Elif Uluğ kimdir? Sevgilisi kim? Doğum tarihi ne? Boyu kaç?

Elif Uluğ ile tanışmaya hazır mısınız? Elif Uluğ kimdir? Sizleri güzeller güzeli Elif Uluğ ile tanıştırmak istiyoruz. Elif Uluğ’un doğum tarihi? Hangi bölümden mezun? Elif Uluğ’un sevgilisi kim? Hepsi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz…

Elif Uluğ Kimdir?

İçindekiler

Elif Uluğ kimdir? Kısaca tanıyalım…

Elif Uluğ’u daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce sosyal medyanın popüler yüzü Elif Uluğ’u kısaca bir göz atalım.

  • Yaşı: 19
  • Burç: Balık
  • Doğum tarihi: 28 Şubat 2002
  • Yaşadığı Yer: Ankara

Eğer ki başlıklarımız sizde Elif Uluğ hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Elif Uluğ Kimdir?

Elif Uluğ kilosu

Elif Uluğ’un kilosu bilinmemektedir.

Elif Uluğ boyu

Elif Uluğ’un boyu bilinmemektedir.

Elif Uluğ kaç yaşında?

Elif Uluğ 19 yaşındadır.

Elif Uluğ burcu

Elif Uluğ Balık burcudur.

Elif Uluğ doğum tarihi

Elif Uluğ’un doğum tarihi 28 Şubat 2002’dir.

Elif Uluğ nerede yaşıyor?

Elif Uluğ Ankara’da yaşamaktadır.

Elif Uluğ’un memleketi neresidir?

Elif Uluğ Aksaray doğumludur.

Elif Uluğ hangi takımlı?

Elif Uluğ Galatasaray takımını tutmaktadır.

Elif Uluğ’un sevgilisi var mı?

Elif Uluğ özel hayatını sosyal medyada paylaşmaktan hoşlanmamaktadır. Fakat Youtube uygulamasına sevgilisi ile videolar atmaktadır. Elif Uluğ’un sevgilisinin adı Burak Serbest’tir. Estetik kliniğinde medya sorumluluğu, video çekimi veya sanatçıların fotoğraflarını çekmek gibi mesleklerin yanı sıra Elif Uluğ’un videolarının montajlarını da yapmaktadır.

Elif Uluğ Kimdir?

Elif Uluğ’un telefon numarası

Elif Uluğ takipçileri ile telefon numarasını paylaşmamıştır.

Elif Uluğ’un eğitim hayatı

Liseyi Cağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Grafik bölümü öğrencisi olan Elif Uluğ, okulun ona bir şey katmadığını düşündüğü için liseyi açıktan bitirmeye karar vermiştir. Annesi babası öğretmendir ve Elif Uluğ’un bu kararına saygı duymuşlardır. Bunun üzerine oyunculuğa meraklı olan güzeller güzeli Elif Uluğ Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almaktadır.

Elif Uluğ’un ailesi sosyal medya hakkında ne düşünüyor?

İyi bir şey yaparsam kendime, kötü bir şey yaparsam onlara laf gideceğini bildiğini söyleyen Elif Uluğ ailesinin sınırını ve mahremiyetini bildiği sürece desteklediklerini belirtmektedir.

Elif Uluğ’un ilerleyen zamanlarda yapmak istediği şeyler neler?

Oyunculuğa meraklı olduğunu önceki sorularda da belirttiğimiz Elif Uluğ, oyunculuk alanında kendini geliştirmek istemektedir. Hala kendini keşfetmeye ve tanımaya çalışan Instagram kullanıcısı sosyal medyayı geleceğe yönelik düşünmediğini ama zamanın ne göstereceğini bilmediğini belirtti. Tam olarak bir yol belirleyememiş ve kelimeni tam anlamıyla gelecekte şu mesleği yapmak istiyorum diyemeyen Elif Uluğ ne kadar göz önünde olmayı, insanları güldürmeyi, sahneyi ve televizyonu çocukluğundan beri sevse de meslek olarak oyunculuktan da emin olamamaktadır.

Elif Uluğ sosyal medyaya nasıl başladı?

Güzel mi güzel Elif Uluğ herkes gibi sadece arkadaşları ile takip etmekteydi. Bir gün arkadaşlarını güldürmek için attığı bir video mizah sayfaları tarafından paylaşılmaya başlandı. Kullanıcı adını vermeden paylaşan mizah sayfalarının altına ‘’Bu videonun sahibi benim.’’ yazarak varlığını belli etti. Ve günden güne takipçisi artarak bugünlere geldi.

Elif Uluğ Kimdir?

Elif Uluğ onu üzen şeylerle nasıl başa çıkıyor?

Biraz da balık burcu olmanın etkisi ile onu üzen şeylerle ağlayarak başa çıktığını söyleyen Elif Uluğ başka yol bilmediğini de eklemiştir.

Elif Uluğ bu dünyada neyi değiştirmek isterdi?

Elif Uluğ hayvana şiddeti bitirmek istemektedir. Bunun yanı sıra kadın erkek eşitliğinin sağlanmasını istemektedir.

Elif Uluğ feminist mi?

Herkesin feminist bir kafa yapısına sahip olması gerektiğini düşünen genç ve başarılı sosyal medya fenomeni her zaman bu kafaya sahip olduğunu söylemektedir. Feministliğe ise başlama hikayesinin çok eskiye dayanmadığını, eski sevgililerinden birinin aşırı cinsiyetçi biri olduğu için ‘’Sevgilisi açık giyindi.’, ‘’Oraya gitme!’’ ya da ‘’Kadınlar erkekleri tahrik etmek için açık giyinir.’’ tarzı kötü şeyler söyleyince onu susturarak ‘’Sen kimsin? Bana annem, babam karışmamış. Ben özgür bir bireyim.’’ Demiştir. Bu olayların üstüne feminizme ilgisi artmıştır.

Elif Uluğ neden tiyatroyu seçti?

Tiyatroda kendini rahat ve özgür hisseden Elif Uluğ kendiyle barıştığı yerin sahne olduğunu düşünmektedir.

Sosyal medyanın Elif Uluğ’a yaraları ve zararları neler?

Fikir alışverişi yapabilmenin, mizah kalitesinin belli bir kitleye ulaşabilmesi ve tanımadığı birçok insanın sevgisini kazanmayı avantaj olarak sayan Elif Uluğ takipçilerini memnun etme zorunluluğu, beklentileri karşılama zorunluluğu gibi hislerin oluştuğunu düşünmektedir. Elif Uluğ gibi mizah içerikleri ile fenomen olan biri iseniz gün içerisinde ne yaşadığınız önemli değil. Acınız, mutsuzluğunuz sosyal medyayı açana kadar diyen Elif Uluğ insanların sayfaya eğlenmek için geldiklerini hüzünlerinizin takipçilerin umurunda olmadığını düşünmektedir. Diğer birçok insan gibi görüşlerini belirtmekte sorun yaşamayan başarılı sosyal medya kullanıcısı Elif Uluğ takipçilerinin kendini samimiyeti, doğruluğu ve dobra olduğu için sevdiğini düşünmektedir.

Elif Uluğ Kimdir?

Elif Uluğ sevgilisi Burak Serbest ile nasıl tanıştı?

İlk başlarda sevgilisi ile Instagram uygulaması ile takipleştiklerini ama birbirlerine ısrarla yazmadıklarını belirten Elif Uluğ daha sonra Burak Serbest’in yani Elif Uluğ’un sevgilisinin paylaştığı bir duruma cevap verdiğini ve sohbetin ilerlediğini söylemektedir. İlk başlarda Burak Serbest, Elif Uluğ’dan hoşlanmamaktadır. Bir süre sohbet etmeyen tatlı çiftimizin sessizliği bir telefon ile bozuluyor. Kafası bozuk olan Elif Uluğ, Burak Serbest’i arıyor ve ‘’İyi değilim. Yanıma gelir misin?’’ diyor. Burak Serbest ise kabul ediyor. Daha sonraları ilk buluşmalarını ayarlayan bu güzel çiftimiz, Burak Serbest’in de Elif Uluğ’a âşık olması sonucu tamamlanıyor.

Elif Uluğ ve Burak Serbest ne zamandır sevgili?

Tatlı çiftimiz Mayıs 2018 yılında başladıkları bu ilişkide 2021 Mayıs itibari ile 3. yıllarını tamamladılar.

Elif Uluğ’un sevgilisi Burak Serbest’te sevmediği özellik ne?

Burak Serbest’in yani sevgilisinin çok sorumsuz olduğunu söyleyen Elif Uluğ eğer bir plan yapıldıysa o planın kesin uygulanmayacağından emin olduğunu belirtmiştir.

Burak Serbest’in sevgilisi Elif Uluğ’da en sevmediği özellik ne?

Genç fenomen Elif Uluğ’un biraz paranoyak bir yapısı olduğunu, bir konuşma anında aslında olmayan bir şeyi varmış gibi gösterdiğini söyleyen yakışıklı ve başarılı Burak Serbest, Elif Uluğ’un her şeyi bildiğini fakat sevgilisi Burak Serbest’in ağzından dinlemek istediğini söylemiştir.

Elif Uluğ’un sevgilisi Burak Serbest’te en sevdiği özellik ne?

Elif Uluğ sevgilisi Burak Serbest’in en çok zeki olmasını sevmektedir. Bazen sevgilisi Burak Serbest’in anlamaması gereken şeyleri anladığını söylemektedir.

Burak Serbest’in sevgilisi Elif Uluğ’da en sevdiği özellik ne?

Burak Serbest sevgilisi Elif Uluğ’un videolarında çok çocuksu durduğunu ve davrandığını düşünmektedir. Ama gerçek hayatta öyle değildir. Yaşına göre olması gerekenden daha olgundur ve sevgilisi Burak Serbest Elif Uluğ’un en çok bu özelliğini sevmektedir.

Elif Uluğ Kimdir?

Elif Uluğ ve Burak Serbest çiftinde en çok kimin sözü geçiyor?

Bu soruya iki farklı cevap bulduğumuz çiftimizde Burak Serbest tarafı kim haklı ise onun sözünün geçtiğini, Elif Uluğ tarafı ise kesinlikle kendi sözünün geçtiğini düşünmektedir.

Elif Uluğ ve Burak Serbest çiftinin bitmeyen sevgi sırrı nedir?

Burak Serbest’e göre Elif Uluğ’un ya her gün ya da iki günde bir buluşmak istemesidir. Ve her ikisinin ortak görüşü saygıdır. Ne olursa olsun birbirlerine olan saygılarını yitirmediklerini, Elif Uluğ’un çok sinirlenince arada sırada küfrettiğini ama asla saygılarını kaybetmediklerini düşünmektedirler. Ayrıca Elif Uluğ sevgilisi Burak Serbest’in fazlasıyla olgun olduğunu ve kendi çevresinde olgun insan olmadığı için olgun insan ihtiyacını karşılayarak hayatında çok önemli rol oynadığını belirtmektedir.

Elif Uluğ ve Burak Serbest çiftinin ilk buluşması nasıldı?

İlk buluşmalarda rastlanmadık bir şey yaparak Elif Uluğ’un odasına halı almaya gitmişlerdir. 2 adet halı aldıktan sonra eve kadar Elif Uluğ’un yardım etmek için ısrarlarına rağmen 2 halıyı da Burak Serbest tek başına taşımıştır.

Elif Uluğ ve sevgilisi Burak Serbest’in en komik anıları hangisi?

Bir konu hakkında hararetli bir şekilde tartıştıktan sonra kahve içip sakinleşmek isteyen çiftimiz bir kafeye oturup kahve söylediler. Sıra ile almaya giden çiftimizde sıra Elif Uluğ’daydı. Kahveleri alıp dönerken sensörlü kapıyı görmeyip başarılı fenomenimiz cama kafa atıyor. Normal şartlarda bir insan bir yere çarpınca çaktırmadan kaçmaya çalışır. Fakat Elif Uluğ çarptıktan sonra arkasını dönmüş ve herkesin ona bakmasını beklemiş. Herkes bakıp güldükten sonra sevgilisi Burak Serbest’in yanına geri gelmiş.

Elif Uluğ Kimdir?

Elif Uluğ’un sosyal medya hesapları

Sizler için güzeller güzeli Elif Uluğ’un kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Elif Uluğ’a aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Elif Uluğ Instagram

289 bin takipçisi ile güzeller güzeli fenomenimiz mizah içerikli paylaşımlar yapmaktadır. 129 gönderide sevgilisi Burak Serbest ile olan fotoğrafları, mizah içerikli videoları ve kendi fotoğraflarını paylaşmıştır. Instagram hesabını aktif şekilde kullanmaktadır. Elif Uluğ’un Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Elif Uluğ Twitter

38,4 bin takipçisi olan Elif Uluğ Twitter uygulamasındaki hesabını da Instagram uygulaması gibi aktif kullanmaktadır. Sevdiği sözleri, mizah içerikleri paylaşmaktadır. Elif Uluğ’un Twitter hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

Elif Uluğ Youtube

Elif Uluğ takipçilerinin en çok yakındığı konulardan biri olan Youtube kanalında 52,2 bin abonesi vardır. Birkaç videosunda her hafta video yayınlayacağım dedikten sonra ayda 2 video yayınlayan koca yürekli Elif Uluğ’un Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Elif Uluğ Tiktok

38,5 bin takipçisinin bulunduğu Tiktok hesabında Instagram uygulamasında paylaştığı mizah içerikli videoları paylaşmaktadır. 405,9 bin beğeni almıştır. Elif Uluğ’un Tiktok hesabına buradan uluşabilirsiniz.

Burak Serbest’in sevgilisi Elif Uluğ’a makyaj yaptığı videoyu izlemediniz mi?

Mizah içerikleri ile tanınmış olan Elif Uluğ’un yakışıklı sevgilisinin yaptığı o makyaj videosunu izlemeyen kalmasın. Bol gülücüklü videoyu sizin için buraya bırakıyoruz.

Bean Boozled oyununu oynayan Elif Uluğ ve komik arkadaşlarını izlemeyen kalmasın!

İçinde tek renkte bir iyi bir kötü tat olan Bean Boozled oyununu oynayan Elif Uluğ ve 2 arkadaşı komik mi komik anlar yaşıyorlar. Elif Uluğ kanalı sayesinde de bize bu eğlenceli anları izleme fırsatı sunuyorlar. Bol kahkaha atacağınız, komik tepkili o videoyu siz aramakla yorulmayın diye buraya bırakıyoruz. İyi seyirler.

Sosyal medya fenomeni olunca bir gün nasıl olur hiç merak ettiniz mi?

Sosyal medyada 50 bini aşkın takipçisi olan Elif Uluğ sıradan bir gününü Youtube kanalına yüklemek için videoya alıyor. Böylece biz takipçileri fenomen olunca bir günde yapılanlar değişiyor mu görmüş oluyoruz. Elif Uluğ’un bir günü videosunu izlemek isteyenler için buraya bıraktık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com