A101 Dolap Fiyatları 2022 Güncel Fiyatlar

A101 dolap fiyatları, enflasyona ve kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Bir dolabın (gardırop veya dolap) spesifik özellikleri, mobilya parçasının türüne ve tasarımına bağlı olarak değişebilir. Bir dolabın sahip olabileceği bazı yaygın özellikler arasında giysiler için asılı alan, katlanmış eşyaları saklamak için raflar, daha küçük eşyalar için çekmeceler ve depolama alanını çevreleyen kapılar bulunur. Bazı dolaplar aynalar, aydınlatma veya kilitlenebilir kapılar gibi ek özelliklere de sahip olabilir. Özelliklerinin artması fiyatı da doğrudan etkilemektedir. Son yıllarda mobilyacılar dışında da ürün satılmaya başlandı. Marketlerde, küçük yapı marketlerde hatta nalburlar da bile hazır kurulmayı bekleyen mobilya eşyaları satılmaktadır. Bu kadar çeşitliliğin olduğu ürünlerde en ucuzu ve en kalitelisini bulmak biraz zorlaşıyor. A101’de satılan dolapların içerisinde; 4 raflı çok amaçlı, 2 raflı çok amaçlı, mutfak dolabı ve erzak dolabı gibi farklı ürünlerde satılabilmektedir.

Farklı özellikteki A101 Dolapları
Farklı özellikteki A101 Dolapları

A101 efsane kampanyalarından haber olmak istiyorsan yoruma mailini bırak, sizi hemen bilgilendirelim.

4 Raflı çok amaçlı dolap – a101 fiyatı

4 raflı çok amaçlı dolap, eşyaları saklamak için dört rafı olan bir dolap veya gardırop türüdür. Raflar kıyafetleri, çarşafları, ayakkabıları veya diğer ev eşyalarını saklamak için kullanılabilir. Dolapın tasarımına ve boyutuna bağlı olarak, raflar ayarlanabilir veya yerine sabitlenebilir. 4 raflı bir dolap, herhangi bir eve yararlı bir katkı olabilir ve eşyaları düzenlemek ve düzenli tutmak için ek depolama alanı sağlar.  Dolabın fiyatı 1.299 TL‘Den satışa sunulmaktadır.

İlginizi çekebilir: MDF Fiyatları 2022 Ölçüleri 2022 Güncel Fiyatlar

2 Kapaklı çok amaçlı dolap – a101 fiyatı

2 kapılı çok amaçlı dolap, depolama alanını içine almak için iki kapısı olan bir dolap veya gardırop türüdür. Dolapta raflar, asılı alan veya giysi, çarşaf, ayakkabı veya diğer ev eşyalarını saklamak için çekmeceler bulunabilir. Kapılar sürgülü veya menteşeli olabilir ve dolap aynalar, aydınlatma veya kilitlenebilir kapılar gibi ek özelliklere sahip olabilir. 2 kapılı bir dolap, eşyalarınızı saklamak ve bunlara erişmek için uygun ve organize bir yol sağlayan evin vazgeçilmez eşyalarından biridir. A101 dolap fiyatları 2022 içeresinde 2 kapaklı çok amaçlı dolap için fiyat: 899 TL‘den raflarda yerini aldı.

A101 Erzak Dolabı Fiyatı

Erzak dolabi, yiyecek ve diğer pişirme malzemelerini depolamak için özel olarak tasarlanmış bir tür mutfak dolabı veya kilerdir. “Erzak” kelimesi Türkçe’de “erzak” veya “gıda maddeleri” anlamına gelir. Bir erzak dolabı, farklı yiyecek türlerini ve pişirme malzemelerini depolamak için raflara, çekmecelere veya kutulara sahip olabilir. Yemek hazırlamak için ihtiyacınız olan eşyaları saklamak ve bunlara erişmek için uygun ve organize bir yol sağlayan mutfakların vazgeçilmez eşyaları arasında yer almaktadır. A101 erzak dolap fiyatı 1.149 TL’dir.

A101 Mutfak Dolabı Fiyatı

A101 internet sitesinde veya marketlerde satılan mutfak dolapları, genelde 4 veya 2 kapaklı olarak satılmaktadır. Tamamen mutfağınıza yapılması istediğiniz dolap türleri varsa, mobilyacılar ve büyük yapı marketlerinde ürünleri bulabilirsiniz. A101’de 4 kapaklı dolap fiyatı 1.299 TL olurken 2 kapaklı dolap fiyatı 899 TL’den satışa sunulmaktadır.

A101 dolap çeşitleri olarak; banyo dolabı, çocuk dolabı, çok amaçlı dolap yer almaktadır.

A101 dolap fiyatlarını araştırmak için sitesini kullanabilirsiniz: https://www.a101.com.tr/ev-yasam/cok-amacli-dolap/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu