Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Viski Fiyatları 2023 yılına zamlı giren içeceklerden oldu. Gerek Savoy olsun gerekse Hankey Bannister olsun fiyatlardan bir hayli etkilendi. Bu durum her ne kadar bütçe yakmasa da birçok kullanıcının oldukça isyan ettiği bir durum oldu.

Siz viski konusunda seçiminizi yaptıysanız güncel viski fiyatları listesini sizler için derledik. Yazılan fiyatlar gelecek olarak zamlardan etkileneceği gibi ortalama olarak yazılmış fiyatlardır.

İlginizi çekebilir: Cihangir İslam Kimdir?

Viski Fiyatları 2023 - Güncel Viski Fiyatları
Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Savoy Viski Fiyatı 2023

Gelen zamlarla birlikte Savoy viski fiyatı 2023 için pek de etkilenmedi. Ortalama olarak viski piyasasında bütçe yakmayan değerdedir. Tadı Black Ram gibi sık tercih edilen viski markalarına benzemektedir. Ortalama olarak Savoy viski fiyatı 230 TL’dir. Aşağıda miktarlarına göre Savoy viski fiyatlarını derledik.

Savoy Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
70 cl Savoy Viski 130 TL 195 TL
1 Litre Savoy Viski  195 TL 249.90 TL

Savoy Viski Türkiye’de Nerede Satılır?

Özellikle viski severlerin tercih ettiği bir marka olan Savoy viski Türkiye’de de oldukça sık tercih edilmektedir. Özellikle cüzdan yakmaması yeni viski tercih edenlere bile önerilmektedir. Lakin Savoy viski her yerde satılmamaktadır. Peki Savoy viski Türkiye’de nerede satılır?

Genellikle internetten sipariş edilse de gece kulüplerinde de rahatlıkla bulabilirsiniz. Lakin gece kulüplerinde normalden biraz daha pahalı olabilmektedir. Ek olarak her tekel bayide olmasa da sirkülasyonu çok olan tekel bayilerden Savoy viski temin edebilirsiniz.

Savoy Viski Hangi Ülkenin?

Tıpkı Black Ram gibi Savoy viski de sık tercih edilmektedir. O tam bir fiyat performans ürünü olan Savoy viski hangi ülkenin?

Eğer ki Bulgar viskisi seviyorsanız Savoy viski tam da size göre. Sınır komşumuz olan Bulgaristan’ın vazgeçilmez viskisi olan Savoy viski özellikle kullananlar tarafından baş ağrısı yapmaması ile bilinmektedir. Bir başka kullananlar ise Savoy viskinin tadının Red Label ile yakın olduğundan söz etmiştir. 

Savoy Viski Sahtesi Nasıl Anlaşılır?

Aslında orijinal Savoy viski ile sahte Savoy viski arasında bariz farklar mevcuttur. Savoy viski sahtesi nasıl anlaşılır? Sorusunun cevabını verdik.

Sahte Savoy viskinin kokusu ve rengi normalden daha farklı olacaktır. Aynı zamanda etiketine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Buna ek olarak bazılarının şişesi de değişik olabilmektedir.

Sahte içki içtiğinizde belirtileri bir müddet sonra meydana gelir. Tansiyonda düşüklük, baş dönmesi, kanda pH düşmesi ve ilerleyen durumlarda körlük veya koma meydana gelebilir.

İlginizi çekebilir: En İyi Viski

Viski Fiyatları 2023 - Güncel Viski Fiyatları
Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Claymore Viski Fiyatı 2023

Eğer ki hem uygun fiyatlı olsun hemde tadı damağımda kalsın diyorsanız Claymore viskisi tamda size göre. Raflarda duty free bölümünde bulabileceğiniz Claymore viskisi günlük olarak da tüketilebilmektedir. Peki Claymore viskisi ne kadar? 2023 yılı zammından ne kadar etkilendi?

Ortalama olarak Claymore viskisinin fiyatı 18 €’dur. Mayhoş bir tada sahip olan Claymore viskisi özellikle İskoç viskisi severler tarafından tercih edilmektedir. Aşağıda Claymore viskisi 100’lük fiyatını kaleme aldık.

Claymore Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
100 cl Claymore Viski  16.20 € 20 €

Claymore Viski Nasıl?

İsmini İsveç kılıcı Claymore’dan aldığı bilinmektedir. Oldukça sık tercih edilen bu viski Claymore nasıl bir viski? Sorusu ile karşımıza geliyor. 

Viskinin tadının çürük meyve ve çok hafif is şeklinde olduğu görülüyor. Bu viskide özellikle sentetik alkol kokusunun çok az olması dikkati çekiyor.

Özellikle Claymore viski Whisky Sour Kokteyl olarak tercih edilmektedir. Fiyatına göre oldukça yüksek performans veren Claymore viski kullanıcıları fiyat performans olarak oldukça tatmin ediyor.

Claymore Viski Nerede Üretiliyor?

İçerisinde %40 alkol bulunduran Claymore viski özellikle yanında bitter çikolata ile tercih edilmektedir. Peki Claymore viski nerede üretiliyor? Claymore viskisinin İskoç viskisi olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla İskoçya’da üretilmektedir. Eğer ki sizde İskoç viskilerini kendinize uygun buluyorsanız bu viski tamda size göre olabilir. 

Claymore Viski Nerede Satılır?

Viski konusunda yeni heyecan arıyorsanız Claymore viski tamda size göre. Peki Claymore nerede satılıyor? Sirkülasyonu aktif olan bir tekel bayiden alabileceğiniz gibi eğlenmeye gittiğiniz bir gece klübünde de bulabilirsiniz. Bununla birlikte duty free raflarında da bulabilirsiniz.

Aynı zamanda güvenilir bir internet sitesinden de sipariş edebilirsiniz. Lakin kullanmadan önce mutlaka son kullanma tarihini kontrol ederek orjinal olup olmadığına bakın. 

Whyte & Mackey Blended İskoç Viskisi Fiyatı 2023
Whyte & Mackey Blended İskoç Viskisi Fiyatı 2023

Whyte & Mackey Blended İskoç Viskisi Fiyatı 2023

İran asıllı İngiliz iş adamı Robert Tchenguiz’in sahip olduğu İskoç viskisi olan Whyte and Mackay Blended İskoç Viskisi fiyatı ne kadar? Ortalama olarak Whyte and Mackay Blended İskoç Viskisi fiyatı 300 TL’dir. Aşağıda çeşitlerine göre Whyte and Mackay Blended İskoç viskisi fiyatlarını derledik. 

Whyte & Mackey Blended İskoç Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
35 cl Whyte & Mackey Blended İskoç Viski 220 TL 255 TL
70 cl Whyte & Mackey Blended İskoç Viski 410 TL 465 TL
100 cl Whyte & Mackey Blended İskoç Viski 560 TL 640 TL

Whyte Mackay Hangi Ülkenin?

1844 yılından itibaren üretilmeye başlayan Whyte and Mackay Blended viskisi bir İskoç viskisidir. Lakin markanın sahibi İran asıllı olunca akıllarda Whyte Mackay Hangi Ülkenin? Sorusunu uyandırıyor. 

Kullanıcılarından her zaman tam puan almayı başaran İskoç viskileri Whyte and Mackay Blended’e de tam puan almayı başardı. 

Whyte Mackay Nasıl Bir Viski?

Henüz Whyte and Mackay Blended ile tanışmayanlar tadını oldukça merak ediyor. Whyte and Mackay Blended tadı nasıl? Gelin hep beraber Whyte and Mackay Blended’in tadım notalarına yakından göz atalım.

Özellikle bal sevenler için Whyte and Mackay Blended vazgeçilmez bir viski olabilir. Kullananlar Türkiye’de satılan viski markaları içerisinde içimi en kolay olan viski olduğundan söz ediyor.

Jim Beam Viski Fiyatı 2023
Jim Beam Viski Fiyatı 2023

Jim Beam Viski Fiyatı 2023

2014 yılında Japonların 16 milyon dolara satın aldığı Jim Beam diğer viskilerden ziyade fiyat olarak orta sınıfın içerisinde yer almaktadır. Peki Jim Beam fiyatı ne kadar? Ortalama olarak Jim Beam fiyatı 600 TL’dir. Aşağıda boyutlarına ve çeşitlerine göre Jim Beam fiyatlarının listesini derledik. 

 

Jim Beam Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
70 cl Jim Beam Black Viski 515  TL 630 TL
100 cl Jim Beam Black Viski 655 TL 925 TL
100 cl Jim Beam Honey Viski 615 TL 755 TL
70 cl Jim Beam Honey Viski 440 TL 545 TL
35 cl Jim Beam Viski 265 TL 325 TL
70 cl Jim Beam Viski  453 TL 545 TL
100 cl Jim Beam Viski 500 TL 640 TL
1,5 litre Jim Beam Viski 1050 TL 1160 TL
70 cl Jim Beam Apple Viski  440 TL 545 TL
70 cl Jim Beam Red Stag Viski 440 TL 545 TL
100 cl Jim Beam Red Stag Viski 600 TL 755 TL
100 cl Jim Beam Honey Viski 600 TL 750 TL
100 cl Jim Beam Apple Viski 600 TL 750 TL
70 cl Jim Beam Single Barrel Viski  1130 TL 1375 TL
70 cl Jim Beam Double Oak Viski  730 TL 890 TL
100 cl Jim Beam Double Oak Viski 950 TL 1380 TL

Jim Beam Nasıl Bir Viski?

Eğer ki şekerli tatları ve kokuları seviyorsanız Jim Beam tamda sizin için. Peki Jim Beam nasıl viski? Gelin detaylara bir göz atalım.

İlk yudumu aldığınızda damağınız baharat tadı ile şenlenecek. Daha sonrasında sırasını şekere ve en son kömür tadına bırakacaktır. Bunlarla birlikte vanilya ve karamel tadını da oldukça yoğun hissedeceksiniz.

Jim Beam Sek İçilir Mi?

Jim Beam buzlu olarak tüketime en uygun viskilerden bir tanesidir. Peki buzludan ziyade Jim Beam sek içilir mi?

Sek içmek içeceğe başka herhangi bir şey ilave etmeden en sade haliyle tüketmek anlamına gelmektedir. Jim Beam sek olarak tüketilebilir. Kullanıcıları Jim Beam’i genellikle sek shot ve ardından soğuk kola içerek tüketmektedirler.

Viski Fiyatları 2023 - Güncel Viski Fiyatları
Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Hankey Bannister Viski Fiyatı 2023

Hankey Bannister viski diğer viskilerden ziyade biraz daha meyveli tat severlerin tercih ettiği bir viskidir. Boyutuna göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama olarak Hankey Bannister viski fiyatı 250 TL’dir. 

Birçok viski müptelasından tam not almayı başaran Hankey Bannister viski 2023 fiyatı listesine gelin hep beraber yakından göz atalım.

Hankey Bannister Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
20 cl Hankey Bannister Viski 135 TL 250 TL
35 cl Hankey Bannister Viski 220 TL 280 TL
50 cl Hankey Bannister Viski 290 TL 390 TL
70 cl Hankey Bannisster Viski 380 TL 500 TL
100 cl Hankey Bannisster Viski 540 TL 700 TL

Hankey Bannister Tadı Nasıl?

Özellikle meyveli bir tat seviyorsanız Hankey Bannister tam da size göre olabilir. Hankey Bannister tadı tıpkı şekerli meyveleri andırıyor. Bununla birlikte hafif olmasından dolayı kullanıcı yorumlarında içerisine aperatif olarak tatlı şeyler ekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte Hankey Bannister viskinin çok beklemesi halinde tadının tatlıdan ziyade daha baharatlı olduğunu paylaşmışlardır. Hankey Bannister viskinin sahte olup olmadığını yine kokusundan ve tadından anlayabilirsiniz. Dolayısıyla kötü bir deneyim yaşamamak adına orjinal satan yerlere yönelin.

Hankey Bannister Hangi Ülkenin Malı?

Kimi viski sever Hankey Bannister viskisini hafif bulsada kiminin damak tadına oldukça uygundur. Peki Hankey Bannister hangi ülkenin malı?

Bu soru arama motorlarında çok sık aranmaya başlandı. Çünkü bazı viski müptelaları için içtiği viskinin hangi ülkenin malı olduğu oldukça önemlidir. Hankey Bannister İskoç viskisidir.

İskoç viskilerinin genel olarak özellikleri arasında içerisinde bulunan alkol miktarının minimum %40 olmasıdır. Dolayısıyla alkol miktarını yoğun sevenler için tatmin edici bir rakam olabilir.

Bununla birlikte yapımında maltlaşmış ya da maltlaşmamış tahıl ve su kullanılır. aynı zamanda 2 kez damıtıldığı da bilinmektedir.

Hankey Bannister Viski Yorum

Free shopda satılan viskilerden bir tanesi olan Hankey Bannister viski yorum olarak birçok kullanıcıdan tam puan almayı başardı. Özellikle yapılan yorumlarda 12 yıllık viskisinin daha ön planda olduğu görüldü. Gelin hep beraber en çok beğenilen yorumların neler olduğuna bir göz atalım.

  • F*** Ö***: Kesinlikle 100 günde entel olma rehberinde başı çekecek olan viskidir. Ortamlarda entel dantel takılmak istiyorsanız adını duyulmamış bir viskidir, alın aldırın.
  • D*** A***: En azından Red Label’den içimi daha kolay. Viskiden pek anlamam ama 12 yıllığı muhteşem ötesi.
  • Y** Ç***: Viskiden anlamayan birisine viski diye yutturabileceğiniz bir içecek. Kendisi metil alkol olacakken 5 dakikayla kaçırmış gibi.
J&B Viski Fiyatı 2023
J&B Viski Fiyatı 2023

J&B Viski Fiyatı 2023

Hem meyve tadını hemde yanık kokusunu bir arada tatmak istiyorsanız Jb viski tamda sizin için olabilir. Bununla birlikte 2023 zamlarından da etkilendiğini söyleyebiliriz. Peki Jb viski ne kadar? Ortalama olarak Jb viski fiyatı 350 TL’dir. Gelin hep beraber boyutlarına göre Jb viski fiyatlarına göz atalım.

J&B Viski  2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
100 cl J&B Viski 445 TL 610 TL
150 cl J&B Viski 666 TL 890 TL
70 cl J&B Viski 330 TL 430 TL
35 cl J&B Viski 182 TL 250 TL
50 cl J&B Viski 250 TL 350 TL

Jb Viski Sek İçilir Mi?

Sek içmek demek sade olarak içerisine herhangi bir şey ilave etmeden içmek anlamına gelmektedir. Peki en çok tercih edilen viski olan Jb viski sek içilir mi?

Genellikle şeker tadının baskın olduğu Jb viskiyi sek olarak da tüketebilirsiniz. Bununla birlikte kola ile de birlikte tüketebilirsiniz.

Jb Viskinin Yanında Ne Gider?

İçecek bir şeylerin yanına atıştırmalık arıyorsanız Jb viskinin yanına ne gider? Sorusu tamda size uygun. Standart bir arkadaş gecesi yapmak istiyorsanız kuruyemiş, kavrulmuş fındık ve cips gibi atıştırmalıklar tercih edebilirsiniz.

Eğer ki amaç karın doyurmak ise et tercih edebilirsiniz.

Viski Fiyatları 2023 - Güncel Viski Fiyatları
Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Chivas Regal Fiyatı 2023

Chivas Regal 2023 zamlarından ne kadar etkilenmiş olabilir? Dediğinizi duyar gibiyiz ama ne yazık ki birçok içecek gibi Chivas Regal’de zamların kurbanı olan viskilerdendir. Boyutuna göre değişmekle birlikte Chivas Regal ne kadar? Biz yazımızı yazarken ortalama olarak Chivas Regal fiyatı 1000 TL’dir. 

Aşağıda boyutlarına göre Chivas Regal’in 2022 ve 2023 fiyatlarını derledik.

Chivas Regal 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
35 cl Chivas Regal 300 TL 365 TL
50 cl Chivas Regal 390 TL 480 TL
70 cl Chivas Regal 520 TL 630 TL
100 cl Chivas Regal 730 TL 880 TL
175 cl Chivas Regal 1350 TL 1610 TL
300 cl Chivas Regal 2390 TL 2860 TL
3 Litre Chivas Regal 2390 TL 2860 TL
70 cl Chivas Regal (13 Yıl) 625 TL 760 TL
70 cl Chivas Regal (15 Yıl) 780 TL  995 TL
70 cl Chivas Regal (18 Yıl) 1160 TL 1360 TL
70 cl Chivas Regal (25 Yıl) 5700 TL  7520 TL
70 cl Chivas Regal Royal Salute 21 2200 TL 2820 TL
70 cl Chivas Mizunara 930 TL 1165 TL
Chivas 70 lik İskoç Viskisi 1140 TL 1375 TL
Chivas Ultis İskoç Viskisi 2200 TL 3800 TL

Chivas Regal ile Ne İçilir?

Kuru kuruya viski içmek de kimin adeti? Ağzının tadını bilenler kesinlikle Chivas Regal tek başına tüketmez. Peki Chivas Regal ne ile içilir? Gelin detaylara göz atalım.

On the rocks olarak tercih edilen Chivas Regal atıştırmalık sevenler için bir numaralı viski olabilir. Chivas Regal viskinin yanına özellikle peynir dilimleri ve karışık kuruyemiş oldukça iyi gider. Lakin bununla birlikte atıştırmak yerine daha çok karın doyurmak isterseniz de ızgara et çeşitleri Chivas Regal için oldukça uygun olacaktır.

Chivas Regal Soda ile İçilir Mi?

Chivas Regal Soda ile İçilir Mi? Sade soda ile hiçbir viski içilmemektedir. Çünkü soda ne tür bir tada sahiptir. Viski ise tadı olan bir içecektir. Dolayısıyla ikisinin karışması tadını bozacaktır.

Eğer ki illa viskinizin içerisine soda katmak istiyorsanız Soda Water denen karbondioksit suyu tercih etmelisiniz. Bunun orjinal olmasına ve viskiniz için uygun olmasına da dikakt edin.

Chivas Regal Alkol Mü?

İçerisinde en yüksek alkol oranı barındıran içkiyi listesinde yedinci sırada yer alan Chivas Regal alkol mü? Sorusu oldukça sık yaratıldı. Bir İskoç viskisi olan Chivas Regal alkol olarak geçmektedir. Chivas Regal alkol oranı %40’dır. Zaten genellikle İskoç viskilerinin minimum içerisinde %40 alkol barındırdığını görmekteyiz.

İçerisindeki alkol miktarından etkilenmemek istiyorsanız içilen yudumun hemen arkasından su tüketmeniz uygun olacaktır.

Chivas Yanında Ne Gider?

Viskilerin yanlarına genellikle atıştırmalıklar tercih edilmektedir. Buna sevdiğiniz abur cuburlar ve kuruyemişler de dahildir. Peki özel olarak Chivas yanında ne gider?

Eğer ki özel bir akşam yemeği düşünüyorsanız kurutulmuş et sizin için oldukça ideal olacaktır. Bununla birlikte sebze çubukları da yanına ilave edebilirsiniz. 

Ek olarak sadece normal bir masa hazırlayacaksınız kurutulmuş meyveler, çikolata, cips veya kuruyemiş tercih edebilirsiniz.

Chivas Nasıl İçilir?

Henüz yeni Chivas Regal ile tanışıyorsanız yada Chivas Regal’e farklı bir heyecan arıyorsanız Chivas Regal nasıl içilir? Sorusu sizin için gerekli olabilir.

Genellikle viski severler Chivas Regal’i on the rocks olarak tercih etmektedir. Yani buz üzerine Chivas Regal eklenebilir. Buna ek olarak Chivas Regal içimi için farklılık arıyorsanız sıcak kahve de dahil olmak üzere başka içeceklerle de karıştırarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz sek olarak da tüketebilirsiniz.

Chivas Viski Mi Votka Mı?

Bu sorunun cevabını vermeden önce votka ve viski arasındaki farkı ayırt etmek önemlidir. Votka içerisinde daha yüksek alkol barındırmaktadır. Peki Chivas viski mi votka mı?

Her ne kadar Chivas’a votka desende Chivas Regal bir İskoç viskisidir. Özellikle İskoç viskisi sevenlerin tercihidir.

Viski Fiyatları 2023 - Güncel Viski Fiyatları
Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Cardhu Viski Fiyatı

Tıpkı Talisker viski de olduğu gibi Cardhu’da normal fiyatların bir tık üzerinde kalıyor. Cardhu viski fiyat 2021 yılına göre bir hayli zamlanmış durumda. Lakin bu gelen zamlar viski severleri pes ettiremedi. 

Viskide is ve yanık kokusunun en az seviyede olmasını istiyorsanız Cardhu tamda size göre olabilir. Bununla birlikte viskiye bir türlü alışamayan kişileri müptelası edebilecek bir viskidir. Peki Cardhu viski fiyatı ne kadar oldu? Ortalama olarak Cardhu viski fiyatı 700 TL’dir. 

Aşağıda boyutlarına göre Cardhu viskilerin fiyatlarını derledik. Fiyatlar ortalama bir fiyat olmakla birlikte gelen zamlarla artış gösterebilir.

Cardhu Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
70 cl Cardhu 12 Yıllık Viski 690 TL 770 TL
70 cl Cardhu Gold Reserve Viski 580 TL 660 TL

Cardhu Viski Nasıl İçilir?

Özellikle kayısı tadının belirgin olduğu Cardhu viskinin içimi damak zevkinize göre değişkenlik gösterecektir. Genellikle ilk kez viski deneyenlerin tercihi olan Cardhu viski nasıl içilir?

Cardhu viski günün her saatinde rahatlıkla tüketebileceğiniz bir viskidir. Yanında genellikle peynir dilimleri ve cips tercih edilmektedir. Cardhu viski içimi genellikle tek başına olmaktadır.

Cardhu Viski Nasıl?

Cardhu viski yumuşak tadım sevenler için aslında bir numaralı bir viski olabilir. Birçok viski severe Cardhu viski nasıl? Sorusu yönetildiğinde gün içerisinde rahatlıkla tüketilebilen İskoç maltı olduğu belirtmişlerdir. Hafif konyakımsı olan Cardhu viski daha öncesinde viskinin tadına bakmayan kişiler için önerilmektedir.

Meyvemsi tadı içildikten dakikalar sonra yerini meşe tadına bırakmaktadır. Sek olarak tüketilen viski aynı zamanda cips ile de kombinlenebilmektedir.

Cardhu Viski Nerede Satılır?

Cardhu viski nerede satılır? Sorusunun cevabı birçok kişi tarafından aratılmaktadır. Genel olarak alkol satan büyük marketlerden alabilirsiniz. Bununla birlikte sirkülasyonu çok olan bir tekel bayiden de rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Son olarak Cardhu viski internet sitelerinden de satın alabilirsiniz. Lakin sitenin güvenilir site olmasına özen gösterin. Siparişiniz geldikten sonra mutlaka son kullanma tarihine ve viskinin sahte olup olmadığını incelemenizi öneriyoruz.

Viski Fiyatları 2023 - Güncel Viski Fiyatları
Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Talisker Viski Fiyatı

Talisker viski normalden biraz daha pahalı olan viski grubunda yer almaktadır. Dolayısıyla herkesin aslında bildiği bir marka değildir. Yağlı dokusundan kaynaklı olarak birçok insanın damak zevkine uygunluk göstermeyebilir. Kullanıcı yorumunda ise içtikten sonra ağızda kekremsi bir tat bıraktığı belirtilmiştir. Peki 2023 yılında Talisker viski ne kadar? Ortalama olarak Talisker viski fiyatı 950 TL’dir. 

Portakal ve meşe kokularının baskın olduğunu Talisker viskinin boyutlarına göre fiyatlarını aşağıdaki listede derledik. Fiyatlar ortalama bir fiyat olmakla birlikte gelen zamlarla artış gösterebilir.

Talisker Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
70 cl Talisker 10 Yıllık Viski 830 TL 1000 TL
70 cl Talisker Storm Viski 899 TL 990 TL

Talisker Viski Nerede Satılır?

Talisker viski nerede satılır? Sorusunun cevabını aslında yeni yeni Talisker viskiyi denemek isteyenler aratmaktadır. Talisker viskiyi büyük marketlerden rahatlıkla bulabilirsiniz. Bununla birlikte Migros markette de satılmaktadır. Eğer ki yurt dışında yaşıyorsanız free shoplar Talisker viskinin yeridir diyebiliriz.

Eğer ki dışarıdaysanız da Talisker viski için büyük bir tekel bayiye uğrayabilirsiniz. Son kullanma tarihine dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır. Bununla birlikte güvenilir bir internet sitesinden de Talisker viskiyi rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Viski Fiyatları 2023 - Güncel Viski Fiyatları
Viski Fiyatları 2023 – Güncel Viski Fiyatları

Jack Daniels Fiyatı

Viski denince akla Jack Daniels gelmektedir. Özellikle tadının tam fiyat performansı tatmin etmesinden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Peki 2023 zamlarından Jack Daniels ne kadar etkilendi? 

Ortalama olarak 50 ila 100 TL arasında viskilere zam eklenmiştir.  Ortalama olarak Jack Daniels fiyat ne kadar? Genel fiyatlar baz alındığında Jack Daniels fiyatı 400 TL’dir.

Aşağıda boyutlarına göre Jack Daniels viski fiyatlarını derledik. Fiyatlar ortalama bir fiyat olmakla birlikte gelen zamlarla artış gösterebilir.

Jack Daniels Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
20 cl Jack Daniels Old No.7 Viski 180 TL 210 TL
35 cl Jack Daniels Old No.7 Viski 280 TL 350 TL
50 cl Jack Daniels Old No.7 Viski 355 TL 430 TL
70 cl Jack Daniels Old No.7 Viski 495 TL 600 TL
100 cl Jack Daniels Old No.7 Viski 690 TL 835 TL
175 cl Jack Daniels Old No.7 Viski 1160 TL 1390 TL
300 cl Jack Daniels Old No.7 Viski 1990 TL 2365 TL
35 cl Jack Daniels Tennessee Honey Viski 280 TL 350 TL
70 cl Jack Daniels Tennessee Honey Viski 490 TL 600 TL
100 cl Jack Daniels Tennessee Honey Viski 700 TL 825 TL
35 cl Jack Daniels Tennessee Apple Viski 285 TL 350 TL
70 cl Jack Daniels Tennessee Apple Viski 495 TL 600 TL
100 cl Jack Daniels Tennessee Apple Viski 700 TL 825 TL
70 cl Jack Daniels Gold Viski 1600 TL 1950 TL
70 cl Jack Daniels Single Barrel Viski 900 TL 1100 TL
70 cl Jack Daniels No.27 Gold Viski 1600 TL 1950 TL
100 cl Jack Daniels Sinatra Select Viski 2600 TL 3150 TL

Jack Daniels Honey Nerede Satılır?

Özellikle bal severlerin en sevdiği Jack Daniels’dır. Bala ek olarak karamel ve tarçın kokusunuda içerisinde bulunduran Jack Daniels Honey nerede satılır? 

Jack Daniels Honey genellikle sade viski sevmeyenlerin tercih ettiği bir viskidir. Satın almak istersenizde genellikle Migros gibi büyük marketlerden bulabilirsiniz. Ek olarak güvenilir bir internet sitesinden de satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte iyi bir sirkülasyona sahip tekel bayide Jack Daniels Honey bulmanız için seçenek olabilir.

Jack Daniels Nasıl İçilir?

Kimi viskinin içerisine su katmanız halinde tadında bir bozulma söz konusu olur. Lakin Jack Daniels kullanıcıları Jack Daniels gibi kaliteli bir viskide böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtmiştir. Peki Jack Daniels nasıl içilir?

Dilerseniz Jack Daniels içerisine buz ekleyip tüketebilirsiniz. Bununla birlikte yanına bir atıştırmalık arıyorsanız karışık kuruyemiş ve cip tüketebilirsiniz. Ek olarak misafirleriniz var ise ızgara et ile de kombinleyebilirsiniz.

Jack Daniels Tadı Nasıl?

Jack Daniels birçok çeşidi ile karşımıza gelmektedir. Örnek olarak Honey ve Apple olarak verebiliriz. Peki Jack Daniels tadı nasıl?

Jack Daniels Honey viskinin adı adından da anlaşılacağı gibi bal severlerin tercihidir. Ek olarak Jack Daniels Apple viski ise genellikle elma gibi meyvemsi aromaları sevenlerin tercihidir. Bazı Jack Daniels kullanıcıları kömürümsü bir tada sahip olduğunu söylerken bazıları ise olayın sadece meyvemsi bir tattan ibaret olduğunu belirtiyor.

Jack Daniels En İyisi Hangisi? 

Jack Daniels en iyisi hangisi? Sorusunun cevabını size damak zevkiniz verecektir. Eğer ki ballı bir tat seviyorsanız Jack Daniels Honey sizin için en iyisi olacaktır. Buna ek olarak daha çok meyvemsi bir tat arıyorsanız bu kezde en iyisi Jack Daniels Apple olacaktır.

Burada önemli olan Jack Daniels’ın orjinal olması ve yanında ne ile tüketeceğinizdir. Böylece Jack Daniels için muhteşem bir kombin ikilisi oluşturarak damak zevkinizi şenlendirebilirsiniz.

Kamiki Viski Fiyatı
Kamiki Viski Fiyatı

Kamiki Viski Fiyatı

Viskiler arasında ilginç bir tada sahip olması ile bilinen Famiki viski fiyatı ne kadar? Ortalama olarak Famiki viski fiyatı 1500 TL’dir. Bununla birlikte aşağıda Kamika viski çeşitlerine göre fiyatları derledik.

Kamiki Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
Blend Malt 1400 TL 1555 TL
Sakura Wood 1575 TL 1710 TL
İntese Wood 1600 TL 1715 TL

Kamiki Viski Tadı Nasıl?

Özellikle sedir kokusu sevenler için Kamika viski on numara bir viskidir. Koku olarak karakteristik bir parfümü andıran Kamiki viski tadı nasıl? Sorusu ile de oldukça merak ettiriyor. 

Kokusu Kamiki viski severleri mest etse de tadı da oldukça etkilemiştir. Tarçın, muskat, karanfil, bitter ve mentolü aynı anda hissetmeniz mümkün. Buna ek olarak hafifte bir is kokusu seviyorsanız, Kamiki viski sizin için kaçınılmaz olacaktır.

Kullanıcıları genellikle yanında karışık bir kuruyemiş ve cips tercih etmektedirler.

Kamiki Viski Yorum

Şişenin tasarımcısı Erhan Özden’e ait olan Kamiki viski yorum olarak özellikle Kamiki tarafından bir şişesi hakkında “Dünyanın sedir ağacında bitiş verilen ilk viskisi” sözü ile ifade edilmiştir. Viskinin yorumları ise aşağıda listelenmiştir.

  • Y*** D***: Baharatlı erkek parfümlerini sevenler için Kamiki oldukça ideal. Ben tek oturuşta ağır ağır içmeyi tercih edenlerdenim.
  • N*** Ç***: Tadı yanık gibi. Kendimi Kamiki içerken karabiber yemiş gibi hissediyorum. İlginç. bir viski.
Kamiki Viski Fiyatı
Kamiki Viski Fiyatı

Lagavulin Viski Fiyatı

%43 alkol oranı ile Lagavulin viski tam bir İskoç viskisi olduğunu gösteriyor. Peki ortalama olarak Lagavulin viski fiyatı ne kadar? Sevilen viski Lagavulin viski fiyatı 1000 TL’dir. Gelin hep beraber çeşitlerine göre Lagavulin viski fiyatlarını inceleyelim.

Lagavulin Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
70 cl Lagavulin 8 Yıllık Viski 900 TL 955 TL
70 cl Lagavulin 16 Yıllık Viski 2010 TL 2165 TL
70 cl Lagavulin Distillers Edition 1795 TL 1900 TL

Lagavulin Nasıl Bir Viski?

Viski severlerin gözlerinin mutlaka aradığı Lagavulin viski tadı ile oldukça merak edildi. Peki Lagavulin nasıl bir viski?

Kullananlar kokusunun oldukça yoğun olduğundan söz ediyorlar. Özellikle yanık meşe ve kuru meyve kokuları oldukça yoğun. Aynı zamanda tadıda tıpkı kokusu gibi hafif yanık ve baharatlı. Aynı zamanda hafif vanilya ve karamel tatlari da hissedebilirsiniz.

Eğer ki yanına ekstra bir aparatif arıyorsunuz bunlar kuru incir veya kavrulmuş bir fındık olabilir. Viski kadar yanında yiyeceğiniz şeylerin de farklı olması ikiliyi tamamlayacaktır. 

Lagavulin Viski Nerede Satılır?

Lagavulin viski satın almak istiyorsanız ve nereden bulabileceğiniz bilmiyorsanız bu başlığımız tam da sizin için. Peki Lagavulin viski nerede satılır?

Aslında bunun birkaç farklı cevabı vardır. Özellikle bazı büyük Migroslarda alkol reyonunda denk gelebilirsiniz. Ek olarak büyük tekel bayilerde de görmek mümkündür. Bununla birlikte güvendiğiniz bir internet sitesinden de Lagavulin viskiye ulaşabilirsiniz.

Lagavulin Yorum

İskoç viskisi olan  Lagavulin viski Diageo’nun klasik maltları serisinde yer almaktadır. Dolayısıyla birinci sınıf kalite olduğundan ötürü Lagavulin viski yorum daha önceden tatmayanlar için oldukça önemli. Gelin hep beraber en çok beğeni alan Lagavulin viski yorumlarına bir göz atalım.

D*** C***: İçtiğim diğer viskilerden daha ilginç. Ben kuru et ile birlikte tercih ettim.

Ş*** K***: Viskide yanık tadı arayanların beklentisini karşılayacak olan bir viskidir.

Johnnie Walker Viski Fiyatı
Kamiki Viski Fiyatı

Johnnie Walker Viski Fiyatı

Black Label ve Red Label olarak tercih edilen Johnnie Walker viski özellikle meyvemsi bir tat arayanlar için idealdir. Peki Johnnie Walker ne kadar? Ortalama Johnnie Walker viski fiyatı 500 TL’dir. 

Özellikle elma ve armut kokularını seviyorsanız Johnnie Walker Red Label ve ahududu seviyorsanız da Johnnie Walker Black Label tercih edebilirsiniz. Aşağıda çeşitlerine göre Johnnie Walker viski fiyatlarını derledik.

Johnnie Walker Viski 2022 Fiyatı 2023 Fiyatı
5 cl Johnnie Walker Black Label 35 TL 55 TL
20 cl Johnnie Walker Black Label 100 TL 180 TL
35 cl Johnnie Walker Red Label 205 TL 250 TL
50 cl Johnnie Walker Red Label 280 TL 330 TL
70 cl Johnnie Walker Red Label 325 TL 430 TL
100 cl Johnnie Walker Red Label 515 TL 620 TL
150 cl Johnnie Walker Red Label 795 TL 960 TL
300 cl Johnnie Walker Red Label 1945 TL 2200 TL
35 cl Johnnie Walker Black Label 195 TL 280 TL
50 cl Johnnie Walker Black Label 290 TL 395 TL
70 cl Johnnie Walker Black Label 490 TL 515 TL
100 cl Johnnie Walker Black Label 595 TL 700 TL
150 cl Johnnie Walker Black Label 845 TL 1100 TL
300 cl Johnnie Walker Black Label 1945 TL 2250 TL
70 cl Johnnie Walker Double Black 690 TL 740 TL
70 cl Johnnie Walker Blue Label 3995 TL 4355 TL
70 cl Johnnie Walker Gold Label Reserve 675 TL 800 TL
70 cl Johnnie Walker 18 Yıllık 1100 TL 1165 TL
70 cl Johnnie Walker Sons King George V 7500 TL 8100 TL
70 cl Johnnie Walker Green Label 15 Yıllık 1000 TL 1100 TL

Johnnie Walker Ne ile İçilir?

Johnnie Walker viski birçok şey ile kombinlenip içilebilir. Ek olarak dilerseniz sek olarak da kullanabilirsiniz. Peki başka Johnnie Walker ne ile içilir?

Pişmiş fındık, karışık kuruyemiş, mühürlenmiş et, cips ve çeşitli abur cuburlarla birlikte tüketebilirsiniz. Ek olarak akşamdan kalmamak için su ile de tüketilebilir. Bununla birlikte Johnnie Walker’a uygun olan meyvesuları ile de kombinleyerek tüketebilirsiniz.

Bizi Instagram hesabınızdan takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler