Ares Özdemir kimdir? Ünlü TikTok Fenomeni  neden öldürüldü? Hepsi ve daha fazlası için…
Magazin

Ares Özdemir kimdir? Ünlü TikTok Fenomeni neden öldürüldü? Hepsi ve daha fazlası için…

Takipçileri tarafından özlenen Ares Özdemir için Kimdir? yazısı kaleme aldık. Gencecik yaşta aramızdan ayrılan başarılı TikTok Fenomeni Ares Özdemir henüz 21 yaşındaydı. Yazımızı okurken Ares’i en baştan tanıyacaksınız. Seni her zaman özleyeceğiz Ares Özdemir. Işıklar içinde uyu.

Ares Özdemir Kimdir? Kısa anlatım

Ares Özdemir’i daha yakından tanıma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Ares Özdemir’e kısaca bir göz atalım.

  • Doğum Yeri: Diyarbakır
  • Yaş: 21
  • Boy: Bilinmiyor
  • Kilo: Bilinmiyor
  • Burç: Bilinmiyor

Eğer ki başlıklarımız sizde Ares Özdemir hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden yazımıza geçelim. Keyifli okumalar.

Ares Özdemir kimdir?

Ares Özdemir TikTok’ta eğlenceli içerikler üreten bir TikTok Fenomenidir. Ares’in yazımızı yazarken 662.1 K takipçisi mevcuttur.

Ares Özdemir aslen nereli?

Ares Özdemir aslen Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir.

Ares Özdemir nerede oturuyordu?

Ares Özdemir, Antalya’da oturmaktaydı.

Ares Özdemir nerede okuyordu?

Ares Özdemir, Dicle Üniversitesinde eğitim görmekteydi.

Ares Özdemir gerçek adı

Ares Özdemir’in gerçek adı Şehmus Özdemir’dir.

Ares Özdemir kaç yaşında?

Ares Özdemir, hala aramızda olsaydı 21 yaşında olacaktı.

Ares Özdemir Mezarı

Ares Özdemir bitkisel hayatta mı?

Ares Özdemir, bitkisel hayatta değildir.

Ares Özdemir öldü mü?

Ares Özdemir, malesef aramızdan ayrılmıştır.

Ares Özdemir ne zaman öldü?

Ares Özdemir, 19 Şubat 2020 tarihinde Ares Özdemir aramızdan ayrılmıştır.

Ares Özdemir kaç gün yoğun bakımda kaldı?

Ares Özdemir, 12 gün boyunda yoğun bakımda tedavi altında kalmıştır.

Ares Özdemir hangi hastanede tedavi görüyordu?

Ares Özdemir, Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedavi görmekteydi.

Ares Özdemir haberlere çıktı

Ares Özdemir nasıl öldü?

Ares Özdemir, 4 Şubat 2020 tarihinde ”Reklam Filmi Çekeceğiz.” yalanına inanarak öldüresiye dövülmüştür. 2 kişi ile sabah saatlerinde cafe de buluşan Ares Özdemir, ormanlık alana götürülerek öldürüldü. Sanıkların ifadelerinde, sanıklardan birisinin kızına taciz ettiği iddiaları ortaya atılmıştı.

Ares Özdemir’in katillerine ne oldu?

Ares Özdemir’in katilleri için ömür boyu hapis cezası istendi. Veysi E. ve oğlu Kadir E. için hapis cezası onaylanmıştır.

Ares Özdemir defnedildi

Ares Özdemir, 20 Şubat 2020 tarihinde Diyarbarkır’ın Yeniköy ilçesinde toprağa verilmiştir.

Ares Özdemir’in katillerinin ifadeleri

“Kızım 2018 yılında Instagram’dan ‘Ares Özdemir’ isimli biriyle tanışmış. Uygunsuz fotoğraflarını kendisi göndermiş. Kızım, bu şahsın kendisine şantaj yaptığını söyledi. Evine çağırmış, kendisiyle birlikte olmazsa fotoğrafları yayacağı şeklinde tehdit etmiş. Ares Özdemir isimli şahsa mesaj attık. Kendimizi reklamcı olarak tanıttık ve iş görüşmesi yapmak istediğimizi söyledik. Şahısla sözleştik. Konyaaltı Sahil kısmında buluştuk. Bana gerçek adının Şeyhmus ve aynı memleketli olduğunu söyledi” dedi.

Maktulü araca alarak, Kepez ilçesine gittiklerini ve Duacı Mahallesi’nde aracı durduklarını anlatan Veysi E., araçtan inince oğluyla birlikte kendini tanıttığını dile getirdi. Veysi E., “Ondan fotoğrafları kaldırmasını istedik. O da bize küfür ederek, ‘H.E. size yalan atıyor’ dedi ve saldırdı. Bende babalık psikolojiyle şahsın yüzüne yumrukla vurmaya başladım. Bacaklarına tekme attım. Oğlum şahsa vurmadı. Ben vurunca şahıs bir süre bayıldı, tekrar ayılınca aracın arka koltuğuna oturttuk polisi ve ambulansı aradık” diye konuştu.

K.O.E. ise olay günü maktulle buluşma nedenlerinin, kız kardeşinin fotoğraflarıyla ilgili olduğunu söyleyerek, “Onu açık alana getirdiğimizde kız kardeşimin ismini vererek, ‘Neden benim kardeşime böyle yaptın?’ diye sordum. Sonra babam çıkıştı. Şahıs da bize küfür ederek elleri ve tekmeleriyle bana ve babama saldırdı. Babamla birbirlerini darp ettiler. Su verdim, ilk müdahaleyi yaptım” ifadelerini kullandı.

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!