Youtuber Meryem Can Kimdir Yaş ve Boyu?

Bayan Türk Youtuber Meryem Can kimdir? Yaşı ve boyu kaç? Sevgilisi kimdir? Gibi, Meryem Can hakkında farklı birçok soruların cevaplarını, bu yazımızda sizlerle paylaştık. Çektiği sırda dışı videolarla 2 milyon 535 bin aboneye ulaşan Meryem Can, özellikle dart atışlarıyla o gün ne yapacağını belirlediği videolar, oldukça ilgi görmüştür.

Meryem Can Youtube Kanalı

Meryem Can Youtube kanalı üzerinden yayınladığı zevkli videolarla, tanınmış youtuberlar arasında yer almayı başarmış bir isimdir. Kanalda dart bir günümü yönetti, Önümdeki insanlar bir günümü yönetti ve benzeri videolar oldukça ilgi görmüştür. Meryem Can Youtube kanalına, aşağıdaki linkte tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCHEqoPq5lQV_ckyvFruNhAQ

Youtuber Meryem Can Kimdir?

En fazla merak edilen soruların başında gelen Youtuber Meryem Can kimdir? Sorusuna, kısaca cevap verelim.

1995 İstanbul Kartal doğumlu Meryem Can, Youtube’da çektiği videoların tutulması sayesinde ünlü youtuberlar arasında ismini yazdırmış birisidir. Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü öğrencisi Meryem Can, 2014 yılında Youtube’a katılmıştır.

Meryem Can Yaş ve Doğum Tarihi

Meryem Can 9 Mart 1995 tarihinde doğmuştur. 2019 yılı itibariyle yaşı, 24 yaşında olan ünlü youtuberın, bir erkek ve bir kız olmak üzere iki kardeşi daha bulunmaktadır. Youtube kanalı hızla gelişmeye devam eden Youtuber, birbirinden sıra dışı videolarla yayınlarına devam etmektedir.

Youtuber Meryem Can Boyu Kaçtır?

Youtuber Meryem Can’ın boyu, 1.72’dir. kilosu ise 52 olan youtuberın burcu balık olup, lise eğitimini Tayfur Sökmen Lisesinde tamamlamış ve şuan Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Fakültesi öğrencisidir.

Meryem Can Telefon Numarası 2019

Youtuber Murat’ın video çekmesi esnasında Meryem Can’ın kendisini araması sonrası ekranı sansürlemeyi unutarak, Meryem Can arıyor diye telefonunun ekranını kameraya tutarak Youtuber Meryem Can’ın numarasının gözükmesine neden olan Murat, böylelikle numaranın yüzlerce insana yayılmasına neden oluyor. Sonrasında videoyu kaldırsa da, birçok kişi Meryem Can’ın numarasını almış bulunuyor. Youtuberın gizlilik ilkesi gereği, kapattırdığı numarasını dahi yayınlamayı etik bulmadığımız için yayınlamıyoruz. Ki zaten ifşa olan numarası, artık kullanım dışıdır.

Meryem Can Ekşi Sözlükte Hakkında Yazılanlar

Meryem Can Ekşi Sözlükte hakkında birçok yorum yapılan isimlerden birisidir. Kimi yazarlar kısa sürede oldukça başarılı videolar çekerek büyük başarı ettiğini söylemekle birlikte, kimileri de ne yaptığına anlam veremediğini ve bilgi bakımından hiçbir şey sunmayan bu tip kanalların popüler olmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirmektedir.

Meryem Can Instagram Hesabı

Meryem Can Instagram hesabına, @meeryemcan kullanıcı adını arayarak ulaşabileceğiniz gibi, aşağıdaki linke tıklayarak da ulaşmak mümkündür. Youtuberın Instagram takipçi sayısı, 1 milyonun üzerindedir.

https://www.instagram.com/meeryemcan/?hl=tr

Meryem Can Yeni Youtube Video

Meryem Can Youtube kanalı tarafından yayınlanan en son video, 1 hafta önce yayınlanan dart bir günümü yönetti videosudur. Bu videoda dart üzerinde yeme-içme, hangi sporun yapılacağı gibi farklı şeylere ok atan Youtuber, okun isabet ettiği yerde yazdığı şekilde bir gününü tamamlamış oldu.

Meryem Can Reklam Youtube

Meryem Can Youtube kanalına reklam vermek veya farklı sponsorluk anlaşmaları için kullanabileceğiniz iletişim adresi, [email protected] e-posta adresidir.

Meryem Can Videoları

Meryem Can videoları, diğer youtuberların videolarına benzerlik gösterse de, oldukça farklı videolarda kanalda yer almaktadır. Dart videosunun Türk youtuberlar arasında Meryem Can’a özgü olduğunu söyleyebiliriz.

Meryem Can Sevgilisi

Birçok kişi Meryem Can sevgilisi hakkında araştırma yapmış olsa da, Meryem Can’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. Yani bu konuda net bir bilgi bulunmamakla birlikte, şimdilik sevgilisinin olmadığı bilinmektedir.

Meryem Can Youtube Kanalı ve Videoları

  • Meryem Can Youtube kanalı 7 Ağustos 2014 tarihinde açılmıştır.
  • İlk videosu, kanalın ilk açıldığı gün yayınlanmıştır.
  • Kanalda bulunan tüm videoların bugüne kadar ki toplam izlenme sayısı, 360 milyona ulaşmıştır.
  • Kanalın abone sayısı, 2 milyon 535 bin kişidir.

Tüm popüler Youtube kanalları haberleri için, takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu