Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir? 12 Aralık 2022 tarihinde artık ekranların dışında YouTube adlı sosyal medya platformunda yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı programda gelin adaylarından biri de Tuğçe’dir. Tuğçe’yi diğer gelin adaylarının ayıran en çarpıcı özelliği geldiği ilk gün erkekten evinde yapmış olduğu konuşmadır. Hakkında en çok merak edilen soru ise Kısmetse Olur Tuğçe Kaç Yaşında? sorusu ve Kısmetse Olur Tuğçe Soyadı olarak sorulmaktadır.

İlginizi çekebilir: Kısmetse Olur Ayşenur İnam Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir ?
Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe ilk geldiği zaman erkekler evinde ‘cümlenin başında da söylediğim gibi benim için önemli olan çok tanımak ve bir aşk yaşamak için gerçekten güvendiğim bir insan, benim vakit geçirmem lazım. Şu an benim seçeceğim kişiyle enerjinin uyması lazım. Hani bunu bilin. Şu an bir yoklayacağım.’ Sözlerinin ardından erkekler evindeki bütün erkeklerin ellerini tutup enerji almaya çalışmıştır. Sıra Tolga’ya geldiğinde ise karşılıklı gülmüş olmaları Tuğçe’ye çekici gelmiştir.

Tuğçe Aleyna bir erkekte aradığım en büyük kriterin saygı olduğunu ifade ederken  ‘bir erkeğin beni etkilemesi için başarılı ve zeki olması gerekiyor. ’Sözleriyle beğendi erkek tipini belirtmiştir. Aynı zamanda erkekler evine gittiği zaman olmazsa olmaz kriteri sorulduğunda“ saygı” cevabını vermesi ile evde bulunan bir çok erkeğin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

İlginizi çekebilir: Kısmetse Olur Tolga Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Kaç Yaşında?

Kısmetse Olur Tuğçe Kaç Yaşında? Şu an 25 yaşında olan Tuğçe Aleyna aynı zamanda yazılım mesleği üzerine bölüm bitirdin mi belirtmiştir. Aktif olarak bir giyim markası oluşturduğunu ancak çok yoğun olduğu için bu işi ile de yakından ilgilenemediğini söylemiştir.
1998 doğumlu olan Tuğçe Aleyna profesyonel olarak DJ’lik yapmaktadır. Kendisini hümanist olarak tanımlamaktadır.

İlginizi çekebilir: Kısmetse Olur Serdar Aycan Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir ?
Kısmetse Olur Tuğçe Aleyna Kimdir?

Kısmetse Olur Tuğçe Yerine Kim Geldi?

Kısmetse Olur Tuğçe Yerine Kim Geldi? Eslem Sena Nur adlı kısa ve siyah saçlı yarışmacı gelin adayları içerisine katılmıştır. Tuğçe yerine gelen kişi Eslem Sena Nur’dur. Son zamanlarda kızlar evinde de dışlanmasıyla göze iyice batan Tuğçe talihsiz bir şekilde elenen yarışmacı olmuştur.

Bizi Instagram hesabınızdan takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu