Havalı ve Kolay Saç Modeli Sadece 10 Dakikanızı Alacak…

Havalı ve Kolay Saç Modeli Sadece 10 Dakikanızı Alacak… Uzun saç, birçok kadının hayalini kurduğu şeylerden biridir. Sadece saç stilinizi değiştirerek imajınızı değiştirmek çok kolay. Ama bazen saç şekillendirmek için yeterli zamanımız olmuyor, bu yüzden saçlarımızı at kuyruğu şeklinde toplamamız, örmemiz veya serbest bırakmamız gerekiyor.

DOSTLUK DÜĞÜMÜ SAÇ MODELİ EĞİTİMİ

Havalı ve Kolay Saç Modeli Sadece 10 Dakikanızı Alacak...

Yanlardan küçük saç tutamları alın ve bunları başınızın arkasında bir lastikle sabitleyin. Bir bükülme yapmak için onları çevirin. Doğrudan kuyruğun altından bir tutam saç alın ve bir örgüye koyun. Örgüyü kuyruğun etrafına bükün ve bir iğne ile sabitleyin. Havalı ve kolay saç modeli için okumaya devam edin.

NEYE İHTİYACIN VAR:

 • 2 küçük saç lastiği

ADIM ADIM ÖĞRETİCİ:

 1. Düğümleri gidermek için saçınızı fırçalayarak başlayın . Tabii ki, kıvırcık kızlar bu adımı atlamalı!
 2. Başınızın her iki tarafındaki saçınızdan küçük bir tutam saç alın.
 3. Bu iki bölümü başınızın arkasında birleştirin . Bitmiş tarzda görülmeyecek küçük, şeffaf bir elastik kullanın.
 4. Kuyruğa gir. Bir bükülme oluşturmak için bu yarı yukarı saç bölümünü bir veya iki kez çevirin.
 5. Bükümün hemen altından bir tutam saç alın . Bu senin örgün olacak.
 6. Bu bölümü üçe bölün ve örgüye başlayın . Sağ parçayı ortasından, ardından sol parçayı sağın üzerinden geçirin. Örgünüzü (örgü) oluşturmak için bölümleri geçmeye devam edin. Ucu küçük, şeffaf bir elastik ile sabitleyin.
 7. Örgünüzü uzatın . Örgünüzün kenarlarından çekerek örgünüzü uzatarak saçınızın daha kalın görünmesini sağlayın.
 8. Örgünüzü topuz haline getirin . Rozet şeklinde bir düğüm oluşturmak için örgünüzü bükün. Örgünüzün uçlarını altına sokun ve tel tokalarla yerine sabitleyin.

 KUYRUKTA BİR BÜKÜLME

Havalı ve Kolay Saç Modeli Sadece 10 Dakikanızı Alacak...

Düşük bir at kuyruğu yapın ve elastik ile sabitleyin. Parmaklarınızı kullanarak saçınızın lastiğinin üzerinden bir delik açın ve üstten kuyruk yapın. Şimdi saçınızın yan tutamlarını toplayın, düzeltin ve üstten kuyruk yapın. Havalı ve kolay saç modeli olarak bu çok hoşunuza gidecek.

NEYE İHTİYACIN VAR:

 • 2 küçük şeffaf saç lastiği

ADIM ADIM ÖĞRETİCİ:

 1. Kulaklarınızın üstünden başınızın arkasından bir tutam saç alarak yarım bir at kuyruğu oluşturun . Küçük, şeffaf bir saç lastiği ile sabitleyin.
 2. Kuyruğa gir. Saçınızın elastik üzerinde saçınızdan bir delik açmak için parmaklarınızı kullanın. Atkuyruğunuzu yukarı ve delikten geçirin. Sıkmak için aşağı çekin.
 3. İlkinin üzerine ikinci topsy kuyruk atkuyruğunuzu oluşturun. Kulağınızın yanından her iki taraftan bir tutam saç alın ve bunları başınızın arkasında birleştirin. Onları küçük, şeffaf bir saç lastiği ile bağlayın. İlk at kuyruğu üzerinde ikinci bir büküm oluşturmak için yukarı ve aşağı çevirin.

Bu kadar! Bu hızlı saç modeli eğitimi için sadece üç basit adım.

STİL İPUÇLARI

 1. Saçaklarınız/patlamalarınız  varsa, onları dışarıda bırakabilir veya bu stille geri sabitleyebilirsiniz. Görünümü yumuşatmak için yüzümün etrafında birkaç kat gevşek bıraktım.
 2. Saç renginize uygun küçük lastikler kullandığınızdan emin olun. Atkuyruğunuzu yerinde tutan kalın, parlak lastikleriniz olduğunda bu stilin etkisi o kadar büyük değildir. Bitmiş tarzda neredeyse görünmez olan bazı ucuz küçük lastikler satın alın.
 3. Bu da kıvırcık saçlarda harika! Saç yapınız ne olursa olsun, bu tarz işinize yarayacaktır.

Büküm Saçlı Topuz Eğitimi

Kusursuz bir şekilde dağılmış bir topuzun görünümünü seviyorsanız, o zaman kıvrımlı bir topuz için saç eğitimimize kesinlikle bayılacaksınız ! Bu görünümü elde etmek (ya da daha zarif!) muhteşem bir düğümlü topuz haline getirilmiş iki örgüyle daha kolay olamazdı! Aşağıda denemeniz için tüm adımlar hazır!

bir bükülme ile topuz

Havalı ve kolay saç modeli daha karşınızda.

Adımlar:

 1. Tüm saçlarınızı geriye doğru fırçalayarak başlayın.
 2. Ortadan ayrılmış saçlarla iki düz örgü yapın.
 3. Bir taraftan başlayarak, örgüyü ikiye bölün ve her parçayı parçadan uzağa doğru bükün.
 4. Tamamen büküldükten sonra, uçları elastik bir saç tokası ile sabitleyin ve ardından bükülmeleri birbirinin etrafına sarın (önceki adımdaki bükülme yönünün tersi).
 5. Aynı tekniği diğer at kuyruğu ile tekrarlayın.
 6. Bükümleri kullanarak bir “X” oluşturun.
 7. Bir tarafı yukarı ve diğerinin üzerinden geçirin, ardından yerine sabitleyin.
 8. Diğer bükümü de etrafına sarın ve sabitleyin.

TEMİZ TOPUZ

Havalı ve Kolay Saç Modeli Sadece 10 Dakikanızı Alacak...
Havalı ve kolay saç modeli olarak, saçınızı başınızın üstünden toplayarak bir at kuyruğu yapın. Bir saç topuzu takın ve saçınızı etrafına sarın. Topuzu bir elastik ile sabitleyin. Uçları ince örgüler haline getirin ve topuzun etrafına sarın. Pimlerle sabitleyin. Muhteşemsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu