Her burcun cinsel pozisyonu

Her burcun cinsel pozisyonu
Her burcun cinsel pozisyonu
10 Haziran 2022

Her burcun cinsel pozisyonu: Seks söz konusu olduğunda, yenilik gereklidir. Cinsel burç yorumları için yazımızı daha çok detaylandıracağız. Çok yaygın olan kalıplardan, kurallardan veya duyumlardan kaçan seks, yaratıcılık, zevkler ve tabii ki ekstra dozda duygu ister. Eşitlikten kurtulmak ve “sürerken hemen” olması gerektiği tabusunu kırmak için, insanlar dört duvar arasındaki ilişkileri renklendirecek alternatifler öğrendiler.

En iyi ihtimalle ‘özgünlük’ açısından, son orgazm ve kendi yoluna giden herkesin eski hikayesini değiştirmek üzere. Modernitede ve yakınlık anında daha fazla avantajı hedefleyen modern kaynaklarla, seks odaklı pazar, “shut and roll” süresini artıran ürünler yarattı. Cinsellik burç uyumu nedir?

Fakat astrolojik olarak, burçlar nasıl davranır? Konumlar, erojen bölgeler ve fanteziler arasında tercihler var mı? Bazı gizemleri çözmek için bu makaleyi, seksi unutulmaz bir an haline getirmenin olasılıklarını ve bu anlarda her bir burcun nasıl etkileşime girdiğini biraz daha anlamanıza yardımcı olmak için hazırladık. Her burcun cinsel ilişkisi veya her burcun cinsel anlamı ya da her burcun cinsel burç uyumu merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Her burcun cinsel pozisyonu

Koç burcu

Zodyak’ın ilk burcu astrolojideki yerini korumaya heveslidir. Dürtüsel, doğrudan ve nesnel, bu burcun yerlileri ile küçük bir konuşma yoktur. Cinsel pozisyonları, özellikle Koç için kışkırtıcıdır. Erojen bölgeler zevk kanallarıdır ve her dokunuşta Koç, zevkin coşkusuna gider. Diğer özelliklerin olayı ideal hale getirdiğinden bahsetmiyorum bile. Aşağıda daha fazlasını kontrol edin.

En iyi pozisyonlar

Koç, cinsel ilişkilerini kontrol etmeyi ve yönlendirmeyi sever. Heyecanlı ve sekste mantığın ustaları olarak, iki kişilik anı destekleyen ve zenginleştiren cinsel davranış ustalığını çok iyi biliyorlar. Klasik olarak ve zevk veren bir şekilde Koç burcu insanları yenilik yapmayı sever, ancak geleneksel kalıplardan sapmazlar.

En sevdiği pozisyonlar arasında ünlü “dört ayak üzerinde” pozisyonu var. Penetrasyon için, Koç becerilerinizi görmeyi sever. Koç için, bu şekilde zevk almak, libido’nun ateşli bir cinsel ilişkinin iyi olaylarından ve sonuçlarından zevk almak için en iyi partner olduğuyla aynı tat ve hisleri uyandırır.

Koç hakkında bahsetmeye değer başka bir şey, seks söz konusu olduğunda tamamen alçakgönüllülük eksikliğidir. Bırakın ilgi eksikliği bir yana, hiçbir fırfırlar, hiçbir yere gitmeyen konuşmalar olamaz. Koç ile ilişkiye girerseniz ön sevişmeyi bırakın.

Erojen bölgeler

Koç burcu, keskin bir zihniyete ve hızlı düşünmeye sahip olduğu için zodyakta bilinir. Akıllı, olgun ve kendinden emin, kafa ana erojen bölgenizdir. Düşüncelerinde canlı olan Koç burcu insanları, boyun, kulaklar, ense ve saç derisine yapılan okşamalar, okşamalar, yalamalar ve erotik dokunuşlarla çok tahrik olacaklardır.

Durumu daha kışkırtıcı hale getirmek için, onu kulağına çıldırtan sözler söyleyin. Klasik veya yaratıcı ifadelerle onu çıldırtın. İstediğiniz tüm saçmalıkları söyleyebilirsiniz çünkü Koç için iki kişilik anı ısıtmak ve kaynatmak için ateşli bir tamamlayıcı olacaktır.

Beklentiler yaratın ve partnerinize hükmetmek isteyin. Ancak, bu burcun yerlileri her zaman operasyonlardan sorumlu olmak istediklerinden, baskın olması onun için daha kolaydır.

İdeal konum

Sonuçları düşünmeden veya ölçmeden, birçok insan için her yer seks içindir. Evde, umumi tuvaletlerde veya ortaya çıkan herhangi bir fırsatta. Ancak Koç’un cinsel ilişkisini daha da iyi hale getirebilecek çarpıcı farklılıklar var.

Koç her yerde seks için hazırdır. Seyahat ediyorlarsa, uçaklarda bile. Ancak özgürlüğe ve yaratıcılığa değer veren insanlar oldukları için seks yaparken doğayla iç içe olduklarında kendilerini çok daha iyi hissedeceklerdir.

Fantezi

Koç’un cinsel fantezileri, konu seks olduğunda yaratıcılıklarına hükmeder. Teşhirciler doğaları gereği dünyada kendilerini daha iyi hissetmek için zevk veren her şeyi kabul ederler. Fantezileri arasında, pencereleri herkesin görebileceği bir arabanın üstünde veya içinde seks yapmak bile onlar için olağanüstü bir hareket olacaktır. Etraflarında ne olduğunu umursamayan tipler olduklarından, ne olursa olsun anın tadını çıkarmak isterler.

Her burcun cinsel pozisyonu

Boğa

Boğa, kuralları ve rutinleri ihlal etmeyen tiptir. Ancak çok fazla zevk ve yanma ile iyi bir cinsel ilişkiden vazgeçmezler. Seks için çok fazla özelliklere sahipler ve sonuçları iddialarında cesaret verici. Her zevk anında en çok neyi tercih ettiklerini kontrol edin.

En iyi pozisyonlar

Mükemmel aşıklar olarak kabul edilen Boğaların orgazma ulaşmak için acelesi yoktur. Her anı keşfetmeyi severler ve her cinsel saniyenin tadını çıkarmayı ihmal etmezler. Kalıplardan sapmadan ve daha rahat hissetmek için “baba ve anne” pozisyonunu tercih ederler. Bu sayede rahatsızlık veya acı veren ve acıya neden olan pozisyonlar olmadan daha fazla zevk etkisi hissedebilirler.

En çok, her anı eşsizmiş gibi hissetmektir. İlişkileri renklendiren, son dakika fikirleri Boğa burcunun cinsel gücünü artırır.

Erojen bölgeler

Boğaların erojen bölgeleri boyun ve boyun arkasıdır. Basitçe, bu bölgelerdeki öpücükler, “kokular”, yalamalar ve hafif ısırıklar ile Boğa partneriniz için yoğun bir zevk yaratabilirsiniz. Ve onları şakalarla çıldırmak için kulaklarına takmak yeterlidir.

Bu nedenle, Boğa’nın seks arzusunu ifade etmesini sağlamak için, vücudunun bu bölgelerini kullanarak onu hareket ettirin ve cinsel hazzı unutulmaz saatlere dönüştürün.

İdeal konum

Boğa, yemek yapmaktan zevk alan burçtur. Çatalla iyi olduğu düşünüldüğünde, masalarda, tezgahlarda ve hatta lavabo tezgahlarında seks yapmak onlar için fena değil. Mutfak zemininde aksesuarları olan bir şilte üzerindeyse, bayılacağından emin olabilirsiniz. Ve ilişkinin sonunda aşk yuvasının etrafına yiyecek yayarsa zor olmayacaktır.

Ve oyunu daha da geliştirmek için Boğalar, önlükler, nesneler veya cinsel çekicilik içeren diğer aksesuarlar gibi mutfağa benzeyen cinsel aksesuarlardan vazgeçmezler.

Fantezi

Bir önceki konuda bahsedildiği gibi, Boğa yemekle ilgili her şeyi sever. Sekste, mutfakta olursa her şey güzel olur. Şimdi, fanteziler arasında yemek de çok geride değil. Her türlü yiyecek oyunun bir parçası olabilir.

Rahatlatıcı ve yemeklik yağlarla yapılan masajlar ve krem ​​şanti, çilek veya diğer meyvelerin bulaşması, Torosları duvarlara tırmandırır.

Her burcun cinsel pozisyonu

ikizler

Üçüncü burç, cinsel ilişkilerini renklendirmeyi sever. Çok konuşmayı seven ve kendini ifade etmeyi bilen bir burç olarak bilinen İkizler’in konu seks olduğunda emir vermesi zor olmayacaktır. Doğası gereği yaratıcı, zevkini hissetmek için daha önce hiç hayal edilmemiş durumlar icat edecek. Aşağıda daha fazlasını kontrol edin.

En iyi pozisyonlar

Tercih ettikleri ilişkilerde İkizler ayakta durmayı sever. Partnerinin tepkilerini göz göze görmek ve cinsel duyuları derinden hissetmek ister. Bir fetiş gibi, partnerinizin zevkini hissetmek sizin sonsuz zevkinizin tamamlayıcısı gibidir. Ancak bu, yatakta olasılıkların olmayacağı anlamına gelmez.

İpucu, İkizlerin neyin en iyi olduğuna karar vermesine ve anların sanki özelmiş gibi tadını çıkarmasına izin vermektir. Ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyorlar. Bu nedenle, senaryoyu elinizde bırakmak en iyi seçenektir. En çok da yatağı ateşe vermektir.

Erojen bölgeler

İkizler’in erojen bölgeleri, hissedecekleri zevk tartışılmaz olacak şekilde karışır. Bir İkizler’i zevkle çıldırmak için, göğsünden, karnından ve kollarından ellere okşamak ve dokunmak yeterlidir.

Rutinden ve standartlaştırılmış olandan uzaklaşmak için Geminiler yenilik yapmayı sever ve bu nedenle her şey mantıklıdır. Rahatlamak için yapılan omuz masajları, el ve ayak dokunuşları ve kulaktan kulağa söylenen birçok şey Geminileri çıldırtır.

İdeal konum

İkizler, bir çıkmaza saplanıp kalmadıkları için özgürlüğün tatlı tadını hissetmeye ihtiyaç duyarlar. Ve iyi bir maceraya ihtiyaçları olmadığı için adrenalin severler. Bu nedenle, bu zamanlarda spontan seks onun için çok şey fark edecek.

Tehlike hissine ve olası patlamalara bayıldıkları için, keşfedilebilecekleri yerde seks yapmak bitirilmesi gereken bir şeydir. Her yerde olsun, İkizler yerlileri sadece zevk ve orgazmla ilgilenirler. Pek çok insanın artık sahip olmadığı anlar için bile görülmek ve ne kadar mutlu olduklarını göstermek için ısrar eden tiplerdir.

Fantezi

İkizler burcunun libidosunu bozmak için alay etmek harika seçeneklerdir. Avantajlarıyla uğraşmak, uzaktan saçma sapan konuşmak veya erotik durumları simüle etmek, bu yerlileri kurşun noktasında ve zevkle inlemeye hazır bırakmak için yeterlidir.

İkizleri şehvetle deli eden şey, sekse benzeyen şakalar yapmasıdır. Günün herhangi bir saatinde, diz çöküp ne olursa olsun izin vermeleri için bir söz söyleyin. Ve ifade kolaylığı ve zekası nedeniyle gerisini İkizler’e bırakmak, unutulmaz sonuçları bekliyor.

Her burcun cinsel pozisyonu

Yengeç

Yengeç cinsel açıdan çok geride değil. Doğası gereği kararsız olsa bile, seks sırasında bunun olmasına izin verir. Ama her şeyi ustalıkla hazırlayın ki hiçbir şey ters gitmesin. Bununla kendinizi güvende hissedersiniz ve seksi günlük rutini kırmak için harika bir seçenek haline getirirsiniz. Ancak, tahakküm söz konusu olduğunda sever. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıya bakın.

En iyi pozisyonlar

Yengeçler duygusallığa çekilmekten hoşlanırlar. Bunun için ve kendisini iyi ve ayrıcalıklı hissettirecek bir şekilde, partnerini ister sevecen, ister romantik, hatta belirli bir saldırganlıkla hareket etsin, onun üstünde bırakmayı sever.

Ama onu çıldırtan pozisyonları için Yengeç, ünlü nilüfer çiçeğini sever. Böylece kendisini ne kadar hissedeceğini bilir ve partnerine aşırı zevk verir. Yengeçler için seks nasıl yapılırsa yapılsın sevgiye ihtiyaç duyar. Ve elbette, ünlü ön sevişmeyi kaçıramazsınız.

Erojen bölgeler

Yengeç’in erojen bölgeleri yaklaşıklık ile başlar. O zaman bağlantı olmalı. Ardından, güvenliği yükleyin. Her şeyi baştan beğenen bir burç olduğu için çekiciliği hissetmesi ve dolayısıyla cinsel hazzın neler sağlayabileceğini hissetmesi gerekir.

Göğsüne, meme uçlarına ve göğsüne dokunarak kolayca uyandırılır. Bu bölgelerdeki herhangi bir fiziksel temas, ister öpmek, ister yalamak, ister ısırmak olsun, hissedeceği zevk için tepkisiz bırakacaktır. Hem erkekler hem de kadınlar için zayıf noktalarınız size zevk ve cinsel tatmin getirecektir.

İdeal konum

Yengeç burcu rutinde çok gelenekseldir. Seks için, cinsel eylemi gerçekleştirmek için tercihen yataklı bir yer olmalıdır. Maceraları, heyecan verici durumları veya adrenalin içeren durumları tercih etmeyen Yengeçler, iyi seks yapmak için evlerinin rahatlığını ve güvenliğini tercih ederler.

Şimdi, bir gözlem. Yengeç yerlileri evde olsalar bile duş altında, oturma odasında, mutfakta veya masada sıcak anları kaçırmazlar. Onlar için önemli olan, kendi kişisel evrenlerinde olmak ve bununla birlikte, durumun mutlak efendisi olduklarını hissetmektir.

Fantezi

Klasik öğretmen-öğrenci oyununu mutlaka duymuşsunuzdur. Ve hikaye devam ederken, öğretmen emirleri veren kişidir. Bu nedenle, gündelik oyunlar Yengeçlerin cinsel ilişkisinin bir parçasıdır. Onlar için icat etmek ve yenilik yapmak, rutinden tamamen çıkmak demektir. Ve evde olmayı sevdikleri için, evlerinin her olasılığını keşfedebilmek daha da iyidir.

Yengeç’i çılgına çeviren bir diğer şey de kostümler. Kadınlar iç çamaşırı ve iç çamaşırı alabilirler. Erkekler için, cinsel organı tanımlayan mayo veya iç çamaşırında olmak, eşlerini kendilerini tepeye atmaya hazır hale getirecektir. Bunlar yüzeysel görünebilecek, ancak bu kadar yaratıcılık için vazgeçilmez unsurlardır.

Her burcun cinsel pozisyonu

Aslan

İsteklerinin efendileri ve kendilerini birçok durumun efendisi buldukları için Aslanlar, ormanın kralları kadar açgözlüdür. Ancak, önce gelen iyi bir cinsel performansın sonucudur. Egoları havada olduğundan, konu seks olduğunda herkesten daha iyi anladıklarını göstermek isterler. Aslanların neler yapabileceğini görün.

En iyi pozisyonlar

Leo’nun sevdiği en iyi pozisyonlardan biri ünlü “yan” pozisyondur. Endişeniz, kendiniz ve eşiniz için rahatlık yaratmaktır. Bu nedenle, zevk veren, ancak acı veya rahatsızlığa neden olmayan alternatifler üretebilir ve arayabilir.

Yakınlık anlarında, Aslanlar zevk üretmek ve almak ister. Seksle ilgili çılgın şeylerden hoşlanmazlar ve maceralar ya da ayırt etme eksikliği gibi durumlara karşı biraz isteksizdirler. Geleneksel çizgiyi tercih ederler ve partnerlerini tatmin etmek için her şeyi yaparlar.

Erojen bölgeler

Aslan yerlilerinin erojen bölgelerinden biri sırttır. Omurga sizin zevk sürüşünüzdür. Bununla birlikte, masajları, okşamaları ve hatta birkaç hafif çizikleri mükemmelleştirmek sizi çıldırtacak. Ve eğer masaj yağları kullanırsanız, kimseye sahip olmayacaksınız.

Bir başka noktada Aslan’ı keyifle tutuşturacak bir diğer yer ise göbek bölgesidir. Bu yüzden oraya çok yavaş gidin. Elleriniz ve ağzınızla okşayın. Her fırsatta Leo partnerinizin vahşilerin kralı kadar yüksek sesle kükreyeceğini görün.

İdeal konum

Doğaları gereği kibirli ve büyük bir ego ve coşkuya sahip oldukları için, şehirdeki bir sarayda kısa bir an bile değer. Aslan’ın bunu istemesi ve gerçekleştirmesi yeterlidir. Aslanlar evlerinden lüks ve rahat otellere veya motellere kadar sofistike yerleri tercih ederler.

Böylece, eğer arınma yerindeyseler, yaratıcı rollerini uygulayabilecekler ve arkadaşlarına tam bir zevk garanti etmek için fantezilerini serbest bırakabilecekler. Leo için seks şehvet, kötülük ve güçle doldurulmalıdır.

Fantezi

Bir önceki konuda bahsedildiği gibi, Leo güzel, zarif ve lüks olanı sever. Onu büyük aynaları, köpük banyosu ve şampanyası olan bir yere götürmek, fantezilerini uyandırmaya hazır hale getirmektir.

Ve gizli arzuları arasında, Leo damgasını vurmayı sever. Bu burcun yerlileri için vahşi seks, aşkla seks kadar doğaldır. Ancak özleriyle katkıda bulunmak için Aslanlar, eşleri için unutulmaz hale gelecek çizikler veya küçük çürükler olsun, geçişlerini kaydedecektir.

Her burcun cinsel pozisyonu

Başak

Başakların uyduğu çok fazla kural yoktur. Cömertlik burcunun bir özelliği olduğu için her şeyi şikayet etmeden ve kötü bulmadan kabul ederler. İsteklidirler ve zevk formlarını irade ve insan sıcaklığıyla karşılarlar. Ancak, işaretleri için diğer cinsel yönlerde mükemmeldirler. Ne olduklarını bulmak için metinle devam edin.

En iyi pozisyonlar

Başakların seks konusunda hayatını kolaylaştırmak için en sevdiği pozisyon ünlü “kavrulmuş tavuk”tur. Böylece, penetrasyon anında daha fazla ayarlamaya sahip olacak ve partnerini girişimleriyle tamamen çıldırtacak. Başak ezilmekten hoşlanmaz ve bir kayma cinsel eylemi baltalayabilir.

İşaretin yerlilerinin oyuncak, yağ veya diğer nesnelerin kullanımı gibi ünlü cinsel sahnelerden hoşlanmadıklarını söylemeye değer. Zevk için zevk vermek isterler ve o anın önüne geçeceğini düşündükleri her şeyden vazgeçerler.

Erojen bölgeler

Başak yerlilerini seks anında şaşırtmak için ellerinize, karnınıza ve kasıklarınıza dokunmak sizi karıncalandıracaktır. Bu bölgeler Başaklar tarafından vücudun sergilenmeye hazır olması ve bu nedenle çok iyi temizlenmesi gereken parçaları olarak görülür. Doğası gereği düzenli ve temiz olan Başaklar, iyi bir temizliğe ihtiyaç duymazlar ve seks öncesi ve sonrası kapsamlı bir banyoya ihtiyaç duyarlar.

İdeal konum

Başaklar yeniliklerden hoşlansalar da seks anında kendilerini serbest bırakmak için evlerinin rahatlığını tercih ederler. Ortam çarşaflarınızın kokusu, taze ve yıkama kokuları içermelidir. Bu şekilde kendilerini güvende hissedecekler ve samimi anlar yaşama konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olacaklar. Öyle ki, seks için sadece herhangi bir yer değil, Başak yerlilerinin cinsel zevklerini belirleyemez.

Fantezi

Teraziler için herhangi bir cinsel pozisyon iyidir. Onlar için gerçekten önemli olan ilişkinin zevkidir. Yatakta mükemmel bir ortak olarak kabul edildiğinden, yenilik yapmak her zaman iyidir. Öneri, cinsel ilişki sırasında daha fazla yaratıcılığın olması ve böylece hazzın iki katına çıkmasıdır. Bununla, sürekli bir ilişki olması gereken şey, utanmaz bir seks partisine dönüşür. Daha fazlasını öğrenin.

En iyi pozisyonlar

Teraziler belirli bir cinsel pozisyonla ilgilenmezler. Ancak daha fazla tepkiyi övmek ve kışkırtmak için Terazi, yetenekleri geliştikçe kendini terfi ettirebilir. Böylece, yaptığınız herhangi bir pozisyon, partnerinizde yüksek bir karşılıklılık yaratacak ve ilişkiyi daha sıcak ve daha zevkli hale getirecektir. Cinsel performanslarının daha fazla dinamizm kazanması için Terazi, her şeyi bırakıp gitmesine izin verebilir.

Erojen bölgeler

Kalça bölgesindeki herhangi bir uyarı, Terazi yerlilerini kışkırtacaktır. Hem erkekler hem de kadınlar için bu bölgedeki dokunuşlar ve sözlü temaslar en saf zevke ve hayali deliliğe bir davettir. İpucu, cinsel eyleme daha fazla iyimserlik kazandıracak bir eylem olan anal seks içindir.

Ve Teraziler fiziksel estetik konusunda çok endişelidir. Güzelliğe değer verirler ve yanlarında olan kişinin vücudunun her detayını keşfetmek isterler. Ancak bu temel değildir çünkü duygusal olarak Terazi tüm sevgisini ve tutkusunu seks sırasında biriktirecektir.

Her burcun cinsel pozisyonu

Terazi

Teraziler için herhangi bir cinsel pozisyon iyidir. Onlar için gerçekten önemli olan ilişkinin zevkidir. Yatakta mükemmel bir ortak olarak kabul edildiğinden, yenilik yapmak her zaman iyidir. Öneri, cinsel ilişki sırasında daha fazla yaratıcılığın olması ve böylece hazzın iki katına çıkmasıdır. Bununla, sürekli bir ilişki olması gereken şey, utanmaz bir seks partisine dönüşür. Daha fazlasını öğrenin.

İdeal konum

Maceracı olmadan, Terazi bu konuda Aslanlarla eşittir. Seks için enfes ve lüks bir yeri severler. Onlar için, yerin konforu ve standardı, yapacakları şeyle eşleşmelidir.

Ancak herhangi bir Terazi’yi çok rahat ve maksimum heyecanla yapan şey, yerin sıcaklığıdır. Esanslar, mumlar, kaliteli çarşaflar ve özel aydınlatma sizi seks sırasında arzularınızı yüceltmeye hazır hale getirecek.

Fantezi

Terazileri fantezilerde ateşe veren şey mastürbasyon, daha sonra izlemek için seks filme çekmek ve porno film oyuncularını taklit etmektir. Görsel zevk, Terazi yerlilerinin fantezilerine büyük bir destektir. Ayrıca, seks zamanı senaryoları etkin bir şekilde ölçülmelidir.

Gül yaprakları, mumlar ve çok rahat ortamlar gibi şeyler, fantezileriyle Terazi’yi bir kurşun noktasında bırakıyor. Düşüncelerinizi etkileyen yerin atmosferidir. İster evde ister motelde olsun, çevre kimyası olmalıdır.

Her burcun cinsel pozisyonu

Akrep

Bu burcun seks söz konusu olduğunda tanıtıma ihtiyacı yoktur, Plüton tarafından yönetilen Akrep, cinsel güç tarafından yönlendirilir ve herhangi bir dokunuş veya olay sizi kolayca heyecanlandırabilir. Akrepler için seks zamanı özeldir ve eylemi harekete geçiren her şey olabilir. Arzuları ve tercihleri ​​yoldaşlarını büyüler. Aşağıda ne anlama geldiğini görün.

İdeal konum

Akrepler son dakika seksine pek meraklı değildir ve bunun için seksin doğal olarak akması için rahat ve konforlu bir yer olmalıdır. Moteller ve eviniz tartışılmaz. Akrep yerlileri enfes bir yerin tadını çıkarır, ancak daha basit yerler de heyecanlarını kaybetmelerine neden olmaz.

İlişkinin gerçekleşmesi için ortamın biraz ışık, ortam sesi ve çarşaflarda veya döşemelerde yumuşaklık ile hoş olması gerekir. Hafiflik ve suç ortaklığı, onun yanma unsurlarıdır.

Fantezi

Akrep yerlileri için haberler bekliyoruz. Ancak, aksesuar veya seks oyuncaklarıyla pek ilgili değiller. Partnerlerinin vücudunu keşfetmeyi ve kendilerini sömürülmüş hissetmeyi tercih ederler. Yeni başlayanlar için, iyi bir oral seks, ilişkinin alev alacağının habercisidir.

Doğası gereği çalışkan olan Akrep burcu, soyundan gelenlere seks sırasında yaşadıklarının terini önerir. Partnerin daha önce hiç yaşamadığı eylemlerde, cinsel bilgeliklerini paylaşarak her ikisine de unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Her burcun cinsel pozisyonu

Yay Burcu

Yay, cinsel rutinden tamamen kaçan burçtur. Yarı insan, yarı vahşi hayvan içgüdüsü olan yerlileri son derece ateşlidir ve eğer partner cevap vermezse, kimya olmaz. Bunun için Yaylar yenilik yapar ve cinsel eylemdeki en gergin anlara bile ulaşırlar. Aşağıda daha fazlasını anlayın.

En iyi pozisyonlar

Doğası gereği kendiliğinden olan Yay yerlileri, çarpma yaparken yakalanma riskini almayı severler. Halkın içinde, sorunları görmezler ve ortaya çıkıp anlatacak hikayeleri olmasını isterler. Son dakika teklifleri sizi alevler içinde bırakır ve bunun için kendilerini daha iyiye veya daha kötüye hazırlamaya çalışırlar.

Ayakta, önde veya arkada, bu pozisyon, cinsel eyleme teşvik edildiğinde gerçek bir orgazm ve zevk patlaması olduğunu gösterir. Bu şekilde Yaylar, vahşi yanlarının zevk arama niyetlerinde son derece canlandırıcı olduğuna ikna olurlar.

Erojen bölgeler

Erojen bölgelerinde Yay, uyluk ve kalçaları okşamaktan hoşlanır. Erotik oyuncaklar ve özel yağlar kullanabilirsiniz, ancak bir ipucu: partnerinize rehberlik etmelerine izin vermek iyidir, böylece seks sırasında daha fazla zevk hissederler. Bir diğer ipucu ise çok susamış olarak çömleğe gitmek iyi değildir. Yay, ayak izlerini hissetmeli ve bununla birlikte canavarlarını serbest bırakmalıdır.

İdeal konum

Yaylar için yerler sorun değil. Her yerde seks yapabilirsiniz. Partilerde, kulüplerde, ofislerde, halka açık yerlerde veya restoran banyolarında. Yay burcu için önemli olan fırsatı kaçırmamaktır.

Burada daha önce de belirtildiği gibi, hiçbir yerde yapılmaması gerekeni yaparken yakalanma tehlikesinden zevk alırlar. Ve bu uyarılma onları seks için daha çok çıldırtır. Düşüncelerinize göre, daha sonra bırakmaktan zevk almak daha iyidir.

Fantezi

Yay burcu, fantezilerinde kendini özgür hissettiği sürece her şeyi yapabilir. Gösteriş yapmayı sevdikleri için şehvetlerini bastırmaktansa risk almayı tercih ederler. Bu nedenle, eğer doğanın ortasındalarsa, hayatlarında şimdiye kadar yapılmış en iyi cinsel eylemleri gerçekleştireceklerdir. Bu nedenle, Yay yerlilerinin cinsel içgüdülerinin doğa tarafından yönetildiğini anlamak gerekir, çünkü uzun süre kapana kısılamayan iç canavarları vardır.

Her burcun cinsel pozisyonu

Oğlak

Doğası gereği uysal olan Oğlaklar, konu seks olduğunda biraz farklıdır. Hakimiyeti severler ve acıyı kabul ederler. Ama yaralanmalara neden olan hiçbir şey yok, tamam mı? Sadomazoşizm unsurlarından hoşlananlar için, Oğlak yerlileri uygulama için mükemmeldir. Aşağıda, bu işaret davranışlarını daha iyi anlayın.

En iyi pozisyonlar

Oğlak’ın duruma tamamen hakim olmasına izin vermek için en iyi pozisyon “dört ayak üzerinde”. Tamamlamak için, küfürlü konuşma, bu yerlileri daha da kızdırmak için bir ipucudur. Ve yastıkları kullanarak ya da inleyen ortağı susturarak, onları saçmalık kralları yapın.

Ancak parametreleri belirlemek için ve sekste daha yoğun hareketlerin pratiği varsa, sınırları aşmamak için bir konuşma yapılması tavsiye edilir. Seks zamanı her şeyden önce haz üretmelidir.

Erojen bölgeler

Seks anında bu kadar çok dayatma karşısında bile Oğlak burcunun en çok zevk aldığı yerlerden biri de dizleridir. Kulağa tuhaf bile gelebilir, ancak vücudun bu kısmı onlar için anlamı olan cinsel bir yönü temsil eder.

Ancak daha iddialı olmak gerekirse, omurga da size keyif veren bir diğer kısımdır. Rahatlatıcı masajlar, okşamalar ve diğer okşamalar, pek çok nazik hareketle Oğlak’ı neredeyse uykuya dalar. Ama hata yapma. Onlar şiddetli.

İdeal konum

Seks yapmak için ideal yerler arasında oteller ve moteller var. Ve öngörülemeyen olay risklerinin olmaması için uzak olmaları gerekir. Rahat ve keyifli bu yerler, fantezilerin mümkün olan en iyi şekilde ortaya çıkması için yeterli rahatlık sağlamalıdır.

Oğlaklar, seks konusunda genellikle aceleleri olmadığı için her şeyi kendi yöntemleriyle yapmayı severler. Bunun için diğer mahallelerde risk almak için evlerinin güvenliğini terk edebiliyorlar.

Fantezi

Bu tema Oğlaklar için merak uyandırır. Gençken, hakimiyet ve öğrenme sanatında daha deneyimli insanlarla pozisyon almayı severler. Böylece yutulmaya hazır masum çıraklar haline gelirler.

Zaman geçtikçe roller tersine döner. İlk cinsel deneyimlerini arayan genç insanlara ilgi duyuyor. Oğlaklar için bu, balıkların ağlarına düşmesi gibidir. Cinsel oyunda, Oğlak yerlileri, daha önce hiç dahil edilmemiş zevkleri tatmin ettikleri ve açıkladıkları sürece birçok maceraya hazırdır.

Her burcun cinsel pozisyonu

Kova

İlişki için tamamlayıcı oyuncaklar varsa, Kovalar sekste kolayca uyarılabilir. Çiftler için biri aksesuar kullanırken diğeri penetrasyon sağlarken, uyaranlar oldukça patlayıcıdır. Ve güçlendirmek için, görünüş, cinsel eylemde suç ortaklığı kurulacak şekilde ayarlanmalıdır. Sonra neyi tercih ettiklerini görün.

En iyi pozisyonlar

En iyi pozisyonlar hakkında, Kovaların ortaklarının zevk duygusunu iyi görmeleri gerekir. İşaret yerlileri, üstlerinde veya altlarında oturduklarında, erotik tamamlayıcılar kullanarak eylemi canlandırabilirler. Bir ipucu olarak, çift penetrasyon onların en yüksek zevk oranıdır.

Erojen bölgeler

Kova yerlilerinin erojen bölgeleri uyluk ve topuklardır. İkincisi cinsellikle çok ilgili değildir, ancak eşin vücudun bu bölgesinde dokunuşlar, öpücükler ve okşamalar ile yenilik yapması ve memnun etmesi mümkündür. Bu nedenle, onları sekste motive edecek şey bu değildir.

Bu nedenle ipucu, yaratıcılığı kullanmak ve Kova’ya dokunmaya duyarlı belirli alanlarda zevk hissettirmektir. Göğüsler, meme uçları, göbek, kasık, boyun ve ense, Oğlakların çıldırmasına neden olacak uyaranları deneyimlemeye ve hissetmeye değer alanlardır.

İdeal konum

Kova burcu, yenilikler tarafından yönlendirilir. Seks sırasında, onların soyundan gelenler her yerde ilişkilerden zevk alırlar ve onlar için önemli olan eylemin kendisidir. Ancak, seksin unutulmaz olması için koşullar yaratan rahat bir mekandan vazgeçmezler.

Kovalar için önemli olan seks yapma fırsatıdır. Evde olmasanız bile, herhangi bir yerde gerçekleşen herhangi bir motivasyon istenenden daha fazladır.

Fantezi

Önyargıları, etiketleri veya tabuları kıran Kova, en samimi arzularını yerine getirme çabalarını ölçmez. Seksin daha yoğun bir şekilde akışını sağlamak için üçlüleri sever, seks partilerine katılır ve kendisine basit bir “merhaba” diyen kimseyi dışlamaz.

Herhangi bir yerde yenilikleri keşfetmek, Oğlak’ı seks için doyumsuz ve tutkulu bir ortak yapacaktır. Üstüne üstlük, yasak yerler bile onun doyuma ulaşması için çok önemlidir.

Her burcun cinsel pozisyonu

Balık

Zodyakın son işareti ile aynı olamazdı. Balık yerlileri, uyaranlara anında tepki vererek beden dilini yorumlayabilir. O kadar anlayışlıdırlar ki, onlar için seks hiçbir şekilde yapılamayacak bir tamamlayıcıdır. Zevk yaratma sanatına ilişkin konumları oldukça yenilikçidir. Ödeme.

En iyi pozisyonlar

En iyi konumlarında, binek Balıkların favorisidir. Diğer teknikler için, klasik 69 ve “dört ayak üzerinde” pozisyonu gibi cinsel fantezileri içeren pozisyonlar belirtilir. Ancak zevkin tam olması için, olağandışı görünebilecek yaratıcılık ve fikirlerle yenilik yapmak, deneyimlerde cesaret verici sonuçlar getirecektir.Erojen bölgeler

Balıkların ana erojen bölgesinin cinsel fetişlerin bir unsuru olduğu bilinmektedir. Ayaklar, zevk yaratmak için temel unsurlar haline gelir. İyi bir masaj veya ilişkiyi şehvetlendiren dokunuşlar, keyifli anlara başlamak için iyi bir başlangıçtır.

Bir ipucu olarak, ayak masajı yağlarını kullanmaya değer. Ancak bu bölge hassas olduğundan ve gıdıklanabileceğinden yavaş gidilmesi önerilir.

İdeal konum

Su elementine ait bir işaret olarak, herhangi bir ıslak yer Balık’a zevk verecektir. Duşların, şelalelerin, yüzme havuzlarının veya diğer yerlerin altında, burcun yerlileri bu yerlerin neden olduğu şehvetin yanması ile çıldıracak.

Fantezi

Fantezileri arasında suyun olduğu yerlerde olmak Balıkları seks anında en mutlu varlık yapacaktır. Sudaki seks size zevk verir. Tuhaf görünse de, su altı seksi, Balık yerlileri için yüksek libido anlarını doyurmanın imkansız olmadığının kanıtıdır.

Her burcun cinsel pozisyonu

İşaretler cinsel pozisyon tercihini nasıl etkileyebilir?

Sonuç olarak, işaretlerin takdir ettiği en iyi cinsel pozisyonları öğrendiniz. Diğer tamamlayıcı bilgilerde ise mekânlar ve cinsel fanteziler gibi ilişkiyi tamamlayan unsurlar vardır. İşaretler için, her birinin özellikleri cinsel anları güçlü bir şekilde etkiler.

Konumlarla ilgili olarak, yerlilerin karakteristik davranışları, olma biçimlerini zevk anlarına uyguladıkları için cinsel eylemde aracılık eder. Bununla birlikte, astral elementlerin naiplikleri, Akrep’te olduğu gibi, çeşitli kişisel davranışlarındaki işaretleri etkiler. İşaret Plüton tarafından yönetildiğinden, Akrepler, varoluşun temel temelleri olarak cinsel ilişkilere sahip oldukları bilinmektedir.

Bu nedenle, burçlar için cinsiyetin oldukça yenilikçi olduğu ve zodyak ve unsurlarının insanlara cinsel eylemlerini gerçekleştirmeleri için özel ihtiyaçlar verdiği ve nerede ve kiminle olurlarsa olsunlar kendilerine ve partnerlerine zevk garantisi verdiği analiz edilebilir. olmak. En çok, her duygunun, duygular için unutulmaz olacak bir şey olarak tadını çıkarmaktır.

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler