Youtube Story İndirme Nasıl Yapılır?

Youtube story indirme konusu, Youtube’a da diğer uygulamalara olduğu gibi 24 saat içerisinde kaybolan hikayeler adı verilen story özelliği eklendikten sonra en çok merak edilen konulardan biri haline geldi.

Story indirme özelliğini kullanılarak kullanıcılar da takip ettiği hesapların paylaştığı videoları telefona veya bilgisayara indirerek sosyal medyalarında paylaşabiliyor. Youtube’da story indirme işlemi her ne kadar uygulama tarafından sunulmuyor olsa bile farklı yöntemler kullanarak gerçekleştirilebiliyor. İndirme işlemi gerçekleştirildikten sonra bu videolar her platformda kullanılabiliyor.

Youtube Hakkında Genel Bilgiler

Dünyanın en büyük video sitesi olan Youtube, milyarlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. İçeriklerini sürekli güncel tutarak kullanıcı kitlesini her geçen gün daha da artmaktadır. Gelişen uygulamalar sonucunda Youtube story indirme işlemi yapmak isteyen birçok insan bulunmaktadır.

Youtube’da Telefona ve Bilgisayara Story İndirme

Youtube story indirme, her geçen gün popülerliğini artıran video paylaşım platformu olan Youtube’da en çok kullanılmak istenen işlemlerden biridir. Bu işlem için aşağıda verilen adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • İlk olarak Youtube uygulamasını açın.
  • Youtube uygulamasından hikayesini indirmeyi düşündüğünüz kanala girin. Youtube’da paylaşılan hikayeler yalnızca kanalı kullanan kişiler tarafından paylaşılabiliyor. Bu nedenle paylaşılan hikayenin bağlantısını kopyalamak için kanal profiline giriş yapmalısınız.
  • Kanalda paylaşılan hikayelerin bağlantısını kopyalamak için ilk olarak, kanal sayfasının sağ üst köşesinde olan ‘üç nokta’ sembolüne tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemin dışında hikayelerin bağlantısını farklı yerden kopyalama şansınız bulunmamaktadır.
  • Hikaye bağlantısını kopyalamak için açılan seçeneklerden ‘paylaş’ yazısına tıklamalı ve diğer pencere olan ‘bağlantıyı kopyala’ bölümüne ulaşmalısınız. Buradan kopyalayacağınız bağlantı ile hikayeyi indirme sayfasına geçebilirsiniz.
  • ‘SaveFrom.Net internet adresine gidin.
  • Youtube’dan kopyaladığınız hikaye bağlantısını bu sitedeki kutucuğa yerleştirmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için kutunun içerisine basılı tutup ‘yapıştır’ seçeneğine tıklayın. 
  • İnternet sitesinin açılış kısmında yer alan kutuya, kopyaladığınız bağlantı adresini yapıştırdıktan sonra indirmek istediğiniz görüntü kalitesini seçin.
  • İndir seçeneğine tıklayın ve kısa videoyu cihazınıza indirin.

Bu yöntemleri uyguladıktan sonra yüksek görüntü kalitesine sahip videoları internet kullanmadan dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu