Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!
Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!
25 Temmuz 2021

Daha iyi bir oral seks deneyimi için erkeklere 10 tavsiye! Oral seks zevki, birçok insan için insan olmanın zevklerinden biridir. Bir seks eğitimcisi ve koçu olarak, herkesin cunnilingus’un vermenin ve almanın harika olduğunu bilmesini sağlama görevinde olduğumu söyleyebilirsiniz. Vulvanın tepesindeki gül goncası benzeri çıkıntı olan klitorisin olağanüstü derecede hassas olduğunu size hatırlatabilir miyim ?Daha iyi bir oral seks deneyimi

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Biraz cesur, gerçekçi yardım almak için vajinası olan 15 kişiden en iyi oral seks tavsiyeleri istendi. Elbette bunlar 15 belirli kişinin ipuçları, püf noktaları ve tercihleri. Direktif olarak alınmaları amaçlanmamıştır, daha ziyade tercihlerin ve arzuların genişliği, derinliği ve çeşitliliğinin örnekleri olarak alınmalıdırlar. Ve bu arada, oral seksi nasıl harika hale getireceğinizi düşünürken, sadece alıcının değil, verenin de arzularını dikkate aldığınızdan emin olun. Katılan herkes tam olarak istedikleri deneyimi yaşamayı hak ediyor.


1. Partnerinize güvenmek çok önemlidir.

Vücudunuzun bu kısmı özellikle samimi hissedebilir, bu nedenle sıradan durumlarda bile  partnerinizle/ partnerlerinizle güvende hissetmeniz gerekir.

Chicago’dan 24 yaşındaki Catherine*, “Güven olmadan iyi bir oral seks yapamazsınız” diyor. “Bu sadece bir ilişki meselesi olsa bile, benim istediğime ve istemediğime saygı duyacak bir insan olduğunu bilmem gerekiyor. Bu, iletişim ve [arzular] konusunda açık olmakla ilgili, böylece anda olabilesiniz.” neden özel amaçlı yalar

Engellemeleri bırakmak ve size iyi gelen şeylere odaklanmak size inanılmaz bir zevk verebilir. Los Angeles’tan 41 yaşındaki Laurel, hayatının en iyi oral seksinin, kendisini en iyi şekilde tamamen orada olabileceğini ve çıplak bırakılabileceğini hissettiren bir erkekle olduğunu söylüyor. “Birinin ağzında olmak, sizi memnun etmesine izin vermek ve o anda tamamen bencil olmak, aynı anda hem güçlendirici hem de savunmasızdır” diyor.
Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

2. Ön sevişme ile oral sekse yönelin.

Her türlü cinsel aktiviteden önce ısınmak birçok insan için bir zorunluluktur. Flört ve seks tavsiyeleri genellikle vajinayı ıslatmak için uygun ön sevişme olmadan penetrasyonun rahatsız edici veya acı verici olabileceği konusunda uyarır . Bu kesinlikle doğrudur, ancak oral seks sadece ön sevişme değildir, aynı zamanda ön sevişme de gerektirebilir .


Oral seksten önce ön sevişme, bazı insanlar için son derece samimi olan bir hareketten önce temel güvenin oluşmasına da yardımcı olabilir. Detroit’ten 38 yaşındaki Laura, “Harika seks, koordinasyon, zamanlama ve tepki gerektiren güzel bir danstır” diyor.

Wisconsin’den 28 yaşındaki Gabrielle, oral seksin gereksiz hissetmemesi veya bir kontrol listesinden bir öğeyi işaretlemek gibi olmaması için ısınmanın önemini vurguluyor. “İçine atlamak yerine, ortaya çıktığı zaman, benim için tüm deneyimi gerçekten değiştiriyor” diyor.

3. Partnerinizin benzersiz, bireysel bedenini dinleyin.

Her insan oral seksten aynı şekilde hoşlanmaz. Unutmayın, klitoral ağ karmaşıktır. Bazıları sadece harici klitoral uyarım isterken, diğerleri harici ve dahili uyarının bir kombinasyonunu ister. (Ve bazıları, elbette, hiçbir dış klitoral uyarım istemeyebilir.)

New York’tan 35 yaşındaki Mal, onlar için en iyi oral seksin “bunu gerçekten yapan birinin bir sürü numara ve dil tekniğini sergilemeye çalışmak yerine vücudumu dinlemesi olduğunu söylüyor! Bu benim zevk almamla ilgili, onun diğer [partnerlerle] birlikte olmaktan bildiğini sandığı şeyleri göstermesiyle ilgili değil. Hepimiz farklıyız, biz vulva sahipleriyiz, bu yüzden bedensel iletişimimizi nasıl dinleyeceğini bilen bir ortağa sahip olmak çok önemli.”

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Brooklyn’den 25 yaşındaki Melissa, partnerinizi başka bir zevk boyutuna gönderecek klitoris üzerinde belirli bir nokta bulabileceğinizi söylüyor. Hem oral seks yapan hem de alan biseksüel bir kadın olarak bunu defalarca doğru bulduğunu açıklıyor. “Benim için saat 6 – dış klitorisin bir saat olduğunu hayal edin: Başlık 12 ve küçük çıkıntının altı 6” diye açıklıyor. “Bacakları seğirten yönü, hızı ve yeri bulmak için biraz zaman ayırın. Saat 6’yı vurursan, kelimenin tam anlamıyla bir orgazm birikintisine dönüşeceğim.”

4. Yavaş gitmeyi deneyin.

New York’tan 29 yaşındaki Melanie*, “Öylece içeri girip klitorisime sert davranma” diyor. “Beni bir yolculuğa çıkar. Birikme olması hoşuma gidiyor ve bunun için yalvarmaya devam ediyorum.” neden özel amaçlı yalar

Dallas’tan 33 yaşındaki Michelle*, en unutulmaz oral seks deneyimlerinin, bu özel ilişkilerin onun zevkiyle ilgili olduğunu açıkça ortaya koyan bir erkekle olduğunu hatırlıyor . “Birkaç kez üzerime düştü ve seansların tek amacı buydu!” diyor. “Hızlı inmek için baskı hissetmedim, bu da beni rahatlattı.”

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Pek çok insan için, doğrudan klitorisi yalamaya veya dokunmaya gitmek bunaltıcı olabilir ve hatta uyarıdan dolayı biraz acı verici olabilir. (Bu, tüm klitorisler için geçerli değildir, ancak akılda tutulması gereken bir şeydir.) Uylukları öpmeyi ve kemirmeyi deneyin. Avucunuzla mons kasıklarına masaj yapmayı deneyin. Dilinizi hafifçe labia boyunca çalıştırın. Dilinizi klitorise koymadan önce tüm bölgeyi yalayın. Tam bir oral seks için harekete geçmeden hemen önce, klitorise üfleyin – sinir uçlarını bolca aydınlatacak!

Florida’dan 38 yaşındaki Kayla, “Oral seks için kesinlikle klitoral uyarıya ihtiyacım var, ancak daha güçlü bir emme veya bir dille uyarım oluşturmadan önce yavaş ve yumuşak bir şekilde başlamalı” diyor. “Klitorisime kızgınmış gibi gel, ben de çekilip inmeyeceğim.”

daha iyi bir oral seks deneyimi, erkekler neden özel bölgeyi öper, erkekler neden özel bölgeye bakar, oral seks nasıl yapılır, kadına oral seks yapmak, erkeğe oral seks yapmak, cinsel bölgeyi yalamak, neden özel amaçlı yalar

5. Bu kulağa bariz gelebilir, ancak her şey yalama ve emme ile ilgili.

Birini tüm bu harika oral seks eylemine hazırladıktan sonra, klitoris dikkati odaklamak için harika bir yerdir. Kayla, “nazik yalamalar ve emmelerle ikna etmeni ve ilk orgazmın yavaş yavaş oluşmasına izin vermeni” tavsiye ediyor.

Ontario’dan 49 yaşındaki Krista, “klitoral yalama ve emmenin bir zorunluluk olduğunu” kabul ediyor.

27 yaşındaki Chicago’lu Britt daha da vurgulu. “Klitorisime özel bir ilgi göstermeden inmem mümkün değil” diyor. “Oral seks sırasında pek çok şeyden zevk alıyorum ama bir şeyi seçmem gerekirse: KLİTORİSİMDE KALIN VE SADECE YALAYIN.”

Ve bir şey olumlu bir yanıt alıyorsa, buna bağlı kalmanın yanlış bir tarafı yok. Illinois’den 30 yaşındaki Grace*, “Eşimin klitorisimin etrafında küçük daireler çizmesini seviyorum” diyor. “Ben gelene kadar sadece bu hareket, gerçekten yavaş ve tutarlı bir şekilde. Harika hissettiriyor ve orgazm şaşırtıcı derecede güçlü, her zaman inemeyeceğimi düşünüyorum (çünkü çok yavaş), ama sonra her zaman, her zaman yaparım. Dürüst olmak gerekirse, bir tür büyülü. ”

6. Partnerinizin tüm vücuduna ve enerjisine odaklanın.

Dilinizle meşgul olsanız da, ritmi ayarlamasına izin vermek için oral seks yapan kişiye dikkat etmeye çalışın. Laura, en iyi oral seks deneyimlerinden birine yol açan şeyin ayrıntılara verdiği bu özen olduğunu söylüyor. “Tepki vermeye başladığımda adımları hızlandı” diye hatırlıyor. “Zorlamaya çalışmak yerine hızı belirlememe izin verdi. Ve sonunda orgazm olduğumda, tam vücut deneyimi oldu. neden özel amaçlı yalar

Zevk ve rızanın sözlü olarak ifade edilmesi zorunlu olmakla birlikte, bir partnerin beden diline dikkat etmek de anahtardır. Partneriniz kalçalarını yüzünüze yaslıyor, inliyor ve daha fazlasını istiyorsa, doğru yoldasınız demektir. Partneriniz başınızı vulvadan uzaklaştırıyorsa veya bacaklarını sıkıca kapatıyorsa, yaptığınız şeyi durdurun ve nasıl hissettiğini kontrol edin. Veren siz olsanız bile, kontrol alıcıdadır.

7. Isırmadan önce izin alın. Ciddi anlamda.

Vücudun çok hassas bir bölümünden bahsediyoruz. Bazı insanlar için bir dil bile aşırı uyarıcı olabilir. Bu, partneriniz sizden açıkça talep etmedikçe bir klitorisi ısırmamanız veya kıstırmamanız gerektiği anlamına gelir. Klitoris o kadar hassastır ki en hafif dokunuşlar bile uzun bir yol kat eder. Örneğin, Laura, şimdiye kadar sahip olduğu en iyi oral seksi tarif ederken, çoğumuzun yaşadığı bir şeyi açıklıyor: “Isırmak, öfkeli hareketler, sert sürtünme yoktu.”

Eğer partneriniz klitoris ısırmaya başlarsa, chomper’larınızı tanıtmak için yeşil ışık yakabilirsiniz! Ama kısacası: Sözlü bir davet olmadan, söze gelince dişlerinizi kendinize saklayın.

daha iyi bir oral seks deneyimi, erkekler neden özel bölgeyi öper, erkekler neden özel bölgeye bakar, oral seks nasıl yapılır, kadına oral seks yapmak, erkeğe oral seks yapmak, cinsel bölgeyi yalamak

8. Birbirinizin vücutlarına alıştıktan sonra yeni hareketler yapmayı düşünün.

Tutarlılık, yeni ortaklar için güvenli bir bahis olsa da, birlikte yeni şeyler denemek çok seksi olabilir. Ne de olsa çeşitlilik hayatın baharatıdır. Philadelphia’dan 28 yaşındaki Dana*, “Bir erkeğin onu taze tutmasını seviyorum” diyor. “Farklı hareketlerle değiştir, oyuncaklar dene, içime bir şeyler koy. Açıkçası bana uygun olup olmadığını sorun, ama bence en iyi orgazm çeşitlilikle gelir.”

Örneğin, Dana, eşinin onu bağladığı ve aynı anda klitorisini yalarken bir vibratör yerleştirdiği bir zamana işaret ediyor. “Vücudumu aşağı çeken tüm bu ağırlık, titreşimle birlikte,” diye hatırlıyor. “O kadar sert geldim ki neredeyse bayılacaktım.”

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Daha İyi Bir Oral Seks Deneyimi İçin Erkeklere 10 Tavsiye!

Dış klitoris uyarısına ek olarak, birbirinizin vücudunu daha iyi tanıdığınızda, eşiniz buna hazırsa, biraz iç uyarı eklemeyi deneyebilirsiniz. Milwaukee’den 33 yaşındaki Jana, “Dıştan yalama ve emme, dijital penetrasyonla birlikte, iki parmağın sokulması, üst vajinal duvarımın ilk santimine bir çekme hareketiyle basınç uygulanması [harika]” diyor. Ana odak klitoris olsa da, klitorisli bazı insanlar birlikte iç uyarımın tadını çıkarırlar. Her zaman sor. neden özel amaçlı yalar

Çeşitlilik birçok farklı biçimde gelir. Florida’dan 28 yaşındaki Betty*, “Göğsüme uzanmasını veya kalçalarımı sıkıca kavramasını seviyorum” diyor. “Beni fışkırttığını bilerek güvenle bana bakması hoşuma gidiyor.” Birbirinizle iletişim kurmaya devam edin ve neyin en iyi hissettirdiğini öğrenin.

9. Farklı pozisyonlar deneyin.

Sırt üstü yatmak servis edilmek için harika bir yol olsa da, oral seksin çeşitlerini deneyebileceğiniz birçok farklı pozisyon var. Ve siz veya eşiniz sınırlı hareket kabiliyetine sahipseniz, oral seksin sizin için işe yaraması için birçok seçenek vardır.

Kayla yüz yüze oturmayı önerir. Partnerini ilk seferinde “boğuculuk” konusunda gergin olduğunu kabul etse de, bu onun şimdiye kadar yaşadığı en harika deneyimlerden biri olduğu ortaya çıktı. “Yüzünü, sakalını ve başının altındaki yastığı kapladım” diyor. “Boğuk bir ses duyduğumda, ‘Kıpırdama! Bayıldım!’ Bu konuda çok daha iyi hissettim.”

Eşiniz yan yatarak 69 pozisyonu için ata biner gibi yan yatmayı da deneyebilirsiniz. Melanie, “Yanımdayken hoşuma gidiyor çünkü bu şekilde eşime de oral seks yapabilirim” diyor. “Ya da bilirsiniz, öylece uzanın ve manzaranın tadını çıkarın.”

10. Coşku her şeydir.

Oral zevkle ilgili kültürel senaryolarımız genellikle penise odaklanır. Ayrıca vajinanız varken oral seks almanın bir şekilde daha fazla emek gerektirdiğine dair mesajlar alıyoruz: Bu minnettar olmanız gereken bir şey ve çok uzun sürmemelisiniz (bu ne anlama geliyorsa).

Bu nedenle, kendi zevkinizden emin olurken partnerinizi seksi ve aranan hissettirmeniz son derece önemlidir. Britt, “Coşku benim için çok önemli” diyor. “Bu partide olmak istediklerini ve isteyerek LCV’de olduklarını bildirecek birine ihtiyacım var.”

İdeal oral seks veren? “Kendine güvenen”, “hevesli”, “gerçekten, gerçekten yapmak istiyor” ve “ben mutlu olana kadar yapmaya devam etmek istiyor” diye ekliyor.

daha iyi bir oral seks deneyimi,erkekler neden özel bölgeyi öper, erkekler neden özel bölgeye bakar, oral seks nasıl yapılır, kadına oral seks yapmak, erkeğe oral seks yapmak, cinsel bölgeyi yalamak, neden özel amaçlı yalar

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler