En İyi 5 Video Birleştirme Programı

Ödevlerinizi yapmak, içerik çıkartmak ya da herhangi bir sebepten ötürü kullanmak isteyebileceğiniz harika video birleştirme programı önerilerimiz bu rehberde.

Bu listede görebileceğiniz programların bazıları profesyonel, bazıları ise sadece video birleştirme programlarıdır. Yapacağınız işe bağlı olarak seçim yapabilirsiniz.

1-) Camtasia 9

Camtasia 9 Sitesinin Ana Sayfası

Arayüzü basit ve birçok işlevi olan Camtasia 9 benim en sevdiğim video düzenleme uygulaması. Videoları birleştirebilir, efektler ve animasyonlar ekleyebilir, istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. En güzel tarafı ise sadece 15 dakikalık bir kurcalama ile bunların hepsinin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Camtasia 9 Sistem Gereksinimleri

 • Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 sürümleri ile kullanmaya uygundur.
 • En az 2.0 GHz CPU dual-core işlemci. (Önerilen: Quad-core i5 veya daha iyisi)
 • En az 4 GB Ram (Önerilen: 8 GB Ram)
 • Diskinizde 2 GB boş alan
 • Ayrıca en iyi deneyimi elde edebilmek için en az 1024×768 ekrana sahip olmalısınız.

Camtasia 9 programını 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Ücretsiz sürüm kullanırsanız videolarda filigranını koyuyor. Ücreti ise sınırsız kullanım için 249.99 dolar.

2-) Windows Movie Maker

Windows Movie Maker İndirme Ekranı

Oldukça küçük boyuta sahip Windows Movie Maker tek seferlik video birleştirme programı olarak kullanılabilir. Ücretsiz ve ücretli sürüme sahip bu uygulamayla birkaç saniye içerisinde videonuzun birleştirilmiş halini elde edebilirsiniz.

Windows Movie Maker Sistem Gereksinimleri

 • Windows 10 17763.0 veya daha üstü bir sürüm
 • En az DirectX 9 (Önerilen: DirectX 12)

Ücretsizi işinizi tam olarak göremezse tek seferlik 39.95 dolara bu uygulamayı satın alabilirsiniz.

3-) Online Video Cutter

Online Video Cutter Ana Sayfası

Tek seferlik işi olanlar için mükemmel bir web hizmeti. Bilgisayarınıza program indirmeden, sistem gereksinimlerini incelemeden, nasıl yapılır videoları izlemeden kullanılabilir olmasından dolayı en iyi video birleştirme uygulamalarından biridir. Tam olarak uygulama olmasa da sizin işinizi kesinlikle görecektir.

500 MB’ye kadar işlem yapabileceğiniz bu platformu kullanmak için tek yapmanız gereken siteye girerek Dosyayı Aç kısmından birleştirilecek video dosyalarınızı seçmek ve birleştirilen dosyayı indirmek.

4-) Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro Ana Sayfası

Bir profesyonele öneri sonarsanız mutlaka listesinde Adobe Premier Pro bulunur. Son derece detaylı olan bu uygulamada sadece video birleştirmeyi bulmak için 15-20 dakika araştırma yapmanız gerekebilir. İşiniz sadece ödev değilse, kendinizi geliştirmek istiyorsanız mükemmel bir çözüm olabilir. Tabii ki böylesine mükemmel bir uygulamanın istenilen sistem özellikleri de bir hayli öyle.

Adobe Premiere Pro Sistem Gereksinimleri

 • Windows 10 1803 sürümü veya daha yükseği
 • 8 GB Ram (Önerilen: 16 veya 32)
 • 2 GB GPU VRam (Önerilen: 4 GB GPU VRam)
 • Diskinizde 8 GB boş alan
 • Intel 6. nesil veya daha iyi bir işlemci
 • En az 1280×800 ekran (Önerilen: 1920×1080 ekran)

Fiyat bakımından video birleştirme programı olarak en pahalı seçenek bu olabilir. Ücretli versiyonunu aylık 332,76 TL ile satın alabilirsiniz.

5-) VideoPad Video Editor

video birleştirme programı
Video Birleştirme Programı Olan VideoPad Video Editör’ün Ana Sayfası

Albüm yapmak, video kesmek ve video birleştirmek için tam istediğiniz uygulama VideoPad’dir. Arayüzü biraz eski gibi gözükse de işinizi göreceğinden hiç şüpheniz olmasın. Xp’de bile çalışan bu sistem hemen hemen her bilgisayarda çalışır. Ayrıca Mac OS X içinde uygundur.

Ücretsiz olması, pratik olması ve yüksek sistem gereksinimleri istememesi VideoPad Video Editör’ü kullanmak için yeterli.

İşinizi en kısa sürede bitirebileceğiniz en iyi 5 Video birleştirme programı listemizin sonuna geldik. Siz hangi programı seçtiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu