Xiaomi Mi Band 4 Uyku Takibi Nasıl Yapılır?

Akıllı bilekliklerdeki uyku modunu analiz eden programlar ile uyku bölümlerinizi daha net izleyin. Xiaomi Mi Band 4 uyku takibi nasıl yapılır inceyelim.

Her sabah uyandığınızda kendinize tam gelemiyorsanız bunun altındaki sebebi öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Akıllı bileklerdeki uyku izleyicisi ile kolayca uykunuzdaki eksikliği bulabilirsiniz. Mi Band 4 ile uyku analizini detaylı olarak yapabilir, toplamda 4 evreden oluşan uyku düzeninizi sabah kalkınca inceleyebilirsiniz.

Ben Mi Band 5 kullanıyorum ve verdiği veriler dakikasına kadar doğru olduğu için uyku analizini arada karıştırmaktan zevk alıyorum diyebilirim. Fazla uzatmadan rehberimize geçelim.

Xiaomi Mi Band 4 Uyku Takibi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi Band 4 Uyku Takibi Nasıl Yapılır?
  • Mi Fit uygulamasına giriş yapın,
  • Sağ altta bulunan Profil sekmesine tıklayın,
  • Cihazlarım bölümünden akıllı bilekliğinizi bulun ve tıklayın,
  • Biraz aşağıya kaydırarak Nabız İzleme alanını bulun ve tıklayın,
  • İzleme Yöntemi kısmına tıklayarak Otomatik Nabız İzleme & Uyku Yardımcısı seçeneğini seçin ve kapatın (İsteğinize bağlı olarak sadece Uyku Yardımcısı seçeneğini de seçebilirsiniz).

Bu andan itibaren bilekliğiniz her gece uyku takibini yapabilecektir. Eğer herhangi bir sorundan ötürü ölçüm verilerini ertesi gün alamazsanız bileklik ve uygulama arasındaki iletişimi sonlandırın ve uygulama önbelleğini temizleyerek sıfırdan kurulum yapın.

Xiaomi Mi Band 4 Uyku Takibi Yapmıyor?

Her şeye rağmen hala bilekliğiniz uyku takibi yapmıyorsa buraya tıklayarak Mİ sitesinden daha detaylı çözüm yollarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kaldırıp tekrar kurmak işinize yarayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu