Sıla Doğu kimdir? Nez Demir, canlı yayın, annesi, kardeşleri, boyu, kilosu

Sıla Doğu kimdir? Nez Demir, canlı yayın, annesi, kardeşleri, boyu, kilosu
Sıla Doğu kimdir? Nez Demir, canlı yayın, annesi, kardeşleri, boyu, kilosu
20 Temmuz 2021

Seren Serengil ile çok fazla karıştırılan Sıla Doğu, oyuncu olmak istemektedir. Adını henüz yakışıklı bir adamla anamadığımız ve sevgilisinn varlığından bir haber olduğumuz güzel fenomen Sıla Doğu kimdir? Nez Demir ile küstü mü?

Sıla Doğu'nun en çok zaman geçirdiği arkadaş grubu kimdir?

İçindekiler

Sıla Doğu kimdir? Kısaca tanıyalım…

2019 senesinden itibaren Instagram fenomenleri grubuna bomba gibi düşen ve mankenleri aratmayan fiziğe sahip olan Sıla Doğu ablasının güzellik merkezi şubelerinden Levent Dilan Polat’ın sahibidir. Güzelliği ile çok fazla ön planda olan Sıla Doğu hakkında detaylara geçmeden önce kısaca göz atmaya ne dersiniz?

 • Yaşı: 25
 • Burcu: Bilinmiyor.
 • Doğum tarihi: 1996 
 • Nereli: Adana
 • Boyu: 1.75 
 • Kilosu: 53 
 • Tuttuğu Takım: Fenerbahçe

Sıla Doğu hakkında kaleme aldığımız kısa bilgilendirme paragrafını okuduysanız ve Sıla Doğu hakkında daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz yazımızın devamını okumaya sizleri davet edelim. 

Sıla Doğu kaç yaşında?

1996 tarihinde dünyaya gelen güzel fenomen Sıla Doğu’nun 25 yaşında olduğu bilinmektedir. Hayat enerjisini ve dinamik kalmasının neye borçlu olduğunun da henüz açıklamasını yapmamıştır.

Sıla Doğu burcu

Sempatik tavırlarıyla hayranlarını kendisine adeta aşık eden Sıla Doğu’nun burcu bilinmemektedir.

Sıla Doğu doğum tarihi 

25 yaşındaki başarılı fenomen 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Sıla Doğu aslen nerelidir?

Ablası Dilan Polat ile ünlenen Sıla Doğu hayranları tarafından İzmirli zannedilse de, aslen Adanalı’dır. 

Sıla Doğu nerede oturuyor?

Birçok ünlünün işi gereği akın akın ettiği şehir İstanbul’da Sıla Doğu’da ikamet etmektedir.

Sıla Doğu boyu

Güzelliğiyle çokça konuşulmasının yanı sıra adeta dünya mankenlerini aratmayan orantılı vücudu ile gözleri üzerinden ayırtmayan güzel İnfluencer Sıla Doğu’nun boyu 1.75‘dir.

Sıla Doğu kilosu

1.75 boyuyla mankenlere taş çıkartan güzel fenomen Sıla Doğu, 53 kilodur. 

Sıla Doğu eğitimi

Güzelliğiyle mankenleri aratmayan Sıla Doğu’nun aldığı eğitimler hakkında bilgi bilinmemektedir.

Sıla Doğu'nun kardeşleri kimdir?

Sıla Doğu telefon numarası

Dilan Polat, Merve Akyüz ve Tuğba Bağ gibi Instagram’ın sevilen isimleyile sıkça vakit geçiren Sıla Doğu’nun  telefon numarasını hayranları bir hayli araştırmıştır. Lakin Google platformu üzerinde veyahut Sıla Doğu’nun kendi söylediklerinde de telefon numarasına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Sıla Doğu ne kadar kazanıyor?

Ablası Dilan Polat’ın güzellik merkezi zincirlerinden olan İstanbul Levent şubesinin ortağı Sıla Doğu’nun bu işinden ve Instagram fenomenliğinden kazandığı para bir hayli merak konusu olmuştur. Ancak güzel fenomen kazancı hakkında bilgi vermemiştir.

Sıla Doğu en çok hangi ünlüye benzetiliyor?

Sıla Doğu, en çok Seren Serengil’e benzerliği ile konuşulmaktadır. Hatta bu benzerlik öyle çoktur ki bazı hayranları çok fazla karıştırmasının yanı sıra, kendi öz kardeşleri Can Doğu ve Dilan Polat’tan daha çok Seren Serengil’e benzediğini iddia etmektedir. Bunun yanı sıra bazı hayranları ise Petek Dinçöz’e benzetmektedir.

Sıla Doğu’nun yeğenleri kimdir?

Ablası Dilan Polat’ın Instagram’da sıkça paylaştığı çocukları Milan Efe Polat ve Nilda Polat, Sıla Doğu’nun yeğenleridir.

Sıla Doğu’nun kardeşleri kimdir?

Kendisinin daha çok Seren Serengil ya da Nez Demir ile kardeş olduğu sanılsada esasta güzellik merkezi zinciri sahibi Dilan Polat ve Can Doğu ile kardeştir. 

Sıla Doğu ve Nez Demir kavgasında Banu Parlak ne söyledi?

Nez Demir ve Dilan Polat’ın kavgası son günlerde oldukça gündeme gelmiştir. Kavgalarına Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu’nun da dahil olmasıyla birlikte kavgaları iyice alevlenmiştir. Eski arkadaşları Banu Parlak ise bu konu hakkında ”Niye küstükleri çok bariz değil mi? Niye küsmüşler? Neyin olacağı belliydi. Kıskanç, çirkef böyle. Çok kısa bir şey söyleyeceğim sadece. Zaman kavramı biz kullar için var. Rabbim herkesin rızkını ayrı ayrı verir. Zaten öbürü almış yolunu gitmiş bile. O da böyle gelsin arkadasından. Böyle yapacağı belliydi zaten. Kıskanç. Bir şeyi bir mecburiyetten yapmak var. Birde kıskançlıktan ve pisliklikten yapmak var. Sende aynısını yaptın diyenler var ya, onlar hiçbir şey bilmiyorsunuz. Çok farklı şeyler. Herkes ekmeğinin peşinde. Rabbim kimin rızkı nerdeyse onu versin ama sadece ben haklıymışsın Banu’yu duydum ya. Bizim Dilan ile hiçbir zaman mahkememiz olmadı. Bir insanın içi neyse etrafındakilere de onu söyler. ”

Sıla Doğu’ya Nez Demir dava mı açtı?

Kendisi gibi ünlü fenomen Nez Demir, Sıla Doğu’ya dava açacağını videosunda belirtmiştir. Sıla Doğu’nun kendisinden özür dilediğini ve iftira attığını belirtmiştir. Hakkını adalet karşısında arayacağını belirten Nez Demir, aile kavramını zedelediğini belirtmiştir. Dilan Polat ise kendisinin kimseden özür dilemediğini ifade etmiştir. Sıla Doğu’nun ise canlı yayında kriz geçirdiğini ve o sebepten dolayı özür dilediğini Dilan Polat videosunda belirtmiştir. Nez Demir kendisinin hakaret etmediğini ve erkek kardeşinin, kendisini savunduğunu ifade etmiştir. Nez Demir ”Ben senin annenin mezarına gelip üzerini suyla yıkayan ve çalı çırpısını topladım. Ben sizin anne babanıza laf etmiyorum. ” demiştir.

Sıla Doğu’nun eniştesi kimdir?

Ablası Dilan Polat ile sıkça bir araya gelen Sıla Doğu’nun eniştesi Engin Polat’tır. 

Sıla Doğu’nun en çok zaman geçirdiği arkadaş grubu kimdir?

 • Dilan Polat
 • Nez Demir
 • Tuğba Bağ
 • İleyda Topal
 • Merve Akyüz
 • Tuğba Duman
 • Şule Türk
 • Yasemin Yiğit

Sıla Doğu kimle küsmüştür?

Geçtiğimiz günlerde gündemden hiç düşmeyen Dilan Polat ve Nez Demir’in aralarının limoni olmasında Sıla Doğu’da olaylara dahil olmuştur. Ablasını destekleyen Sıla Doğu ile Nez Demir küsmüştür. 

Sıla Doğu açtığı canlı yayında Nez Demir için neler söyledi?

Dilan Polat ve Nez Demir’in aralarının bozulduğu sanılsada Sıla Doğu’da olaylara karışarak sarhoşken Instagram üzerinde canlı yayın açmıştır ve Nez Demir hakkında bazı uygunsuz iddialarda bulunmuştur. Ancak iddiaların gerçek olup olmadığı ikili arasındadır. Sıla Doğu, Nez Demir için ”Ben sağlığımla 1 senedir uğraşıyorum. Doktorum hep diyor rakı ya da şarap içeceksin. Ben onu içerken bile kafamda kuruyorum. Benim üzerime böyle iftira atan insanı, ben hem yetim hem öksüzüm. Allah’a havale ediyorum. O kadının bakireyim diye gezip insanlara nasıl verdiğini, benimle tatillerde gezerken bakireyim diye gezipte nasıl millete verdiğini, kardeşimin yanınanda sinsice gezip, canım canım kardeşim diye gezip nasıl ona kal**lik yaptığını da patlatıcam. Bizim yanımıza gelip sinsi sinsi fikirlerin hepsini çalıp, kendini takipçilerine kapalı diye tanıtıp yaptığın o***** ları biliyorum. Bakireyken ***** verdiğini biliyorum. Seni s****. Bende hepsinin belgeleri. Çeşmeye giderken ben odada yatarken yan odada verdiklerini anlatayım mı şimdi? Sen kimin ekmeğiyle oynuyorsun! Kimin namusuyla oynuyorsun! Hem yetimlerin hem öksüzlerin *****. Yarın saçımı götürüp test yaptırıcam ve bütün takipçilerime saçımın telinin raporunu vericem. Seni rezil edicem kadın. Sende buranın namusunu vereceksin. Daha fazla konuşmayacağım. Benim adımı kimse kullanamaz. İstediğimi de yaparım kimseye hesap vermem ama yapmadığım bir şey yüzünden  üzerime iftira yapmadığım bir şeyden dolayı yadırganırsam ağzına *****. ”

Sıla Doğu uyuşturucu mu kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde Nez Demir’le kavgaları üzerine karşılık verme amacıyla canlı yayın açan Sıla Doğu uyuşturucu iddialarını yalanlamıştır. 

Sıla Doğu erkek mi? 

Nez Demir ile kavgasında küfürler kullanması ve ses tonundan kaynaklı olarak erkek mi diye merak edilen Sıla Doğu kızdır. Erkek olması ya da cinsiyet değiştirmesi gibi bir durum hiçbir zaman mümkün olmamıştır. Ancak bu soru hayranları tarafından çok fazla merak edilmiştir.

Sıla Doğu’nun mesleği nedir?

Ablasının güzellik merkezi zincirlerinden Dilan Polat İstanbul Levent şubesinin sahibi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Instagram platformu üzerinde çeşitli iş birlikleri ile gelir elde etmektedir. Güzel fenomenin oyunculuk hayallerinin olduğunu söyleyebiliriz. 

Sıla Doğu’nun ablası Dilan Polat ne iş yapıyor?

Ablasının iş ortaklarından birisi olan Sıla Doğu’nun ablası Dilan Polat, kendi adını verdiği güzellik merkezi zincirine sahiptir. Dilan Polat kendi resmi sayfasında 40’dan fazla şubesinin olduğunu ve hizmet verdiklerini açıklamıştır. Bunun yanı sıra Instagram fenomeni olan Dilan Polat’ın burada çeşitli iş birlikleriyle de iş yaptığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda, zaman zaman fotoğrafçılıkta yapmaktadır.

Sıla Doğu’nun estetiği var mı?

Hayranları tarafından pekçok estetiği olduğu iddia edilen Sıla Doğu’nun estetik bilgileri hakkında yalnızca burun estetiği olduğu bilinmektedir. Bunun yanısıra kaşlarında işlem olduğu ve dudaklarında botoks olduğu iddiaları gündemdedir. 

Sıla Doğu’nun annesi nasıl öldü? Annesi kimdir?

Sıla Doğu’nun ablası Dilan Polat geçtiğimiz sene aldığı bir şantaj mesajı üzerine ağlayarak video çekti. ”Babamın beyninde tümör vardı. Babam isteyerek yapmadı.” Şeklinde kendini ifade eden Dilan Polat ortada kesinlikle aldatma söz konusu olmadığını sadece babasının bilincini kaybettiğinden söz etti. 

Sıla Doğu’nun babası nasıl öldü? Babası kimdir?

Sıla Doğu’nun ablası Dilan Polat babasının beyninde tümör olduğunu geçtiğimiz günlerde bir videoda belirtmişti. Dilan Polat’ın evliliğine yakın bir zamanda ise babası cezaevinde vefat etmiştir.

Sıla Doğu'nun sevgilisi var mı?

Sıla Doğu’nun kardeşleri kimdir?

Sıkça Instagram hesabında kardeşleriyle olan görsellerini paylaşan Sıla Doğu’nun kardeşleri ablası Dilan Polat ve kendisinden küçük olan kardeşi Can Doğu’dur.

Sıla Doğu Belalım Benim dizisinde mi oynadı?

Kendisinin Seren Serengil ile çok karıştırılması üzerine, oyuncu Seren Serengil’in yer aldığı Belalım Benim dizisinde oyuncu olduğu sanılmaktadır. Ancak doğruluk payı bu iddiaların tam tersidir.

Sıla Doğu Söylemezsem Olmaz programında sunucu mu?

Söylemezsem Olmaz programının izleyicilerinin çok kez Sıla Doğu’nun burada sunucu olduğu iddiaları yer almaktadır. Ancak Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil’dir. 

Sıla Doğu kürt mü?

Adanalı güzel fenomenin kürt olup olmadığı hayranları tarafından pekçok kez sorulmuş ve merak edilmiştir. Ancak güzel fenomen Adanalı olduğunu açıklamıştır.

Sıla Doğu Azeri mi?

Azeri kızlarının güzelliği tüm dünyaca bilinmektedir. Sıla Doğu’nun ise mankenleri aratmayacak güzelliğini Azeri olmasından aldığı düşünülmektedir. Ancak güzel fenomen Adanalı’dır. Azeri herhangi bir kökeni de bulunmamaktadır.

Sıla Doğu’nun sevgilisi var mı?

Adı pekçok isme yakıştırılan güzel fenomen Sıla Doğu’nun sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir. Kendisi hiçbir zaman özel hayatını sosyal medya da paylaşmamış ve bu konu hakkında konuşmamıştır. 

Sıla Doğu evli mi?

Sıla Doğu’nun fiziksel görünümünden dolayı yaşı daha büyük sanılmaktadır. Güzel fenomen’in evlendiği hatta boşandığı iddiaları kol gezmektedir. Ancak başarılı iş kadını Sıla Doğu daha önce evlenmemiştir ve boşanmamıştır. Çocuğu ise yoktur.

Sıla Doğu ve Nez Demir kardeş mi?

Vine platformunun ünlü olduğu zamanlardan beri tanınan kişi Nez Demir, güzellik merkezi zinciri sahibi olan Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu kardeş değildir. Birbirlerine kardeşim diye hitap etmelerinin sebebi ise, birlikte uzun vakit geçirmeleri ve iyi anlaşıyor olmalarıdır. 

Sıla Doğu ve Can Doğu evli mi?

Açtığı güzellik merkezleriyle marka haline gelen Dilan Polat’ın kardeşleri olarak tanınan Sıla Doğu ve Can Doğu evli değildir. Sıla Doğu ve Can Doğu aynı anne ve babanın öz çocukları, kardeştir.

Sıla Doğu’nun oynadığı dizi ve filmler

Seren Serengil’e olan aşırı benzerliği ile Sıla Doğu’nun oyuncu ya da sunucu olduğu sanılsada kendisi hiçbir dizi ya da film projesinde yer almamıştır.

Sıla Doğu’nun oynadığı reklamlar

Damla Ersubaşı, Seren Serengil ve birçok ünlü isimle karıştırılan Sıla Doğu, herhangi bir reklam projesinde yer almamıştır. Ancak Instagram fenomeni Sıla Doğu bazı ünlülere olan benzerliği ile hayranları tarafından çeşitli reklamlarda oynadığı sanılmaktadır. 

Sıla Doğu hangi takımlı?

Sıla Doğu’nun Fenerbahçe takımını desteklediği bilinmektedir.

Sıla Doğu sosyal medya hesapları

Sıla Doğu kimdir? Dilan Polat ile kardeş mi? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Sıla Doğu’nun kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Sıla Doğu’ya ulaşım sağlayabilirsiniz

Sıla Doğu Instagram

Sıla Doğu Instagram platformu üzerinde takipçileri sık sık iletişim halindedir. Bu iletişimi canlı yayınlarda sağlamasının yanı sıra birbirinden iddialı ve çekici fotoğraflar paylaşmaktadır. 186 gönderisi olan Sıla Doğu’nun 1.4 milyon takipçisi vardır. Sizde Sıla Doğu’nun Instagram platformu üzerinden takipçisi olmak istiyorsanız ve herkesten önce Sıla Doğu’nun güzel gönderilerine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler