Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası yarın Estonya’da başlıyor

Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası yarın Estonya’da başlıyor
Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası yarın Estonya’da başlıyor
20 Şubat 2023

Estonya’da 21-28 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek ‘Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası’ yarın başşehir Tallinn’de başlıyor. Tertipte flöre, kılıç ve epe branşlarında, genç ve yıldız yaş kategorilerinde toplam 45 ay-yıldızlı eskrimci kürsü gayreti verecek.

Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası yarın Estonya’nın başşehri Tallinn’de başlıyor. 21-28 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek tertip için ulusal eskrimciler; Ankara (kılıç kampı), Antalya (epe kampı) ve Muğla’da (flöre kampı) farklı kategorilerde düzenlenen hazırlık kampı sürecinin akabinde Gençler ve Yıldızlar Avrupa Şampiyonası için Tallinn’e gidiyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden bini aşkın eskrimciye konut sahipliği yapacak şampiyonada; yıldızlar ve gençlerde epe/flöre/kılıç kategorilerinde 45 eskrimci hem kişiselde hem de ekip karşılaşmalarında madalya arayacak. Ulusal sportmenler geçtiğimiz yıl Sırbistan’ın Novi Sad kentinde 26 Şubat-7 Mart tarihlerinde düzenlenen Gençler ve Yıldızlar Avrupa Eskrim Şampiyonası’nda; genç bayanlar kılıçta Nisanur Erbil gümüş, yıldız bayanlar flörede Alisa İşbir ve yıldız erkekler kılıçta Tolga Aslan bronz, yıldız kızlar flöre kadrosu ise gümüş madalya kazanarak tertibi dört madalya ile tamamlamıştı.

Şampiyonada, 21-28 Şubat tarihleri ortasında piste çıkacak eskrimciler şöyle sıralanıyor:

21 Şubat Salı

Yıldız erkekler epe: Doruk Erolçevik, Mert Ahmet Koç, Cengizhan Öner, Göksu Mert Oran.

Yıldız bayanlar flöre: Ada Arıkan, Alara Atmaca, Elif Su Ay, Elvin Gülışık.

Yıldız bayanlar kılıç: Alara Çermen, Damla Demirkol, Deniz Duvan, Irmak Yıldırım.

22 Şubat Çarşamba

Yıldız bayanlar epe: Ceren Cebe, Nilahsen Erten, Kayra Naz Özcan, Yasemin Toktaş.

Yıldız erkekler flöre: Halis Genç, Ali Eren Girgin, Cem Güneş, Kıvanç Kırtay.

Yıldız erkekler kılıç: Toprak Altınçekiç, Enes Talha Kalender, Arda Tanerler, Furkan Yaman.

23 Şubat Perşembe

Yıldız erkekler epe/TAKIM

Yıldız bayan flöre/ TAKIM

Yıldız bayan kılıç/ TAKIM

24 Şubat Cuma

Yıldız bayanlar epe/TAKIM

Yıldız erkekler flöre/TAKIM

Yıldız erkekler kılıç/TAKIM

25 Şubat Cumartesi

Genç erkekler epe: Halis Efe Elibol, Cengizhan Öner, Ali Mustafa Seçik, Yalgın Kâfi.

Genç bayanlar flöre: Nazlı Ceren Alioğlu, Fatıma Zehra Anbarlılar, Almıla Tekçe Durukan, Lal Ertün.

Genç bayanlar kılıç: Begüm Alkaya, Damla Demirkol, Nisanur Erbil, Nil Güngör.

26 Şubat Pazar

Genç bayanlar epe: Aleyna Ertürk, Kayra Naz Özcan, Damlanur Sönmüş, Yağmur Sönmüş.

Genç erkekler flöre: Can Alkış, Mustafa Burak Çufadar, Alp Tuna Korkmaz, Kayhan Sırmacı.

Genç erkekler kılıç: Tolga Aslan, Kerem Çağlayan, Muhammed Furkan Kalender, Ahmet Turgut Taflan.

27 Şubat Pazartesi

Genç erkekler epe/TAKIM

Genç bayanlar flöre/ TAKIM

Genç bayanlar kılıç/ TAKIM

28 Şubat Salı

Genç bayanlar epe/ TAKIM

Genç erkekler flöre/ TAKIM

Genç erkekler kılıç/ TAKIM

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler