Kuru Ciltler İçin Fondöten Önerisi

Kuru ciltler için fondöten önerisi, kadınların en çok merak ettiği konular arasında, kuru ciltler için fondöten önerisi bulunmaktadır. Doğru fondöten kullanımı, güzel bir makyaj yapabilmeyi sağlayan en önemli etkenlerden birisi olup, yanlış kullanılan fondöten seçimleri ile yapılan makyajların iyi olması sağlanamamaktadır. Bu nedenle makyaj yapan herkesin cilt tipine uygun olan fondötenleri kullanması gerekmektedir. Kuru ciltler için fondöten önerisi

Kuru Ciltler İçin Fondöten Önerisi (Çeşitleri)

Fondöten seçiminde kuru cilde sahip olanların daha dikkatli olması gerekmekte olup, zaten kuru olan bir cilde tatbik edilen fondötenin yanlış bir seçim olması, cildin daha da kurumasına ve kötü gözükmesine neden olmaktadır. Bu nedenle kuru cilde sahip olan kadınların fondöten seçimlerinde, her zaman daha titiz davranması gerekmektedir. Buna bağlı olarak en çok tercih edilen ve kuru ciltler için olan fondöten çeşitleri şu şekilde sıralanmaktadır;

Kuru ciltler için fondöten önerisi
Kuru ciltler için fondöten önerisi
  • Too Faced Born This Way Foundation
  • La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation
  • Make Up For Ever Reboot Active Care Revitalizing Foundation
  • Kosas Tinted Face Oil Foundation

Too Faced Born This Way Foundation

Kuru bir cilde sahip olan kadınların kullanmayı en çok tercih ettiği fondöten markalarından birisi, Too Faced Born This Way Foundation olmaktadır. Too Faced Born This Way Foundation içeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde kuru olan cildin aynı zamanda nemlenmesini de en iyi şekilde sağlamaktadır. Too Faced Born This Way Foundation içeriğinde ise cildin en iyi şekilde nemlenmesini sağlayan alp gülü, hiyalüronik asit ve Hindistan cevizi suyu yer almaktadır.

La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation

La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation, kuru ciltlerin kullanımına uygun olan en iyi fondöten markalarından birisi olmaktadır. La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation kullanımı ile kuru ciltlerde hem iyi şekilde kusurlar kapatılabilmekte, hem de cilde bakım yapılması sağlanmaktadır. Fondötenin içeriğinde yer alan antioksidan maddeler sayesinde, ciltte kırışıkların oluşması engellenmektedir.

karma ciltler için fondöten önerileri adlı içeriğimizde dikkatinizi çekebilir.

Kuru ciltler için fondöten önerisi
Kuru ciltler için fondöten önerisi

Make Up For Ever Reboot Active Care Revitalizing Foundation

Kuru ciltlere en iyi uyum sağlayan fondöten markalarından bir diğeri de, Make Up For Ever Reboot Active Care Revitalizing Foundation olmaktadır. Make Up For Ever Reboot Active Care Revitalizing Foundation ile yorgun görünüme sahip olan kuru ciltler daha sağlıklı ve canlı görünmektedir. Cildin 24 saat boyunca nemlenmesini sağlamakta, aynı zamanda içeriğinde bulunan ginseng ve Japon kamelyası ile cildin beslenmesine yardımcı olmaktadır.

Kosas Tinted Face Oil Foundation

Kosas Tinted Face Oil Foundation, kuru cilde sahip olan kadınların en sevdiği fondöten markalarından birisi olup, içeriğinde yer alan altı adet farklı bitkisel ya sayesinde, cilt dokusunun yenilenmesi üzerinde etkili olmaktadır. Düzenli olarak kullanılan Kosas Tinted Face Oil Foundation ile cildin yapısı yenilenmekte ve nemlenmesi kolaylıkla sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu