Sosyal İçerik sitesi 2023 – Sosyal İçerik Platformları 2023

İçindekiler

Sosyal İçerik Platformu- Kizloji.com 2021 yılının başlarında kuruldu. Sosyal içerik sitesi olarak 2021 yılının başlarında yayına başlamış olup, sosyal içerik sitesi Sosyal içerik Platformları olma adına karşınıza çıkmaktadır. Bir çok makalenin ve haberin barındırıldığı bir platformda kendinizden de elbette bir şeyler bulacaksınız.

Sosyal İçerik Sitesi olarak Google da en üst sırada olmaktan gururluyuz, umarım daha güzel yerlere geleceğiz.

Sosyal İçerik sitesi 2021
kizloji.com – Sosyal İçerik sitesi 2021

Özellikle üyelerimizin kendi düşüncelerini paylaştığı, aklına takılan konularda sorular sorabildiği ( haber, makale, aşk ilişkileri, güzellik ve bakım ) gibi bir çok konuda yazılar bulabileceğiniz renkli bir sosyal içerik sitesi 2021 – Sosyal İçerik Platformları olma yolunda azimle ilerlemekteyiz.

Kolay üyelik paneli, sonrasında diğer üyelerle arkadaşlık kurabilme, mesajlaşabilme ve işlerine yarayacak her türlü dosyayı mesaj yoluyla paylaşabilme özelliğine sahip bir profille karşılaşacaksınız.

Sosyal İçerik sitesi 2021

Bu Sosyal İçerik Platformu neden mi kuruldu?

Çünkü biz hayatın stresini bir nebze olsun paylaşımlarınızla azaltmanızı istiyoruz, sosyalleşmenin keyifli tadını burada yaşamanızı istiyoruz. Ayrıca aklınıza takılan soruları sormanızı, tutkuyla içinizden gelerek paylaşmak istediğiniz makaleleri “kolay yazı paylaşım aracımızı” kullanarak  özgün içeriklerinizi kaleme almanızı heyecanla bekliyoruz.

Hem paylaşım yaparak, hem de yapılan paylaşımlara yorumlar yaparak keyifli bir platformda aile huzurunu yakalayacağınıza inanıyoruz. Her türlü konuyu okuyup, yorumlayabileceğiniz Kızloji.com Sosyal İçerik Platformu 2021 , her kitleye hitap etmek için paylaşımlar yapmaktadır.

Sosyal İçerik sitesi 2021

Durma sen de aramıza katıl KAYIT OL

İçerik üretici olarak sen de sosyal içerik sitesi 2021sosyal içerik platformları 2021 kızloji.com ‘a içerik ekle.

Haydi sen de keyifli bir sosyal içerik platformu olan Kızloji.com ‘da makaleni özgürce paylaş…

Sizinle büyük bir platform olmak için el ele yürümeye hazırız,

Kategorilerimiz

 • Haberler : Güncel haberleri takip edebileceğiniz en sıcak haberlerle karşınızdayız.
 • Aşk İlişkileri : Aşkın ve sevginin en değerli olduğu ikili ilişkilerde nelere dikkat etmeli ve nasıl bir yaklaşım sergilemeli okuyabilirsiniz.
 • Cinsel Yaşam : Hayatımızın en tatlı ve en keyifli anlarının paylaşıldığı cinsel yaşam kategorisindeki bilgi verici ve eğitici makaleleri takip edebilirsiniz.
 • Eğitim ve Kariyer : İş hayatı, çalışma koşulları ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatan makaleler sizler için hazırlanıyor.
 • Güzellik ve Bakım : Özellikle kadınların tercihi güzellik ve bakım önerilerini rahatlıkla bulabileceği bir kategori.
 • Sağlık ve Diyet : Sağlıklı bir yaşam için yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenler bu kategoride sizlerle. (tedavi amaçlı paylaşımlar yapılmamaktadır, genel sağlığınız için bir hekime başvurmanızı tavsiye ederiz.)
 • Moda ve Stil : Giyim tarzınızı ortaya çıkartacağınız paylaşımlar yapabilir, yazılan makalelerle keyifli moda önerileri alabilirsiniz.
 • Teknoloji : Bilim ve teknoloji adına her türlü paylaşım bu kategoride bulunmaktadır. Teknoloji aşıkları bu kategoriyi çok sevecek.
 • Yaşam ve İnsan : Hayata ve yaşama dair makalelerin yer aldığı bu kategori de kendinizden de bir şeyler bulacağınıza inanıyoruz.
 • Yemek ve Tarifler : Lezzetli ve keyifli yemekler için bu kategoriye göz atmadan geçmeyin.
 • Kişilik ve Karakter : Kişiliğinizi ve karakterinizi yansıtan paylaşımlar bu kategoride.

Sosyal İçerik sitesi 2021

2021’in Sosyal İçerik Siteleri

Instagram’da her şeye girmeli misin? Belki sosyal medya bütçenizin yarısını Facebook’a yatırın ve gerisini YouTube ve LinkedIn arasında bölün? Pinterest’e ne dersin? Bunlar, hem küçük işletmeleri hem de pazarlama ekiplerini rahatsız eden türden sorulardır.

Bu yıl markanız için hangi sosyal medya platformlarının doğru olacağına karar vermenize yardımcı olmak için, 2021’de ilgilenmeniz gereken en iyi sosyal içerik sitesi siteleri için seçtiklerimiz burada.

1. Instagram

Sosyal İçerik Platformu 2021

Etkileyicilerin, markaların, blog yazarlarının, küçük işletme sahiplerinin, arkadaşların ve aradaki herkesin evi olan Instagram, aylık 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaştı. Kitlenizin anlamlı bir bölümünün platformda zaman geçirip geçirmediğini merak ediyorsanız, yanıt neredeyse kesinlikle kocaman bir evet.

Who’s on Instagram (ve Neden): Instagram, özellikle ABD’de, gençler ve genç yetişkinler için en popüler sosyal medya platformlarından biri haline geldi. müşteriler 40 yaşın altında, o zaman Instagram göz ardı edilemez.

Instagram’da En İyi İşe Yarayan İçerik: Güzel fotoğrafçılık, çarpıcı görseller, benzersiz tasarımlar, doğrudan hedef kitlenize hitap eden selfie tarzı video ve içeriğinizle uyumlu bir tema, Instagram’da öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

2. YouTube

Sosyal İçerik Platformu 2021

YouTube, ana şirketi Google’ın hemen arkasında, bugün dünyanın en popüler ikinci arama motoru olarak selamlıyor. İşletmeniz video eğitimleri veya izlenecek yollar, görsel olarak yönlendirilen eğitim içeriği, ürün incelemeleri veya röportajlar üretmekten faydalanabiliyorsa, bu sosyal medya platformu aylık 2 milyardan fazla kullanıcısına ulaşmak için bir zorunluluktur. Sosyal içerik sitesi olan YouTube video paylaşımlarını anında yayımlama fırsatı veriyor.

YouTube’da Kimler (ve Neden): ABD’li yetişkinlerin %73’ü YouTube’u düzenli olarak kullandığını ve 15 ila 34 yaş aralığında yoğun bir konsantrasyonla YouTube’u kullandığını bildiriyor. YouTube, hem erkekler hem de kadınlar arasında oldukça popülerdir ve kullanım, gelir ve eğitim düzeyiyle birlikte yükselme eğilimindedir.

YouTube’da En İyi İşe Yarayan İçerik: Yalnızca video. İş türünüze ve hedef kitlenizin kim olduğuna bağlı olarak, hem uzun hem de kısa video içeriği bu platformda çok iyi çalışabilir. Çoğu izleyici, eğitim ve eğlencenin bir kombinasyonunu tercih eder, bu nedenle kitlenize yeni ortaya çıkan pazarlama taktikleri veya video oyun akışı hakkında öğretiyor olsanız da, videolarınız boyunca dikkatlerini korumak için çok çalışın. Ayrıca, kutudan çıkarma videoları (özellikle fiziksel bir ürünü temsil ediyorsanız) ve izleyicileri sizinle birlikte yolculuğa çıkaran “benimle” içeriği gibi popüler YouTube trendlerinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Ek olarak, bir YouTube kanalı başlatmak size hırslı geliyorsa, göreviniz konusunda heyecanlı olan YouTube etkileyicileriyle ortak olmak, suya dalmadan önce suları test etmenize yardımcı olabilir.

3. Facebook

Sosyal İçerik Platformu 2021

Aylık yaklaşık 2,5 milyar kullanıcısıyla Facebook, dünyanın en büyük sosyal medya sitesidir. Bu, kitlenizin en azından bir kısmının platformu düzenli olarak kullanmasını sağlarken, giderek diğer alternatif sitelere yönelen genç kullanıcılar arasında biraz olumsuz bir itibar geliştirdi.

Ne olursa olsun, sosyal içerik sitesi bir yer arıyorsanız ve markanız sektörle ilgili haberleri, ilgi çekici (kısa biçimli) videoları, grafikleri ve diğer görsel olarak çekici içerikleri paylaşmaktan fayda sağlıyorsa – özellikle birincil kitleniz 30 yaşın üzerindeyse – Facebook’ta bir varlık göstermeyi düşünün. Müşterilerinizi veya topluluğunuzu çevrimiçi olarak tek bir yerde toplamak için Facebook gruplarından yararlanmayı da düşünebilirsiniz. Facebook grupları, Facebook işletme sayfalarının aksine reklam amaçlı değildir, ancak sohbet oluşturmaya yardımcı olabilirler.

Kim Facebook’ta (ve Neden): ABD’li yetişkinlerin %68’i Facebook’u kullandığını, %51’i ise günde birkaç kez aktif olduklarını söylüyor. Kullanım, erkekler ve kadınlar arasında oldukça eşit bir şekilde yayılırken, kullanıcılar yaş arttıkça (özellikle 40+ yaş demografisinin ötesinde) giderek daha aktif hale gelme eğilimindedir.

Facebook’ta En İyi İşe Yarayan İçerik: İçeriğiniz ne kadar ilginç, ilgi çekici ve hatta kutuplaştırıcıysa, Facebook’ta viral olma olasılığı o kadar yüksektir. Bir kitleyi çekmek için kısa videolara, göz alıcı görüntülere ve dikkat çekici başlıklara ağırlık verin. Facebook grupları için etkileşimli içerik ve sohbet başlatıcılar gidilecek yoldur. Canlı yayınları ve anketleri düşünün.

Aşağıdaki durumlarda Facebook’a Öncelik Vermelisiniz: Yetişkinlerden oluşan bir kitleye ulaşmak ve onların dikkatini çekebilecek, anında duygusal bir tepki uyandırabilecek ve onları arkadaşlarıyla paylaşmak için heyecanlandırabilecek ilgi çekici görsel (veya video) içeriğe sahip olmak istiyorsanız. Veya bir konu veya işletme etrafında çevrimiçi bir topluluk oluşturmanın kolay bir yolunu istiyorsanız.

4. Twitter

Sosyal İçerik Platformu 2021

Twitter’ın aylık aktif kullanıcı sayısı bir süredir sürekli olarak 300 milyon civarında seyrediyor olsa da, bu kullanıcıların %40’ı sitede günde birkaç kez aktiftir, bu da kitleniz platformu kullanıyorsa, muhtemelen çok meşgul olduklarını gösterir. Bu sosyal içerik sitesi ‘nin popülaritesi, teknoloji konusunda bilgili kullanıcılar arasında yüksek olmaya devam ediyor ve günümüzde özellikle iş, pazarlama ve politika ile ilgili B2B dikeylerinde aktif.

Kim Twitter’da (ve Neden): Twitter kullanıcılarının %63’ü 35 ila 65 yaşları arasında ve bu kişilerin yaklaşık üçte ikisini erkekler oluşturuyor. Sosyal içerik platformu olarak Twitter bir çok kişinin ilgi odağı.

Twitter’da En İyi İşe Yarayan İçerik: Twitter, son dakika haberlerini iletmek, küçük boyutlu içeriği sindirmek ve kullanıcılarınızla gerçek zamanlı olarak doğrudan iletişim kurmak için çok popüler bir ortam haline geldi. Videolar ve görseller öne çıkma eğilimindedir, ancak iyi zamanlanmış bir tweet, trend olan konulara atlıyorsanız ve özellikle esprili iseniz, yine de harikalar yaratır.

Aşağıdaki durumlarda Twitter’a Öncelik Vermelisiniz: Kitleniz 30 ila 60 yaş arasındaki olgun erkeklerin demografisine yöneliyorsa. Eğitici videolardan, ilgi çekici görsellere ve tavsiye ve görüşler sunan tartışma konularına kadar çeşitli içerik türlerinin bir kombinasyonunu deneyin.

5. TikTok

Sosyal İçerik Platformu 2021

Sosyal içerik platformu olarak karşımıza çakın, bloktaki bu yeni çocuk iki yaşından küçük, ancak ilk faaliyet yıllarında video tabanlı uygulamalarının 1 milyardan fazla indirilmesini aldı. Bugün, TikTok’un 800 milyondan fazla aylık kullanıcı gördüğü bildiriliyor ve bu da onu anında kullanıcı rakamları açısından dünyanın en iyi sosyal medya platformları arasına yerleştiriyor.

Kim TikTok’ta (ve Neden): TikTok’un izleyicilerinin yaklaşık %50’si ABD’de 35 yaşın altında ve bu izleyicilerin çoğu 16 ila 24 yaşları arasında yoğunlaşıyor.

TikTok’ta En İyi İşe Yarayan İçerik: Genellikle popüler şarkıların melodisine göre ayarlanmış, eğlenceli, ilginç, komik ve bazen saçma sapan kısa biçimli video içeriği. Eğlenceli, akılda kalıcı müzik-video tarzı içerik düşünün.

Aşağıdaki durumlarda TikTok’a Öncelik Vermelisiniz: Genellikle ürünleriniz veya hizmetlerinizle doğrudan bağlantısı olmayan eğlenceli video tabanlı içerikle genç bir kitleye ulaşmak (ve eğlendirmek) istiyorsanız. Bu platformda kendini aşırı derecede tanıtmak, sana sadık bir takipçi kazandırmaz, bu yüzden önce eğlendirme yaklaşımını benimsemeye hazır ol.

6. Pinterest

Sosyal İçerik Platformu 2021

Bir başka sosyal içerik platformu olan Pinterest, yemek pişirmeden kendin yap ev projelerine, tatil fikirlerine, iç tasarıma, iş dünyasına ve aradaki her şeye kadar her konuda fikirleri kaydetmek ve yaratıcı ilham bulmak için çok popüler bir sosyal yer imi aracı haline geldi. Ağırlıklı olarak yetişkin kadınlardan oluşan bir kitleye sahip olan bu sosyal medya platformu, genellikle ürün keşif yolculuğunun önemli bir parçası olarak anılıyor.

Kim Pinterest’te (ve Neden): Aylık 320 milyondan fazla kullanıcısıyla Pinterest, tüm sosyal medya siteleri arasında en yoğun kadın kitlelerinden birine sahiptir. Kullanıcılarının yaklaşık %80’i kadındır ve Y kuşağı arasında yoğun bir yoğunlaşma vardır.

Pinterest’te En İyi İşe Yarayan İçerik: Dikey olarak biçimlendirilmiş görüntüler, büyük ölçüde kullanıcılara sunulan tarama deneyimi nedeniyle bu platformda en iyi sonucu verir. Tutturucunun tıkladıklarında göreceği şeyi aktaran net bir kopyaya sahip parlak görüntüler en iyi performansı gösterir. Rakamlar, listeler ve alıntılar buradaki stratejinizin büyük bir parçası olmalıdır. Ve görüntülerinizde anahtar kelimeleri ve arama terimlerini göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Aşağıdaki durumlarda Pinterest’e Öncelik Vermelisiniz: Hedef kitleniz ağırlıklı olarak yetişkin kadınlardan oluşuyorsa, işletmeniz yaşam tarzı, moda, dekorasyon veya DIY ile ilgiliyse.

7. Onedio.com

onedio dan skandal muhittin bocek hatasi aciklama geldi 791122 5
onedio dan skandal muhittin bocek hatasi aciklama
onedio testleri 673.000
onedio test 673.000
onedio goygoy 27.100
onedio test aşk 9.900
onedio komik 8.100
onedio cinsellik 2.900
ne kadar güzelsin testi çöz onedio

Sosyal içerik sitesi , sosyal içerik siteleri , sosyal içerik platformu , sosyal içerik platformları , kizloji sosyal içerik sitesi , kızloji sosyal içerik platformu, en iyi içerik sitesi, en iyi içerik siteleri

” Kızloji.com – Özgürce Paylaşım Yapabileceğiniz

Sosyal İçerik Platformu 2021

 

kizloji.com sosyal içerik platformu

İletişim : [email protected]

sosyal içerik platformu , sosyal içerik sitesi , sosyal içerik platformları , sosyal içerik siteleri , sosyal içerik
ananas suyu cinsel , ananas suyu cinsellik , cinsel gücü arttırıcı , cinsel gücü arttırmak , ananas suyu ve sperm tadı , ananas suyu ne işe yarar , ananas faydaları cinsel , ananas suyu cinsellik ne ise yarar , ananas suyu cinsellikte ne işe yarar , ananas ne işe yarar cinsel , puan farkı neden olur, ananas suyu faydaları cinsellik
Başa dön tuşu
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler mizah.org moversvip.com deneme bonusu veren siteler 2023 deneme bonusu veren siteler 2023 bonus veren siteler zbahis zbahiszbahis zbahis deneme bonusu veren siteler deneme bonusu sweet bonanza