2001 DÜNYA 3.SÜ 2004 TÜRKİYE SÜPERMODELİ ÜNLÜ MODEL NİLGÜN BİNGÖL YOUTUBE’A GİRDİ

Ünlü oyuncu, model, Nilgün Bingöl youtube’a giren ünlü isimler arasında yer alıyor. Nilgün Bingöl’ün kısaca youtube içeriğinden bahsedecek olursak Nilgün Bingöl İle Hayata Dair Herşey adlı kanal ile youtube’a bomba gibi bir giriş yaptı.

Bu kanalda neler mi var?
 

Bu kanalda yok yok. Bayanlar için cilt bakımı kombin videoları yaparken erkekler içinse Lüks araba ve saat önerilerinde de bulunuyor. Bunun yanı sıra duyarlı kişiliği, hasta ziyaretlerini ve yardıma ihtiyacı olan kişilerinde seslerini duyurmaktan da geri kalmıyor. Her yaştan kitlenin izleyebileceği geniş bir yelpazeye sahip bu kanalda gerçekten de yok yok. Mekanlar, mağazalar, doktorlar, sanatçılarla sohbet, tabi ki bir model olarak cilt bakımları, saç bakımları, kıyafet kombinleri, eğitim videoları ve aklınıza gelebilecek her şeyi Youtube’da televizyon formatında minik videolarla seyirciye sunumlarını yapıyor.

Kanal Linki: https://www.youtube.com/channel/UC_HyGl8LZuTRGbW0lK-RWNQ

Instagram Linki: https://www.instagram.com/nilgunbingolofficial/

Nilgün Bingöl Kimdir?

Nilgün Bingöl 8 Mayıs 1980, Antalya’da dünyaya gelmiştir. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Alanya’da tamamladıktan sonra Ankara Bilkent Üniversitesine gitmiştir.


Bu da ilginizi çekebilir: Dokuz Sekiz Youtube Kanalı

Diğer Youtuber’lar hakkında bilgi almak için: Youtuber Haberleri


 Hemen akabinde de İstanbul’a yerleşmiştir. 2001 Dünya 3.sü 2004 Türkiye Süpermodelidir. Neşe Erberk ajansda 10 yıllık bir modellik geçmişinden sonra reklamlara adım atan Nilgün oyunculuğu çok sevmesinden ötürü meslek hayatına bu yolda devam etmek istemiş ve eğitim alıp bu konuda da profesyonelleşmek istemiştir. Bu esnada gemilerde talim var setinde yönetmen Ümit Efekanla çalışmış, hemen ardından Ümit Efekan ve Müjdat Gezenden ders almıştır.Bir çok reklam filmi çeken Nilgün sinema, dizi, tiyatro diye rahat durmayıp oyunculukta profesyonelleşmeye başlamıştır. Eskişehir’de arkadaşlarıyla çal oyna, hırsız kim, annem çok kızacak gibi oyunlarda yer almıştır. Modellikte jubilesini yapan Nilgün şimdilerde Youtube’a giren ünlü model influencer  olarak devam etmektedir. 

Nilgün Bingöl’ün Rol Aldığı Reklamlar

İstikbal mobilya , İng Bank , Airwick koku, Teb arval , Algida , Sude 5’i bir arada , Pantene, Arnica, Penti, Paykek, Ceyo, Fitoform, Ece Seramik, Fortis, Anadolu Bank, Omo ve daha birçok markanın yüzü olmuştur.
 

Nilgün Bingöl’ün Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Beyaz giyme, Raks’ı Sultan, Gümüş, Yabancı damat, Saklambaç, Arka sokaklar, Akasya durağı, Gemilerde talim var, Binbir gece, Halil İbrahim sofrası, Derya geyiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu