Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir? Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in boyu ve kilosu kaçtır? Sevgilisi kim?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir?  Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in boyu ve kilosu kaçtır? Sevgilisi kim?
Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir? Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in boyu ve kilosu kaçtır? Sevgilisi kim?
23 Mayıs 2021

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) ile tanışmaya hazır mısınız ? Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir? Sizleri güzel ve genç sosyal medya kullanıcısı Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) ile tanıştırmak istiyoruz. Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kaç yaşında? Hangi üniversiteden mezun? Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in boyu ve kilosu? Dürüm sevgisi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz…

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir?

İçindekiler

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir? Kısaca tanıyalım…

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’i daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce ekranların yeni popüler yüzü Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’i kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 50 kg
  • Boyu: 1,62 cm
  • Yaşı: 19
  • Burç: Koç
  • Doğum tarihi: 14 Nisan 2002
  • Yaşadığı yer: Kayseri

Eğer ki başlıklarımız sizde Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir?

Bceiks’in gerçek adı nedir?

Bceiks kullanıcı adlı fenomenin gerçek adı Büşra Zeynep Çetin’dir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in boyu

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) 1,62 cm boyundadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in kilosu

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) 50 kilodur.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in doğum tarihi

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in doğum tarihi 14 Nisan 2002’dir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) nereli?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Sakarya’da doğmuştur. Daha sonra İstanbul şehrinin farklı yerlerinde ve Bartın şehrinde yaşamıştır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) nerede yaşıyor?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) şu an Kayseri’de yaşamaktadır. Fakat üniversiteler açılınca okulunun bulunduğu şehir olan Antalya’ya gidecektir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) burcu

Burçlara pek inanmadığını belirten Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Koç burcudur.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hangi takımı tutuyor?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) takım tutmamaktadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hangi üniversitede okuyor?

Liseyi Aydınlık Evler Anadolu Lisesinde Dil bölümünde okumuş olan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) şu an Akdeniz Üniversitesinde okumaktadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hangi bölüm mezunu?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesinde Turizm Rehberliği Bölümünde okumaktadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in hobileri neler?

Küçüklükten beri resim, müzik(piyano ve gitar) ve tiyatroyla uğraşmayı çok seven başarılı Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) özellikle resim ve el işi (kil, taş boyama vb.) gibi şeylerle uğraşmaya bayılmaktadır. Tüm gününü bu aktiviteleri yaparak geçirebilecek kadar çok sevmektedir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in evcil hayvanı var mı?

Evet. Adı Dobby olan tatlı mı tatlı kedi şu an daha 6 aylık erkek ve cinsiyeti erkektir. Onu 3,5-4 aylıkken sahiplenmiştir. ‘’Umarım hep beraber oluruz çünkü ona çok fazla bağlıyım.’’ cümlesi ile kedisi Dobby’e olan bağlılığını belli etmiştir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in çocukluğu

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’i çocukluğundan beri tanıyıp şimdi sosyal medyayla uğraşmaya başladığını duyanlar hep “ Ya çok güzel olmuş, Büşra zaten hep öyle eğlenceliydi çevresine enerji saçardı.” diyorlarmış. ‘’Sanırım o zamanlar da manyaktım.’’ diyerek eğlenceli bir çocukluk geçirdiğini belli etmektedir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in ailesi

2 kardeşiz ve en büyük benim. Kardeşimin benden küçük olup benden uzun olması yoruyor 😀 Sürekli ikiz misiniz diye soruyorlar. 2 kardeş olarak büyüyen başarılı sosyal medya kullanıcısı Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) büyük olan çocuk olmasına rağmen kardeşinin ondan uzun olmasının zaman zaman yorucu olduğunu ve kardeşinin kendine çok benzediğini, ikiz sandıklarını söylemektedir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) video çekmeye nasıl başladı?

Aslında önceden kendince videolar çekermiş ama aklında ciddi ciddi sosyal medyaya atılmak yokmuş. İlk karantina zamanı üniversite sınavına (YKS) çalışırken açmak istemiş fakat sınavının geçmesini beklemiş. ‘Sınavım geçer geçmez hemen bir kanal açacağım ve cidden uğraşacağım.’ demiş. Sosyal medyayı ve video çekmeyi bir iş olarak gören ve öyle yapmak, ilerletmek isteyen güzeller güzeli Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) illaki beraber üzüldüğünüz anlarınız olacağını ama daha çok mutlu anlarını ve insanları mutlu edecek gönderileri paylaşmayı hedef aldığını belirtmiştir. Kafasına göre iki güne bir bırakıp sonra devam edeceği bir video çekme işi olarak görmüyor. İlerletmeyi ve devam ettirmeyi ummaktadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in video çekmek dışında yaptığı iş var mı?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) şu an öğrenci olduğu için çalışamamaktadır. Eğer korona biterse ve okullar açılırsa, okurken bölümü olan Turizm Rehberliği ile ilgili çalışmayı çok istemektedir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) çocukken hangi mesleği yapmak istiyordu?

Küçükken polis olmayı çok isteyen Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) annesinin şakasına ‘Senin boyun yetmez ki.’ demesi üzerine hayalleri yıkılmış. O gün bugündür polisliği istememiş. Zaman geçtikçe hep İngilizce Öğretmenliği hedefleyen başarılı Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) lisede dil bölümünü okumuş. Parasından dolayı değil gerçekten büyük bir sevgiyle İngilizce öğretmeni olmak isteyen Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) üniversite sınavı sonrasında yaptığı tercihlerde, son tercihi olan Akdeniz Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünü kazanmış. Hayali olan İngilizce Öğretmenliği gelmediği için günlerce ağlamış. Kendini dil sınavı ile alan bir bölüm olmasıyla teselli etmiş. Bölümü okumaya başlayınca da bölümünü sevmiş.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) çocukluğundan hangi anıyı unutamıyor?

Tek bir anı belirlemeyi çok zor bulan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hepsinin çok güzel ve çok değerli olduklarını düşünmektedir. ‘Keşke hep çocuk kalsak. Büyümeyi hiç istemiyorum.’ cümleleri ile de çocukluğunun ne kadar özel olduğunu göstermektedir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) oyunculuk adına eğitim aldı mı? 

Hayır. Almamıştır fakat almayı çok istemektedir. Oyunculuğu çok sevdiği için hep okulun tiyatro etkinliklerine katılan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) çok eğlenmiştir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hayatında dönüm noktam dediği bir an var mı?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) bu soruya ‘’Beni birdenbire fazlasıyla büyüten, değiştiren birçok üzücü anım oldu.  Ama ben güzel anılarımdan bahsetmeyi tercih ediyorum. Son zamanlarda bana en iyi gelen, dönüm noktası diyebileceğim bir arkadaşım var. Adı Doğan. Belki onun sayesinde şu an buradayım. Üzerimde emeği ve desteği çok. Ona buradan teşekkür etmek istiyorum. Arkadaşlıklara cidden önem veriyorum. Kişilerin hayatımı değiştirebileceğine inanıyorum ve güveniyorum.’’  cümleleri ile cevap vermiştir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hangi sanatçıları dinliyor?

Birçok sanatçıyı severek dinleyen Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) en sevdiği sanatçının Barış Akarsu olduğunu söylemiştir. Barış Akarsu’nun bütün şarkılarını severek dinleyen Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) daha çok yabancı sanatçıları takip etmektedir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) ileri ile ilgili planları nelerdir, 10 sene sonra kendini nerede görüyor?

En çok önemsediği şeyin mutlu olmak olduğunu söyleyen güzeller güzeli Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) 10 sene hala güzel arkadaşlıklarım olmasını ummaktadır. Arkadaşlıkların onun için çok önemli olduğunu her fırsatta belirtmen Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) 10 yıl sonra sosyal medyada ilerlemeyi ve mesleğini yapmayı istemektedir. Dilci olduğu için dil ile ilgili her şey onun için meslek gibiymiş. Bunların yanı sıra ‘’Şaka gibi gelebilir ama dürümcü açmak istiyorum 😀 Dürüme olan aşkım sorgulanmaz derecede.’’ cümlesi ile de yüzümüze ufak bir gülümseme kondurmayı da ihmal etmiyor.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kendini hangi 3 kelime ile tanımlar?

‘’Enerji, dürüm ve daha çok dürüm. 3 kelimeyi geçti biliyorum şş.’’diyerek cevap verdi. Bu samimi yorumdan sizi mahrum bırakmamak için düzenlemedik.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) en sevdiği yemek, renk, hayvan, çiçek ne?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) en sevdiği yemek sorusuna şaşırtmayan bir cevap vermiş ve dürüm demiştir. ‘’İlerde dürümcü açmayı bile istiyorum. Lütfen gülmeyin.’’ diye de eklemeyi ihmal etmedi. Bütün renkleri sevmektedir. En sevdiği hayvan köpektir fakat köpeklerden korkmaktadır. Ve bu durumu ironik bulmaktadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’ e göre sosyal medyanın avantajları ve dezavantajları neler?

Bu soruya ‘’Sosyal medya sayesinde yanımda olan, beni seven, benim sayemde mutlu olduğunu söyleyen bir sürü insan olduğunu bilmek mutlu ediyor. Gerçekten senin sayende yüzüm gülüyor mesajı atan çok insan oluyor ve o kadar mutlu ediyor ki 🙂 Başka bir zaman da gördüğüm minicik bir hakaret bile kalbimi çok kırabiliyor. Ben genelde insanlara hep umursamıyormuşum gibi yansıtıyorum ama birçoğuna kalbim cidden kırılıyor. Her şey sosyal medyada yansıtıldığı kadar olmuyor maalesef. Bunu ilerde aşabilirim umarım.’’ diyerek cevap vermiştir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Instagram gibi mecralardan ne kadar kazanıyor?

‘’Şu an gelir elde etmekten çok ilerlemeyi hedeflediğim için genelde söz konusu edilecek kadar bir reklam almıyorum. İzleyicilerimi şimdiden sıkmak istemem. Vakti gelince tabi illaki alacağım ama şu an bir gelir diyecek kadar bahsetmek doğru olmaz.’’ dedi.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) yaptığı, ilgilendiği spor dalları var mı?

İlkokul ve ortaokulda lisanssız hobi için badminton oynuyordum. 8. Sınıfta lisanlı dart oynayıp grubumuzla turnuvalara katılmıştık ve derece almıştık.

İlkokul ve ortaokulda lisanssız ve tamamen hobi olarak badminton oynamıştır. 8. sınıfta lisanslı şekilde dart oynamıştır. Dart grubu ile turnuvalara katılmış ve derece almışlardır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) hangi sosyal medya uygulamasını aktif kullanıyor?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) en çok Instagram uygulamasını kullanmaktadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in en büyük korkusu nedir?

‘’Korktuğum bir hayvan var ama burada söylemeyi hiç istemem :’) Söyleyince komik olduğunu düşünüp kendince korkutucu şakalar yapanlar oluyor. Onun dışında duygusal şeylerden daha çok korkuyorum galiba. Sevdiğim birinin ölümü vb. gibi.’’ diyerek korktuğu hayvanı gizli tutmayı tercih etmiştir. Ayrıca korktuğu bu hayvan köpek değildir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in hayat mottosu olarak belirlediğiniz bir cümle var mı?

Hayat. Motto denilebilecek belirli bir cümlesi yok ama çevresindekileri de üzmeden kendi nasıl mutluysa öyle olmaya çalışmaktadır. Kendini ve sevdiği kişileri mutlu etmeyi çok sevmektedir. O yüzden hayat mottosu olsaydı insanları mutlu etmekle ilgili olurmuş.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) sahte hesapla diğer ünlüleri stalkluyor mu?

‘’Hayır ama ilk lise yıllarımda arkadaşlarımı stalkardım. Bir ünlüyü stalkarsam sahte hesabımdan değil de kendi hesabımdan stalklıyorum. Stalklamak ayıp değil ya. Görsün bir şey olmaz. Zaten haklarında kötü bir şey düşünerek stalklamıyorum. Genelde komik videolarını izlemek için.’’ diyerek bir kez daha birçok kişinin sesi olmuştur.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) çekerken en çok ‘bu ben ya’ dediği video hangisi?

Bu soruya ‘’Sadece 1 tanesini aynı ben ya diye belirlemek zor sanırım. Birçoğunu çekerken çok eğleniyorum ve kendime benzetiyorum.’’ şeklinde cevap vermiştir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) video çekmeye hobi olarak mı başladı? Bu kadar ilerleyeceğini düşünüyor muydu?

İşin içinde eğlence illaki var tabi ama ‘Bu işi gerçekten iş olarak yapacağım.’ diyerek başlamış. ‘Böyle görmeseydim muhtemelen şimdiye kadar yıldığım anlardan birinde bırakırdım. Şu an sorumluluk gibi görüyorum. Öyle de devam etsin istiyorum. Umarım bir gün hedeflediğim yerde olurum. Bunu cidden çok istiyorum.’ cümleleri ile gönlümüze bir kez daha taht kurmayı başarmıştır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) tanıdığı konuştuğu fenomen var mı? İsimlerini ne? 

‘’Evet var ama isimlerini paylaşmak istemem maalesef çünkü fenomen oldukları için değil de normal bir şekilde arkadaş olmak için tanışmıştık.’’ dedi.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) eğer şansı olsaydı hangi sanatçı ile düet yapmak isterdi?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) eğer şansı olsaydı Serdar Ortaç ile düet yapmak istemiştir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in dövmesi var mı?

‘’Dövmem yok. Dövme yaptıracak kadar kararlı bir insan değilim galiba. Sonraki gün hemen silinsin isteyebilirim.’’ diyerek ne kadar kararsız biri olduğunu da belli etmiştir.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) ailesi ile birlikte mi yaşıyor?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) şu an üniversiteler çevrimiçi eğitim olduğu için ailemle yaşamaktadır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kendinde en sevdiği ve en sevmediği özellikleri neler?

Bu soruyu bütün samimiyeti ile ‘’En sevdiğim özelliğim ne kadar üzgün olursam olayım anında enerjik halime dönebilmem galiba. Bazen sadece yanımdakini eğlendirmek için olsa da. En sevmediğim özelliğimi kendimi övmek veya iyi göstermek için demiyorum ama iyi niyetim. Beni tanıyan insanlar da muhtemelen neyden bahsettiğimi anlayacaktır. Hep karşıdakinin kalbini kırmayayım diye alttan alırken kalbi en kırılan ben oluyorum. Hiç istemiyorum ama bu huyumu bırakmam gerek galiba. İnsanları fazla önemsemek bana zarar veriyor. Keşke öyle olmasa.’’ şeklinde cevaplamıştır.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) nasıl biridir? Takipçilerine, sevenlerine mesajı

‘’Ortama enerji veren kişi olmayı seviyorum. Eğlenmeye, mutlu olmaya ve arkadaşlıklara çok değer veriyorum. Sanılanın aksine oldukça duygusal birisiyim ama genelde yansıtmayı pek sevmiyorum. Yansıttığım anlarım da oluyordur illaki. Sosyal medyada her takipçi, beni sevenler ve destekleyenler hepsi benim için çok değerli. Umarım birkaç sene sonra da hala burada olurum.’’

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kimdir?

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in sosyal medya hesapları

Sizler için genç ve güzel içerik üreticisi Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını paylaştık. Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’e aşağıda yer alan bağlantılardan ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Youtube

4 Temmuz 2020 tarihinde açmış olduğu kanalında 4,55 bin aboneye sahip olan sosyal medya içerik üreticisi Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) günlük hayatını veya oynadığı oyunlar gibi eğlenceli içerikler paylaşmaktadır. Birçok video paylaşmıştır ve videolarında samimi, olduğu gibi olan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) elinden geldiğince video atmaya çalışmaktadır. Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)‘in Youtube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Instagram

51,9 bin takipçisi olan genç güzel ve başarılı Büşra Zeytin Çetin (Bceiks) Instagram uygulamasını çok aktif şekilde kullanmaktadır. 163 gönderisi bulunan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks), çekindiği fotoğrafları, çektiği videoları paylaşıyor. Bunun yanı sıra günlük hayatında olan bitenleri de durum olarak atmaktadır. Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)‘in Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Twitter

226 takipçiye sahip olan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Twitter hesabını beğendiği şeyleri, kendi çektiği videoları paylaşmaktadır.  Burayı da aktif şekilde kullanmaya çalışmaktadır. En son 9 Nisan 2021 tarihinde paylaşım yapmıştır. Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)‘in Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Tiktok

Tiktok uygulamasında 58,5 bin takipçisi bulunan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) 1,8 milyon beğeni almıştır. Instagram uygulamasına attığı videoları Tİktok uygulamasında da paylaşan Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in Tiktok hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Discord

3201 üyesi olan Discord kanalında O Ses Bceiks gibi yarışmalar düzenlemektedir. Ayrıca hoş sohbetler edilmektedir. Büşra Zeynep Çetin (Bceiks)’in Discord sunucusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Takipçilerinin itiraflarını okuduğu bu videoyu izlemeyen kaldı mı?

Bir yandan terlik boyarken bir yandan da takipçilerinden gelen itirafları okuyarak yorum yapan güzeller güzeli Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) gene tüm samimiyetini ve tatlılığını videoya yansıtmış. Bu harika videoyu izlemeyen kaldıysa diye buraya bırakıyoruz. İyi seyirler.

O SES BCEIKS yarışmasında kıyasıya mücadele!

Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) Discord uygulamasındaki kanalında O Ses Bceiks adında yarışma düzenliyor. Ve harika eğlenceli anlar kaydediliyor. Bazı yerlerde kulaklarınız kanayabilir. Uyarmadı demeyin. Bol kahkahalı izlemeler diliyoruz sizlere.

Hem komik hem samimi hem başarılı hem de becerikli!

Tatlı mı tatlı Büşra Zeynep Çetin (Bceiks) kısa da olsa gitar çalarken bir video paylaşmıştır. Bu güzel videoda bolca odak, çaba ve sonda başarmanın tatlı gülümsemesi vardır. Kulaklarınız çiçek açsın diye bu videoyu buraya bırakıyoruz.

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler