Krampon Fiyatları 2022

Krampon fiyatları 2022 yılında gelen zamlar ile birlikte etkilenen fiyatlardan biri olmuştur. Krampon fiyatları, satın alınmak istenen kramponun profesyonellik derecesine, markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de krampon alacak kişilerin dikkatli şekilde bir araştırma yaptıktan sonra hem bütçesine hem de ihtiyacına uygun bir krampon tercih etmesi gereklidir. Bazı krampon modelleri ve fiyatları aşağıda verilmiştir.

Krampon
Krampon

Nike Dj2869-484 Vapor 14 Academy Fg/mg Krampon

Nike Dj2869-484 Vapor 14 Academy Fg/mg Krampon, krampon türleri içinde en sık tercih edilen kramponlardan biridir. Bulunulan ile göre ve numaraya göre krampon fiyatları değişiklik gösterse de bu kramponun ortalama fiyatı 1480 TL civarındadır. Çeşitli markalarda ve spor ürünleri satan yerlerde yılın belirli dönemlerinde kampanyalar yapılmakta ve bu kramponların fiyatları düşmektedir. Bu nedenle kişilerin detaylı bir araştırma yaptıktan sonra bu kramponları satın almaları önerilmektedir.

Nike Nıke Mercurial Superfly 7 Elite Mds Sg Pro Krampon

Nike Nıke Mercurial Superfly 7 Elite Mds Sg Pro Krampon özellikle profesyonel olarak futbol oynayan kişiler tarafından en çok tercih edilen krampon modellerinden biridir. Ortalama fiyatı 1600 TL civarı olan bu krampon, ilden ile ve mağazadan mağazaya göre farklılık gösteren bir fiyat yapısına sahiptir. Bu nedenle de kişilerin detaylı bir araştırma sonucunda bu kramponu almaları önerilmektedir.

Nike Superfly 8 Elite Fg Dj2839-484 Prof Krampon

Nike Superfly 8 Elite Fg Dj2839-484 Prof Krampon krampon türleri içerisinde profesyonel düzeydeki bir diğer krampon türüdür. Futbolcular tarafından çok sık tercih edilmek ile birlikte ortalama fiyatı 4450 TL civarındadır. Bu fiyat çeşitli mağazalarda değişiklik gösterebilir. Bu nedenle de kişilerin detaylı bir araştırma yapmaları ve bu araştırma sonucunda uygun fiyatlı kramponu almaları gereklidir.

Nike Dc0797-808 Phantom Gt2 Academy Df Fg/mg Unisex

Nike Dc0797-808 Phantom Gt2 Academy Df Fg/mg Unisex krampon türü hem kadın futbolcular hem de erkek futbolcular tarafından kullanılmaktadır. Bu kramponun ortalama fiyatı 2300 TL civarındadır. Güncel olarak krampon fiyatları belirtildiği gibidir. Diğer markaların da son derece uygun fiyatlara krampon satışı yaptığı da bilinmesi gereken bir diğer önemli bilgidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu