Hayatını Kaybeden 3 Türk Youtuber

Youtube platformunun ne kadar eğitici ve ne kadar eğlenceli olduğunu biliyoruz. Bu platforma içerik üreten kişilere karşı da içten bir samimiyetimiz var. Youtuberlar takipçileri tarafından gerçekten çok sevilmektedirler.  Hele ki yeni bir videonun gelmesi onları heyecanlandırmaktadırlar.Bu yazımızda Hayatını Kaybeden Youtuberları konu edineceğiz. Takipçileri bir anda ölüm haberini duyunca şaka olduğunu sanıyor. Çünkü youtube platformu dediğimiz gibi eğlence platformu olduğu için ön izlenim bu şekildedir. Ama ne yazık ki bu yıl aramızdan ayrılan
3 Türk youtuber var.

1- Cem KORKMAZ
Oyuncu olan Cem Korkmaz kendisini Çocuklar Duymasında sevdirdi bizlere. Youtube’da ise Oha Diyorum ve YapYap kanalları ile eğlenceli içerikler üretmeyi başarmıştır. Ne yazık ki Cem Kormaz 01 Kasım 2017’de bu dünya’dan göçmüştür. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

2- Altın Elbiseli Adam
Herkes youtube’da onu Altın Elbiseli Adam olarak tanır. Gerçek adı Barkın Bayoğlu olan ünlü motosikletci youtube kanalında motosiklete ilgisi olan kişilere çeşitli bilgiler, eğitimler, sürüşler, taktikler vererek motosikleti sevdirmeye çalışıyor idi. Üstelik bütün trafik kurallarına uyarak örnek olmaya da çalışıyordu.
Ne yazık ki Barkın Bayoğlu ani bir trafik kazası ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde hayatını kaybetti.

3- Tırcı Alican
Otobanda sürekli tırcıları görürüz. Peki bu tırcıların yol hikayeleri nelerdir? Neler yaparlar vs. hiç merak ettiniz mi?
Tırcı Alican, samimiyeti ile büyük bir kitleye sahip idi. Bazı videolarında araba tanırım videoları vs de çekmişliği vardır. Ama ne yazık ki ölüm haberi herkesi derinden etkiledi.
Cem Korkmaz ölümünden sonra Tırcı Alican abimizin kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi sonucunda takipçileri iki acıyı birden yaşadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu