Umran Avcu (Umranto) kimdir? Hamile mi? Ne kadar kazanıyor?

Umrantoo ismiyle fenomen olan Umran Avcu ile tanışmaya hazır mısınız ? Umran Avcu (Umranto) kimdir? Sizleri bu yazımız da Umran Avcu (Umranto) ile tanıştırmak istiyoruz. Umran Avcu (Umranto) kaç yaşında? Veyahut Umran Avcu (Umranto) evli mi? Mesleği nedir? Umranto hesabında kullandığı filtre ve Umran Avcu (Umranto)’nun sosyal medya hesapları hepsi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz…

Umran Avcu (Umrantoo) kimdir?

Umran Avcu (Umranto) kimdir? Kısaca tanıyalım…

Umran Avcu (Umranto)’yu daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Umran Avcu (Umranto)’ya kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 55 kg
  • Boyu: Bilinmemektedir.
  • Yaşı: 27
  • Burç: Kova
  • Doğum tarihi: 7 Şubat 1994
  • Yaşadığı yer: İstanbul

Eğer ki başlıklarımız sizde Umran Avcu (Umranto) hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleribekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Umran Avcu (Umranto) kilosu

Umran Avcu (Umranto) evlendikten sonra 13 kilo aldığını ve 63 kiloydum. 6 ay kadar düzenli spor yaptım. Sonrasında pilatese başladım hala da yapıyorum. Fitliğini koruyan Umran Avucu (Umranto) şu an 55 kilodadır.

Umran Avcu (Umranto)  boyu

Umran Avcu (Umranto) boyu bilinmemektedir.

Umran Avcu (Umranto) kaç yaşında?

Umran Avcu (Umranto) 27 yaşındadır.

Umran Avcu (Umranto) burcu

Umran Avcu (Umranto) Kova burcudur.

Umran Avcu (Umranto) doğum tarihi

Umran Avcu (Umranto)’nun doğum tarihi 7 Şubat 1994’tür.

Umran Avcu (Umranto) nerede yaşıyor?

Umran Avcu (Umranto) İstanbul’da yaşamaktadır.

Umran Avcu (Umranto)’nın memleketi neresidir?

Umran Avcu (Umranto) Malatya’da doğmuştur.

Umran Avcu (Umranto) evli mi?

İş arkadaşı olan Gökhan Umran ile evliliğini anlatan Umran Avcu şu cümleleri kurdu. ‘ Aynı yerde çalışıyorduk. Ben çok beğeniyordum Gökhan’ı ama o bana bakmıyordu. Bir gün iş yerinde ona tuzlu kahve yaptım o da tek dikişte hepsini içti. Kararlıydım alacaktım onu. Ve gördüğünüz gibi 5 yıldır evliyiz.’

Umran Avcu (Umranto) kiminle evli?

Umran Avcu iş arkadaşı olan Gökhan Umran ile evlidir.

Umran Avcu (Umrantoo) kimdir?

Umran Avcu ve Gökhan Umran çocuk düşünüyor mu?

4 Eylül 2016 tarihinde dünya evine giren çift çocuk düşünüyoruz tabiki ama zamanı gelince diye cevap verdi. Umran Avcu ise eşi Gökhan Avcu’nun sözlerine şunları ekledi. ‘Ben piyasaya kendimden bir tane daha sürmek fikrinin pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum.’ diyerek kahkahayı bastı.

Umran Avcu (Umranto) hamile mi?

Hamile olduğu Instagram hesabından takipçileri ile paylaşan Umran Avcu dün yapılan partide bir oğlunun olacağını öğrendi. Eğlenceli bir organizasyonda sevdikleriyle buluşan Avcu ailesi keyifli dakikalar geçirdiler. 

umranto hamile

Umran Avcu (Umranto)’nın telefon numarası

Umran Avcu (Umranto) hayranlarıyla telefon numarasını paylaşmamıştır.

Umran Avcu (Umranto) ‘un eğitim hayatı

‘Okumayı yazmayı erken öğrendiğim için 7 yaşımdayken 3.sınıftaydım. 16 yaşında artık bir kurumsal şirkette stajyer olarak başladım sonra kadroya geçtim. Avukat olmayı çok istiyordum ama her zaman her istediğimiz olmuyor maalesef, imkanlar yetmeyebiliyor. Nasip meselesi biraz da.’

Umran Avcu (Umranto) ne iş yapıyor?

Umran Avcu (Umranto)‘nun asıl mesleği sigortacılıktır. 10 yıldır mesleğini yapan Umran Avcu mesleğinizi bırakmayı düşünüyor musunuz? Sorusuna bu benim altın bileziğim Tiktok için emeklerimden vazgeçemem. Tabi ki Tiktok videoları içinde çok vakit harcayıp emek veriyorum ama dedim ya altın bileziğim bu benim.’ diyerek cevap verdi. Ancak hem video hem iş çok yoğun olduğu için istifa ettiğini söyledi. ‘İş yerinde çok resmi, videolarda tam tersi. İş yerinde hiç ciddiyet kalmıyor.’ dedi.

Umran Avcu (Umranto) fenomen olmak konusunda neler düşünüyor?

Fenomen olmak kolay. Yani ufacık bir hareketle bile fenomen olabilirsiniz. Ama bence asıl fenomen olmak değil orda kalmak zor, önemli olanda bu. Bakalım bunu başarabilecek miyim? Annem 54 yaşında annemde fenomen oldu kardeşim sayesinde annemde çok sevdi fenomenliği. Açıp yapılan yorumları gösteriyor.’ diyerek gülümsedi.

Umran Avcu (Umranto) Sosyal medyada yapılan yorumlar hakkında ne düşünüyor?

Umran Avcu bütün samimiyetiyle ‘Genel anlamda sevildim, samimiyetimi sevdiler. Ama bazı yorumlar var ki çok kalp kırıcı. Eleştirilmeye müsait bir insanım ama ‘Bu ne,  gülmedik.’ tarzı yorumlar yazınca üzülüyorum ben emek veriyorum. Şurası olmamış desinler ya da şöyle yapsan daha iyi olur desinler. İlk videom da sakız varmış ağzımda fark etmedim bile. Sakızla videolarımı çok sevdiler. Kare surat filtresi yüzüme tam oturuyor bu da çok beğenildi.’ cümlelerine yer verdi.

Umran Avcu (Umrantoo) kimdir?

Umran Avcu (Umranto) videolarını Youtube platformuna taşımayı düşünüyor mu?

Umran Avcu bütün samimiyetiyle 1” dklık videolar çektiğim için onları birleştirmek zor olur diye düşünüyorum. Asıl mesleğimdeki İşlerim yoğun, home office çalışıyorum çalıştığım birimde tekim yetişemiyorum. Ama vlog çekebilirim. Kanalım var ama içinde bir şey yok.” diyerek sevenlerini bilgilendirdi.

Umran Avcu (Umranto) bu kadar tutulacağını tahmin ediyor muydu?

Umran Avcu bütün samimiyetiyle ‘‘Evet yalan yok Tiktok’ta büyüyebileceğimi düşünüyordum ama Instagram da sevileceği aklımın ucundan geçmedi.’’ diyerek şaşkınlığını belirtti.

Umran Avcu (Umranto) 10 yıl sonra kendini nerede görüyor?

Umran Avcu bütün samimiyetiyle ‘‘Bence benden yarı çaplı bir oyuncu çıkar ama ben fenomenliği ve insanlarla etkileşimde olmayı daha çok seviyorum. Bu arada hiç televizyon izlemem ben sevmem yani.’’ cümleleriyle ifade etmiştir.

Umran Avcu (Umranto) bundan sonraki planları neler?

‘Eşimle de video çekeceğim çok merak ediyorlar Gökhan’ı. Farklı içerikler düşünüyorum. Bir de Antep, Urfa ve Mardin’i çok merak ediyorum. Gitmeyi ve görmeyi çok istiyorum. Ama durumlar malum biraz zor gibi görünüyor.’ diyerek planlarından  bahsetmiştir.

Umran Avcu (Umranto)’nun ailesi, Yarentoo kimdir?

‘’3 ablam var. Ben dördüncü olanım. 5 kız kardeşiz. Annem erkek çocuğu olsun çok istemiş. Ben doğduğumda annem kız olduğumu görünce sarmış görmesinler diye babaannem açıp bakınca ‘Bunu kimse görmeden at çöpe olmadı dersin.’ demiş. Yaren son çocuk olduğu için Fatmagül, Yaren, İntizar Songül, Yeter isimleri vardı. Tamam bile vardı isimler arasında. Kura çektik. Yaren yazısının kağıdını büktüm. Yasemin ablamla iş birliği yaptık, o çekti kağıdı Yaren oldu ismi. 10 yaş var aramızda. Benden özendi Yarentoo yaptı adını. Annem şivesinden dolayı Yoren dediği için adı Yoren kaldı adı.’’ dedi ve gülücükleri kondurdu yüzümüze bu hoş sohbetiyle.

Umran Avcu ne kadar kazanıyor?

‘Kazançlarımız günlük geliyor. Yarışlar var, gelip 100 bin jetonluk hediye atıyorlar. O yarışta 6000 tl kadar kazanıyoruz. Maksimum bir gecede 4500 tl kazandım. Her yayında ortalama 4000 tl kazanıyorum. Ama ben oradan elde ettiğim kazancımın tamamını sokak hayvanlarına bağışlıyorum. Gerçekten zor durumdalar. Benim de kedim var. Adı Ares. Her kedi ya da köpek Ares kadar şanslı olamıyor. O yüzden onlara en güzel koşulları sunmaya çalışıyorum.’ diyerek öyle düşünüldüğü kadar uçuk paralar kazanılmıyor sosyal medyadan diye ekledi. Ayrıca hayvanlara olan düşkünlüğünü de bu davranışından anlamış olduk. 

Umran Avcu (Umranto) TikTok’a nasıl başladı?

Umran Avcu bu sorunun cevabını ”Ben bir gün annemlere gittim herkesin elinde telefon. Benimle ilgilenmiyorlar sıkıldım. Baktım Yaren video çekiyor. Zaten ben başladığımda Yaren’in 20 bin takipçisi vardı. Eğleniyorlardı baya. Bende yükleyeyim nasıl olsa buradan giderken silerim dedim. Ama öyle olmadı. Ben sevmiyordum Tiktok’u ama şu an çok seviyorum. 2 aydır daha aktif kullanıyorum.” cümlelerine yer vermiştir.

Umran Avcu (Umrantoo) kimdir?

Umranto ne demek?

Umran Avcu bu sorunun cevabını : ”Ben yabancı isimleri çok severim Alberto falan. Bende öyle Umrantoo yaptım. Özel bir hikayesi yok yani.” cümlesini kullanmıştır.

Umran Avcu (Umranto)’nun pişmanlık duyduğu şeyler var mı?

‘Çok klişe olacak ama yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim hepsi birer tecrübe benim için. O hatalarım olmasaydı bugün ki Umran olmazdım diye düşünüyorum.’ cevabını verdi.

Umran Avcu (Umranto)’nun hızlı konuşması dikkat çekiyor. Peki Umran Avcu (Umrantoo) bu konu hakkında ne düşünüyor?

‘Bizim akrabalar bol olduğu için devamlı telefon da konuşurduk. Hepsine vakit yetsin diye mecburen hızlı hızlı konuşurduk. Çocukken de böyleydim ben. Sesim içinde şunu söyleyeyim. Çok yoğun şekilde reflü sıkıntım var. Hem onun etkisi hem de nodüllerimden kaynaklı sıkıntımdan dolayı da sesim bu şekilde ama ben şikayetçi değilim. Benim için sorun değil yani.’ açıklamasında bulundu.

Umran Avcu (Umranto) takipçilerine ne söylemek ister?

‘Siz olmasaydınız beni sevmeseydiniz ben fenomen olamazdım. Seven sevmeyen herkese teşekkür ederim. Ben hepinizi çok seviyorum. Bir kusurum varsa affedin. Biz fenomenlerin bir kitabı varsa içeriği sizsiniz. ‘ cümleleri ile bizleri duygulandırdı.

Umran Avcu (Umranto) sosyal medya hesapları

Sizler için Umran Avcu (Umranto)’nun kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Umran Avcu (Umrantoo)’ya aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Hep beraber Umran Avcu (Umrantoo)’nunn hesaplarına göz atalım. 

Umran Avcu (Umranto) Instagram

Umrantoo hesabında birbirinden eğlenceli videolarını Instagram hesabında paylaşmaktadır. 478 gönderisi bulunan Instagram hesabında kare surat filtresiyle çektiği videoların yanı sıra eşiyle ve ailesiyle olan fotoğraflarını da paylaşmaktadır. 592 bin takipçiye sahip olan Umran Avcu (Umrantoo)’nun resmi Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Umran Avcu (Umranto) Youtube

Umran Avcu (Umrantoo) henüz 4 video paylaşmış olsa da bundan sonra içeriklerini bu platformda daha sık paylaşacağını duyurdu. Biz sizin için buraya tıklayarak ulaşmanız için bağlantı bırakıyoruz.

Umran Avcu (Umranto) Tiktok

662,2 bin takipçisi olan Umran Avcu 1 dakikalık videolarla hesabında birçok eğlenceli içerik vardır. Mizahı seven Umranto kullanıcı isimli Umran Avcu’nun kare surat filtresi de çok beğeniliyor. Videoları ve hesabına buradan ulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com