Aslı Güler hamile mi?

Sosyal medya fenomeni Aslı Güler hamile mi? Şu an ki Aslı Güler sevgilisi Onur Elmas’la bebek bekleyen fenomen sosyal medya hesapları üzerinden hamilelik haberini müjdeledi! Sık sık ayrılmalarıyla gündeme gelen ikili geçtiğimiz günlerde nişanlamıştı. Kız kardeşi Işıl Güler ve babası ile çektikleri videolarla da küçük yaştaki takipçilerinden kitle oluşturan Aslı Güler hakkında en çok aslı güler kaç yaşında sorusu merak ediliyor.

Şimdilerde hamile olan Aslı Güler’e takipçileri tarafından birçok soru yönlendiriliyor. Henüz bebeğinin cinsiyeti belirsiz olan Aslı Güler ”Her şeyden önce sağlıklı bir bıdık olsun yeter ki oğlum da kızım da olsa dünyanın en mutlu insanı ben olucam.” açıklamasında bulundu. Kendisini bu sürece hazırlayan Aslı Güler hamile yastığı sipariş ettiği görselleri ve TikTok’ta hamile olduğunu belirten sevimli videolarını Instagram hikayeleri üzerinden paylaşmaya devam ediyor. Aslı Güler ve sevgili ailesine cemre ekibi olarak hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almasını temenni ediyoruz.

Aslı Güler hamile mi?

Yaklaşık 1 sene önce hakkında ”Aslı Güler Türkiye’nin en iyi hastanelerinden birinde tedavi altında olduğunu belirttikten sonra anksiyete ve dürtü kontrol bozukluğu teşhislerinin net koyulduğunu, fakat henüz hastalığının tam teşhisinin zamanla konulacağını belirtmiştir.” iddiaları ile sosyal medyada daha çok tanınan fenomenlerin içerisine girmişti. Peki ya Aslı Güler kimdir? sorusunu merak ediyorsanız sizler için link bıraktık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu