Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler

Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
20 Haziran 2022

Bütün burçlar kendilerine has ayırt edici özelliklere sahiptir. Öz burç ve yükselen burç özellikleri kişide yansır. Ancak bazen farkına bile varmadığınız detaylar, sevdiğiniz insanda anlamlandıramadığınız davranış gibi pek çok şey burcunuzun daha önce bilmediğiniz bir özelliğinden kaynaklanabilir. Burçların sahip olduğu en değişik özellikler nelermiş? Gelin birlikte öğrenelim.  

Koç Burcu Hakkında Gerçekler 

Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler

Koç burcu özellikleri arasında en bilinen özellikler arasında; enerjik, fırtınalı, arkadaş canlısı, yol gösterici ve iletişimi iyi olması özellikleri bulunurken bu burcun en az bilinen özelliği, küçük yaşlardan itibaren hayata atılması, erken olgunlaşıp fakat bir yandan da hala çocuk kalmasıdır.  Birçok burçtan farklı olarak Koç burcu; hiçbir konu da ilk adımı atmaktan çekinmez. İlk öpücük için harekete geçmek veya tereddüt etmeden sorular sormak bu Koç burcu için oldukça sıradan bir davranış. Koçların açık sözlü ve enerjik davranışlarına şaşırmayın, bu onların doğasında var. 

Boğa Burcu Hakkında Gerçekler 

Konu zorsa, bu konunun üzerinde duran kişi Boğa burcu olabilir. Sert ve tutucu tavrıyla zodyakın en güvenilir burçlarından biri olan Boğa burcu özellikleri arasında başta yaratıcı olmaları gelir. Boğa burçları elleriyle harikalar yaratır. Sanatta ve mutfakta Boğa burcu sizi oldukça şaşırtabilir. Mali açıdan yetenekli olan boğalar, konu seks olduğunda genellikle güçlüdür ve bir şekilde sonuç odaklıdır. Boğa burcu insanı sevgi ve şefkatini dokunarak ifade eder ve aynı yakınlığı kendilerine de bekler.  

İkizler Burcu Hakkında Gerçekler 

Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler

Etkileyici, hazır cevap, eğlenceli, çapkın ve kararsız bir burç tanımlarsak İkizler bu tanımı rahatlıkla kaldırabilir. İkizler burcunun; arkadaşları, ailesi ve sosyal hayatı ile yakın ilişkileri vardır. Enerjik olmalarından dolayı, aktif hayatı severler ayrıca iletişimi kuvvetli olduğundan dolayı kalabalık ortamlarda bile kendini belli edebilir.  

İkizler burucu özellikleri arasında tutumluluk ön sıradadır. Kendilerini güvende hissettikleri zamana kadar birikim yaparlar. İkizler cimri değil, geleceğe yönelik tasarrufludurlar. Meraklı ve her zaman yeni şeyler öğrenmeye çalışan İkizler, her şeyde başarılı olma gibi önemli bir yeteneğe sahiptir. Kolayca kavrama yetenekleri, yeni şeyler öğrenme konusunda onlara çok yardımcı olur. İster yemek ister fotoğrafçılık olsun, ikizler konu ne olursa olsun bir gecede profesyonel olur. 

Yengeç Burcu Hakkında Gerçekler 

Derin, sezgisel ve duygusal Yengeç burçları; her zaman evlerini, ailelerini ve çocuklarını ilk sıraya koyarlar. Geleneksel ebeveynler ve anneler genellikle yengeç kökenlidir. Bazı konularda hassas ve inatçı olabilirler. Ülkesini seven iyi politikacılar bu burçtan çıkabilir. Para kazanmak onlar için genellikle kolaydır. Akıllı bir Yengeç’in az miktarda parayı yatırımları sayesinde büyük paralara çevirmesi kolaydır. Bağımlılık yapan maddeler söz konusu olduğunda yetenekli ve iyi bir yönetme becerisine sahip olan yengeçler zayıf olabilir. 

Yengeç burcu özellikleri konusunda en ilginç olan şeyse Okyanusa olan tutkularıdır. Yengeçlerin en büyük tutkusu Okyanustur. Okyanus, yengeç burcu için özellikle duygusal olarak kötüyken tedavi edicidir ve suya yakın olmak onlara ihtiyaç duydukları enerjiyi vermektedir. 

İlginizi Çekebilir: Burçlara göre köpek cinsleri

Aslan Burcu Hakkında Gerçekler 

Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler

Sadık, cömert, kendini adamış ve arkadaş canlısı aslanlar ateşlidir ve karizmaları karşı konulmazdır. Aslan burcu özellikleri arasında rehberlik etme, kendinden emin olma, yetenekli olma gibi herkesin hayran olduğu özellikler bulunmaktadır. Aile söz konusu olduğunda, Aslanlar sevdiklerini korumak için her şeyi yapabilir. Bir ortama girdiğinizde dikkat çeken, öz farkındalığı yüksek ve etrafındakilere karşı korumacı bir insan görürseniz onun Aslan olduğunu düşünebilirsiniz.  Aslan’ın iç dünyasına girebilirseniz, dış dünya da kükreyen ve güçlü kişiliğinin altında sevgiye ihtiyaç duyan bir kalp olduğunu görürsünüz.   

Aslanlar neşeli, çekici ve yaratıcıdır ve tüm bu özellikler birleştiğinde, performans sergileme isteklerini durdurmak hiç kolay değildir. Bu istekleri sonucunda da tiyatro kulüplerine mi katılacakları yoksa müzik gruplarıyla performans mı gösterecekleri belli olmaz. Ama kesinlikle böyle bir şeyler yapacaklarından emin olabilirsiniz çünkü bu onların kanlarında var.    

Başak Burcu Hakkında Gerçekler 

Metodik yöntemlerin mucitleri, detaylara dikkat eden, problem çözme ustaları, sağlık bilincine sahip ve aile bireylerine sevgiyle bağlı olan Başak burçları, hayatınıza farklı bir bakış açısı getirebilir. Pratiklik ve analiz denilince akla başaklar gelir. Çalışkan, bilimsel ve iyi organize olmuş başaklarla çalışırken, her şeyin doğru yapıldığından emin olmalısınız çünkü ayrıntıları gözden kaçırmazlar.  

Başak burçları özellikleri arasında gerçekçi ve çalışkan olmaları, hatta bazen mükemmeliyetçi olmaları vardır. Bu nitelikler onları mükemmel öğrenciler yapar. Öğrenmekten gerçekten zevk alırlar ve çalışmak muhtemelen en sevdikleri aktivitedir. Unutmayın ki etrafınızdaki başaklar hiçbir zaman bir lisans diplomasıyla yetinmezler, her zaman bir yüksek lisans ya da ikinci bir lisans için eğitimlerine devam ederler. 

Terazi Burcu Hakkında Gerçekler 

Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler

Teraziler sevgi dolu, barışçıl ve adil bir dünya için gereklidir. Terazi insanlara yardım etmeyi sever ve iyi bir arkadaştır. Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu kişilerin farklı bir çekiciliği vardır. Uyum ve kalite, Terazi burcu özellikleri için en iyi kelimelerdir.  

Ortak çalışma, grup çalışması Teraziler için başarılı bir çalışma şeklidir. Meslektaşlarıyla nasıl geçineceklerini ve eğleneceklerini iyi bilirler. Karar verme konusunda sıkıntılı olan terazileri ikna etmek için kararınızı ona büyük bir savaş vererek kabul ettirebilirsiniz. 

Akrep Burcu Hakkında Gerçekler 

Akrepler, gerçeği bulana ve iletişim kurmakta başarılı olana kadar tutkulu arayıcılardır. Duygularını kolayca gösterirler. Esprili, zeki, sürprizlerle dolu ve şehvetlidirler. Güçlü yönetim becerilerine sahiptirler. Akrep burcu özellikleri arasında disiplinli ve çalışkan olmaları ve korkmadan, yılmadan savaşabilme özellikleri dikkat çeker. Para onlar için güvenlik demektir.  

Yatakta ateşli, sıcak ve çekici bir tarzları vardır. Seksi severler. Bu burcun en zayıf yönü, kendi ilişkilerine veya etrafındakilere güvenmemesidir. Akreplerin benzersiz, ironik, ince bir mizah anlayışı vardır. Neşelenmeye ihtiyaç duyduğunuzda, bir Akrep arkadaşınızı aramayı denerseniz ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.  

Yay Burcu Hakkında Gerçekler 

Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler

Meraklı ve enerjik yaylar, hayata farklı bir perspektiften bakar. Yay burcu özellikleri arasında; yaşayan farklı kültürleri görmekten, seyahat etmekten, farklı felsefeleri ve dini hareketleri keşfetmekten ve farklı yaşamları keşfetmekten duydukları haz bulunur. Açık doğaları ve macera tutkuları birleştiğinde, yeni bir yeri ziyaret etme teklifinizi asla geri çevirmezler. 

Yaylar çizim ve boyamada iyidirler. Para harcamak ve para kazanmak Yay burçları için bir eğlence şeklidir. Tutkulu, etkileyici ve her şeyi denemeye istekli bir iş ortağıdır.  

Oğlak Burcu Hakkında Gerçekler 

Profesyonellik söz konusu olduğunda, Oğlaklar doğru insanlardır. Güçlü zeka, mizah ve sevgi ile birleştiğinde Oğlak doğar. Dürüst, sadık ve sevdiklerine karşı büyük sorumlulukları olan oğlaklar, çeşitli aktivitelerle insanları bir araya getirmekten hoşlanır. Doğru kişiyle evlenmek, kurallara göre iyi bir hayat yaşamak, iyi bir aileye sahip olmak ve iyi bir ebeveyn olmak, Oğlak burcunun en büyük hayalleridir. Hayatları için yüksek standartlar belirleyerek ve dürüstlük ve azim ile hedeflerine doğru ilerleyerek, gerektiğinde sert olmaya da meyillidirler.  

İyi bir sevgili de olabilen Oğlak burcunun özellikleri arasındaki en sıkıcı özelliği işkolik olmasıdır. Bazen bunun için kendini ne kadar zorladığının farkına varmaz ve o kadar çok çalışır ki hastalanır.  

Kova Burcu Hakkında Gerçekler 

Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler
Burçların Sahip Olduğu En Değişik Özellikler

Mantıklı, sezgisel bir yandan utangaç ve sessiz, diğer yandan fırtınalı ve enerjik olan Kova burcu sizi şaşırtabilir. Kova burcunun en büyük arzusu, herkesi tanımak ve her olayı sınırlardan, kurallardan ve esaretten uzak, geniş bir perspektiften görmektir. Kova, en iyi arkadaşınız olsa bile, yine de dikkatli olacaktır çünkü tüm ipleri ve sırları başkalarına vermek, savunmasızlık anlamına gelir. Kariyerleri konusunda tutkulular ama hırslı değiller. Bağımsız çalışabilecekleri ve kendi zamanlarını organize edebilecekleri işleri tercih ederler. Giyimlerine ve dış görünüşlerine çok önem verirler.  

Aşk söz konusu olduğunda, Kova burcu açık iletişimi sever. Hayata bakış açılarını anlayan insanlarla yaşamak isteyen kova burcuyla uzun süreli bir ilişki yaşamak istiyorsanız; ona  yasaklar koyarak sınırlandırmaya çalışmayın çünkü onu kaçırabilirsiniz. Kova burcunun özellikleri arasında yer alan doğruyu söyleme yetenekleri ve karakterleri (her zaman hoş olmasa da) tavsiyelerini değerli kılar.  

Balık Burcu Hakkında Gerçekler 

Anlayışı kelimesi adeta balıklar için bulunmuş bir kelimedir. Sevecen, nazik, arkadaş canlısı, sadık ve özveri Balık burcu özellikleri arasında ilk sıralardadır. Balıklar sadık ve sezgiseldir. Sevdikleriyle iletişim kurmaya çok önem verir. Hayalleri güçlüdür. Avukat, mimar, veteriner, müzisyen, tasarımcı ve sosyolog olmak Balık burcu kişileri için çok uygundur.  

Problem çözmede çok iyidirler. Sorunun özünü görebilir ve düzeltebilirler. Balık burcuyla yaşıyorsanız, ona maddi olarak pek güvenemeyebilirsiniz. Bir yandan düşünmeden para harcar, diğer yandan beklenmedik yerlerde cimri davranabilirler. Diğer bir zayıflıkları ise, hassas bir vücuda sahip olduklarından genellikle hastalığa yatkın olmalarıdır.  

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler