Kuruluş Osman dizisinin Hera’sı Feyza Sevil Güngör kimdir?
Magazin

Kuruluş Osman dizisinin Hera’sı Feyza Sevil Güngör kimdir?

Senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı Savaşçı dizisinde oyunculuğunu kanıtlayan Feyza Sevil Güngör, son zamanların en popüler dizisi Kuruluş Osman’ın kadrosuna yeni katılmasından dolayı bir hayli merak konusu oldu. Ekranlara henüz yakışıklı bir erkek oyuncuyla çıkmayan Kuruluş Osman dizisinin Hera’sı Feyza Sevil Güngör kimdir?

Savaşçı dizisinin Ayça'sı Feyza Sevil Güngör kimdir?

Profesyonel anlamda oyunculuk dersleri alan Feyza Sevil Güngör 1997 senesinde dünyaya gelmiştir. İlk bölümü 9 Nisan 2017 tarihinde yayımlanan Savaşçı dizisinde General Kutalmış’ın kızı karakterine hayat vererek aldığı eğitimin hakkını verdi. Dizideki sempatik tavırları ile hayran kitlesini bir hayli arttıran başarılı oyuncu Feyza Sevil Güngör’in yaşı 24’dür. 

Genç oyuncu İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimine Savaşçı dizisiyle başlayan Feyza Sevil Güngör’ün geçmişte oynadığı başka dizi bulunmamaktadır. Gösterdiği başarılı oyunculuk performansından ötürü genç kızların idölü haline geldi. Hal böyle olunca da sempatik oyuncunun özel hayatı da bir hayli merak konusu oldu. Feyza Sevil Güngör’ün sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Özel hayatının yanı sıra kameraların boydan çekmesi ile de Feyza Sevil Güngör’ün boyu ve kilosu da merak edilenler arasında yerini aldı. Sizler için başarılı oyuncunun boyu ve kilosunu araştırdık. Lakin elle tutulur herhangi bir bilgi bulamadık.

Feyza Sevil Güngör Instagram

Emojiyle tepki ver!

İlk Yorumu Sen Yap!