Begüm Polat kimdir? Hangi dizilerde rol aldı? Yeni şarkısı hakkında ne düşünüyor?

Begüm Polat kimdir? Hangi dizilerde rol aldı? Yeni şarkısı hakkında ne düşünüyor?
Begüm Polat kimdir? Hangi dizilerde rol aldı? Yeni şarkısı hakkında ne düşünüyor?
14 Mayıs 2021
Güzel fenomen Begüm Polat ile tanışmaya hazır mısınız? Begüm Polat kimdir? Sizleri bozkırın diye anılan Begüm Polat ile tanıştırmak istiyoruz. Begüm Polat hangi dizilerde rol aldı? Kilosu kaç? Yeni şarkısı hakkında ne düşünüyor? Sizler için Begüm Polat ile röportaj kaleme aldık. Hepsi ve daha fazlası için, keyifli okumalar..

İçindekiler

Begüm Polat kimdir? Kısaca tanıyalım…

Begüm Polat’ı daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Begüm Polat’a kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 58
  • Boyu: 1.67 cm
  • Yaşı: 26
  • Burç: İkizler
  • Doğum tarihi: 30.05.1994
  • Yaşadığı yer: İstanbul

Eğer ki başlıklarımız sizde Begüm Polat hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Begüm Polat kilonuz kaç?

Begüm Polat, 58 kiloyum.

Begüm Polat boyunuz kaç?

Begüm Polat, 1.67 boyundayım.

Begüm Polat kaç yaşındasınız?

Begüm Polat, şu an 26 yaşındayım.

Begüm Polat burcunuz nedir?

Begüm Polat, İkizler burcuyum.

Begüm Polat doğum tarihiniz nedir?

Begüm Polat, 30 Mayıs 1994 doğumluyum.

Begüm Polat nerede yaşıyorsunuz?

Begüm Polat, Ankara’da doğdum fakat İstanbul’da yaşıyorum.

Hangi dizi ve filmlerde rol aldınız?

Begüm Polat, İlk baş rol teklifimi ”Koyver Gitsin” isimli filmden aldım. Filmde ”Halime” isimli karakteri canlandırdım. Ayrıca film müziği olan ”Tombalacık Halimem” isimli türküyü de ben seslendirdim. Bu türkü filmden bağımsız olarak satışa sunuldu. Hem oynamak hem de filmin müziğini seslendirmek benim için çok güzel ve gurur verici bir duyguydu.

Gelecek ile ilgili planlarınız neler? Kendinizi 5 yıl sonra nerede görüyorsunuz?

Begüm Polat, Çok büyük bir besteci, yaşadıklarımı anlatan biriyim. Talihsiz ve talihli bir çok şey beni bulur. Kendimi bu dönemde ama sanki Yeşilçam’dan kalmış gibi hissediyorum. Yeni jenerasyon ama ruh olarak oldukça büyük ve olgun. Şarkılarım ve duygularımı milyonların kalbine sokacağımı düşünüyorum . Bozkırın kızı ve yaban gülü olacağım insanların. Bu kızın hikayesinin gerçekliğini sevecekler. Yalnızlığımı ve içimde ki neşemi bu kalabalıkla beslemek isterim. Zaten tesadüfen fenomen oldum sanatçıyken. Reynmen ve Tiktok’ta bir videom vesilesi ile bu sanal dünyaya girdim. Çok bildiğim ve bilerek yaptığım bir şey değil çok manuel’im ben. İlkelim ben oldukça.

Burcunuzun özelliklerini taşıyor musunuz?

Begüm Polat, Evet aslında benim burcumun bi ilginç yanı var. Burcum ikizler, yükselenim terazi ve ay burcum kova. Çok iyimserim ve inançlı böyle hararetli ama sakin bi yapım var. Bozkırın kızı diyorlar bana ya da yaban gülü oradan da anlaşıldığı gibi özümü hep yaşatıyorum. Anadolu insanıyım. Kırşehirliyim zaten gönlümün bir yanı kırık ve çok mücadaleci. Memur kızı olmamın da payı var ama tipim çok havalı duruyormuş diyorum yok safım biraz ama kötü anlamda değil olduğum gibiyim iyi niyet olarak. Saflık güzel bir şey bence. Bana notasız şarkılar yazdıran bu saf ruhum. Hep korurum inşallah.

Kendinize örnek aldığınız bir isim var mı? Neden örnek aldığınızı açıklar mısınız?

Begüm Polat, NEŞET ERTAŞ. Herkes memleketten sanıyor ama değil. Neşet baba sanattan önce insanlık olarak kendime çok yakın hissettiğim bir sanatçı, insan, kalp. Onun iyimser halinin hiç bir tarafı yoktu tek tarafı insanlık ve yaradandı bende öyleyim. Sevgi benim varoluşumun öyküsü. Neler yaşasam bile tatlı dili güler yüzü korurum yoğun bakımda yattığımda bile böyleydi. Onun bu iyi ve merhametli yani belki bazı insanlar saflık görüyor ama ben biliyorum hissediyorum Neşet baba iyi olmayı seçmiş. O yeteneği kötüye kullanmamış insan kalmış. Kalplere girmiş. Bende bu dünyadan göçüp gittiğimde şarkılar bıraktığımda milyonlara ardımdan kalbi güzeldi yüreğimize girdi desinler isterim. Neyleyim serveti bir yürekte olmadıktan sonra.

Asla vazgeçemediğiniz bir keyfiniz var mı?

Begüm Polat, Evet şarkı söylemek ama böyle içimden geldiğince ağlaya ağlaya, güle güle. Bir de sırt çantamı takıp tek başıma bir tatile gidip o kasabanın kızı konumuna gelmek manav market herkese selam verip yolda yürümek kediye köpeğe ve tanımadığım insanlarla sohbet etmeye bayılırım. Yollarda dans edip gülmeye yürümeye. Teyzeler, amcalarla konuşmaya bayılırım. Sarılmayı çok severim. Taksicilere çıkartacağım bestelerimi söylemeyi çok severim. Bunlardan vazgeçemem.

Türkiye dışında bi yerde yaşamak isteseniz nerede yaşardınız? Nedeni nedir?

Begüm Polat, Türkiye dışından bir yerde yaşamak istemem. Ben Türkiyem’den başka yerde yaşayamam. Özlem içerisinde kahrolur ölürüm. Yaşadıklarım özüm benim, kıymetlim. Sadece gezmek öğrenmek isterim. Döndüğümde annemin gözlemesini yemeyi dünyaya değişemem.

Kendinizde değiştirmek istediğiniz özellikler var mı? Varsa neler?

Begüm Polat, Aslında hiç yok. Çünkü ben insanların olduğu gibi olmasının doğru olduğunu düşünüyorum. İyi kalpli olmak ve vicdan sahibi ve dürüst olmak çok yeterli bence. Gerisi zenginliktir. Tek tip olamayız kusur görülen yönlerimiz belki de merhemimiz. Mükemmelsizim ve bence bu çok konforlu.

Çocukken ne olmak isterdiniz?

Begüm Polat, Sanatçı olmak isterdim. Çocukluğumdan belliydi zaten mahallenin Merve’si Begüm’üydüm, çingene kızı yaban gülüm derlerdi. Çok sıcak bir mahallede büyüdüm. Babamda o mahallede büyümüş. Okullarım da mahallemdeydi. Okul gösterilerinde dans eder şarkı söylerdim, ilkokulda hep baş rolleri verirlerdi.

Mutfakta vakit geçirmeyi seviyor musunuz? Yapmayı en çok sevdiğiniz yemek nedir?

Begüm Polat, Severim ama tek yaşadığım için şu an pek keyifli olmuyor mutfak, yaptığım yemekler boşa gidiyor tek bitiremiyorum. Mantı yapmayı severim ve yaprak sarması zor yemekleri iyi yapıyorum kolay yemekleri zor yapıyorum böyle tuhaf bir yönüm var.

Oyuncu olmak isteyenlere önerileriniz var mı?

Begüm Polat, Sanatın herhangi bir dalı ile ilgilenmek isteyenlere önerim kesinlikle kolay yola gitmemeleri, eğitimlerini tamamlamaları. Fenomenlik vesaire gibi şeyler insanları evet belli bir projelerin içerisinde oldurabiliyor ama alt yapısı ve eğitimini tamamlamadan buralarda olan insanların bir sanatçı kadar uzun süre değer görebileceğini düşünmüyorum. O yüzden öncelik eğitim, eğitimin bir yaşı yoktur ama bu tarz işlerde üretime geçme noktasında eğitimini gereken yaşta, erken yaşta tamamlarlarsa çok daha başarılı olacaklarını düşünüyorum. Ben kesinlikle oyuncu olmak isteyenlere, müzisyen olmak isteyenlere bu alanda eğitimin şart olduğunu, konservatuar okumak dışında o alanda kendini geliştirmek ve bu alan dışında da bir üniversite okumaları gerektiğini söylerim.

Estetik hakkında ne düşünüyorsunuz? Estetik yaptırmayı düşünüyor musunuz?

Begüm Polat, Ben aslında estetik hakkında şöyle düşünüyorum bence artık herkes çok tek tip oldu. Ne bileyim işte hokka gibi burunlar vesaire benim tipimi genelde karakteristik olarak hep yeşilçam aktrislerine benzetiyorlar. Birçok isim duyuyorum işte Müjde Ar, Gülşen Bubikoğlu, Türkan Şoray hep bunları duyuyorum hiç günümüzden duymuyorum. Bence bunun nedeni de karakteristik bir ifadem olması. Sivri bir burun hattım var kendi yapısına göre. Çenem aynı şekilde. Yani estetiği ben çok böyle insanların tekdüze yaptığını düşünüyorum bence kusur gördüğümüz şeyler bizim özelliklerimiz. Onlar bizi çok farklı ve eşsiz kılıyor. Tek tip olmak zorunda değiliz kabul görmek için. Bu şekilde algılıyorum ama yerinde yapılan ifadeyi değiştirmeyen bakım tadındaki müdahaleler olabilir. Ameliyat tarzı hani büyük böyle ifadeyi değiştirecek şeyleri sıcak bakmıyorum. Yani en azından ben kendi adıma ihtiyaç duymadığım için uygun bulmuyorum çünkü ben mükemmeli herkesin seveceğini düşünüyorum ve mükemmel neye göre kime göre aslında olduğun gibi kabul görmek çok farklı bir haz diye düşündüğümden böyle değerlendiriyorum.

Güzelliğiniz ile dikkat çekiyorsunuz, güzelliğinizin sırrı nedir?

Begüm Polat, Teşekkür ederim ama güzel çirkin bu gibi kavramların benim için pek bir anlamı yok, belki de ondan güzelimdir. Yani çok kusursuz hatlarım olduğunu düşünmüyorum. Çok kusurlarım var ve kusurlarımı seviyorum, onlar beni ben yapıyor. Çok güzel değil ama eşsiz olduğumu düşünüyorum, her insan öyle bence. Her insan mükemmel olmayabilir ama çok eşsizdir. Makyajdan ziyade ben bakım yapıyorum. Makyajı da klip ya da oynayacağım bir projede, sinemada ya da bir dizide oralarda yapıyorum o da mecburen kamera için ama onun dışında günlük hayatımda yoğun makyaj yapan birisi değilim. Daha çok cilt bakımı. Çok yoğun bakım yapan ve buna önem veren biriyim. Belki de güzel ve sağlıklı olmamın sebebi budur yani bence bakım insanı güzelleştiriyor.

Çok yönlü biri olduğunuzu görüyoruz, bunu neye borçlusunuz?

Begüm Polat, Evet yani bu yönümü neye borçluyum diye sorarsanız aslında kişisel yapımla alakalı bir şey. Zorluklarla mücadele etme gibi bir karakterim ve huyum olduğu için çözüm üreten bir yapım var. Aksiliklerde üzülebiliyorum, ağlayabiliyorum ama asla pes etmiyorum. Bu da bana çok yönlülük kazandırıyor yani durumlara farklı bakış açıları geliştirmek. Karşımdakini de düşünüyorum, empati yapıyorum o yüzden de çok yönlü bakabiliyorum Bir de sanırım kompleks, ego, kibir gibi şeylerim yok yani ben bir insanı giydikleriyle ya da yedikleriyle, içtikleriyle bir seviyede olduğunu düşünmüyorum.  İnsanın insani duruşuyla ya da insani meziyetlerine bir saygının olması gerektiğine inanıyorum. İşte bu şekilde de baktığım için çok yönlü yapım olduğunu düşünüyorum. Yani iyimser olmak olayları iyi ama gerçekçi bir şekilde değerlendirmek tabii ki bunları yaparken bu şekilde bir yol gittiğinde o zaman çok yönlü bir insan oluyorsun yani ben yara almam demiyorum yara alabilirim ama bunlara çözüm üretebilirim gözüyle bakıyorum.

Çocukluğunuza dair en çok neyi özlüyorsunuz?

Begüm Polat, Çocukluğuma dair en çok o mahalle kültürünü özlüyorum. Ben 90’lara yetiştim yani 94 doğumlu olduğum için o 2000’lerin başına yetiştim. Okul gösterilerine heyecanlanmak, okul gösteriledi için kıyafetlerimi babaannemin dikmesi, çingenem çingenem dansı yapıyordum ben. O gösteri kıyafetini babaannem pedallı dikiş makinesiyle dikerdi. İşte o kalabalık ortamı özlüyorum şu an çünkü İstanbul’da yalnız başımayım. İşlerim için buradayım ve yalnızlık beni üzüyor, ağlıyorum bazen ama hedeflerim için, başarmak için, hayatımın sorumluluğu için bunu yapmam gerekiyor. Tabii vefat edenler de oldu. Çocukken böyle o kalabalıkta hayal kurardım, hedeflerim için çalışır TRT’ye gider gelirdim o ara. O kalabalık o aile ortamlarında yemek yemeyi özlüyorum.  Ağaca dalmayı, ip atlamayı, babaannemi kızdırmayı çok seviyordum. Bir yemeğin evde pişip bütün apartmana dağıtıldığı güzel  zamanlardı. Keşke şu anda da bu samimiyet olsa ama gerçekten şu an görüyorum böyle duygular bitmiş. Çok daha kopuk çok daha farklı bir düzen var sanırım ben yeni jenerasyonum ama bu düzenin çok da içerisinde değilim daha soft daha aile daha sıcak yaşamayı seviyorum.

Kişiliğinizi en iyi tanımlayan hayvan hangisi, neden?

Begüm Polat, Mitolojik olarak bir şey söyleyebilirsem Anka kuşu derim. Şu an yok ama Anka kuşuna çok yakın hissederim kendimi. Üzülür, biter ya da kötü olduğu düşünülürken o hep kötü anlardan  iyi sonuçlar çıkartıp tekrar yeniden var olur.  Kedinin de eyvallahsızlığı, kendi halinde oluşu, ne kadar bir kalabalıkta da olsa kendi işini yapıyor olması kendi kararını veriyor olması ve çok da bir şeye bağlanmaması açısından kendime benzetiyorum. Biraz gerçekçi hayvan olarak buluyorum onu.

Türk starları arasında sizde en çok şefkat uyandıran isim? Neden?

Begüm Polat, Benim star algım ve anlayışım biraz farklı. Yaptığı, ettiği, popülerlik durumu falan değil benim star algım. Bana en çok şefkat uyandıran Neşet Ertaş’tır. Bence gelmiş geçmiş en büyük starlardan biri. Kalbi ve ruhu ile insanların gönlüne girmişti. Şarkıları, sözleri de öyle en çok şefkat uyandıran o’dur. Kadınlardan Sezen Aksu. O da aynı. Yazdığı şarkıları, insanlara hitap ettiği duyguları ile, konuşmalarıyla, doğallığıyla, olduğu gibi oluşuyla, mükemmelsizliğindeki mükemmelliğiyle çok şey katıyor bizlere. Oyunculardan da benim starlarım yeşilçam’da kaldı diyebilirim. Ben dik duruşu ve aile hayatı, yaşantısı olarak kesinlikle Gülşen bubikoğlu’nu çok seviyorum.

Kendinizle gurur duyduğunuz bir anınızı bizimle paylaşır mısınız?

Begüm Polat, Yani spesifik olarak bir anım yok diyebilirim, var aslında ama çok hangisi diyebilirim ki. Temel olarak şöyle söyleyeyim yetenekli bir insan olduğumu biliyorum ve elimde bu kadar malzeme yapabileceğim işlerim varken kolaya da sevk olabileceğim bir çok yol bana açılmışken ben fenomenlik vesaire gibi yönlerimi çok pekiştirerek sanatı geriye itmedim ya da onu bir aracı olarak kullanarak insanları yanlış yönlendirmeyi tercih etmedim. Bence benim için çok gurur duyulacak bir durum. Zoru seçtim ama hep kendim olmak ve doğruyu konuşmak üzere sosyal medyada yerimi aldım.  Bu benim için en büyük gurur duyacağım yönümdür.

Tiktokta beğendiğiniz fenomenler var mı? Varsa kimler?

Begüm Polat, Ben hepsini seviyorum yani eğlenceli olanları seviyorum daha çok. Kavgasız gürültüsüz olanaları seviyorum özellikle. Dans yapanları çok beğeniyorum. Bir de böyle baba kız, baba anne çocuklarıyla video çekenleri seviyorum. Böyle içeriklerinde bir şeyler anlatılanları, bilgiler veren videoları çok keyifle takip ediyorum. Genel olarak hepsini seviyorum. Böyle takip ettiğim şeyler daha çok pozitif, pozitif enerjili videolar çeken insanlar. O bu şu diyemem ama hepsine sevgim var. Özellikle negatif olmayanları çok seviyorum. Çünkü Tiktok’un amacına daha uygun buluyorum.

Alışveriş yapmayı seviyor musunuz? En çok neye para harcarsınız?

Begüm Polat, Evet çok severim. Ev dekorasyonuna çok harcıyorum evime sürekli bir şeyler alırım böyle bir tablo, bir biblo. Giyime harcarım, öz bakıma çok harcarım. Kitaplara çok harcarım. Yani mutlaka her dışarı çıktığımda bir kitap alıyorum. Aslında yani çeşitli. Çok tek bir yere kanalize değilim. Bir de sağa sola çok para dağıtıyorum. Yani ilginç olayım kendime kitap alıyorum birini görüyorum ona da kitap alıyorum. Öyle bir yapım var. Çok severim öyle şeyleri.

Bize sizin hakkınızda kimsenin bilmediği bir şey söyler misiniz?

Begüm Polat, Belki güleceksiniz ama benim evimde Türkçe sözlük vesaire gibi mevzuatsal kitaplar çok oluyor. İşte anayasa falan gibi. Mesela çok severim akşamları oturup bir ansiklopedi sayfasını açıp onu yüksek sesli okumayı ya da işte Türkçe sözlüğü açıp oradan yeni kelimeler okumayı çok seviyorum. Böyle bir alışkanlığım var, böyle şeyleri çok seviyorum. Bir de camdan çıkıp evde bağırabiliyorum.  Gökyüzü ile konuşuyorum. Allah’ı çok seviyorum kuşlar, haber verin diye söylüyorum. Akşam 6’da evimin oraya martılar geliyor sürü şeklinde, böyle uçuyorlar, 7 gibi gidiyorlar. Bir saat takılıyorlar orada ben hemen çıkıp o martılara bağırıyorum, “merhaba martılar nasılsınız Allah’a söyleyin onu çok seviyorum” diye böyle dertleşir konuşuruz. Bağıra bağıra gidiyorlar yani bazen hatta bahçe katından kuşlara bakıp el sallıyorum.

Son olarak takipçilerinize bir şey söylemenizi istesem ne söylersiniz?

Begüm Polat, Takipçilerime şunu söylemek isterim, onların bozkırın kızı, yaban gülü olarak onlara çok güzel şarkılar hazırladım 220 küsür.  Yaşadıklarımı, deneyimlediklerimi onlara tatlı bir şekilde ama biraz da hüzünlü şekilde ,hepsi bir arada hayat gibi yani, sunacağım. Sadece bana kalbi hislerle bakmayı denesinler çünkü ben onlara kalbi hislerimle bakıyorum. Belki onları göremiyorum ama hep hissedebiliyorum. Zaten bir şeyi hissetmek için görmek de çok gerekmez, kalpten kalbe bir yol vardır bilinmez. Hepimiz Allah’a bağlıyız ya kalplerimiz de birbirine bağlı. Onları çok seviyorum.  İnşallah yapmak istediklerimi, vermek istediğim mesajları verip hayatımı öyle tamamlarım. Takipçilerime şunu söylemek istiyorum; sizi kim anlamazsa üzülmeyin, sizi mutlaka anlayan bir ben varım. Bunu unutmasınlar her zaman onların gerçek tarafındayım.
Begüm Polat kimdir? Hangi dizilerde rol aldı? Yeni şarkısı hakkında detaylar..

Begüm Polat yeni çıkan şarkısı için neler söyledi?

Begüm Polat klipten bir kesit paylaşıp altına, Neşet Babam Seni çok seviyorum. En büyük idolümsün. Hep çalıştım elimden gelenin fazlasını yapmak için. Eziyette gördüm ama o da nimet beni ben yapıyor.Bir Kırşehirli olarak.Bozkırın Kızı olarak. Kendi bestelerimden önce sevgiyi, emeği anlatan;”Doyulur mu?” ile çıkmak istedim.Onu da yeni jenerasyona uyarladık.Bu şehirde yalnızım. Ama Allah var. Ve siz varsınız.Bazen korksam da hayallerim beni dik tuttu.Geçen sene bu işlerimi yapabilmek için uğraşırken üzüntüden mide kanaması geçirdiğimde bu kadar takipçim yoktu. Yaşadığım şeylerde üzülür Allah’la konuşurdum sadece. Trt şarkılar söylerken, sırt çantamla şarkılarım için çalışırken Reynmen onun şarkısını mırıldandığım bir videomu paylaştı. Tabi Berkcan Güven sayesinde olmuş.Memur çocuğuyum hiç bilmem sosyal medyayı falan. Babam dolandırılırsın derdi ama bu sefer kötülük olmadı. Yalnızlığım sizle çoklaştı. Hiç tanımadan benim mücadeleme insanca dokunan herkese Teşekkür ederim. Şimdi yalnızlığımda önce Allahım, sonra da sizler varsınız. Artık yalnız değilim. Şarkım, şarkılarım, yazdığım klip senaryolarım hayatımdan parçalarım.Önce Allah’a sonra size emanet. Şu an ağlıyorum. Hayatımda hep insanların yardımını, iyi niyetini gördüm. Kötülükleri unuturum ben. Tekken çoklaştırdığın için teşekkür ederim Allahım.Göklerden gelen bir karar vardır.Kalpten kalbe bir yol vardır. 8 MAYIS SAAT 13.00’DA GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Begüm Polat kimdir? Hangi dizilerde rol aldı? Yeni şarkısı hakkında detaylar..

Begüm Polat sosyal medya hesapları

Begüm Polat kimdir? yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Begüm Polat’ın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Begüm Polat’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Begüm Polat Instagram

Begüm Polat’ın birbirinden güzel video ve fotoğraflarını paylaştığı Instagram hesabında toplam 164 gönderisi bulunmaktadır. Aktif olarak kullandığı resmi Instagram hesabında 119bin takipçisi mevcuttur. Siz de Begüm Polat’ın Instagram’dan takipçisi olmak istiyorsanız buraya tıklayabillirsiniz.

Begüm Polat Tiktok

Bozkır’ın kızı Begüm Polat’ın aktif olarak videolarını paylaştığı Tiktok hesabında 716,8k takipçisi vardır.. Siz de bu videoları görmek ve Begüm Polat’ı takip etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Begüm Polat Twitter

Begüm Polat’ın resmi Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Begüm Polat- Doyulur mu?

Begüm Polat’ın yeni çıkan Doyulur mu? şarkısını dinlediniz mi? 

Begüm Polat- Tombalacık Halimem

Begüm Polat’ın Koyver Gitsin filmi için seslendirdiği Tombalacık Halimem isimli şarkıyı dinlediniz mi?

Begüm Polat- Susardım

Begüm Polat’ın ilk single’ı Susardım’ı dinlediniz mi?

Koyver Gitsin-Fragman

Begüm Polat’ın baş rolünde oynadığı Koyver Gitsin isimli filmin fragmanını izlediniz mi?

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler