Zeynep Bastık Yağmur Akustik Yayında

Yakın bir zaman başarılı sanatçı Zeynep Bastık “ Yağmur Akustik “ şarkısını paylaştı. Kısa zamanda iyi bir izleyici kitlesi tarafından tıklanan şarkıyı söyleyen Zeynep Bastık, sosyal medyadan şarkılarını hayranları ile paylaşmaktadır. Kimdir? Kaç yaşındadır? Nerede yaşar?

Zeynep Bastık’ın dikkat çekmesi Ezhel’in “ Felaket “ şarkısını kendi tarzında söylemesinden kaynaklanmaktadır. GüzelsanatçıYouTube üzerinden cover şarkı paylaşımları ile bilinmektedir. Yakın geçmişte Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde sahne alan MustafaSandal konserine konuk olan sanatçı, güzelliği ve mütevaziliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Toplumsal olaylara karşı duyarlılığı ile tanınan ZeynepBastık kimdir? Nerede yaşar? Kaç yaşındadır?

Zeynep Bastık Kimdir?

1991yılında dünyaya gelen Zeynep Bastık, sanatçı bir aileden geldiği için yaşamını müzik içinde geçirmiştir. İlköğretim ve lise öğrenimini İzmir’detamamladı. Küçük yaşlarda dans eğitimi alması onun 2008 yılında  “ Anadolu Ateşi “ grubunda profesyonelleşmesine yardımcı oldu.

Volkan Konak Haberimize Burdan Ulaşabilirsiniz..

Tiyatodan Müziğe

Özel bir tiyatroda eğitim alan sanatçı, sanat yaşamına oyunculuğa adım atarak başladı. Müzik kariyerine ise ünlü sanatçı MuratDalkılıç’ın vokalistliğini yaparak başlamıştır. Dalkılıç’ın “ Lüzumsuz Savaş “ şarkısında yaptığı düet ile müzikseverlere kendini tanıttı. Dalkılıç’ınvokalistliğini 3 yıl yapmıştır. Daha sonra ilk single olan “ Fırçayı “ piyasaya sunmuştur. Bu çalışmadan sonra vokalistliği bırakıp solo çalışmalarına öncelik vermiştir. “ Adı Mutluluk “ ve “ Sil Baştan “ dizilerinde rol almıştır. Fox ekranlarında izlenen “ Umuda Kelepçe Vurulmaz “ dizisinde rol alarak Rüya karakterini canlandırdı. Bu dizi denemesinden sonra “ Yasak Elma “ dizisinde de kısa bir süre yer almıştır.

Güzel sanatçı Çeşme Amfi Tiyatrosu’nda vereceği konserinin gelirisini geçenlerde cinayete kurban giden Emine Bulut’un kızına harcayacağını belirtti ve bu paylaşımı ile takipçilerinin oldukça beğenisini kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu