Tarot kartları anlamları

Tarot kartları anlamları
Tarot kartları anlamları
6 Haziran 2022

Tarot kartları anlamları serimizin 2. yazısıyla beraberiz. İlk yazımıza göz atmak için → Tarot kartları ve anlamları buraya tıklayabilirsiniz. Günümüzde özellikle aşk, iş, kariyer ve çeşitli sıkıntılar için pek çok insan tarot kartlarına başvuruyor. Ancak bunu ticarete çeviren bazı tarotorlara bütçe yetiştirmek oldukça zor olmaya başladı. Bunun için iş başa düştü ve gerçek tarot meraklıları kartları satın alarak kendileri bakmayı tercih etti. Gerek kaynaklardan gerek çeşitli videolardan bu konu hakkında birçok bilgi edinmeniz artık mümkün. Tarot kartları kaç tane ve Tarot kartları sıralaması nedir?

Tarot kartları anlamları

Küçük Arkana: Değnek Takımı

Tarot’ta Asa Takımı ateş elementi tarafından yönetilir. Kartlarınız, ilhamı, kararlılığı, gücü, sezgiyi, yaratıcılığı, hırsı, ivmeyi ve coşkuyu, ateşin etkisi altındaki enerjileri çevreleyen ilkel enerjiyi temsil ediyor.

Bu Arkanalar genellikle motivasyon, maneviyat, yenilikçi fikirler ve hayatın anlamını içeren okumalarda görülür. Aşağıdaki her birinin anlamını kontrol edin!

Değnek Ası

Tarot okumaları için Değnek Ası, kendi yolunuzla bir şeyler yaratma ve geliştirme fırsatını sembolize eder. Bir fikrin gerçekleşmesini aramanın ve projeye başlamak için ilk adımları atma zamanının geldiğini gösterir. İçgüdülerini dinle.

Anahtar kelimeler: ilham, inisiyatif, yeni başlangıçlar, potansiyel. Aşık: heyecan, tutku, romantizm. Kart ters çevrildiğinde: heyecan eksikliği, kısa ilişki.

Kariyer için ilhamı, yaratıcı projeleri ve girişimciliği ifade eder. Tersine çevrilirse, ilham eksikliğini, riskli kararları ve finansal kayıpları ortaya çıkarır.

2 Kulüp

Tarot’taki Değneklerin 2’si ilerleme için planlar yapmakla ilgilidir. Bu kart, fikirlerin zaten kağıttan çıktığını ve aşina olmadığınız alanları keşfederek konfor alanınızdan çıkma zamanının geldiğini gösterir.

Anahtar kelimeler: kararlar, keşif, planlama, konfor alanından ayrılma. Aşkta, planlamayı gösterir. Tersine çevrildiğinde, planların veya perspektiflerin eksikliğini ortaya çıkarır.

Kariyer ve finans için anahtar kelimeler şunlardır: planlama, temel oluşturma. Kart ters çevrilirse: beklenmedik engeller, mali kontrol eksikliği.

3 Kulüp

Tarot için, Değneklerin 3’ü daha fazla inançla planlamayı gösterir. Planlarınıza göre hedeflerinize ulaşmak için adımlar atıyorsunuz. Yolda olan fırsatlara açılma zamanı. Ayrıca yurtdışına seyahati de gösterebilir.

Anahtar Kelimeler: genişleme, büyüme, yurtdışındaki fırsatlar, tahmin. Aşık: ilişkide bir sonraki adım, istikrar yaratmak. Ters: engeller, uzlaşma gerekiyor.

Kariyer ve finans üzerine baskılarda, kariyer genişlemesini gösterir. Tersine çevrildiğinde, gecikmeleri, zorlukları ve engelleri ortaya çıkarır.

4 Kulüp

Tarot’taki Değneklerin 4’ü kutlama ve uyumu gösterir. Güvenli ve uyumlu bir ortam oluşturulmuştur ve bu nedenle, özellikle önemli bir şeyi başardıktan sonra, mutluluğu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanın zamanı gelmiştir.

Anahtar Sözcükler: aşk, kutlama, komünyon, mutluluk, partiler, uyum, ev, toplantılar. Aşkta kart evliliği ve nişanı gösterir, ancak tersine çevrildiğinde entrika ortaya çıkar.

Kariyer için, Değneklerin 4’ü kardeşlik, rahatlık ve istikrarı ortaya çıkarır. Tersine çevrilmişse, çatışmayı, istikrarsızlığı ve yükleri gösterir.

Kulüplerin 5’i

Tarot okumalarında, kulüplerin 5’i, querent’in hayatında çatışmalar olduğunu gösterir. Bunlar belirgin olmayabilir, ancak ortaya çıkacaklar ve yanlış iletişim veya ego kavgalarından kaynaklanabilirler. Kıskançlıktan kaynaklanan rekabet olabilir.

Anahtar Sözcükler: ego kavgaları, rekabet, çatışma, gerilim. Aşk için: çatışma, taliplerin rekabeti. Tersine çevrilmişse: çatışma çözümü.

Kariyerde kart, rekabet ortamını ve istikrarsızlığı gösterir. Ancak tersine çevrilirse, çatışmalardan kaçınmayı ve finansal barışı sağlamayı ister.

Kulüplerin 6’sı

Asaların 6’sı bir başarı ve zafer dönemini gösterir. Çabaları, sırayla, başarılarının ve yeteneklerinin kamuoyu tarafından tanınmasını sağlayan başarılar yarattı.

Anahtar Kelimeler: özgüven, tanınma, başarı, zafer, zafer. Aşık, başarı ve hedeflere ulaşıldığını gösterir. Kartın ters çevrilmesi, reddedilmiş veya dışlanmış hissedebileceğinizi gösterir.

Finans için, Değneklerin 6’sı finansal istikrarı, başarıları ve ödülleri gösterir. Ters konumdayken, kayıpları ve ödüllendirilmeyen işleri ortaya çıkarır.

Kulüplerin 7’si

Tarot için Değneklerin 7’si, mevcut konumu korumak için gereken çabaları gösterir. Başarıya ulaşmak ve sürdürmek için yüzleşmemiz gereken zorlukları ortaya çıkarır. Elde ettiğiniz şeyi sürdürmek için muhtemelen kendinizi savunmanız gerekecek.

Anahtar kelimeler: meydan okuma, rekabet, koruma. Aşkta, sınırların ve mücadelenin dayatılmasını gösterir. Ters pozisyondayken, savunmada olduğunuzu gösterir ve dış etkilerden bir kopuşa işaret eder.

Kariyerinizde, Değneklerin 7’si meydan okumayı ve rekabeti gösterir. Ters çevrildiğinde, pozisyon tutmada başarısızlığı ortaya çıkarır.

Kulüplerin 8’i

Kulüplerin 8’i kartı, önemli haberlerin yolda olduğunu gösterir. İstikrarsızlık dönemi sona ermiştir ve ani bir değişim gerçekleşmek üzeredir. Sabırlı olun çünkü beklediğiniz karar yakında çıkacaktır.

Anahtar Kelimeler: hızlı kararlar, hareket, ani değişiklikler, ilerleme, hava yolculuğu. Aşkın anahtar kelimeleri: heyecan, sürprizler. Kart ters çevrildiğinde, yanlış anlamaları ve kafa karışıklığını ortaya çıkarır.

Finans alanında motivasyon, iş seyahati, hızlı para girişi ve çıkışı vardır. Kart ters çevrilirse, durgunluk, sabırsızlık ve boşa giden fırsatlar vardır.

Kulüplerin 9’u

Tarot’ta Asaların 9’u, zorluklar karşısında umut anlamına gelir. Mevcut savaşlarda bile, yorgunluktan bağımsız olarak direnmek gerekir, çünkü her şey gerçekleştirmeyi düşündüğünüz başarıya layık olup olmadığınızı değerlendirmek için bir testtir. Engeller aşıldığında başarı garanti edilir.

Anahtar Kelimeler: yorgunluk, cesaret, sebat, dayanıklılık. Aşkta, çaba ve talepleri gösterir. Ters çevrildiğinde, çabalara rağmen kusurları ortaya çıkarır.

Zaten kariyerde, kart yorgunluk ve geçici baskı gösteriyor. Ters pozisyondaysa, stresten kaçınmayı isteyin.

Kulüplerin 10’u

10 Asa, Tarot’ta alındığında, deneme süresinin sona erdiğini gösterir. Yoldaki kayıplara rağmen, her damla ter buna değecek. Ancak, ödemeniz gereken bir bedel ve sırtınızda ekstra bir sorumluluk yükü var.

Anahtar Kelimeler: stres, yük, sorumluluk, sıkı çalışma. Aşk için stresin neden olduğu yük ve sorunları belirtir, ancak ters bir pozisyondayken duygusal destek arayışını ortaya çıkarır.

Mali olarak, Kulüplerin 10’u yardım ihtiyacını ve mali yükü gösterir. Ters çevrildiğinde, yorgunluk ve stres rahatlamasını ortaya çıkarır.

Tarot kartları anlamları

Kulüplerin Kralı

Tarot için Değneklerin Kralı liderliği gösterir. Kararlılığı ve becerileri, hedefleri için savaşmasını sağlar. Girişimci vizyonu, saygın konumunu korumak için onu her zaman sorunlarının önünde tutar.

Anahtar Kelimeler: kararlar, onur, liderlik, vizyon. Aşkta, Değneklerin Kralı, diğerine karşı karizmayı ve liderliği gösterir. Ters pozisyonda ise, kibir ve küfürlü ilişkiyi ortaya çıkarır.

Dolaşım finansal konulara atıfta bulunduğunda, bu kart istikrarı ve saygın bir konumu gösterir. Tersine çevrildiğinde, pasiflik, bağımlılık ve amaçsızlıktan bahseder.

Kulüpler Jack

Tarot’taki Değnek Jack, yeni yolları keşfetme ve yeni fırsatları takip etme merakını temsil eder. Dolandırıcının düşüncesi, dikkatini dağıtan yeni fikirler ve ilhamlarla doludur. Yeni şeyler isteme tutkusuna rağmen, odaklanma eksikliği fırsatları kaçırmasına neden olur.

Anahtar kelimeler: macera, dışa dönüklük, ilham, yeni fikirler. Aşk için: maceralar, romantizm. Kart ters çevrilirse: güvensizlik, taahhüt eksikliği.

Kariyer alanında: işte riskler, baştan çıkarmalar. Tersine çevrilmek: can sıkıntısı, istikrarsızlık, borçlar.

Asaların Kraliçesi

Değneklerin Tarot Kraliçesi cesur ve odaklanmış bir figürdür. Mektup, kısa sürede işlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilmeniz için yanınızda olmak isteyen bir kişiyi sunar. Yakında aradığınızı bulabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: karizma, güven, cesaret, kararlılık, bağımsızlık, sosyallik. Aşık: ilişki, bağımsızlık. Tersine çevrildiğinde: kavgalar, kıskançlık.

Kariyer ve finans için karar vermede kararlılık ve güven vardır. Tersine çevrilmesi ise motivasyon eksikliğini, çalışma ortamındaki kıskançlığı ve kötü kararları gösterir.

Asa Şövalyesi

Tarot için, Değnek Şövalyesi, başarıları gerçekleştirmek için gereken enerjiyi gösterir. Bir şeye başlarken ayaklarınızı yerde tutun ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için buna göre hareket edin. Dürtüselliği gösterdiğinden, eylemlerinizin sonuçlarını bilmek önemlidir. Bu mektup, adresi değiştirme arzusunu gösterebilir.

Anahtar kelimeler: macera, enerji, dürtüsellik. Aşk için yapılan okumalar, bir taahhütte bulunma konusunda acele ve zorluk içerir. Ters pozisyonda, sabırsızlık ve istikrarsızlık var.

Kariyerde cesur kararlar, ani para ve seyahat yatırımları var. Kart ters çevrilirse, yön eksikliği ve maddi kayıp ortaya çıkar.

Küçük Arkana: Kupa Takımı

Tarot’ta Kupa takımı su elementi tarafından yönetilir. Bu nedenle sevgi, düşünceler, ilişkiler ve duygusal bağlarla ilişkili bilinç düzeyini gösterir. Düşünceler, duygular, içgüdüler ve hayal gücü onun tarafından temsil edilir.

Genellikle aşk ve ilişkiler gibi temaları içeren baskılarda görünürler. Bu takım hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki kartların anlamlarına bakın!

Kupa Ası

Tarot için Kupa Ası, duygular alanında yeni başlangıçları gösterir. Bu kart, duygularınızı temizleyerek sevgi dolu olsun ya da olmasın yeni ilişkileri ortaya çıkarır. Yeni arkadaşlıklara veya yeni aşklara açık olun.

Anahtar Kelimeler: aşk, şefkat, yaratıcılık, yeni ilişkiler. Aşık, kart arkadaşlığı, yakınlığı ve romantizmi gösterir. Tersine çevrildiğinde ayrılık, üzüntü ve kırılganlığı ortaya çıkarır.

Finans alanında, Kupa Ası, işteki ilişkileri, yaratıcılığı, olumlu haberleri gösterir. Arcane tersine çevrilirse, motivasyon kaybı, hayal kırıklığı ve düşmanlık ortaya çıkar.

2 Kupa

Kupaların 2’sinin yuvarlanması yeni bir ilişkiyi gösterir. İster profesyonel ister duygusal yaşamınızda bir güç birliği olacak, böylece siz ve diğer kişi, karşılıklı ve dengeli duygularla güçlü bir ortaklığa sahip olacaksınız.

Anahtar kelimeler: karşılıklı çekim, bağlantı, ortaklık, birlik. Aşk için: ilişkinin başlangıcı. Kart ters çevrildiğinde: dengesizlik, karşılıklı bağımlılık.

Kariyerde iş ilişkisini ve finansal istikrarı gösterir. Tersine çevrildiğinde, çatışmaları, kötü anlaşmaları ve fazla harcamaları ortaya çıkarır.

3 Kupa

Tarot’taki Kupaların 3’ü başarıyı temsil eder. Arkadaşlarınızla veya ailenizle buluşmayı beraberinde getiren bir mutluluk dönemidir. Doğum günü, buluşma veya düğün olabilen kutlamayı gösterir.

Anahtar kelimeler: dostluk, kutlama, işbirlikleri, yaratıcılık, sosyal etkinlikler. Aşkta, romantizme dönüşen dostlukları ve sosyal etkinliklerde buluşmayı ortaya çıkarır. Kartın ters çevrilmesi, oyunda üçüncü bir kişinin olduğunu gösterir.

Finans için, Kupaların 3’ü kardeşlik ve istikrarı gösterir. Tersine çevrilmişse, toksik bir çalışma ortamı vardır ve elinizden gelenin fazlasını vermeye çalışıyorsunuzdur.

4 Kupa

Tarot için 4 Kupa, sahip olduklarınızı takdir etmediğinizi gösterir. Genellikle moral bozukluğu ve inançsızlık gibi duygular olduğunda ortaya çıkar. Hayat sıkıcı hale geldi ve kayıtsız hissediyorsunuz. Bu, tekrar motivasyon bulabilmeniz için bir öz değerlendirme dönemidir.

Anahtar Sözcükler: ilgisizlik, tefekkür, melankoli, yeniden değerlendirme, can sıkıntısı. Aşık: can sıkıntısı, soğukluk. Ters konumda olmak, yeni bir bakış açısına işaret eder.

Zaten kariyerde, hayal kırıklığı, durgunluk ve mutsuzluğu gösterir. Kart ters çevrilirse, ayarlamaları ve irade gücünü ortaya çıkarır.

5 Kupa

Tarot okumalarında Kupaların 5’i hayal kırıklığını gösterir. Durumların olmasını istediğim gibi olmamasından kaynaklanan bir hüzün duygusu var. Yani geçmişe takılıp kaldınız, pişmanlık ve karamsarlıkla dolusunuz.

Anahtar Kelimeler: pişmanlık, hayal kırıklığı, başarısızlık, keder, karamsarlık. Aşk için: gerilim, üzüntü, ayrılık. Tersine çevrildiğinde, eski bir ilişkiden yaralar iyileşir.

Finans için, Kupaların 5’i işsizliği, mali kaybı ve gerilemeyi gösterir. Kartın ters çevrilmesi, finansal sağlığın ve yeni istihdamın düzeldiğini gösterir.

6 Kupa

Tarot’taki 6 Kupa geçmişi temsil eder. Bu Arcanum, daha iyi ve daha mutlu bir zamana geri dönme arzusunun ortaya çıkabileceğini gösterir. Olanlara bakmaktan kaçınmak, içinde var olan mutluluğu yeniden yaşamak ve şimdiye odaklanmak gerekir.

Anahtar kelimeler: neşe, çocukluk, masumiyet, nostalji. Aşk için, yaraları iyileştirdiğine ve eski sevgiliyle yeniden bağlantı kurduğuna dair belirtiler vardır. Kart ters ise geçmişe bağlılık vardır.

Mali alanda, Kupaların 6’sı, eski bir işe geri dönme veya ebeveynlerin yanına geri taşınma olasılığını ortaya koyuyor. Ters konuma düşerse, finansal bağımsızlığa ve ebeveynlerin evinden ayrılmaya işaret eder.

7 Kupa

Tarot’ta Kupaların 7’si yaptığınız seçimlerin farkında olmanız için bir uyarıdır. Sadece rüya planında kalmayın ve hayallerinizin gerçekleşmesi için savaşmayın. Gerçekle yüzleşmek önemlidir.

Anahtar Sözcükler: amaç arayışı, seçimler, yanılsama, kararsızlık, olumlu düşünme. Aşkta, talipler arasında seçim yapmanız ve dikkatli olmanız gerekir. Kart ters düşerse kaosu temsil eder.

Kariyerle ilgili baskılarda, Kupaların 7’si bir yol seçme ve finansal seçimlerde dikkatli olma ihtiyacını gösterir. Tersine çevrildiğinde, seçeneklerin eksikliğini veya kaçırılan hedef ve fırsatları ortaya çıkarır.

Kupaların 8’i

Kupaların 8’i bir geçişi gösteren karttır. Bunun gerçekleşmesi için bir durumu terk etmek gerekir. Bu Arcanum, hayatta hayal kırıklığına uğradığınızı ve daha büyük bir amacı benimsemek için konfor alanınızdan çıkma zamanının geldiğini gösterir.

Anahtar Kelimeler: terk, hayal kırıklığı, kaçış, inziva. Aşk baskılarında mutsuz bir ilişkiden ayrılmayı ister ve bir terk edilmişlik duygusu ortaya çıkarır. Ters görünüyorsa, yalnızlık korkusunu ortaya çıkarır.

Finansal alanla ilgili yorumlar şunları içerir: kaçış, tatiller ve istikrarın üzerindeki mutluluk. Kartın ters çevrilmesi, değişim korkusunu gösterir.

Kupaların 9’u

Kupaların 9’u memnuniyet demektir. Zorluklardan geçtikten sonra, istediğinizi başarabileceğiniz bir aşamaya geldiniz. Hayatın yeni bir evresini kutlamanın zamanı geldi.

Anahtar Sözcükler: hoşnutluk, şükran, dileklerin yerine getirilmesi, doyum, başarı. Aşkın tarotunda, pozitifliği ve eğilimi gösterir. Ters konumdayken, yüzeyselliği ve bağlantı eksikliğini çeker.

Kariyer ve finans için bolluk, tatmin ve tanınma vardır. Ters çevrilirse, kart işte hayal kırıklığı ve finansal başarısızlık gösterir.

10 Kupa

Tarot’taki 10 Kupa, ilişkilerinizdeki mutluluğu gösterir. Ev içi uyum ve duygu dengesi durumuna ulaştınız ve sahip olduğunuz özlemleri buldunuz. Bu nedenle, elde edilen nimetlerin tadını çıkarma zamanıdır.

Anahtar Kelimeler: uyum, duygusal istikrar, mutluluk, aile içi uyum, sağlıklı ilişkiler. Aşk için: bağlılık, istikrar. Eğer ters konumdaysanız, ilişkinin önüne geçen dış güçler vardır.

Kariyer ve finansa gelince: istikrar, aidiyet, güvenlik. Ters çevrildiğinde, kart düşmanca bir çalışma ortamını, ailede para kavgalarını ve gerginliği gösterir.

Tarot kartları anlamları

Kalplerin Kralı

Kupaların Kralı, bilinçaltını, yaratıcılığı ve duyguları simgeleyen Tarot kartıdır. Akıl ve duygu arasında bir denge olduğunu ve bu ilişkinin şefkat getirdiğini ve zorluklar karşısında diplomasiye olanak tanıdığını gösteriyor.

Anahtar Kelimeler: şefkat, duygusal denge, diplomasi. Aşkta, akıl ve duygu arasında şefkat ve denge vardır. Tersine çevrilirse, bencillik ve manipülasyon vardır.

Zaten kariyerde, hayranlık, finansal istikrar ve bilgelik var. Ancak, ters pozisyonda, işte bencillik ve finansal kontrol eksikliği belirtileri vardır.

Kupa Jack

Kupa Knavesi bir Tarot okumasında göründüğünde, yeni fikirlere açıklık anlamına gelir. Sezginizi dinleyin, çünkü bu, ilerideki durumlarda harekete geçmeniz için size ilham verecek ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Duyguları göstermenin zamanı geldi.

Anahtar kelimeler: bulutların içinde kafa, idealizm, yaratıcı fırsatlar, duyarlılık. Aşk için yeni bakış açıları var. Kartın ters çevrilmesi, utangaç ve olgunlaşmamış bir ortak, kırılganlık ve güvensizlik anlamına gelir.

Finansta hayaller ve gerçekçi olmayan hedefler vardır. Tersine çevrildiğinde, kart finansal kararlardan kaçınma ihtiyacını ortaya çıkarabilir ve aynı zamanda güvensizlik ve kırılganlığı gösterebilir.

Kupa Kraliçesi

Tarot Kupa Kraliçesi iç sesi temsil eder. Sadece dengeli olduğunuzda ihtiyacı olanlara yardım edebilmeniz için başvuracak ve dikkatinizi çekecek insanları bulmanıza yardımcı olacaktır. Önce duygusal sağlığınıza odaklanın.

Anahtar Kelimeler: şefkat, özen, duygusal istikrar, nezaket, sezgi. Aşkta, mevcut ilişkileri derinleştirmeyi ister. Tersine çevrilmişse, bağlı veya aşırı hassas bir ortak vardır.

Kariyerde işte yardım, hayırseverlik ve cömertlik aranır. Ters konumda, kart duygusal tükenmeyi ve kişinin finansal sağlığını ihmal ettiğini gösterir.

Kupa Şövalyesi

Bir Tarot okumasında, Kupa Şövalyesi size duygusal fayda sağlayacak bir kişiyi gösterir. Büyüleyici bir kişiyi veya sizinle büyük duygusal ilgisi olan bir projeyi temsil edebilir. Kalbinizi ve sezgilerinizi dinlemenin zamanı geldi.

Anahtar kelimeler: çekicilik, idealizm, hayal gücü, romantizm. Aşk için: cazibe, flört, romantizm. Kart ters çevrildiğinde, sahte görünümler ve pasif agresif bir ortak vardır.

Kariyerle ilgili olarak, mektup diplomasi, finansal arabuluculuk ve yaratıcı çözümlere işaret ediyor. Ancak tersine çevrilirse, çatışmalardan, finansal hayal kırıklıklarından ve gerginlikten kaçınmayı ister.

Küçük Arkana: Kılıç Takımı

Tarot’taki Kılıçların kıyafeti, aklın hükümdarı olan hava elementi tarafından yönetilir. Bu nedenle, düşünceler, kelimeler, tutumlar, inançlar ve eylemler bu kart setinde temsil edilir.

Bu kıyafetle işaretlenen bıçaklar genellikle temaları karar verme, seçimler, düşünceler, rasyonellik ve otoritenin idaresine değinen okumalarda görülür. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki her bir kartın anlamlarına bakın!

Maça Ası

Tarot için Maça Ası bir atılımı gösterir. Dünyayı farklı bir şekilde görebildiğiniz için yeni fırsatlar yolda. Yeni fikirlere ve planlarınıza yatırım yapmanın tam zamanı.

Anahtar Sözcükler: atılımlar, zihinsel berraklık, yeni fikirler, başarı, hakikat. Aşık, iletişim ve sorunların yüzleşmesini gösterir. Ters konumda, tartışmaları ve iletişim seslerini ortaya çıkarır.

Finansal alan için net bir iletişim vardır ve finansal kararlardan duygusal olarak kaçınmaya ihtiyaç vardır. Kartın ters çevrilmesi can sıkıntısına, kağıtlara ve belgelere işaret eder.

2 Kılıç

Maça 2 kartı bir açmaz veya çıkmaza işaret eder. Yolunuzu seçtiğinizde beklediğiniz bu değildi, ancak iki güç savaşıyor ve birbirini yok ediyor, kendinizi bunun ortasında buluyorsunuz. Zor bir seçim ama yapılması gerekiyor.

Anahtar Sözcükler: zor kararlar, kaçınma, açmaz, gizli bilgi. Aşkta zor bir seçim vardır. Ters görünüyorsa, hiçbir talibin uygun olmadığını gösterir.

Kariyerde çatışmalar ve belirsiz finanslar var. Ayrıca, tersine çevrildiğinde, zor kararları da gösterir.

3 Kılıç

Tarot’taki Kılıçların 3’ü ihaneti, hayal kırıklığını ve üzüntüyü gösterir. Hayatın bu zor aşamasını anlamak ve üstesinden gelmek için hazırlanmak, aklı kullanmak gerekir. Seni öldürmeyen şey güçlendirir.

Anahtar kelimeler: kalp kırıklığı, acı, ayrılık, keder, üzüntü. Aşk için: üzüntü, ayrılık. Ters çevrildiğinde: üzgünüm.

Kariyer veya finansta çatışmalar ve varlıkların bölünmesi vardır. Tersine çevrildiğinde, mali durum ve tasarruf ihtiyacı üzerindeki kederi ortaya çıkarır.

4 Kılıç

Tarot için Kılıçların 4’ü rahatlama zamanının geldiğini gösterir, ancak yorgunluktan mı yoksa seçimden mi olduğu bilinmemektedir. Yakında bir şeyler olması mümkündür ve hazırlıklı olmanız gerekir.

Anahtar kelimeler: dinlenme, huzur, rahatlama. Aşkta, bu kart zamanı gösterir. Tersine çevrildiğinde, reddedilmeyi ve yeniden alevlenen tutkuları ortaya çıkarır.

Kariyerde öz bakım, maddi kaygı ve tatiller ortaya çıkar. Tersine çevrilirse, yorgunluk ve finansal iyileşme olur.

5 Kılıç

Tarot’taki Kılıçların 5’i çatışmayı, anlaşmazlıkları ve düşmanlığı gösterir. Kendinizi izole etmek üzeresiniz ve kazandığınızı düşünseniz bile kaybedecek çok şeyiniz var. Çatışmaları çözmek ve daha da kötü sorunlardan kaçınmak için hala zaman var.

Anahtar Kelimeler: rekabet, çatışmalar, yenilgiler, anlaşmazlıklar, stres, yıldırma. Aşk için: çatışmalar, sinirlilik. Kart ters çevrildiğinde: affetme, fesih.

Kariyer ve finans alanında: düşmanlık, korkutma, kuruntu. Tersine çevrildiğinde: mali rahatlama, sabotaj.

6 Kılıç

Kılıçların 6’lı kartı, mutsuzluk ve pişmanlık yaratan bir değişikliği gösterir. Bu değişim dönemi, onlardan vazgeçmenizi, geride bırakmanızı ve devam etmenizi gerektiren geçmiş seçimlerin bir sonucudur.

Anahtar Sözcükler: geride bırakmak, değişim, geçiş ayini, geçiş. Aşk için uzlaşma ve ilişki değişikliği vardır. Tersine çevrilmişse, yaşamı takip etmede zorluk vardır.

Finansta finansal istikrarla karşılaşma ve stresli bir işi bırakma ihtimali vardır. Tersine çevrilirse, kendi kendini sabote etmeyi ve bir rehine çalışma durumunu ortaya çıkarır.

Kılıçların 7’si

Kılıçların 7’si, Tarot’ta ihanet ve hile anlamına gelir. Siz veya bir yakınınız cezasız kalmayacak, utanç ve aşağılanma getirecek bir şeyden kurtulmaya çalışıyor olabilir. Karanlıkta yapılan bu hareketin keşfedilme ihtimali var.

Anahtar Kelimeler: aldatma, gizlilik, yalan, hile. Aşk için: aldatma, yalanlar, ihanet. Ters pozisyondayken: yalanlar ortaya çıkar.

Kariyerde dedikodu, kıskançlık, dolandırıcılık ve hırsızlık vardır. Kartın ters çevrilmesi durumunda, maliyede eylemlerin ve sahtekârlığın sonuçları olacaktır.

8 Kılıç

Tarot için Kılıçların 8’i hapis demektir. Sahip olduğunuz olumsuz düşüncelerden dolayı mağduru oynamaya doğal bir eğiliminiz var. Ayrıca, dünyayı görme biçiminize sınırlamalar getirir ve bu da daha iyi yaşamanızı engeller.

Anahtar Sözcükler: hapsetme, güçsüzlük, olumsuz düşünceler, kendi kendine uygulanan kısıtlamalar, mağduriyet. Aşık: hapis, boyun eğme, boğulma. Kart ters çevrilirse: net bir bakış açısı, aktivite.

Finansta kaygı, bağımlılık ve değişim korkusu vardır. Ancak ters konumdaysa, kart gerçeği örtbas etme korkusunu ve yeni bir işi ortaya çıkarır.

9 Kılıç

Kılıçların 9’u, Tarot için, huzurlu bir uyku çekmenizi engelleyen her şeyi temsil eder. Bu travma, anksiyete ve depresyon ile ilişkili olabilir. Bu yükün ağırlığını hafifletmek için kendi duygularınız hakkında konuşmak önemlidir.

Anahtar Sözcükler: kaygı, depresyon, umutsuzluk, korku, olumsuzluk, kabuslar, endişeler. Aşkta pişmanlık ve güven eksikliği vardır. Kart ters çevrilirse, partnerden rahatlama ve yardım ortaya çıkar.

Kariyerde stres, panik ve endişeye işaret eder. Tersine çevrildiğinde, kabusları ve yoksulluğu ortaya çıkardığı gibi strese de işaret eder.

10 Kılıç

Maça 10 kartı, olumsuz veya feci bir şeyi temsil eder. İhanet, acılı ayrılık veya çöküş anlamına gelebilir, ancak her durumda beklenmeyen bir şeyi gösterir. Karşınıza çıkan kötü ve kaçınılmaz bir durum.

Anahtar Kelimeler: acılık, bitkinlik, çöküş, kriz, başarısızlık, acı sonlar, ihanet. Aşk için: keder, ayrılık, üzüntü. Tersine çevrilmişse: geçmişten iyileşmek, ilişkiyi yeniden canlandırmak.

Kariyer ile ilgili sirkülasyon yapıldığında kart, işsizlik, tükenmişlik ve maddi kayıplara işaret eder. Ancak tersine çevrilirse, önlenen mali kaybı ve iş değişikliğini ortaya çıkarır.

Tarot kartları anlamları

Kılıçların Kralı

Tarot’ta Kılıçların Kralı nesnelliği gösterir. Hedeflerinize ulaşmak için gerçeklere bağlı kalmanız ve aklınızı kullanmanız gerekir. Neler olduğunu anlamak için keskin bir göz atın.

Anahtar Sözcükler: otorite, zihinsel berraklık, entelektüel güç, akıl, hakikat. Aşkta, kontrollü duygulara ve taleplere sahip olmanız gerekir. Kartın ters çevrilmesi, kötüye kullanılan bir ilişkiyi ve kendinize değer vermeme eylemini gösterebilir.

Kariyer için finansta disiplin ve mantık kullanımı vardır. Tersine çevrildiğinde ise disiplinsizliğe ve mantıksızlığa işaret eder.

Maça Jack

Tarot’taki Arcane Kılıç Jack, bilgi için susuzluk anlamına gelir. Fikirlerin dışında, merakınız sizi soru sormaya itiyor. Retorik diliniz sizi harika bir iletişimci yapıyor. Bu kart, yürütmek istediğiniz projeleri veya fikirleri gösterir.

Anahtar Sözcükler: zihinsel çeviklik, bilgi arayışı, merak, yeni fikirler, yeni iletişim yolları.

Aşk için, duygusal yakınlık eksikliği vardır. Ters çevrilmişse, yanlış iletişim ve savunmacı bir ortak olduğunu gösterir.

Bir kariyer için alındığında, kart hırs, merak ve eğitimi ortaya çıkarır. Ancak tersine çevrilirse, çok fazla planlama ve az eylemin yanı sıra iş dedikodusu ve belirsizliği gösterir.

Kılıçların Kraliçesi

Kılıçların Kraliçesi, Tarot’un Küçük Arkanası, tarafsızlık anlamına gelir. Sadece duygu kullanmadan durumları analiz etmeye ve yargılamaya dikkat çekiyor. İnsanlara yaklaşabilmek için entelektüel yönünüzle uyum sağlamak gerekir. Daha bağımsız olmanız gerekiyor.

Anahtar Kelimeler: doğrudan iletişim, yapıcı eleştiri, dürüstlük, tarafsızlık, bağımsızlık. Aşk için: bağımsızlık, seçicilik. Tersine çevrildiğinde: travma, toksik ilişki.

Finansla ilgili baskı çalışmaları için kart, netliği ve yapıcı eleştiriyi gösterir. Tersine çevrilirse, kafa karışıklığı, olumsuzluk ve iletişim sorunlarını ortaya çıkarır.

Kılıç Şövalyesi

Tarot’ta Kılıç Şövalyesi, planları uygulamaya koyma ve onları gerçekleştirme konusundaki dizginsiz arzuyu gösterir. Hırsı, istediğini elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmemesini sağlar. Eylem odaklı doğanız şefkatle dengelenmeli ve sorumlulukla ölçülmelidir.

Anahtar Kelimeler: hırs, sabırsızlık, cüret, mükemmeliyetçilik.

Aşkta yakınlık korkusu ve bir dönüm noktası vardır. Ters pozisyondayken, istismar ve saldırganlığı gösterir.

Kariyer ve finans için kart, eylemi, kariyer odağını ve verimliliği gösterir. Tersine çevrildiğinde kibir, aldatma ve korkutma ortaya çıkar.

Bu gönderi için yorumlar kapalı.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler sweet bonanza deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler