BİM 27 Ocak 2021 Voit VFit Koşu Bandı Alınır Mı? BİM Koşu Bandı Ürün Özellikleri ve Kullanıcı Yorumu

Voit VFit koşu bandı evde spor yapmak isteyenler için birebirdir. Özellikle pandemi döneminde spor salonları pek güvenli olmadığı için herkes sporunu eve taşıyor. Özellikle fazla yağları yakmak, daha fit bir vücuda sahip olmak için alınan koşu bandı isteklerinizi karşılayacak. BİM koşu bandı 2021 yılında satın alınabilecek güzel ürünler arasında üstelik bim güvencesi altında sizde bu ürüne sahip olabilirsiniz. Bim koşu bandı ne zaman gelecek diye merak edenler için bu ürün 27 ocak 2021 tarihinde BİM’de satışta olacak.

Bim Koşu Bandı Videosu

Voit VFit Koşu Bandı Genel Özellikleri Neler?

Voit VFit koşu bandı çok sayıda özelliğiyle birçok amaç doğrultusunda kullanılabilecek spor ürünlerinden biridir.

Voit VFit Koşu Bandı Teknik Özellikleri;

 • Voit VFit koşu bandı 14 Km hız ayarına sahiptir.
 • 2 beygir ve eğim ayarlı özelliği dışında yumuşak düşme ile harika bir spor deneyimi yaşatır.
 • Hız, zaman, mesafe ve body fat gösterge bilgileri de bulunmaktadır.

Üstelik sadece 63 kg olduğu için rahatlıkla evinizde kullanabilirsiniz. Koşu bantları genelde çok ağır ve büyük oldukları için alınırken birkaç kez düşünülür. Ancak bu ürün hafifliği sayesinde rahatlıkla ev içinde taşınabilir. Ayrıca fazla yer kaplamaz.

 • Ebatları katlandığı zaman 156*69*126,4 şeklindedir. 40 x120, 1.6 mm cm boyutundaki yürüyüş alanı sayesinde de rahat ve keyifli bir yürüyüş deneyimi yaşatmaktadır. Üstelik 130 kg’a kadar da destek özelliği bulunur.
 • Ürünün motor gücü 2 AV hp’dir. %12 otomatik eğime sahiptir. Gösterge bilgileri ise tek pencereli ve mavi arka ışıklı Lcd ekrandan oluşmaktadır. 0.8 km’den 12 km’ye kadar yürüyüş yapabilirsiniz.
BİM Koşu Bandı 27 Ocak 2021
BİM Koşu Bandı 27 Ocak 2021

BİM Koşu Bandı – Voit VFit Koşu Bandı Yürüyüş Modu Özellikleri;

 • BİM yürüyüş bandı Doble dect sistemli zemin sayesinde en iyi yürüyüş deneyimini yaşatmayı başarır.
 • Yürüyüş modu özelliklerinden biri ise, EFS yumuşak düşme sistemine sahip olmasıdır.
 • Temelde koşu bandı olan bu ürün, yürüyüş modu kolaylıklarını da bulundurur.
 • Üründe yer alan yürüyüş modu ile bu amaç doğrultusunda kullanmak mümkündür.
 • Yürüyüş modunda adım ve kalori sayar.
 • Farklı yürüyüş hızı seçenekleri bulunur.

Ayrıca koşu için yağlama gerektirirse bunu göstergesinden anlayabilirsiniz. Göstergede kitap koymak için ekstra aparat da bulunmaktadır. BİM haftalık ürünler arasına giren koşu bandını kaçırmamanızı öneririz. Özellikle evde spor yapmak isteyen kişiler için vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır.

Voit VFit Koşu Bandı Ayarları;

 • Kollarında durdurma ve ayar tuşları da bulunmaktadır. Kalori ve nabız ölçer ayarları sayesinde koşu esnasında ne kadar kalori yaktığınızı ve nabzınızın kaç olduğunu öğrenebilirsiniz.
 • Ekranda bulunan göstergeler ile anlık kalori yakımı gibi detayları takip edebilmeniz mümkündür.
 • Kontrol panelinde yer alan düğmelerle 3, 6, 9 km hıza tek tuşla çıkabilir, diğer hız seçenekleri için artı ve eksi butonu kullanılır.
BİM Yürüyüş Bandı 27 Ocak 2021
BİM Yürüyüş Bandı 27 Ocak 2021

Voit VFit Koşu Bandı Kullanan Kullanıcılar Ne Diyor?

Voit VFit koşu bandı BİM güvencesi altında gelir. Bu sebeple üründe sorun yaşamanız mümkün değildir. Fişini saklamanız dahilinde geri iade gibi seçeneklerden de faydalanmanız mümkündür. BİM her hafta aktüel ürünler bünyesinde çeşitli ürünleri marketlerine yerleştiriyor. 27 Ocak 2021’de gelecek bu koşu bandı kesinlikle alınmaya değer. Kullanan kişiler koşu bandının eşsiz bir spor deneyimi yaşattığı, hiçbir şekilde sorun çıkarmadığı, kolayca kurulup çalıştırıldığı ve hafif olduğu konusunda hem fikirdir.

BİM haftalık katalog kapsamında gelen koşu bandı kendi alanında en çok satanlar arasında yer alıyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı oluşu sayesinde kesinlikle alınmaya değer bir üründür. Voit ve BİM markalarının güvencesi altında satılmaktadır. BİM aktüel ürünlere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Çünkü ürünleri diğer mağazalara nazaran BİM’den aynı kalitede daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

BİM 27 Ocak 2021 Çarşamba Aktüel Ürünleri
BİM 27 Ocak 2021 Çarşamba Aktüel Ürünleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu