Gençler İçin Fosforlu Dövme Fikirleri! 10 Harika Dövme…

Gençler için fosforlu dövme fikirleri ! Vücut sanatı, gençliğinizin tutumunu ifade etmesi için heyecan verici bir ortamdır. Gençler arasında kendilerini havalı, ateşli ya da her ne hissediyorlarsa öyle gösterme çılgınlığı başladı. Bedenlerine işlenen sanatla özdeşleşirler. Fosforlu dövme de çok revaçta…

NBC News tarafından yapılan bir ankette Amerikalıların %40’ının dövmesi olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle, mürekkepli olmanın gençler arasında giderek daha popüler hale gelmesi şaşırtıcı olmamalı. Onlar için artık bir istisna değil. Bu bir normdur.

Yıldızlardan, hayvanlardan, meleklerden, perilerden isimlere ve alıntılara kadar gençleriniz için dövme seçimi geniştir. Seçim ne kadar geniş olursa, gencinizin doğru dövmeye karar vermesi o kadar zor olur.

Fosforlu Dövme ( Karanlıkta Parlayan Dövmeler ) Nedir?

Fosforlu Dövme ( Karanlıkta Parlayan Dövmeler ) Nedir?
 Fosforlu Dövme ( Karanlıkta Parlayan Dövmeler ) Nedir?

Fosforlu dövmeler , gün ışığında görülmesi oldukça zor olan canlı, floresan renklerle yapılan dövmelerdir. Bu tür dövmeler isimlerine tam olarak uymuyor: Işıkları kapattığınızda parlamazlar. Bunun yerine, karanlıkta parlayan dövmeler, atladığı UVA ışığı nedeniyle parlama benzeri reaksiyonu tetiklemek için genellikle bir siyah ışık gerektirir.

Ünlü dövme sanatçısı Dillon Forte, “Bu tür dövmeler aslında sadece siyah ışıkta görülebiliyor. Bugünlerde çoğumuzun rave’lerde takılmadığını veya odalarımızın her tarafına siyah ışıklar yerleştirmediğini bildiğimize göre, muhtemelen çok fazla dövmemiz olmayacak. Dövmenin aydınlandığını görme şansı. Tipik siyah ışık dövmeniz için, sanatçının çinko sülfüre çok yakın standart, daha koyu pigmentleri karıştırmamaya dikkat etmesi gerekir, çünkü bu onun ‘parlamasını’ azaltabilir.” Fosforlu dövme çok göz alıyor.

Bu dövme tarzı, diğer birçok tekniğe kıyasla oldukça yeni ve 1990’larda neon trendinin yükselişi nedeniyle popüler oldu. Tarz orijinal olarak geliştirildiğinde, sanatçılar geleneksel pigmentlerin yanı sıra fosfor içeren bir mürekkep çözeltisi kullanacaklardı . Bununla birlikte, fosforun bir dizi cilt rahatsızlığına neden olan kanserojen olması nedeniyle bu teknik tehlikeli kabul edildi. Artık sanatçılar, tehlikeli yapısı nedeniyle oldukça zehirli kimyasal içeren mürekkepten uzak durma eğiliminde. Fosforlu dövme gençler arasında çok revaçta.

Fosforlu Dövme Mürekkebinde Glow – Güvenli mi?

Gençler İçin Fosforlu Dövme Fikirleri! 10 Harika Dövme...
Gençler İçin Fosforlu Dövme Fikirleri! 10 Harika Dövme…

Açık konuşmak gerekirse fosfor, sürtünme kibritlerinde, patlayıcılarda, zehirlerde ve böcek ilaçlarında kullanılması nedeniyle atalarımız tarafından ‘şeytanın elementi’ olarak bilinen oldukça zehirli bir kimyasal elementtir.

Fosfor bazlı mürekkeplerin güvenlik endişeleri nedeniyle FDA tarafından resmi olarak onaylanmadığını bilmek önemlidir.

Özellikle fosforun kanserli bir bileşik olduğu kanıtlandığından, bu mürekkebin cildiniz ve sağlığınız üzerindeki uzun vadeli etkileri konusunda yüksek miktarda belirsizlik vardır. Bu nedenlerden dolayı çok az dövmeci fosfor bazlı mürekkep kullanan bir hizmet sunacaktır.

Fosforlu Dövmeler Ne Kadar Kalıcı?

Karanlık dövmeler, normal dövmeler kadar uzun süre dayanmalıdır, ancak yukarıda belirtildiği gibi, bu yükselen trend sadece on yıldan beri var ve bu nedenle uzun vadeli tam olarak anlamamız biraz zaman alacak. fosfor bazlı dövme işlemlerinin etkileri.

Çoğu dövmede olduğu gibi, özellikle güneşte zamanla yavaşça solacaktır ve herhangi bir belirgin solma meydana gelirse rötuş yapılması tavsiye edilir.

Fosforlu dövme de ki parıltınızı renkli bir dövmeyle kapatmayı seçerseniz, mürekkep donuk veya soluk görünebilir ve karanlık özelliklerdeki parıltı artık eskisi kadar iyi çalışmayabilir.

Gençler İçin Dövme Fikirleri :

1. Bilek Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Bilek Dövmesi

Bilek, gençlerin dövme yaptırabileceği en iyi yerlerden biridir. Vücudun açıkta kalan bir parçasıdır, bu nedenle herkes yapılan harika çalışmaya hayran olabilir. İşte bilek dövmesinin bir örneği. Genç, bir Kıpti haçı dövmesiyle hava atıyor. Güzel, sade ve tamamen zevkli. İnce çizgiler, gençler için bu sevimli dövmeyi feminen gösteriyor ve bileğe yerleştirilmesi, havalı ve klas etkisine katkıda bulunuyor.

2. Parmak Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Parmak Dövmesi

Parmak dövmesi, alışılmadık ve çekici bir şey isteyen, ancak çok açık olmayan gençler içindir. Ok tasarımını tamamen seviyoruz. Şiddetli bir aura yayıyor ama yine de son derece kadınsı görünüyor. Hassas ve temiz çizgiler her zaman gençlerle iyi gider.

3. Kelime Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Kelime Dövmesi

Herhangi bir dövme tasarımı daha zarif olabilir mi? Biz öyle düşünmüyoruz! Bir kelime dövmesi çok derin bir anlama sahip olabilir. Bu nedenle, çocuğunuz belirli bir yazı tipini seviyorsa ve cesur bir ifade vermek istiyorsa, o zaman bir kelime dövmesi yaptırabilir. Bir isim veya bir alıntı gibi birçok seçenek varken, en çok bu ‘aile’ dövmesini sevdik. Bu dövme için kullanılan yazı tipi çarpıcı.

4. Çiçek Dövmeleri :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Çiçek Dövmeleri

Çiçek dövmeleri sevimlidir ve mükemmel bir kadınsı ifade verir. Modası asla geçmeyecek tasarımlardan biridir. Bir çiçek dövme tasarımının her zaman yaprakları ve sarmaşıkları olan gösterişli çiçekler olması gerekmez. Küçük bir gül veya gardenya veya yıldız çiçeği gibi sıra dışı bir çiçek de harika seçimler olabilir. Bu gül dövmesi en belirgin tasarımlardan biri değil ama inanılmaz derecede sevimli görünüyor. Bu dövmenin yerleştirilmesini de seviyoruz.

5. Nota Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Nota Dövmesi

Bir nota dövmesi, genç müzik severler için mükemmeldir. Şık, rafine ve vücudun her yerinde harika görünüyor. Genç delikanlı büyük boy bir müzikal dövmeyle hava atıyor. Dişiler parmaklarına, boyunlarına veya bacaklarına daha küçük nota dövmeleri yaptırabilir.

6. Kuş Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Kuş Dövmesi

Hareket halindeki kuşların bu sevimli silüeti zariftir. Çocuğunuz, bir hareket hissi vermek için dövme sanatçısından kuşları uçmanın farklı aşamalarında mürekkeplemesini isteyebilir. Dövmenin canlı görünmesini sağlayacaktır. Bir kuş dövmesinin neyi sembolize ettiğini biliyor musunuz? Özgürlük ve zarafetin sembolü olarak kabul edilir.

7. Yay Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Bow Tattoo

Bu dövme tasarımına ciddi şekilde aşığız. Harika göründüğünü bile inkar edemezsiniz. Cesur ama narin çizgiler, bu arsız puantiyeli fiyonk dövmesini öne çıkarıyor. Gençler ya tamamen siyah bir dövmeyi tercih edebilir ya da renkli hale getirebilir. Bıyık dövmesi de fena görünmüyor.

8. Kalp Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Kalp Dövmesi

Kalpler aşkın sembolüdür. Öyleyse, bu basit kalp dövmesiyle gençinizin romantik tarafını göstermesine izin verin. Bu narin ve temiz küçük kalbe bayılıyoruz. Bir renk dokunuşu ona güzellik katar.

9. Yıldız Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Yıldız Dövmesi

Ayağa saçılmış bir yıldız dövmesi, gençinizin gösteriş yapabileceği en havalı tasarımlardan biridir. Bu dövmedeki detaylandırmayı ve yarattığı sanatsal izlenimi çok sevdik. Bu genç dövme fikrinin çok çabuk yakalanacağından eminiz.

10. Kelebek Dövmesi :

Gençler İçin Dövme Fikirleri - Kelebek Dövme

Kelebek klasik bir kız dövme tasarımıdır. Güzel ve kadınsı, bu orta boy yin-yang kelebek dövmesi kürek kemiğinde güzel görünüyor. Bu dövme için minimal renkler, çoğunlukla siyah ve kırmızı parçalar kullanılır. Kelebeğin etrafına parıldayan yıldızlar koyma fikrine bayıldık. Çocuğunuz, açık omuz veya askılı üstlerle görünümü sallayacak.

Dövme Nasıl Sildirilir ?

Çocuğunuzun, inançlarındaki veya partnerlerindeki değişiklikler nedeniyle veya okulları veya kolejleri dövme yaptırmalarını kısıtladığı için vücudundaki bir dövmeyi beğenmeme ihtimali her zaman vardır. Neyse ki, bu tür istenmeyen dövmelerden kurtulmak artık mümkün. Bu prosedürler hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

1. Lazer Dövme Silme :

Lazerle dövme silme, istenmeyen bir dövmeyi ortadan kaldırmanın en güvenli ve en etkili yollarından biridir. Doktorlar deriye yüksek konsantrasyonda ışık darbeleri vurarak dövmeyi paramparça eder ve mürekkebin gözle görülür bir şekilde azalmasına neden olur. Yeşil, mavi, siyah, kahverengi ve kırmızı renkteki dövmeleri kırmak için kırmızı ve yeşil ışıklar kullanılır. Parçacıklar kan dolaşımı yoluyla vücuda emilir ve daha sonra sindirim sistemi yoluyla atılır.

2. Yoğun Atımlı Işık Tedavisi (IPL) :

IPL yönteminde, bölgeye bir jel sürülür ve daha sonra cilt, üzerine yüksek yoğunluklu ışık darbeleri yayan bir çubuğa maruz bırakılır. Bu işlemin lazer tedavisinden çok daha az ağrılı ve çok daha verimli olduğu söylenir. IPL yöntemi, gençlerin birkaç seansta oturmasını gerektirebilir ve yüksek bir fiyat etiketi taşır.

4. Dermabrazyon :

Dermabrazyon, yüksek eğitimli profesyonellerin gözetiminde uygulanır. Bu yöntemde, dövmeyi çıkarmak için cilt yavaşça zımparalanır. Ameliyat aşındırıcı bir sürtünme ile yapılır. İstenmeyen izler bırakabilir.

5. Kimyasal Peelingler :

Kimyasal Peel, dövmeyi çıkarmanın başka bir yoludur. Dövme mürekkebini çıkararak deriyi kabartır ve sarar.

6. Ameliyat :

Gençler için cerrahi son çare olmalıdır. Ameliyat sırasında, doktor bir neşter ile cildi çıkarır ve eski cildi etrafına yerleştirir. İşlem lokal anestezi uygulandıktan sonra bile ağrılı olabilir ve yeni bir iz oluşumuna neden olabilir.

Kriyocerrahi, cildin dondurulduğu ve ardından sıvı nitrojen kullanılarak mürekkebin yakıldığı başka bir seçenektir.

fosforlu dövme , gençler için dövme fikirleri, harika dövmeler, dövme fikirleri erkek, dövme fikirleri kız, dövme nasıl sildirilir, dövme sildirme fiyat, dövme sildirme istanbul, dövme sildirme fiyatları 2021, dövme sildirme fiyatı, fosforlu dövme boyası, fosforlu dövme boyası fiyatları,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler