Ufuk Suntay Kimdir? Sevgilisi kim? Nasıl bir çocukluk geçirdi?

Kullandığı yüz filtresi sebebi ile genelde kadın sanılan fenomen Ufuk Suntay ile tanışmaya hazır mısınız ? Ufuk Suntay kimdir? Sizleri bu yazımız da Ufuk Suntay ile tanıştırmak istiyoruz. Ufuk Suntay kaç yaşında? Ufuk Suntay sevgilisi kim? Mesleği nedir? Ufuk.snty hesabında kullandığı filtre ve Ufuk Suntay’ın sosyal medya hesapları hepsi ve daha fazlası için keyifli okumalar dileriz..

Ufuk Suntay Kimdir?

İçindekiler

Ufuk Suntay kimdir? Kısaca tanıyalım…

Ufuk Suntay’ı daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Ufuk Suntay’a kısaca bir göz atalım.

  • Kilosu: 54 kg
  • Boyu: 1,65 cm
  • Yaşı: 23
  • Burç: Aslan
  • Doğum tarihi: 25 Temmuz 1998
  • Yaşadığı yer: İstanbul

Eğer ki başlıklarımız sizde Ufuk Suntay hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Ufuk Suntay Kimdir?

Ufuk Suntay’ın boyu

Ufuk Suntay 1,65 boyundadır.

Ufuk Suntay’ın kilosu

Ufuk Suntay, 54 kilo minyon birisiymiş röportajında öyle belirtti.

Ufuk Suntay’ın doğum tarihi

25 Temmuz 1998 tarihinde doğan Ufuk Aslan burcu olduğunu, yükseleninin de Akrep olduğunu özellikle belirtti. Belli ki burçlarını çok seviyor.

Ufuk Suntay nerelidir?

Aslen Yozgatlıyım ama İstanbul Üsküdar doğumluyum diyerek yanıt verdi.

Ufuk Suntay nerede yaşıyor?

İstanbul Üsküdar’da doğdum, büyüdüm hala da İstanbul’dayım

Ufuk Suntay’ın okuduğu okullar ve bölümler

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İnsan kaynakları bölümünden mezun olan Ufuk Suntay,
şuanda da Anadolu üniversitesi medya ve iletişim bölümü okumaktadır.

Ufuk Suntay’ın hobileri nelerdir?

‘Video çekmek hoşuma gidiyor. Sosyal medyayla takipçilerim ile birlikte konuşmak ve müzik dinlemek vazgeçilemez tutkularımdan birisi.’ diyerek sevenlerinin yüzlerine gülücük kondurdu.

Çocukluğunuz hakkında bize ne anlatabilirsiniz?

‘Çocukluğum aslında sıradandı. Çocuk olan Ufuk’un kendi dünyası vardı ve o dünyada hayaller kurardı. Ama bu hayallerin gerçeğe dönüşeceğine de her zaman inanırdı. İçine kapanık birisiydim, resim yeteneğim vardı o zamanlar sanırım o zamanlarda kaldı bu yetenek.’ dedi ve bastı kahkahayı. ‘Baba sevgisinden biraz mahrum daha çok annenin eteğinin ucunda dolaşan sakin sessiz bir çocukluk geçirdim.’ sözleri ile o dönemin hemen her çocuğu gibi bir çocukluk geçirdiğini dile getirdi.

Aileniz hakkında bilgi verir misiniz?

‘Annem ev hanımı ve çok anlayışlı birisi. Anne değil de her zaman bir arkadaşım gibidir. Bütün sırlarımı bilir birbirimize her zaman daha da yakın olmaya çalıştık. O benden daha sessiz birisi sakin ona dert ortağı olmak, onun sorunlarını çözebilmek bana mutluluk veriyor. Babam ise daha ketum birisi, sert mizaçlı beni sevdiğini görmesem de içten içe sevdiğini bildiğim birisi. Sadece kafa yapılarımız birbirine uymadığı için çoğu konuda takışırız. Bir tane erkek kardeşim var benden 11 yaş küçük. O benim tam tersim. Ben küçükken uysaldım ancak o şimdiden benim gibi olmaya başlamış. Açık gözlü, zeki ve çalışkan birisidir. Her sorunu tek başına halledebilecek birisi ve geleceğin en iyi futbolcularından biri olacak diyebilirim. ‘

Kendi gibi kardeşinin de başarılı olacağından hiç şüphemiz yok. Ayrıca bu sorunun cevabı ile çocukken sıkça sorulan ‘Anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı?’ sorusuna alacağımız yanıttan da eminiz.

Ufuk Suntay Kimdir?

Fenomen arkadaşlarınız var mi?

Henüz bir fenomen arkadaşı olmadığını belirtti.

Çocukken hangi mesleği yapmak istiyordunuz?

‘Çocukken psikolog olmak isterdim. Ben çok iyi bir dinleyiciyim. Karşımdaki çocuksa çocuk, büyükse büyük olabilirim. Sorunlarını çözmek onlara yardımcı olmak, karanlık dünyalarından çıkarıp dünyaya barıştırmayı çok isterdim. Ancak zamanla evrilip istek ve hayallerimiz değişkenlik gösterebiliyor.’

Ufuk Suntay’ın Sevgilisi var mı?

Yakışıklı fenomenimizin 5 senedir bir ilişkisi olduğunu ve düşe kalka engebeli yolları da olsa son 2 buçuk senelerinin dillere destan bir şekilde devam etmekte olduğunu biliyor muydunuz? Tam bir aşk adamı belli ki. Mutluluklar dileyerek diğer sorumuza geçiyoruz.

Video çekmek dışında herhangi bir iş ile ilgileniyor musunuz?

Başarılı ve yakışıklı fenomenimiz ‘Hayır ilgilenmiyorum. Kendimi tamamen sosyal medyaya adadım hayallerimin peşini asla bırakmayacağım.’ diyerek kararlılığını dile getirdi.

Videolarınızın konusunu nasıl buluyorsunuz?

Video konularını, izlediğim filmlerden, yaşadığım olaylardan veya çevrede gözlemlediklerim ile bulduğunu söyleyen fenomen, ‘Gözlemlerime kendi fikirlerimi katarak insanları güldürmeyi çabalıyorum.’ cevabını vermiştir.

Hayatımda dönüm noktam dediğiniz bir an var mı?

‘Hayatımın dönüm noktası, sevgilim hayatıma en son girdiği tarih yani 2 buçuk sene öncesi. Mantığım ile başlarken aşka kapıldım. Benim dönüm noktam orası.’ diyerek genç kızların kalbini çalan yakışıklı fenomen bir kez daha aşk adamı olduğunu bizlere kanıtladı.

Hangi takımı tutuyorsunuz?

Fanatik değilim soran olursa Galatasaray cevabını verdi.

Hangi sanatçıları dinliyorsunuz?

Eğlenceli ve kıpır kıpır enerjik halleriyle gördüğümüz yakışıklı fenomen, genelde Edis, Buray, Ziynet Sali, Ece Seçkin gibi Türk Pop sanatçıları dinliyormuş.

İleri ile ilgili planlarınız nelerdir, 10 sene sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

‘İleride daha çok insana hitap etmeyi planlıyorum. Daha geniş bir mecrada daha çok insanları güldürmeyi ve onları mutlu etmek istiyorum. 10 sene sonra kendimi zirvede görüyorum, sevilen, sayılan birisi olarak ve belki de kendi markasını çıkartmış bir influencer olarak görüyorum.’

Evcil hayvanınız var mı?

‘Evet .10 aylık bir kızım var. Kedim, adı Pamuk. 40 günlükken sokakta bulduk. Öleceğini söyledi veteriner ancak gözüm gibi baktım ve ayaklandı. Şu an benim için evlattan bir farkı yoktur. Yeri her zaman ayrı kalacak.’ diyerek hayvanlara olan hassasiyetini de belirtti.

Ufuk Suntay Kimdir?

Kendinizi 3 kelime ile tanımlar mısınız?

Kendimi 3 kelimeyle anlatacak olursa ilk önce inatçı, daha sonrasında hayalperest ve son olarak da güçlü birisi olarak tanımlarmış yakışıklı fenomenimiz.

Sosyal medyanın sizin için avantajları ve dezavantajları nelerdir?

‘Avantaj bakımından insanları mutlu ettiğimi görmek beni gururlandırıyor. Tanınmak güzel mesajlar almak karşılıksız sevgiyi görmek inanın mutluluk verici. Dezavantajı şudur ki fazla kafama takmam, sebepsiz yere kötülenmek veya kıskanılmak ancak hayatımızın dört bir yanında bunları görmekteyiz.’

Ufuk Suntay ne kadar kazanıyor?

‘Kazancım aylık değişiyor bazen asgari ücretin üstü bazen ise asgari ücretten bir tık daha az. Dediğim gibi aylık olarak değişmekte bir sabitlik söz konusu değil.’ diyerek net bir sayı belirtmemiştir.

Yaptığınız ilgilendiğiniz spor dalları var mı?

‘İnanın hiçbir spor dalıyla uğraşmıyorum. Eskiden okulda tenis oynardım oda orada kaldı. Ama kendimi geliştirmek istiyorum. Unutmayın ki spor hayata tutunmanın bir dalıdır.’ diyerek bırakıyor özlü sözünü.

Hangi sosyal medya uygulamasını aktif kullanıyorsunuz?

Sadece Instagram kullanmaktayım.

En büyük korkunuz nedir?

En büyük korkum yalnızlık. Yalnız yaşayıp yalnız ölmek

Hayat mottonuz olarak belirlediğiniz bir cümle var mı?

Never say Never yani Asla Asla Deme! Kendimi bu söz ile her gün motive ediyorum. Hiç bir şey imkansız değildir sadece çaba gereklidir.

Sahte hesapla diğer fenomenleri stalkluyor musunuz?

Tabii ki stalk benim işim, onları her zaman kontrol ediyorum ancak kıskanmıyorum herkes kendi ekmeğinin peşinde ve herkes kendi başına çokça başarılı.

Ufuk Suntay Kimdir?

Fenomen olmak ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Fenomen olmak daha doğrusu tanınmak hayallerimdi ve gerçek oluyor. İnanın bu mutluluğu sizlere saatlerce konuşsam yine de anlatamam.

Video çekmeye hobi olarak mı başladınız? Bu kadar ilerleyeceğinizi düşünüyor muydunuz?

Video çekmeye şöyle başladım. Arkadaşım ile birlikte Tiktok çekmeye karar verdik ve beğenildi ilgi gördüm bende dedim ki kendime Ufuk bunu geliştir yapabilirsin öyle bir cesaretle başlayıp bugüne geldim. Bu kadar ilerleyeceğimi biliyordum ve daha da ilerleyeceğimin farkındayım çünkü inanıyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır.

başka içerik yapmayı düşünüyor musunuz?

Başka içerik evet düşünüyorum farklı karakterleri canlandırmak veya YouTube ye başlamak. Her an her şey olabilir.’ diyerek sevenlerini heyecanlandırdı.

Ne zamandır video çekiyorsunuz?

01 Aralık 2020 den beri video çekiyorum.’ cevabı ile keskin hafızasını da gözler önüne serdi.

Eğer şansınız olsaydı hangi yeteneğe sahip olmak isterdiniz?

İnsanların beyinlerini okumayı çok isterdim. Kim kimin hakkında ne düşünüyor veya birinin bana karşı düşüncesi nedir. Hayatın birçok yerinde işe yarayacağına eminim.

Dövmeniz var mı varsa anlamı ve yeri nedir?

‘Dövmem yok ancak düşünüyorum. Kolay sıkılan birisiyim o yüzden ince eleyip sık dokumam gerekiyor bu konuyu.’

Aileniz ile birlikte mi yaşıyorsunuz?

‘Ailemden ayrı yaşamaktayım. Bazı sorunlarımız oldu babamla yaklaşık 9 ay konuşmadık ancak şu an barıştık konuşuyoruz ama ben hala ayrı yaşıyorum. Ayrı hayata alıştım ve bu şekilde devam ettirmeye çalışıyorum.’

Ufuk Suntay Kimdir?

Videoları çekerken zorlanıyor musunuz?

‘Tabi ki zorlanıyorum. Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum bazen pes ediyorum bazen kırıp döküyorum ama bunlar tatlı güzel şeyler. Sonunda hak ettiğin başarıyı görmek tüm zorlukları göz ardı etmemi sağlıyor.’ sözleriyle tüm azmi ile çalıştığını tekrar görüyoruz.

Kullandığınız filtreden kaynaklı olarak sizi tanımayanlar kız zannediyor bu size ne hissettiriyor? Bu konu hakkında fikirlerinizi almak istedik.

‘Evet, kız zannedenler oluyor ancak mantıklı birisinin böyle düşünmesi çok saçma. Sonuçta sakallarımda filtre dışına çıkabiliyor sesimde kadın sesine göre kalın çıkıyor. Bir de dudakları gözleri gerçekten orijinal sananlar var bu topluluk sosyal medyadan uzak insanlar, yakından takip edenler onun bir filtre olduğunu biliyor. Tabi insan aşağılamam ancak bu tarz yorumlara çoğu zamanda cevap vermem. Dediğim gibi sinirlenince ne söylediğimi bilmiyorum o yüzden bence en güzel cevaptır sessizlik.’ 

İlerde iyi yerlere geleceğini düşündüğünüz fenomenler kimler?

‘Melikhan sağlam gerçekten çok güzel bir şekilde kılıktan kılığa giriyor ve insanları güldürmeyi başarıyor. Şuan zaten fenomen ancak dahada yükseleceğinden eminim. Bierdem (Erdem) bu arkadaşımızın da içeriklerine bayılıyorum ve oda bir gün hak ettiği gibi iyi bir oyuncu olacak göreceksiniz.’ Ufuk Suntay’ın ilk tanıştığı fenomen arkadaşlarından olmalarını temenni ediyoruz.

Kendinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz özellikleriniz nelerdir?

‘En sevdiğim özelliğim aşırı vicdanlı olmak ne yazık ki günümüzdeki insanlarda bu yoksulluk söz konusu. En sevmediğim ise sinirlenince gözümün hiç bir şey görmemesi kendimi bu konuda köreltmem gerekiyor.’ hatalı davranışlarının da farkında olduğunu ispatlayan cümleler kurdu.

Son olarak ufuk nasıl biridir ve onu dinleyenlere mesajı nedir?

‘Ufuk her zaman güçlü her zaman hedefi olan ve hayallerinin her zaman peşinde koşan birisidir. Yeri gelir düşer yeri gelir kalkar bazen ağlar bazen güler ama son gülenin yine kendisi olacağına inanan birisidir ufuk. Beni dinleyenlere izleyenlere ve benimle beraber yaşayanlara sadece şunu demek istiyorum. Siz var olduğunuz sürece bende varım. Ve siz güldüğünüz sürece ben mutluyum. Hayallerinizden asla vazgeçmeyin her zaman peşinden koşun. Sizi çok seviyorum ve sizi güldürmeyi yanınızda olabilmeyi her gün katlayarak devam ettireceğim.’ mesajını sevenlerine iletmemizi istedi.

Ufuk Suntay Kimdir?

Ufuk Suntay’ın sosyal medya hesapları

Sizler için eğlenceli içerikleriyle güldüren fenomen Ufuk Suntay’ın kullanmış olduğu bütün sosyal medya hesaplarını derledik. Ufuk Suntay’a aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Ufuk Suntay Instagram

64,1 bin takipçisi ile fenomenimiz fotoğraf ve videoları, hikayesinde markaların tanıtım reklamlarını yapmaktadır. 275 gönderi paylaşan yakışıklı fenomen hesabı aktif şekilde kullanmaktadır. Ufuk Suntay’ın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ufuk Suntay Tiktok

Videolarını Tiktok hesabından da paylaşan fenomen Ufuk Suntay, orda da beğenileri toplamış görünüyor. Ufuk Suntay’ın Tiktok hesabına buradan ulaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler