullanımınızda internet, konuşma veya mesaj ağırlıklı olarak işlem yapmanız göre en uygun hattı tercih etmeniz gerekir. Uygun fiyat avantajları ile bayileri araştırarak faturasız hat satın almanız mümkündür. Türk Telekom hat fiyatları her bayi için farklı fiyat aralıklarında satış yapılmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları
Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom Hat Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Türk Telekom hat fiyatları faturasız veya faturalı hat türüne göre değişmektedir. Ancak fiyatların değişmesine bayilerde etkili olabilir. Ortalama olarak sadece Türk Telekom hat fiyatları değil genel olarak diğer operatörlerin de hat fiyatları benzer şekilde değişiklik göstermektedir. Uygun tarife ve hatları tercih ederek yurt içi veya yurt dışı kullanımında avantajlar elde edebilirsiniz.

Türk Telekom’un avantajlı tarifelerinden yararlanmak ve uygun fiyatlarla yeni bir hat satın almak için bayilerden işlem yapılması mümkündür. Kurumsal bayilere giderek 18 yaşından büyük her vatandaşın kimlik bilgileri ile Türk Telekom faturalı, faturasız, bireysel veya kurumsal hat sahibi olması mümkündür.

Türk Telekom Faturasız Paketleri Fiyatları

Türk Telekom faturasız paketler ile kullanıcıların ihtiyacına göre bol GB’lı, dakika veya SMS paketleri ile yeni hatlarını kullanmaları mümkündür. Paket fiyatları tercih edilecek paketin kapsamında göre değişmektedir. Son yıllarda operatörler arasında artan rekabet sonucu bu paketlerin fiyatlarında da farklı avantajlar görülmeye başlamıştır.

Türk Telekom’un faturasız hat tarifeleri ve paketleri arasında avantajları ile dikkat çeken Üçlü Paketler ve fiyatları ise şöyledir:

  • 3 Aylık 20 GB Paketi – 95 TL
  • Bol ve Hızlı 5 GB Paketi – 39 TL
  • 3 Ay Rahat 10 GB Paketi – 70 TL

Avantajlı tarife ve paketler ile güncel Türk Telekom hat fiyatları üzerinden ilgili kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Almanya Araba Fiyatları

İlginizi Çekebilir: 3D Yazıcı Fiyatları

İlginizi Çekebilir: Kalıcı Dövme Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu