Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?
Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?
24 Şubat 2023

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin? aslında pratikte bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Neticede her erkek kişilik olarak birbirinden farklıdır. Lakin genel olarak hiçbir erkeğin hayır demeyeceği bazı kadın tiplemeleri mevcuttur.

Burada biraz daha detay istiyorsanız partnerinizi biraz daha yakından tanımaya çalışmanız önemlidir. Sosyal medya hesaplarında neleri beğendiğine ve neler paylaştığına göz atarak biraz daha ipucu toplayabilirsiniz. Bununla beraber kendisine sorular sorarak da bilgi edinebilirsin. 

Yazımızda tüm bunlara ek olarak aynı zamanda bana aşık olması için ne yapmalıyım? Sorusunun cevabını da kaleme aldık.

İlginizi çekebilir: Erkek Arkadaşı Rehbere Kaydetme

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Seni Sevmeyen Birini Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Genellikle ‘’O beni sevmiyor ama ben onu çok seviyorum.’’ Gibi cümleleri herkes hayatı boyunca en az 1 defa duymuştur. Sizi gerçekten sevmeyen erkek veya kadın size bunu dile getiriyorsa en iyi yöntem uzaklaşmaktır. Kendisini mesajla taciz etmemek ve hayatına saygı duymanız gerekmektedir.

Lakin bazı durumlarda çiftler birbirini arafta bırakır ve bu durumda bir erkeği kendine nasıl aşık ettirebilirim? veyahut bir kadını kendine nasıl aşık ettirebilirim? Sorusu doğuyor.

Burada büyü gibi olağanüstü olaylara başvurmak doğru değildir. Hem dinen hemde ahlaken yapılması uygun olmayan bir durumdur. Aynı zamanda kişisel haklara saygısızlık ve saldırmaktır.

Aşağıda sizi sevmediğini düşündüğünüz birisini kendinize nasıl aşık edersiniz? Sorusunu maddeler halinde kaleme aldık.

 • Sınırları zorlamayın
 • Dikkatini size çekin

Gelin hep beraber maddelerin detaylarına göz atalım.

Sizi Gerçekten Sevmiyorsa Uzaklaşın

Sınırları zorlamak bazen ters tepebilir. Sizden mesaj istemiyorsa atmayın, konuşmak istemiyorsa konuşmayın. Bazen saygı duymak yapılabilecek en iyi harekettir. Çünkü bir kişinin istemediği şeyi yapmak hem özel hayata ihlal hemde kişiye saygısızlık olacaktır.

Burada genellikle sevmeyen erkek seni seviyorum der mi? Sorusu da merak ediliyor. Lakin sevmeyen bir erkek sizi peşinde koşturmak için seni seviyorum demez. Sizi sevmiyorsa sevmediğini dile getirecektir. Yine burada iradenizi korumanız ve gerçekten yazmamanız önemlidir. Ek olarak göndermeli Instagram storyleri atmamak, arkadaş aracılığı ile laf göndermemek de önemlidir. Kendi hayatınıza devam ettiğiniz imajını vermeniz her zaman geri dönmesini sağlayacaktır.

Dikkatini Doğru Yönde Çekin

Partnerinizin dikkatini doğru bir şekilde çekmek her zaman işe yarayacaktır. Örneğin beğendiği gönderileri beğenmek, takip ettiği sayfaları etmek önemlidir. Lakin bunu bariz göze sokar şekilde yapmayın. Zamanla ve kontrollü bir şekilde yapın.

Her daim bakımlı ve güzel görünmek partnerinizin dikkatini muhtemelen çekecektir. Onsuzda hayatınıza devam etmek özellikle kendisinde merak uyandıracaktır. Bunu da göze sokar gibi yapmayın. Günde 50 story atmak ve çılgınlar gibi eğlendiğini göstermeye çalışmak sizi karşı tarafa itici gösterecektir.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Erkekler Ne Tür Kadınlara Aşık Olurlar?

Öncelikle her erkeğin birbirinden farklı olduğunu unutmayın. Dolayısıyla tercih ettiği kadınlar ve zevkleri farklı olabilir. Burada partnerinizi iyi tanımak aslında önemlidir. Sosyal medyada beğendiği gönderilere bakmak, paylaştıklarını incelemek ve hangi sayfaları takip ettiğine bakmak size birkaç ipucu verecektir. Aslında birini kendine aşık etme düşündüğünden çok daha kolay. Gelin şimdi hep beraber kısaca erkeklerin genel olarak hangi tip kadınlardan hoşlandığını kısaca göz atalım. 

 • Gülümsemek
 • Mutfak becerisi
 • Neşeli ve rahat olmak
 • Komik espriler 

Tüm bu maddelerin detaylarına birlikte bakalım.

Gülümsemeyi İhmal Etmeyin

Gülümsemek sadece kadını daha çekici kılmakla kalmaz, aynı zamanda erkekte de güvenlik yaratır. Aynı zamanda mutlu bir kadın güçlü bir kadındır. Peki erkekler gülen kadın sever mi? Erkekler gülen kadınlara bayılır.

Lakin bu şekilde söylüyoruz diye dakika başı gülümsemeyi kastetmiyoruz. Gülüşlerinizi ortama göre ayarlayın. Örneğin sessiz bir ortamda yüksek sesle gülmek yerine gülmenin şiddetini biraz kısın. Buna ek olarak buluşmaya gitmeden önce gülüşünüzün bir imza taşımasını istiyorsanız sarımsak, soğan gibi koku yaratan yiyeceklerden uzak durun. Aynı zamanda evden çıkmadan önce aynada dişlerinize son bir kez bakmayı unutmayın.

Gülüşünüzde bir farklılık istiyorsanız diş taşı gibi sempatik aksesuarlardan destek alabilirsiniz. 

Mutfakta Aşçı Olmayı Unutmayın

İnsanlar boşuna ‘’Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.’’ dememişler değil mi? Lakin burada ikram edip kendiniz yememezlik yapmayın. Biraz daha fazla yaparak kendinize ufak övgülerde bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda karşıdakinin ne sevdiğini bilmek, neye alerjisi olduğunu bilmek ve neleri yemediği hakkında bilgi sahibi olmakda burada önemlidir. Peki erkekler yemek yapan kadınları sever mi? Erkekler sevdiği yemekleri yemeğe bayılır, sevdiği yemekleri yapan kadına aşık olur.

Burada dikkat etmeniz gereken çok yağlı, çok baharatlı veyahut yöresel yemekleri siz seviyor olabilirsiniz ama karşıdakini de düşünmeniz gerekli. Zira geceyi hastanede serumlu bir şekilde geçirmesini istemezsiniz.

Son olarak yemeği ikram ederken tırnaklarınıza ve el bakımınıza özen göstererek erkeğin gönlüne giden yolu daha da açabilirsiniz.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Neşeli ve Rahat Olun

Özellikle seni reddeden erkeği kendine aşık etme yolları maddelerinin en başında neşeli ve rahat olmak gelir. Burada neşenin yeri ve zamanı da önemlidir. Sizinle önemli bir konu konuşuyorsa, derdini paylaşıyorsa ve üzüntüsünü dile getiriyorsa neşeli olmanız bir anlam ifade etmeyecektir. Dolayısıyla neşenizi eğlenceli ortamlara, samimi vakitlere ve birlikte girdiğiniz ortamlara ayırabilirsiniz.

Rahat olmak ise bakımsızlık olarak algılanmamalıdır. Bununla beraber rahatça karşıdakinin yüzüne geğirmek, ağzı açık sakız çiğnemek ve ‘’ben böyle rahatım’’ adı altında karşıdakinin rahatsız olabileceği hareketlerden uzak durmanız gerekmektedir. Burada rahatlıktan kastedilen bir kelimeyi 50 defa zihninizde düşünmeden söylemek, sanki karşıdakini çocukluktan beri tanıyormuş gibi hissetmek, kasılmamak ve normal zamanınızda nasıl davranıyorsanız o şekilde davranmanızdır.

Nezaketinizi Her Zaman Koruyun

Aslında birini kendine nasıl aşık edersin? Sorusunun en güzel cevabı kesinlikle nezakettir. Nezaket başkasına karşı ince ve zarif davranmaktır. Bu sadece istediğiniz erkeğe karşı değil hayvanlara, garsonlara, evsiz insanlara karşı göstermiş olduğunuz nezaket de oldukça önemlidir.

Ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için birkaç madde derledik.

 • Servis yapan garsona, kapıyı sizin için açan erkeğinize teşekkür etmek
 • İşini yerine getiren bir görevliye kolay gelsin demek
 • Konuşurken insanlarla göz teması kurmak

Tüm bunları yaparken aşırıya kaçmamanız gereklidir. Örneğin konuşurken karşınızdaki erkeğin gözüne kitlenip kalmayın. Bu onu rahatsız edecektir. Ek olarak aklında ‘’Dalga mı geçiyor?’’ İzlenimini oluşturabilir.

Espirili ve Komik Olmak Size Her Kapıyı Açar

Şakalara gülen ve morali bozuk bir erkeği neşelendiren bir kadının yanında olmak her erkeğin ihtiyacı olan bir şeydir. Peki esprili kadın nasıl olunur? Eğer ki espri yeteneğinizi zayıf buluyorsanız işe öncelikle özgüveninizi geliştirmekle başlayabilirsiniz. Buna ek olarak kendinizle ilgili espri yapmanızda partnerinizin gözünde sizi yükseltecektir. Aşağıda espri yeteneğini nasıl geliştirebilirsiniz? Sorusunun cevabını yanıtladık.

 • Komedi filmi ve dizileri izleyin.
 • Gündemi takip edin ve sık sık insanların yorumlarını okuyun.
 • Hikaye anlatıcılığı yeteneğiniz üzerinde gelişin.
 • Taklit yeteneğiniz üzerinde çalışın.

Lakin espri yapıcam diye her dakika kendinizi şekilden şekile sokmayın. Yerini ve zamanını bekleyin. Yapmış olduğunuz espriler karşıdakini rahatsız etmeyecek şekilde olmalıdır. Burada durum kontrolü için ilk esprinizde ne kadar güldüğüne veya tebessüm ettiğini kontrol edin. Bununla birlikte gülümsemeyen erkeği gıdıklamaya çalışmayın 🙂

İlginizi çekebilir: Seven İnsan Gerçekten Kıskanır mı?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Sevgiliyi Kendine Nasıl Bağlarsın?

İlişki esnasında gözü dışarda olan bir erkeği veya kadını ilişkiye bağlamaya çalışmak boşa uğraş olacaktır. Bunun nedeni bugün size bağlansa yarın başkasına bağlanmayacağının garantisinin olmamasıdır ama bir ilişkide nasıl vazgeçilmez olmanın sırlarını kaleme aldık. 

Bir kadını kendine nasıl aşık edersin veyahut bir erkeği kendine nasıl aşık edersin sorusunun cevabına kısaca göz atalım.

 • Özel hayatına saygı duymak
 • Tatlı sözlerle şımartmak
 • Onsuz yapabilmek
 • Partnerinizi küçümsemeyin
 • Birlikte kaliteli vakit geçirmek

Gelin hep beraber maddelemiş olduğumuz bu yöntemlerin detaylarına göz atalım.

Partnerinizin Özel Hayatı Olduğunu Unutmayın

Sizin gibi tıpkı partnerinizin de özel hayatı olduğunu unutmayın. Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yolları arasında aslında en dikkat edilmesi gereken budur. Burada sevgili yaptınız diye bütün dünyanızın o olmasının hiçbir anlamı yoktur. Bu partneriniz için de geçerlidir.

Eğer ki partneriniz arkadaşları ile dışarı çıkmak istiyorsa, bilgisayar oyunu oynamak istiyorsa veya yalnız başına dışarı çıkmak istiyorsa özel alanına saygı duymanız gerekmektedir. Karşılıklı olarak hayatlarınızın her dakikasında birlikte olmak zorunda değilsiniz. Sürekli birliktelik kavga ve tartışma doğurabilir. Dolayısıyla ilişkinizin monotonlaşmaması ve birbirinize daha çok anlatacak bir şeyleriniz olmasını istiyorsanız karşılıklı olarak özel hayatınıza saygı duymanız gerektiğini unutmayın. 

Lakin bunu dile getirirken alıngan veya  tripli bir üslup kullanmayın.

Tatlı Sözler Duymak Herkesin İhtiyacı

Kişi özellikle duygusal anlarında, üzgün zamanlarında veya çok mutlu olduğu zamanlar partnerinden sevgi dolu cümleler duymak ister. Dolayısıyla her dakika sevgi sözcüğü kullanmak yerine sevgi sözcüklerinin değer kaybetmemesi için özel zamanlarda kullanılabilir. Özellikle aşık etme yolları arasında anahtar tatlı sözler olabilir. 

Lakin burada arayı çok açmamak gerekmektedir. Her iki cinsiyet içinde belli bir süre olmamakla birlikte içinizden geldiği her zaman birbirinize karşı sevgi dolu ve tatlı sözcükler kullanabilirsiniz. 

Burada dikkat etmeniz gereken karşıdakinin ruhunu okşamak ve onu mutlu etmek olduğunu unutmayın. Dolayısıyla zoraki veya söylemek için söyledim şeklinde kurulan sevgi sözcükleri hiçbir anlam taşımamaktadır. Samimi ve içten olması önemlidir. 

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Partnerinize Onsuz da Hayatta Kalabileceğinizi Hissettirin

Partneriniz sizin hayatınıza girmesi sizin özel hayatınızdan hiçbir şey götürmemeli. Daha öncesinde yaptığınız spora devam etmek, hobilerinize devam etmek ve kendinize sevgi göstermek gibi şeyler halen devam etmelidir. Dolayısıyla her dakika sevgilinizle vakit geçirmek yerine kendinize de vakit ayırın. Birini kendine aşık etme yolları nı arıyorsanız özellikle kendi hayatınız olduğunu unutmayın. 

Eğer ki ayrılırsanız kendinizden ödün verdiğiniz için kendinizi boşlukta hissedecek ve yanlış kararlar vereceksiniz. Aynı zamanda partnerinize karşı bir bağımlılık geliştirmemeniz hem sizin hem de karşınızdaki insan tarafından iyi olacaktır.

Partnerinizi Küçümsemek Yerine Yükseltin

Özellikle arkadaş ortamlarında partnerinizin arkadaşlarının gazına gelerek partnerinize şaka yoluyla giydirmeyin. Sürekli suçlayıcı ifadeler yerine daha ılımlı ve daha sevecen yaklaşın. Sen ifadesi yerine ben ifadesi kullanarak olayları biraz daha yumuşatabilirsiniz. Bu madde hemde ilgisiz erkeği köpek etmenin yolları arasına girmektedir.

Partnerinizin yapmış olduğu her nezakette ona teşekkür etmek, bitirmiş olduğu bir iş sonrasında tebrik etmek veya aldığı her kararda destekçinız olduğunu hissettirmek partnerinizin sizinle olan ilişkinizi daha da kuvvetlendiremesine neden olacaktır. 

Kaliteli Vakitler İlişkiyi Monotonluktan Kurtarır

Genellikle uzun süren ilişkilerde bir monotonluk söz konusu olabilir. Burada monotonluktan kurtulmak istiyorsanız özellikle var olduğunuz ortamdan kurtulmanız gerekmektedir. Aşağıda monoton ilişkiyi canlandırmak için birkaç madde derledik.

 • Yeni konsept kafeler keşfetmek 
 • Sinema, tiyatroya gitmek 
 • Piknik yapmak 
 • Yapboz yapmak 
 • Festivallere ya da yöresel günlere katılmak
 • Yeni yerler keşfetmek 
 • Günübirlik şehir dışı turları yapmak 
 • Kamp yapmak
 • Birlikte aynı diziye veya kitaba başlamak 

Gibi birlikte zevk alabileceğiniz aktiviteler yapmak ilişkinizi monotonluktan kurtaracaktır. Burada karşılıklı olarak eğlenmek önemlidir.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin Mesajla

Nezaket normal zamanda da mesajda da oldukça önemlidir. Lakin abartısı göze batar. Dolayısıyla dozunda nezaket mesajda her zaman işe yarar.

En önemli madde telefon başında beklememektir. Her dakika işsiz güçsüz telefon başında beklediğinizi belli ederseniz erkeğin gözünde değersiz konuma düşersiniz. Kendinizin bir hayatı olduğunu belli edin. Lakin bunu doğru bir şekilde doğru üslupla yapın. Yazdığı her mesaja saniyesinde cevap vermeye uğraşmayın.

Bununla beraber erkeği kendine aşık etme mesajları aslında tamamen taktikseldir. Kullandığınız cümlelerde emoji ile ruh halinizi desteklemek, sık sık ses kaydı atmak ve konuşacak konu bulmak gibi kriterler aslında mesaj ile sizi kolayca kendine bağlar.

Ek olarak anlatacak bir şeylerinizin olması ve bunun boş olmamasıda önemlidir. Yeni bir yere gittiyseniz mekandan bahsetmek, yeni öğrendiğiniz bir bilgi öğrendiğinizde bunu karşınızdaki ile paylaşmak size artı puan katacaktır.

Son olarak size ait olmayan storyleri paylaşarak gereksiz kıskançlık yaratmak, ortamda bulunmadığınız halde orada olduğunuzu söyleyerek gereksiz aksiyon yaratmak gibi eylemlerden uzak kalın.

Bizi Instagram hesabınızdan takip etmeyi unutmayın.

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri