Sefo 362 kimdir? Sefo 362 kaç yaşında?

Sefo 362 kimdir? Sefo 362 kaç yaşında?
Sefo 362 kimdir? Sefo 362 kaç yaşında?
6 Ekim 2021

Sefo 362 kimdir? Kısa bir süredir müzik dünyasında olsa da adını başarılı bir şekilde duyuran Sefo kimdir? Sefo 362 yeni şarkısı Toz Duman’ ı yayınladı mı? Sefo Toz Duman şarkı sözleri nasıl? Sefo 362 hakkında merak ettiğiniz her detay bu yazımızda…

Sefo 362 kimdir? Kısaca tanıyalım…

Sefo hakkında merak ettiğiniz her detayı bu yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle Sefo’ nun genel özelliklerine kısaca bir göz atalım…

  • Kilosu: Bilinmiyor
  • Boyu: Bilinmiyor
  • Yaşı: 23
  • Burç: Balık
  • Doğum tarihi: 16 Mart 1998
  • Yaşadığı yer: İstanbul
  • Memleketi: Samsun

Sefo hakkında verdiğimiz bu kısa bilgiler dikkatinizi çektiyse yazımızı okumaya devam etmenizi öneririz. Şimdi Sefo hakkında merak edilenleri yanıtlamaya devam ediyor ve Sefo’yu daha yakından tanımanıza yardımcı oluyoruz.

Sefo rap

Sefo 362 kaç yaşında?

Sefo 362 kaç yaşında sorusu hayranları tarafından sıklıkla sorulmakta ve merak edilmektedir. Peki şarkıcı Sefo kaç yaşında? Sefo henüz 23 yaşında olmasına rağmen rap camiasındaki tanınan genç isimler arasındadır.

Sefo’ nun boyu

Sefo 362 boy ölçüleri bilgisi hayranlarınca araştırılmakta ve merak edilmektedir. Yalnızca şarkıları ile değil dış görünüşü ile de dikkat çekmeyi başaran genç rap şarkıcısı Sefo’nun boy uzunluğu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Sefo ile ilgili tüm yeni gelişmeleri yakın zamanda sizlere aktaracağız.

Sefo’ nun kilosu

Dış görünüşü ile hayranları tarafından oldukça beğenildiğini belirttiğimiz Sefo hem şarkı sözleri hem de fiziksel özellikleri ile kendisine hayran bırakan sanatçılar arasındadır. Boyu gibi kilosu da merak edilen Sefo’ nun kaç kilo olduğu bilinmemektedir. Sefo ile ilgili tüm yeni gelişmeleri yakın zamanda sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Sefo’ nun doğum tarihi

Sefo doğum günü merak edilmektedir. 1998 tarihinde dünyaya gelen Sefo’nun doğum günü ise 16 Mart tarihidir.

Sefo’nun burcu

Sefo burcu merak edilerek kendisi hakkında sıklıkla sorulmaktadır. Peki Sefo hangi burç? Sergilediği tavırlar ile hangi burç olduğunu kolaylıkla tahmin edebileceğimiz Sefo gerek toplumsal konulara olan duyarlılığı gerek duygu yüklü şarkı sözleri ile burcunu belli etmektedir. Balık burcu olan Sefo’nun burcunun özelliklerini taşıdığı düşünülmektedir.

Sefo aslen nereli?

Sefo nereli sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Samsunlu olduğu bilinen Sefo, memleketine olan sevgisini sıklıkla dile getirmektedir. Şarkılarında Samsun’un yerel futbol takımı olan Samsunspor’a yaptığı göndermeler ile de gündeme gelen ünlü rap şarkıcısı, gençlik yıllarına kadar Samsun’da yaşamış ve burada doğmuştur.

Sefo’ nun ailesi

Ailesi ile de merak konusu olan ünlü rap şarkıcısı Sefonun maalesef ailesi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Paylaşımlarında da ailesini göremediğimiz Sefo hakkındaki tüm gelişmeleri yakın zamanda sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Sefo’ nun göz rengi nedir?

Kendine has stili, dikkat çekici giyim tarzı ve fotoğraflarında verdiği pozlar ile günden güne daha da dikkat çeken ünlü rap şarkıcısı Sefo’ nun göz rengi de elbette kendisi kadar dikkat çekmektedir. Kahverengi gözlere sahip olan Sefo güneş gözlükleri ile kombinlerini tamamlamakta ve karakteristik bir tarz oluşturarak hayranlarınca bol beğeni toplamaktadır.

Sefo’ nun saç rengi

Sefo ya da sıklıkla anılan bir diğer ismi Sefo 362, saç rengi ve saçlarının modeli ile oldukça beğenilmekte ve konuşulmaktadır. Saç stili ile olduğu kadar uzun sakalları ile de gündeme gelen ünlü şarkıcı Sefo, açık kahverengi saçlara sahiptir. Sakal stili ile de dikkat çeken Sefo hayranlarınca yoğun ilgi görmektedir.

Sefo 362 nerede oturuyor?

Samsunlu olan ve Samsun‘ da doğup büyüyen Sefo, şimdilerde ise İstanbul’ da yaşamaktadır. Ailesi ile mi yoksa tek başına mı yaşadığı bilinmeyen Sefo hakkında öğrenilen tüm gelişmeleri yakın zamanda sizlere aktaracağız.

Sefo hangi üniversite mezunu?

Sefo müziğe olan ilgisini henüz ortaokul ve lise yıllarında keşfetmiştir. Sefo hangi üniversiteden mezun oldu diye merak içerisinde olanlar için Sefo İstanbul’da üniversite eğitimini sürdürmektedir. Sefo hangi üniversitede sorusunun cevabı ve hangi bölümde okumayı tercih ettiği bilinmeyen Sefo, rap kariyerine devam etmekte kararlı olduğunu dinleyicileri ile paylaşmıştır ve bu yolda devam etmektedir.

Sefo yeni şarkısı Toz Duman

Sefo Toz Duman şarkısını 28 Mayıs 2021 tarihi ile müzik platformlarında yayınladı. Sefo’ dan dinlemeye alışık olduğumuz rap stili ile yayınlanan Toz Duman şarkı sözleri ve bestesi ile dinleyicilerden tam not almayı başardı. Sefo Toz Duman şarkısına buradan ulaşabilirsinz.

Sefo sevgilisi

Sefo’nun sevgilisi sıklıkla merak edilmektedir. Karizmatikliği ile dikkat çeken ünlü rap sanatçısı Sefo Heyceyn ile adı anılmıştır. Sefo’ nun eski sevgilisi de merak edilmektedir. Heyceyn ve Ala Tokel gibi isimlerle adı anılmasına karşın ne tür bir ilişkileri olduğu hakkında net bir bilgi bulunmamasından dolayı Sefo’ nun aşk hayatı hayranları için gizemli kalmaktadır. Sefo ve özel hayatı ile ilgili tüm güncel haberleri yakın zamanda sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Sefo kimdir

Sefo 362 hakkında

Sefo bir süredir müzik piyasasında adı duyulmuş bir rap sanatçısıdır. Hayranlarının sayısı günden güne artan Sefo 362 bu artış sayesinde daha da merak edilmekte ve kendisi hakkında daha çok soru sorulmaktadır. Sefo Ala Tokel gibi ünlü fenomenlerin de verdikleri destek ve başarılı şarkıları ile kısa sürede tanınmıştır. Sefo Ekşi sözlük gibi platformlarda da adı sıklıkla geçen bir isim haline gelerek popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır. Küçük yaşlardan beri müzik ile uğraşan Sefo’ nun ergenlik ve gençlik yıllarında da şarkı kayıtları yaptığı bilinmektedir.  23 yaşında olan ve uzun bir süredir rap müzik ile uğraşmakta olan Sefo Derdi Ne şarkısı ile çıkış yakalamış ve bu şarkısı ile ünlenmiştir. Ortaokul ve Lise yıllarından itibaren müzik ile uğraşan Sefo 2017 ve 2018 yıllarında Ala Tokel gibi sosyal medya fenomenlerinin paylaşımları sayesinde adını daha geniş kitlelere duyurmuştur. Sevgilisi olup olmadığı hakkında bir bilgi bulunmayan Sefo gerçek adı merak edilmektedir. Sefo hem Sefo adı hem de  Sefo 362 sahne adını kullanmaktadır. Samsunlu olan ve memleketine olan sevgisi ile bilinen Sefo, hala üniversite eğitimini devam ettirmektedir. Uzun yıllardır müzik ile uğraşan ve uzun yıllar daha uğraşacağını dile getiren Sefo’ nun şarkıları oldukça beğenilmektedir. Yeni şarkıları ile hayranlarını heyecanlandırmaya devam eden Sefo, yeni projeleri ile yakın zamanda hayranlarını sevindiren haberler vereceğini açıklamıştır.

Sefo sosyal medya

Sefo sosyal medya hesapları

Kendisinden uzunca bahsettiğimiz ünlü rap şarkıcısı Sefo, sosyal medyada da yüksek takipçi sayısına sahiptir. Instagram üzerinden 78,7 bin, Youtube kanalı üzerinden 49,2 bin, Twitter hesabı üzerindense 50,6 bin takipçiye sahip olan Sefo gün geçtikçe takipçi sayısını arttırmaktadır. İşte Sefo’ nun paylaşımlarına ulaşabileceğiniz sosyal medya hesapları…

Sefo 362 Instagram hesabı

Sefo İnstagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Sefo 362 Facebook hesabı

Sefo Facebook hesabı maalesef bulunmamaktadır.

Sefo 362 Youtube kanalı

Sefo Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Sefo Twitter hesabı

Sefo Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Sefo Ardından

Sefo Ardından şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz.

Sefo İhtiyacım Yok

Sefo İhtiyacım Yok şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz.

Sefo Rest

Sefo Rest şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz.

Sefo Geri Gel

Sefo Geri Gel şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz.

Sefo Derdi Ne

Sefo Ardından şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz. Sefo Derdi Ne sözleri ise şu şekilde;

Düşünüp dururum evde kendi kendime
Sanki başka işi yok hayatın benle derdi ne?
Sövücem artık harbi her bi ferdine
Her kafada aynı ses hayatın benle derdi ne?

Düşünüp dururum evde kendi kendime
Sanki başka işi yok hayatın benle derdi ne?
Sövücem artık harbi her bi ferdine
Her kafada aynı ses hayatın benle derdi ne?

Benle derdi ne?
Düştüm en dibe
Tutmayan dilekleri usanmadan dile
Abart biraz bu yaz ve yaz bi kağıt mendile
Farklı hazlar al biraz ve kozu dağıt kendine

Oh shit bu nasıl iş?
Yumurta kıça geliyo yetiş
Seni satıyolar aha bu da fiş
Sokakta yürüyebilen afiş

Piş piş piş piş ağzıma düş
Benim ağzıma düşemeden aç paraşüt
Nasip işi koçum hadi hadi al abaküs say
Bir iki bir iki yok şansına küs (ov)

İleri doğru hedefe koş
Önüne çıkamaz hepsi low
İkile de ona belli ne olduğu
Sen kendinden emin ol

Çok çalıştı elin oğlu
Sense evde eskimo
Kes traşı resmin orda
Çok konuşma teslim ol ya da olma

Canım ister torun torba
Torun iptal sadece torba
Şaka şaka olmaz olmaz
Kafama dank etti indi
Silivri’de soğuktur şimdi
Her baskıya rağmen dimdik
Bizim ateşimiz soğumaz yo!

Düşünüp dururum evde kendi kendime
Sanki başka işi yok hayatın benle derdi ne?
Sövücem artık harbi her bi ferdine
Her kafada aynı ses hayatın benle derdi ne?

Düşünüp dururum evde kendi kendime
Sanki başka işi yok hayatın benle derdi ne?
Sövücem artık harbi her bi ferdine
Her kafada aynı ses hayatın benle derdi ne?

Aynı boktan her gün olsa
Bir gün de benim gözüm doysa
Kalamam ben beladan noksan
Yaşıyoz ama karaborsa

Param olsa, her şey tamam olsa
Hayat olsa, umutlarım olsa
Gece olsam, yıldızlarım olsa
Yeniden doğsam

Yolun sonu belli değil
Sen kalırsın, ben giderim
Bak kapandı perdelerim ah
Bu çilelerim dengim değil

Belli etmez rengini
Herkes sever zengini
Tabi kim demiş buna dur, ben derim
Şansı yok ki sen vur düşene de

Dostun hakkında kur
Kura kura oldun harbi davul
Hakkımı yiyen oldu basur
Savaşırım oğlum ben, veren sur
Sizsiniz aynı emekli bağ-kur

Ülkemin sokakları parkur geçemezsin
Zevkinden vazgeçemezsin
Yaşadığın hayatı sen seçemezsin
Kaypaklığı farkedemezsen
İstanbul’u hiç seyredemezsin

Sevdiğinle evlenemezsin
Kendi başına çıkıp eğlenemezsin
Senle aynı kanı taşımıyorsam
Bana çıkıp da öylece emredemezsin

Sefo Neredeyim

Sefo Neredeyim şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz.

 

Sefo Youngstar

Sefo Youngstar şarkısını sizin için yazımıza ekliyoruz.

Karya Çandar/ Sefo Liman

Karya Çandar Sefo Liman düetini sizin için yazımıza ekliyoruz.

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler