Dilan Polat

Dilan Polat
Dilan Polat
8 Şubat 2023

Dilan Polat kimdir? Sosyal medyada fenomenlik yapan Dilan Polat hem kişisel hayatı ile hem de başarıları ile en çok konuşulan isimdir. Özellikle bir zamanlar gündeme Nez Demir ile olan kavgası ile gelmişti. Daha sonrasında Katarsis programına katılarak hakkında merak edilen bütün sorulara cevap vermişti.

Biz de Polat hakkında fanlarının en çok merak ettiği soruları derledik. Bunların en başında Dilan Polat boy konusu geliyor. Gelin hep beraber sempatik sosyal medya fenomeni hakkında detaylı bilgi sahibi olalım. Keyifli okumalar.

İlginizi çekebilir: Engin Polat Kimdir

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat Kim?

Sosyal medyada güçlü kadın profillerinin en güzel örneği olan Dilan Polat’ın hakkında bir çok bilgi merak ediliyor. Kendisi 21 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Biz yazımızı yazarken 33 yaşındadır.

Sempatikliğinin yanı sıra beden dili ile de dikkatlerini üzerine toparlayan Dilan Polat’ın boyu Google platformu üzerinde en çok aratılan sorulardan birisi olmuştur. Sizler için Dilan Polat boyu 1.78’dir. 

Yengeç burcu olan başarılı girişimci geçtiğimiz senelerde Engin Polat ile dünya evine girmiştir ve ikilinin Nilda Polat ve Milan Efe Polat adında çocukları vardır. Dilan Polat’ın Engin ile evlenmeden önce kendisinin Dilan Doğu soyadına sahip olduğu bilinmektedir. 

Hakkında merak edilen sorulardan bir tanesi de Dilan Polat ne mezunu? olduğudur. Başarılı girişimci Dilan Polat Adana Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü’nden mezun olmuştur. İlkokul ve lise hayatlarına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Dilan Polat şu an kendi mesleğini yapmamaktadır. Kendisi sosyal medya fenomenliğine ek olarak kendi güzellik merkezlerini işletmektedir.

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat Aslen Nereli?

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat nereli olduğu oldukça sık merak ediliyor. İstanbul Türkçesi ile diksiyonu oldukça dikkat çeken Dilan Polat aslen Batmanlı mı? Sorusunun gündeme gelmesinden sonra nereli olduğu merak edildi. 

Türkiye’de gezmedik şehir bırakmayan Polat aynı zamanda Türkiye’de birçok yere şube açmıştır.

Kendisinin aslen Adanalı olduğu bilinmektedir. Böylece Dilan Polat Batmanlı mı? Sorusunun cevabına hayır diyebiliriz. Aynı zamanda eşininde İstanbullu olduğu bilinmektedir.

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat Nerede Oturuyor?

Türkiye’nin birçok şehrine şube açan Dilan Polat aynı zamanda gümüş sektöründe de adını marka haline getirmeyi başardı. Bununla birlikte Türkiye’de gezilmedik yer bırakmayan sosyal medya fenomeninin nerede oturduğu merak edildi. Dilan Polat İstanbul’da nerede oturuyor?

Kendisinin nerede oturduğuna dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin şubesinin Eyüp, Pendik, Ataşehir, Levent gibi birçok yere açtığı bilinmektedir.

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat Demet Akalın Neden Küstü?

Geçtiğimiz yıllarda eskiden yakın arkadaş olan Nez Demir Kendi Çöplüğünde Öt Youtube kanalına Dilan Polat’ı dahil etti. Nez Demir davet etmiş olduğu misafirlerine fanlarından gelen merak edilen soruları da yöneltiyor.

Nez Demir Dilan Polat’ın fanlarından gelen soruları sordu. Özellikle Dilan Polat Demet Akalın kavgası merak edildi. 

Kendi Çöplüğünde Öt kanalında Dilan Polat Demet Akalın ile neden küstüğünü paylaştı. Arada kırgınlık olduğunu dile getiren Dilan Polat, aralarında geçen bir muhabbetin arkadaş ortamında söylediğini dile getirdi. Polat daha fazla detay vermek istedi.

Bu konu hakkında ise Demet Akalın herhangi bir açıklama yapıp yapmadığına dair bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin Demet Akalın Dilan Polat kavgası canlı yayında sorulsa da Demet Akalın’dan cevap gelmemiştir.

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat’ın Kardeşleri

Güncel hayatını sık sık sosyal medyada paylaşan Dilan Polat aynı zamanda kardeşleri ile de sık sık story atmaktadır. Özellikle Dilan Polat kardeşleri kim? Sorusu oldukça merak edildi. Dilan Polat’ın 2 kardeşi vardır. Birisi ablası Sıla Doğu ve kardeşi Can Doğu’dur.

Özellikle Dilan Polat’ın erkek kardeşi hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Ek olarak erkek kardeşi hakkında bilgi sahibi olmayanlar Dilan Polat’ın kardeşinin adı ne? Sorusunu da araştırdı. Gelin hep beraber kardeşleri hakkında detaylı bilgi sahibi olalım.

Dilan Polat Kız Kardeşi

Tıpkı kendisi gibi Dilan Polat kardeşleri ile de gündeme oldukça sık geldi. Her ne kadar sosyal medya hesabından kardeşlerini paylaşsada kişilerin özel hayatları merak edildi. Peki Dilan Polat’ın ablası kimdir? 

Dilan Polat’ın ablası kendisi gibi sosyal medya fenomenidir. Adı Sıla Doğu’dur. Sıla Doğu’da tıpkı Dilan Polat gibi hakkında merak edilen soruları peşinde getirdi.

Sıla Doğu 1996 yılında dünyaya gelmiştir. 1.75 boyunda olan sosyal medya fenomeni 3 kardeşin en büyüğüdür. Dilan Polat ablası ile arası oldukça iyidir. İkilinin sürekli birbirine destek olduğu görülmektedir. Bunu özellikle Dilan Polat’ın sosyal medya fenomeni Nez Demir ile kavga ettiği esnada Nez Demir’in olaya dahil olması ile gördük. 

Her ne kadar Dilan Polat’ın kardeşi Sıla olarak düşünülse de aslında ablasıdır.

Dilan Polat Erkek Kardeşi

Sıla Doğu’dan sonra Dilan Polat’ın diğer kardeşide oldukça merak edildi. Bununla birlikte Dilan Polat’ın kardeşi Can kimdir? Sorusu Dilan Polat’ın fanları tarafından aratıldı.

Can Doğu hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Sadece Dilan Polat’ın kardeşi olduğu ve 1999 yılında dünyaya geldiği bilinmektedir. Can’ın annesi vefat ettiğinde 2 yaşında olduğu bilinmektedir. 

Kendisi de tıpkı ablaları gibi sosyal medya fenomenlerindendir. Ortalama olarak 60 bin takipçiye sahip olan Can Doğu’nun aynı zamanda ablası Dilan Polat’ın eşi ile de oldukça samimi olduğu görülmektedir.

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat Engin Polat

Dilan Polat ve Engin Polat liseden beri birbiriyle sevgililerdir. İkili düşman çatlatan aşklarını sosyal medya hesabına da yansıtıyorlar. En son Engin Polat’ın Dilan Polat’a dolar ile gül yaptığı sosyal medyada oldukça gündem oldu. 

Geçtiğimiz yıl fenomen Nez Demir ve Dilan Polat kavgası oldukça gündeme geldi. İkili birbirine ağza alınmayacak sözler de bulundu. Daha sonrasında Nez Demir’in “Kocan seni aldattı.” Cümlesi üzerine Dilan’ın fanları Dilan Polat aldatıldı mı? Sorusuna oldukça merak etti.

Daha sonrasında gündem Engin Polat Nez Demir kavga ile çalkalandı. Lakin mesele sadece sosyal medyada birbirine laf sokması ile kaldığı bilinmektedir. Fenomenler birbirlerine laf soktuktan sonra yine gündem “Dilan Polat eşi aldattı” konusuna geldi. Polat açmış olduğu bir canlı yayında böyle bir konunun söz konusu bile olmadığı sadece kendilerini çekemediklerini ifade etmiştir.  

Ek olarak Nez Demir Engin Polat ile bir daha adı yanyana gelmemiştir. Üçlü arasında her ne kadar sular durgun olsa da yeni bir kavga gündemi her an gelebilir. Bununla birlikte yine de arama motorlarında Dilan Polat aldatıldı mı? Sorusunun cevabı aratılıyor. Lakin böyle bir şeyin mümkün olmadığını Dilan Polat sosyal medya hesaplarından açıklamıştır. 

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat’a Kim Şantaj Yaptı?

İş hayatının güzel bir şekilde ilerlemesinden sonra Dilan Polat atmış olduğu bir Instagram storysinde sevdiklerini oldukça şaşırttı. Story’de dile getirdikleri ise şu şekildedir:

“Kız kardeşim konuşmasa konuşmayacaktım. 5 gündür ne yaşadığımı ben biliyorum. Sanki dirseklerim kırılmış, tutmuyor. Çocuğumu kucağıma alamıyorum. Hamileydim yaşadım, doğurdum sütüm kesildi. Söylenecek bir şey değildi. Herkesin başına gelebilir hayatta. Hepiniz yaşayabilirsiniz. 5 gündür hem şantaj hem tehdit mesajları alıyorum. Neyle tehdit ediliyorum? Keşke canımla tehdit edilseydim. Beni anlayan da vardır biliyorum.

Babam hastaydı, beyninde tümör vardı, bilerek yapmadı bunu. Evet babam annemi öldürdü ama şantaj yapıp ‘Senin annen şöyle böyle… Bunu haberlere vereceğim, magazinlere satacağım diyerek kimsenin canını yakamazsınız, şantaj yapamazsınız. Allah’a havale ediyorum, inanıyorum bulunacağına, bulunacak.  Bu sefer çok inanıyorum bulunacağına. Kimsenin kemiklerini sızdırmasına gerek yok. Konuşmayacaktım, söylemeyecektim. İçimde yaşayacaktım.

Annemle gurur duyuyorum. Annem de babam da çok iyi insanlardı. Kimseyi annesi-babasıyla tehdit edip şantaj yapamazsınız. Bir şey istemiyorum sadece Rabbim yaşatılanı yaşatsın onu istiyorum. Bu iftiraları atamazsınız, bunu yapamazsınız. Bunları bana yaşattın ama ben çok güçlü bir insanım. Evet acı çekiyorum ama yıkılmayacağım ve adalete teslim edeceğim. Çünkü şantaj yapamazsın, ölmüş bir insana bunu yapamazsın. İnsan kendisini öldürse ne olacak? Kendimi öldürebilirdim. Allah çok büyük.

İnsanların aklını kaçırtamazsınız. Gerek yoktu bunların bilinmesine. Hiçbir şey olmazsa Allah soracak. Benim kızım anneannem neden öldü diyor? Kaza ile öldü diyorum. Neden benim hayatımın en büyük sınavıyla bana şantaj yaptınız? Paylaşmak zorunda kaldım. Nerelere ne konacak korkusuyla günlerdir 2 saat, 1 saat uyuyorum, çocuğumu kucağıma alamıyorum, telefonun başında nöbet tutuyorum. Bitti, hepsi bitti. Allah bunun hesabını soracak vicdansız.”

Sözlerinde bulundu. Daha sonrasında Katarsis programına katılarak tüm detayları sevdikleri ile paylaşmıştır. 

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat kimdir? Nez Demir ile neden kavga etti?

Dilan Polat Ailesi

Dilan Polat kendi ailesi hakkında oldukça mutlu bir aile olduğundan söz etmiştir. Kendisi geçtiğimiz aylarda Katarsis programına katılarak ailesi hakkında detaylara yer verdi. Annesi ve babası yani Vedat Doğu Nihal Doğu aşk evliliği yapmıştır. 

Dilan Polat annesi ve babasının evde dans ettiklerini sürekli sarıldıklarını ve beraber bolca film izlediklerinden söz etti. Ailesinin 2. çocuğu olan Dilan Polat annesini geçtiğimiz aylarda resmini paylaşarak özlemini dile getirdi. Daha sonrasında babası Vedat Doğu hakkında da Katarsis programında çok sevdiğini ve çok özlediğinden bahsetmiştir.

Küçükken Dilan Polat’ın babasının beyninde tehlikeli bir tümör olduğundan söz etmiştir. Tumor babasının atak geçirmesine neden oluyor. Atak geldiğinde ise babasının bilincinin kaybolduğundan söz etti.

Yine annesi ve babasının mutlu bir akşam geçirdikten sonra babasının atak geçirip annesini sırtından 7 el ateş ettiğini dile getirmiştir. O günden sonra haberlerde ‘’Vedat Doğu karısını öldürdü.’’ manşetleri geçmeye başladı.

Dilan Polat daha sonrasında babasının evlendiğini belirtmiştir. 

Dilan Polat Annesi

Dilan Polat Annesi

Dilan Polat Annesi

Annesi Nihal Doğu 7 Şubat 1965 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mezarında kızlık soyadı olan Ayhan yazmaktadır. Annesi vefat ettikten sonra ablası Sıla Doğu’nun babası ile görüştüğünü Dilan’a bahsetmesi üzerine Vedat Doğu Dilan Polat ile uzun zamandan sonra görüşme sağlamıştır. Kendisi şu an yaşamış olsaydı 58 yaşında olacaktı. Sevgili Dilan Polat annesinin doğum gününü Instagram üzerinden şu sözler ile kutladı:

” Annem 07.02.1965 Seni çok seviyorum. Yaşasaydın bugün 58 yaşında olacaktın. Seni kaybettiğimde 36 yaşındaydın. Seni çok özlüyorum. Mekanın cennet olsun. Benimle gurur duyuyorsundur inşallah. Sizlere layık evlat olmaya çalışıyorum. Sende Yarımca Yardımseverler Derneği başkan yardımcısıydın. Olmasan da yanımda yinede iyiki varsın anne. Mekanın cennet olsun.”

Bizi Instagram hesabınızdan takip etmeyi unutmayın.

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler