İlk Kez Nasıl Seks Yapılır : Püf Noktaları 2023!

İlk Kez Nasıl Seks Yapılır : Püf Noktaları 2023!
İlk Kez Nasıl Seks Yapılır : Püf Noktaları 2023!
6 Temmuz 2021

İlk Kez Nasıl Seks Yapılır : İpuçları ve Püf Noktaları ! Olgunlaştıkça, ilk kez seks yapmayı düşünmeye başlayabilirsiniz. Buna ek olarak, nasıl bir his olduğunu, ona eşlik edebilecek herhangi bir endişe ile nasıl başa çıkılacağını ve nasıl güvende olunacağını merak ediyor olabilirsiniz.

İlk Kez Nasıl Seks Yapılır: İpuçları ve Püf Noktaları!

İlk Kez Nasıl Seks Yapılır: İpuçları ve Püf Noktaları!

İlk kez seks yapmak : bilmeniz gerekenler

İlk kez seks yapmayı düşünüyorsanız, muhtemelen aklınızdan geçen birçok şey vardır. Vücudunuzun değişip değişmeyeceğini veya acıyıp acımayacağını merak ediyor olabilirsiniz. İlk kez seks hakkında aklınıza gelebilecek bazı soruların yanıtlarını bulmak için okumaya devam edin.

Seks yaptığınızda vücudunuza ne olur?

İlk kez seks yaptıktan sonra vücudunuz herhangi bir belirti belirtisi göstermeyecektir. Birisinin seks yaptığınızı bilmesinin tek yolu, sizin veya bir başkasının onlara söylemesidir.

Seks yaparken ağır nefes alıp terleyebilir ve cildiniz kızarabilir. Bu değişiklikler cinsiyetin fiziksel yapısından kaynaklanmaktadır. Seks sırasında, artan kan akışı nedeniyle vulvanız da şişebilir. Seksten sonra vücudunuz tıpkı egzersizden sonra olduğu gibi normale döner.

Çoğu kadın, vajinada egzersiz, ilk kez seks veya diğer aktiviteler sırasında esneyen veya yırtılabilen bir zar olan bir kızlık zarı ile doğar. İlk cinsel ilişkinizde kızlık zarınız uzayabilir ve yırtılırsa biraz kanama yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, ilk kez seks sırasında kanama her zaman oluşmaz. Pek çok insan, seks yapmadan önce istemeden kızlık zarını kırmıştır. Eğer ediyorsanız kanama endişe , koyu renkli havlu veya lekeleri önleyebilir bezin üzerine yatarak.

İlk kez seks yaptığımda canım acıyacak mı?

İlk kez seks yapmakla ilgili kaygıların çoğu, acı çekip çekmeyeceğine odaklanır. Rahatlarsanız, kendinizi rahat hissederseniz ve vücudunuza dikkat ederseniz, muhtemelen herhangi bir ağrı olmayacaktır. Bu deneyim sizin için yeni olduğu için biraz rahatsızlık hissedebilirsiniz.

Ağrı hissediyorsanız, bunun nedeni büyük olasılıkla sürtünmedir. Penetran seks sırasında sürtünme, vajinanıza giren bir şeyin girişini kolaylaştırmak için yeterli vajinal yağlama olmadığında ortaya çıkar. Bolca ön sevişme yapmak vajinayı daha fazla yağlanmaya teşvik edebilir.

Kayganlaştırıcı kullanmak, ilişkiyi daha rahat ve keyifli hale getirebilir.

Orgazm olacak mıyım?

Siz ve eşiniz ilk kez nasıl seks yapacağınızı çözerken, bunun filmlerde sıklıkla tasvir edildiği kadar büyülü olacağına inanabilirsiniz. Bununla birlikte, ilk seferinizin neredeyse pürüzsüz veya iyi koreografisi yapılmaması olasıdır.

Birçok insan için ilk seferleri garip ve biraz rahatsız edici bir ilişkidir. Bunun üzerine, ikiniz de gergin olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda orgazma ulaşmak zor olabilir . Bu tamamen normaldir. Aslında, orgazm olmadan seks oldukça zevkli olabilir ve siz ve eşiniz için daha fazla bağlantı kurmanız için iyi bir yol olabilir.

İlk kez seks yaparak hamile kalabilir miyim?

Bazı toplumlarda ilk kez seks yaptığınızda hamile kalamayacağınız konusunda bir efsane vardır. Bu yanlış. Zaten adet görmeye başladıysanız, seks yaparsanız hamile kalabilirsiniz.

Hamile kalmak istemiyorsanız her cinsel ilişkide doğum kontrol yöntemi kullanmalısınız.

İlk kez seks : kaygıyı azaltmanın yolları

İlk kez seks yapıyorsanız, endişeli hissedebilirsiniz. Bu yaygın ve tamamen normaldir. Bu kaygıyla başa çıkmak için yapabileceğiniz birçok şey var.

Doğru ortak

Bazı araştırmalar, güvendiğiniz ve düzenli bir ilişkiniz olan biriyle seks yaptığınızda hem psikolojik hem de fiziksel doyuma sahip olmanızın daha olası olduğunu gösteriyor. Güvendiğiniz biriyle birlikte olmak, kendinizi daha güvende hissetmenize ve durumu kontrol altında tutmanıza yardımcı olabilir.

Cinsel ilişki sonrası kadınların en sık yaptığı 7 davranış - Sağlık Haberleri

Rahat yer

Seks yapmak istiyor ama bu konuda endişeli hissediyorsanız, bunu rahat bulduğunuz bir yerde yapmayı planlayın. Tanıdık olmayan veya rahatsız edici bir yer, neler olup bittiğine odaklanmayı ve olanlardan zevk almayı zorlaştırabilir.

ön sevişme

İlk kez seks yaptığınızda endişe oldukça yaygındır. Bununla birlikte, ön sevişme endişeli duygularınızı azaltmanıza yardımcı olabilir. Ön sevişme, çok fazla öpüşmeyi ve dokunmayı içerir; bu, eşinizin yanı sıra kendi vücudunuzla daha rahat hissetmenize yardımcı olabilir.

Ağırdan almak

Bir sonraki adıma geçmek için seks için acele etmeye çalışmaktan çok fazla endişe gelebilir. Kendinizi ne yapmanız gerektiğini ve bundan sonra ne yapmanız gerektiğini düşünürken bulabilirsiniz. Eğer öyleyse, kendinize odaklanmak için bir dakikanızı ayırın ve şimdiye odaklanın, olayların doğal olarak olmasına izin verin.

Bazı insanlar orgazma ulaşmak için acele ederler. Zaman ayırmak ve yolculuğun tadını çıkarmak, seksi daha rahat ve keyifli bir deneyim haline getirebilir.

Daha sonra tekrar deneyin

İlk kez mükemmelden daha azına sahip olmak çok yaygındır. Ancak bu, seksin her zaman kötü olacağı anlamına gelmez. Pek çok şey, beklentilerinizi tam olarak karşılamayan bir deneyime katkıda bulunabilir.

Daha sonra kendinizi daha rahat hissettiğinizde her zaman tekrar deneyebilirsiniz. Ancak, bir dahaki sefere taahhütte bulunma zorunluluğunuz da yok. Seks yapmak için en iyi zaman, sadece partnerinizin istediği zaman değil, istediğinizden emin olduğunuz zamandır.

İlk kez seks : önce güvenlik!

İlk kez seks yapmayı düşünüyorsanız, kendinizi güvenli olmayan seksten korumanın yollarının farkında olmalısınız. Korunmasız cinsel ilişkiye girmek enfeksiyon bulaştırabilir. İstenmeyen gebeliklere de neden olabilir.

CYBE’lerden kaçınmak

Seks yaparken koruma kullanmazsanız, enfeksiyon kapma riski çok daha yüksektir. Bazı cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar (CYBE) şunları içerir:

 • klamidya
 • HIV/AIDS
 • Hepatit B ve C
 • genital uçuk
 • Frengi
 • bel soğukluğu

Bu hastalıkların bazıları antibiyotikli ilaçlarla tedavi edilebilirken, bazıları tedavi edilemez ve ciddi sağlık etkileri olabilir. HIV’in tedavisi yoktur, ancak virüsü neredeyse tamamen baskılayabilen ilaçlar vardır. Tedavi edilmediği takdirde HIV, tedavisi olmayan AIDS’e dönüşebilir. Cinsel ilişkiye girerken prezervatif kullanmak, bir CYBE kapma riskini büyük ölçüde azaltacaktır.

Doğum kontrolünü atlamayın

Bebek sahibi olmayı planlamıyorsanız, hamilelik olasılığını azaltmak için doğum kontrol yöntemleri kullanmalısınız.

Prezervatif, diyafram veya kep gibi bariyer yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Bunlar spermin yumurtaya ulaşmasını engeller. Doğum kontrol hapı gibi diğer yöntemler, bir yumurtanın salınmamasını sağlamak için hormonlarınızı değiştirir. Sadece prezervatifler hem hamileliğe hem de CYBE’lere karşı koruma sağlar.

İlk kez nasıl seks yapacağınız konusunda kafanız karıştıysa, bu tamamen normal bir duygudur. Endişeli olmak yaygındır, ancak rahat bir yerde doğru partnerle birlikte olmak ve işleri yavaş yavaş almak yardımcı olabilir. Planlanmamış gebeliklerden ve cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlardan kaçınmak için güvenli seks yaptığınızdan emin olun.

ilk kez nasıl seks yapılır , ilk kez cinsellik yaşamak , ilk cinsellik için tavsiyeler , ilk cinsel ilişkide nelere dikkat etmek gerekir , cinsel ilişki , ananas suyu , ananas suyu cinsellikte ne işe yarar , ananas suyu cinsel

Cinsel ilişkiye giriş bölümünde bunları atlamayın…

Cinselliği tam bir eğlence şölenine dönüştürün. Bunu başarmak sizin elinizde…

Oral seks

Cinsel organlardan uzaklaşın ve dudaklarınızın aşağı doğru çalışmasına izin verin. İşin çoğunu ağzın yapacak, ama ellerini tembelleştirme! Onları sözlü olarak zevk alırken vücudunun diğer kısımlarını okşamak için kullanın .

 • Sıcak yap. Aşağıdayken daha az bilinen, ama çok zevkli olan parçaları ihmal etmeyin: klitoral başlık , yani klitorisin üst kısmındaki deri kanadı ve frenulum, alt taraftaki küçük cilt kırışıklığı şaftın kafa ile birleştiği yer penisin .
 • Güvenli tutmak. Biraz aromalı prezervatifler vegüvenli oral seks için diş barajları . Nefis ve cinsel açıdan sorumlu!

Vajinal penetrasyon

Vajinal penetrasyon nihai hedef olmak zorunda değildir – ikinizin de içinde olduğu diğer herhangi bir cinsel eyleme giden yolda bir mola olabilir.

Parmaklarla, seks oyuncakları ve kayışlarla veya bir penis veya bir kombinasyonla yapabilirsiniz.

 • Sıcak yap. Bunu köpek tarzı yapmak , nüfuz eden ortağa alıcı ortağın G noktasına kolay erişim sağlar . Ve manzara, bu bir bonus.
 • Güvenli tutmak. Yağlama , nüfuz eden ne olursa olsun bir zorunluluktur. birısınma yağı kelimenin tam anlamıyla penetrasyonu daha da sıcak hale getirecektir.

Anal nüfuz

Ağırdan alın ve ikiniz de seviyorsanız biraz anal oyunun tadını çıkarın . Senin ile yapın dil , parmaklar, popo fiş ya da bir penis. Eksik etmeyin Kayganlaştırıcı !

 • Sıcak yap. Köpek pozisyonu du jour gibi görünüyor! Delici eşe klitoris, penis, perine ve prostat dahil olmak üzere aynı anda sevmek isteyebilecekleri diğer tüm parçalara kolay erişim sağlar . Bunlara ulaşmak, alıcı partneri de anal orgazma yaklaştırabilir.
 • Güvenli tutmak. Sıcak, sabunlu bir duş sizi her yönden anal oyuna hazırlar. Ayrıca, sonuna kadar gitmeden önce dilinizle veya parmağınızla açıklığı kızdırmak için mükemmel bir zaman.
Ya eşiniz ön sevişmeye ilgi duymuyorsa?

Bazı insanlar ön sevişmeyi umursamıyor gibi görünüyor.

Evet, tembel ya da bencil bir aşık olmak sorunun bir parçası olabilir, ancak aynı zamanda becerilerine olan güven eksikliğinden ya da nasıllar ve nedenler hakkında bilgi eksikliğinden de kaynaklanabilir.

Yatakta ne istediğinizi konuşmak her zaman kolay değildir, özellikle de partnerinizi incitmekten veya gücendirmekten endişeleniyorsanız.

İşte bunu biraz daha kolaylaştırmak için bazı ipuçları:

Olumlu bir notla başlayın. Ne yapmadıklarından bahsetmek yerine, onlara iyi hissettiren ne yaptıklarını ve nasıl daha fazlasını istediğinizi söyleyerek başlayın. Örneğin: “Seks yapmadan önce boynumu öpmene bayılıyorum. Bunu bana bütün gece yapmana izin verebilirim.”

Suçlamayın. Onlara vücudunuzun farklı bir şeyi arzuladığını söylemek, sizi tatmin etmediklerini söylemekten çok daha iyi olacaktır.

Göster ve Anlat. Bazen bir kişinin biraz fazladan cesaretlendirilmeye ihtiyacı vardır. Bir dahaki sefere sarıldığınızda veya öpüştüğünüzde, onları biraz daha uzun tutun ve onlara ne kadar iyi hissettirdiğini söylerken ellerini nazikçe vücudunuzda gezdirin. Tantrik seksle ilgili bir videoyu birlikte izlemek , özellikle ön sevişmeyi istememek bilgi eksikliğinden kaynaklanıyorsa, onları doğru yönde biraz dürtebilir.

Sizden ne istediklerini onlara sorun. Onlara onları ne kadar açmanın sizi tahrik ettiğini söyleyin. Sizden daha fazlasını yapmanızı istedikleri bir şey olup olmadığını sorarak devam edin. İkinizin de istediğinizi paylaşabilmeniz için diyaloğu açmanın harika bir yolu.

Onlara senin için neden önemli olduğunu söyle. Hepsini masaya yatırmanız ve neden ön sevişmeye ihtiyacınız olduğunu anlamalarını sağlamanız gerekebilir.

Bahsetmeye değer olabilecek bazı noktalar:

  • seks için daha fazla ıslanmanıza/sertleşmenize yardımcı olur
  • orgazm olmanıza veya daha güçlü orgazm yaşamanıza yardımcı olur
  • herkes aynı hızda uyanmaz ve bazılarının diğerlerinden daha fazla zamana ihtiyacı vardır
  • onlara daha yakın hissetmene yardımcı olur
  • zevk bölgelerinin vücut farkındalığını arttırır

ilk kez nasıl seks yapılır , ilk kez cinsellik yaşamak , ilk cinsellik için tavsiyeler , ilk cinsel ilişkide nelere dikkat etmek gerekir , cinsel ilişki , ananas suyu , ananas suyu cinsellikte ne işe yarar , ananas suyu cinsel, nasıl seks yapılır, seksin püf noktaları, ilk seferiniz nasıldı

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler