Yağmur ve Okan çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!
Haberler

Yağmur ve Okan çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

CemreMag güncel haberleri yazmaya hız kesmeden devam ediyor. Instagram, TikTok ve Youtube’da sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine toplayan Yağmur ve Okan çifti, geçtiğimiz saatlerde bir gönderi yayınlayarak takipçilerini heyecanlandırdı. TikTok’ta 2 milyondan fazla takipçi kitlesi elde eden çift, aynı zamanda ortak Instagram hesaplarında paylaştıkları pozlar ile de hatrı sayılır kitle elde etmeyi başardı.

Yağmur ve Okan çiftinden bebek müjdesi!

Yağmur Güner’den bebek müjdesi!

Geçtiğimiz saatlerde Yağmur Güner hamile olduğu müjdesini takipçileri ile paylaştı. Çiftimiz ise mutluluklarını Instagram hesaplarından şu sözlerle ifade etti:

Merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim teyzelerim amcalarım… Annemle babam koronaya yakalandığında bende vardım aslında ama sürpriz yaptım hemen hissettirmedim :) tabi annem karantinanın 7.gününde hemen anladı beni. Biraz korkuttum onları ama artık burdayım. Annemi çok yoruyorum biliyorum ama büyümem lazım :) Babam çok heyecanlı,doktor amcaya çok komik sorular soruyor duyuyorum çaktırmadan bende gülüyorum haha.
10 haftalık oldum bile hatta 3.ayımın içine girdim. İncir kadar büyüdüm.
Sizlere annemle babamla ilk fotoğrafımızı gösterip merhaba demek istedim <3”

”(MaşAllah demeyi unutmayın popoşuma nazar değmesin)”

Yağmur ve Okan çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Yağmur ve Okan çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

”Tarifsiz duygular içerisindeyiz. Son güne kadar, erkek hissediyorduk. Ama kızımız oluyor.  Aren geliyor. Mükemmel organizasyonumu yapan @abksanatatolyesi_ bizim için Konya’dan gelen ekibe sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bu anlarımızı ölümsüzleştiren @omerselcukphotography söylemeden es geçemicem, her zaman yanımızda sağolsun.Her şey mükemmel oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Bizi bu günde yalnız bırakmayan ailemize de çok teşekkür ediyoruz. Bebeğimize güzel bir anı bırakmak istedik. Allah sağsalim kucağımıza almayı nasip eder inşAllah.  Ne yazacağımı gerçekten bilmiyorum. Hala çok heyecanlıyız.  Allah isteyen herkese nasip etsin.”

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!