Çağlar Ertuğrul kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?

Çağlar Ertuğrul kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?
Çağlar Ertuğrul kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?
4 Temmuz 2021

Çağlar Ertuğrul ile baştan tanışmaya ne dersiniz? Çağlar Ertuğrul kimdir? Fiziği ile dikkat çeken Çağlar Ertuğrul’un boyu kaç? Sizler için yakışıklı oyuncuyu araştırdık. Çağlar Ertuğrul hangi dizilerde oynadı? Veyahut Çağlar Ertuğrul aslen nerelidir? Son zamanlarda magazinde yabancı ünlüye benzetilen kervanına adım atan Çağlar Ertuğrul hangi yabancı ünlüye benzetilmektedir

Çağlar Ertuğrul Dergi Çekimi

İçindekiler

Çağlar Ertuğrul kimdir? Kısaca tanıyalım…

Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle ünlenen Çağlar Ertuğrul, dizilerin vazgeçilmez oyuncusu haline geldi. Bizde sizler için Çağlar Ertuğrul’a göz attık. Hep beraber kısaca Çağlar Ertuğrul’u tanıyalım.

 • Yaşı: 34
 • Burcu: Akrep
 • Doğum tarihi:5 Kasım 1987
 • Nereli: İzmir
 • Boyu: 1.88
 • Kilosu: 80

Uzun zamandır adını magazinlerde Kayla Manukyan ile andığımız yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinin de güçlü kadrosunda yer almaktadır. Teşkilat dizisinin Serdar’ı ile hep beraber tanışalım.

Çağlar Ertuğrul kaç yaşında?

1987 yılında İzmir Karşıyaka’da hayata gözlerini açan Çağlar Ertuğrul’un yaşı 34’tür.

Çağlar Ertuğrul burcu

Çağlar Ertuğrul’un burcu Akrep’tir.

Çağlar Ertuğrul doğum tarihi 

Akrep burcunun sempatikliğini üzerinden eksik etmeyen Çağlar Ertuğrul’un doğum tarihi 5 Kasım 1987’dir.

Çağlar Ertuğrul aslen nerelidir?

Çağlar Ertuğrul’un aslen İzmirlidir.

Çağlar Ertuğrul nerede oturuyor?

Çağlar Ertuğrul’un İstanbul da oturduğu bilinmektedir.

Çağlar Ertuğrul boyu

Yakışıklılığı kadar fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken Çağlar Ertuğrul’un boyu 1.88’dir. Çağlar Ertuğrul’un boyu Türkiye standartlarındaki erkeğe göre bir hayli iyi sayılmaktadır.

Çağlar Ertuğrul kilosu

Sporu hayatından eksik etmeyen oyuncu Çağlar Ertuğrul’un kilosu 80 kg’dır.

Çağlar Ertuğrul göz rengi

Çağlar Ertuğrul’un göz rengi mavidir.

Çağlar Ertuğrul hangi takımı tutuyor

İzmir Karşıyaka’da doğup büyüyen Çağlar Ertuğrul’un Karşıyaka takımını tuttuğu bilinmektedir.

Çağlar Ertuğrul Amerikada

Çağlar Ertuğrul eğitimi

İzmirli Çağlar Ertuğrul lise eğitimi Bornova Anadolu Lisesi’nde aldı. Lisenin ardından Koç Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliğini kazanan Çağlar Ertuğrul üniversite eğitimibi başarıyla tamamladı. Oyunculuk alanında kendini göstermek isteyen oyuncu Çağlar Ertuğrul, 3 MOTA ve Akademi 35 özel okullarında oyunculuk dersleri aldı.

Çağlar Ertuğrul telefon numarası

Kariyerindeki yükseliş ile birlikte son zamanlarda Google üzerinde en çok aratılan şüphesiz ki Çağlar Ertuğrul’un telefon numarası olmuştur. Lakin Çağlar Ertuğrul telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Çağlar Ertuğrul ne kadar kazanıyor?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Serdar karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul’un çekilen bölüm başına 40.000 tl gibi bir ücret aldığı düşünülmektedir.

Çağlar Ertuğrul evli mi?

Çağlar Ertuğrul Benim İçin Üzülme dizisi ile sektöre giriş yapmış ve daha sonra Dağ filminde göstermiş olduğu performans ile kadın takipçilerinin bir hayli dikkatini çekmiştir. Sizler için Çağlar Ertuğrul’un evli olup olmadığını araştırdık ve hayır cevabı ile sizleri karşılaştırıyoruz. Çağlar Ertuğrul evli değildir.

Çağlar Ertuğrul sevgilisi var mı?

Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul’un hakkında en çok merak edilen sorulardan biri bekar olup olmadığıdır. Uzun süredir kostüm asistanı olan Kayla Manukyan ile birlikte olan Çağlar Ertuğrul’un özel hayatını takipçileriyle paylaşmadığı bilinmektedir. Yaklaşık dört yıldır beraber oldukları bilinen sevgilisi ile ayrıldığına dair çıkan iddialara yorum yapmayan oyuncunun sosyal medyada Kayla Manukyan’ı hala takip ettiği görülmektedir.

Çağlar Ertuğrul Davette

Çağlar Ertuğrul tek kardeş mi?

Hayır tek kardeş değil. Üç dil bilen ve aynı göz rengine sahip olan ablasının ismi Pınar Ertuğrul’dur.

Çağlar Ertuğrul’un babası kimdir?

Çağlar Ertuğrul’un babasının NATO’dan emekli jeoloji mühendisi olduğu bilinmektedir.

Çağlar Ertuğrul’un annesi kimdir?

Sıcakkanlı ve birbirlerine bağlı bir ailede büyüdüklerini söyleyen Çağlar Ertuğrul’un annesi ortodontistir.

Çağlar Ertuğrul hangi dizilerde oynadı?

Üniversite yıllarında sinemaya olan merakıyla tiyatro kulüplerine yazılan Çağlar Ertuğrul’un ilk ve büyük çıkışı Dağ filmiyle olmuştur. 2012 yılında Benim İçin Üzülme dizisinde Sinan karakterini canlandırmıştır. 2014 yılı Çağlar Ertuğrul için kısa vadeleri dizilerden oluşsa da birçok projede yer almıştır. Boynu Bükükler dizisinde Ersen, Beyaz Karanfil dizisinde Başar, Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Yusuf karakterlerini canlandırmış ve Galip Derviş dizisine konuk olmuştur. 2015 yılında en çok izlenen dizilerden biri olan Medcezir’e 58. bölümde İnanç Pars rolüyle dahil olmuştur. 2017 yılında artık herkesin adını öğrenmesini sağlayan Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide Yiğit Egemen rolüyle karşımıza çıkmıştır. 50 bölümle final yapan dizinin ardından bir süre televizyon ekranlarına ara veren ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul’un dönüşü ise Afilli Aşk dizisinde canlandırdığı Kerem Yiğiter rolü ile olmuştur. Burcu Özberk ile başrolü paylaşan Çağlar Ertuğrul 38 bölüm boyunca performansı ile birçok hayran kitlesi kazanmıştır. Çağlar Ertuğrul şuanda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat adlı dizide oynamaktadır.

Çağlar Ertuğrul hangi filmlerde oynadı?

Çağlar Ertuğrul’un ilk filmi ve büyük çıkışı 2012 yılında Alper Çağlar yönetmenliğindeki Dağ filmi ile olmuştur. 2015 yılında Bana Masal Anlatma adlı romantik komedi filminde Erdil karakteri ile karşımıza gelmiştir. 2016 yılında ilk filmiyle ses getiren Dağ filminin ikincisi olan Dağ 2 filminde Oğuz karakterini canlandırmaya devam etmiştir. 2017 senesinde gençlik türündeki Biz Size Döneriz filminde Akın rolünü almıştır. Çağlar Ertuğrul 2018 yılında Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt gibi ünlü isimlerle birlikte Ailecek Şaşkınız isimli komedi filminde Doktor Onay karakterini canlandırmıştır. 2018 yılı film ile dolu geçen Çağlar Ertuğrul romantik türdeki beğeni yağmuruna tutulan Yanımda Kal filminde Meriç Aral ile birlikte rol almıştır. 2019 yılında Kızım Gibi Kokuyorsun adlı filmde İbrahim karakterini canlandırmıştır.

Çağlar Ertuğrul şuan hangi dizide oynamaktadır?

Çağlar Ertuğrul 7 Mart 2021 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Teşkilat adlı dizide Serdar Kılıçaslan karakterini oynamaktadır.

Çağlar Ertuğrul Teşkilat adlı dizide hangi oyuncularla oynamaktadır?

 • Deniz Baysal Yurtçu
 • Mesut Akusta
 • Ezgi Eyüpoğlu
 • Ezgi Şenler
 • Nihat Alptuğ Altınkaya
 • Tuncer Salman
 • Mehmet Usta
 • Serdar Yeğin

Çağlar Ertuğrul hangi yabancı ünlüye benziyor?

Çağlar Ertuğrul’un sık sık benzetildiği dünyaca ünlü yabancı oyuncu Jake Gyllenhaal’dır. Çağlar Ertuğrul’un kendisi de bu benzetilmeyi kabul ettiğini söylemiştir.

Çağlar Ertuğrul Gözlüklü

Çağlar Ertuğrul çocuğu var mı?

Uzun süredir Kayla Manukyan ile sevgili olan Çağlar Ertuğrul’un çocuğu yoktur.

Çağlar Ertuğrul evi nerede?

Çağlar Ertuğrul’un evinin İstanbul’da olduğu düşünülmektedir.

Çağlar Ertuğrul gerçek adı

Çağlar Ertuğrul’un gerçek adının Çağlar olduğu bilinmektedir.

Çağlar Ertuğrul hangi liseden mezun?

Karşıyakalı yakışıklı oyuncu lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Çağlar Ertuğrul Türk mü?

Çağlar Ertuğrul’un Türk olduğu bilinmektedir.

Çağlar Ertuğrul kedisi var mıdır?

Çağlar Ertuğrul’un iki tane kedisi vardır.

Çağlar Ertuğrul mesleği nedir?

Televizyonların sevilen ismi Çağlar Ertuğrul’un mesleği oyunculuktur.

Çağlar Ertuğrul’un en büyük hayali nedir?

Çağlar Ertuğrul hayalinin yönetmenlik olduğunu belirtmiş ve hatta Kıvanç Tatlıtuğ için komedi aksiyon türünde bir senaryosu da olduğunu belirtmiştir. Çağlar Ertuğrul’un en büyük hayali ise oyunculuğunu Hollywood’a taşımakmış.

Çağlar Ertuğrul’un oynadığı Teşkilat dizisi hangi kanalda?

Çağlar Ertuğrul’un Deniz Baysal Yurtçu ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaştığı Teşkilat dizisi TRT 1’de yayınlanmaktadır.

Çağlar Ertuğrul sosyal medya hesapları

Çağlar Ertuğrul kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Çağlar Ertuğrul’un kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Çağlar Ertuğrul’a ulaşım sağlayabilirsiniz

Çağlar Ertuğrul Instagram

Gözleri ile kalbimizi çalan Çağlar Ertuğrul’un instagram hesabında 178 gönderisi olup 2.7 milyon takipçisi vardır. Sizde Çağlar Ertuğrul’un Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Çağlar Ertuğrul’un güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Çağlar Ertuğrul Twitter

Çağlar Ertuğrul Instagram platformunun yanı sıra Twitter platformunda da yerini almıştır. 223 bin takipçisi olan Aytaç Şaşmaz, Twitter hesabında kişisel görüş ve düşüncelerine dair paylaşımda bulunmaktadır. Siz de Çağlar Ertuğrul’un tweetlerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak resmi Twitter hesabına ulaşabilirsiniz. 

Çağlar Ertuğrul Youtube

Çağlar Ertuğrul bir süredir youtube platformunda aktif olmasa da öncesinde yüklediği set ziyaretlerine dair videolar ve çektiği komik videoları izlemek isterseniz Çağlar Ertuğrul’un Youtube kanalına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çağlar Ertuğrul 14 farklı rol

Çağlar Ertuğrul’un bu kadar da iyi rol yapılmaz dedirten, 14 farklı rolü 14 farklı duyguyla canlandırdığı, izlerken güldüren, güldürürken hayran ettiren videosunu izlemiş miydiniz?

Çağlar Ertuğrul hakkındaki sorular

Çağlar Ertuğrul’un Google’da hakkında en çok sorulan soruları yanıtladığı programı izlemiş miydiniz?

Çağlar Ertuğrul Beyaz Show

Çağlar Ertuğrul’un katıldığı Beyaz Show programında kaşlarına yapılan montajlı videoyu görmüş müydünüz?

Çağlar Ertuğrul şarkı söylüyor

Çağlar Ertuğrul’un Meriç Aral ile birlikte başrolünü paylaştığı Yanımda Kal filmi için seslendirdikleri jenerik şarkısını dinlemiş miydiniz?

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri